Katar · Stars League · 9. hafta

Lusail City – Qatar SC

Başlamasına 11 sa 10 dk Başlamadı

Lusail City – Qatar SC: 8 Kasım 17:15, Katar · Stars League, 9. hafta. Bu sezon Lusail City evinde 2 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; Qatar SC deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %44; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 20 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Lusail Stadyumu, Lusail

Maç özeti

İki takımın son 5 maçı
BilgiLusail CityQatar SC
Lig sırası9. · 6 puan11. · 6 puan
Form (son 5)BMBMGBGMMM
Gol (attığı – yediği, ort.)0,80 – 1,201,40 – 2,80
2,5 Üst biten%40%80
Karşılıklı gol%60%80
Gol yemediği%20%0
Aralarında (G-B-M)1-0-0 (1 maç, Lusail City bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: iki takımın son 5 maçı. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

İki takımın son 5 maçı

0,80 Gol atma maç başı 1,40
1,20 Gol yeme maç başı 2,80
%20 Gol yememe maçların %0
%60 KG Var maçların %80
%40 2.5 Üst maçların %80

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Qatar SC deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Qatar SC, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%17).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Lusail City

9. sıra · 6 puan · 7 maç · averaj 0

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBMG

  1. 31.10 Al-Sailiya 1–2 Lusail City G
  2. 24.10 Al-Duhail SC 3–1 Lusail City M
  3. 17.10 Lusail City 0–0 Al Shamal B
  4. 10.10 Al Shahaniya 1–0 Lusail City M
  5. 29.09 Al Waab 1–1 Lusail City B
Deplasman

Qatar SC

11. sıra · 6 puan · 7 maç · averaj -7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMMM

  1. 04.11 Al Nasr 4–1 Qatar SC M
  2. 30.10 Al Gharafa 2–0 Qatar SC M
  3. 27.10 Al Riffa 4–1 Qatar SC M
  4. 23.10 Al Shamal 2–3 Qatar SC G
  5. 17.10 Al-Sailiya 2–2 Qatar SC B

Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Lusail City son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 6 gol yedi. Qatar SC son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 7 gol attı, 14 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Lusail City 1 – Qatar SC 0; 0 beraberlik var. Son maç: 9 Nisan 2022, Lusail City 1-0 Qatar SC.

Gol istatistikleri

Lusail City bu sezon 8 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,12 gol yedi; Qatar SC dış saha 6 maçta 1,17 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Lusail City %50, Qatar SC %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Lusail City %38, Qatar SC %50. İlk yarıyı önde kapatma: Lusail City 2/8, Qatar SC 2/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Lusail City 3,2, Qatar SC 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,0. Maç başına kart: Lusail City 2,0, Qatar SC 2,8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,30, 0 – 3,18, 2 – 2,25. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,09, Üst 1,40. Karşılıklı Gol: Var 1,32, Yok 2,26.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %44; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 20 gol yediler.

Sıralama
9. (6 p) – 11. (6 p)
Form (son 5)
GMBMB – MMMGB
H2H (G-B-M)
1-0-0 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%38 – %50
Korner ort. (maç)
10,0
iddaa MS 1-0-2
2,30 – 3,18 – 2,25

Veri: 7 Kasım 2026 07:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Lusail City
Toplam (8)İç saha (2)
Galibiyet%25 2/8%50 1/2
Beraberlik%38 3/8%50 1/2
Mağlubiyet%38 3/8%0 0/2
Qatar SC
Toplam (8)Dış saha (6)
Galibiyet%13 1/8%17 1/6
Beraberlik%38 3/8%50 3/6
Mağlubiyet%50 4/8%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Lusail City
Toplam (8)İç saha (2)
Attığı gol / maç1,25 (10 gol)2,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,12 (9 gol)0,00 (0 gol)
Qatar SC
Toplam (8)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,12 (9 gol)1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç2,25 (18 gol)1,50 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Lusail City
Toplam (8)İç saha (2)
KG Var%38 3/8%0 0/2
1,5 Üst%50 4/8%50 1/2
2,5 Üst%50 4/8%50 1/2
3,5 Üst%38 3/8%50 1/2
Gol yememe%38 3/8%100 2/2
Qatar SC
Toplam (8)Dış saha (6)
KG Var%50 4/8%50 3/6
1,5 Üst%75 6/8%67 4/6
2,5 Üst%63 5/8%50 3/6
3,5 Üst%50 4/8%50 3/6
Gol yememe%13 1/8%17 1/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Lusail City
Toplam (8)İç saha (2)
Maçta toplam korner (ort.)9,311,0
7,5 Üst%75 6/8%100 2/2
8,5 Üst%50 4/8%100 2/2
9,5 Üst%50 4/8%100 2/2
10,5 Üst%38 3/8%50 1/2
Qatar SC
Toplam (8)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,510,7
7,5 Üst%75 6/8%100 6/6
8,5 Üst%63 5/8%83 5/6
9,5 Üst%50 4/8%67 4/6
10,5 Üst%50 4/8%67 4/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Lusail City
Toplam (8)İç saha (2)
Maç başı kart4,95,5
2,5 Üst%100 8/8%100 2/2
3,5 Üst%75 6/8%100 2/2
4,5 Üst%75 6/8%100 2/2
5,5 Üst%38 3/8%50 1/2
Qatar SC
Toplam (8)Dış saha (6)
Maç başı kart4,55,2
2,5 Üst%88 7/8%100 6/6
3,5 Üst%63 5/8%67 4/6
4,5 Üst%25 2/8%33 2/6
5,5 Üst%25 2/8%33 2/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Lusail City
Toplam (8)İç saha (2)
Maç başı isabetli şut8,37,0
6,5 Üst%63 5/8%50 1/2
7,5 Üst%50 4/8%50 1/2
8,5 Üst%50 4/8%50 1/2
9,5 Üst%38 3/8%0 0/2
Qatar SC
Toplam (8)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut13,512,0
6,5 Üst%100 8/8%100 6/6
7,5 Üst%100 8/8%100 6/6
8,5 Üst%100 8/8%100 6/6
9,5 Üst%88 7/8%83 5/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Lusail City
Toplam (8)İç saha (2)
Önde%25 2/8%50 1/2
Berabere%50 4/8%50 1/2
Geride%25 2/8%0 0/2
Qatar SC
Toplam (8)Dış saha (6)
Önde%25 2/8%33 2/6
Berabere%50 4/8%67 4/6
Geride%25 2/8%0 0/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Lusail City (8 maç)

1/111/X11/20X/11X/X2X/212/102/X02/22

Qatar SC (8 maç)

1/111/X11/20X/10X/X2X/222/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Lusail City (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 1 0
31-45 3 2
46-60 1 2
61-75 0 1
76-90 3 2

Qatar SC (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 1 4
31-45 2 1
46-60 2 1
61-75 1 5
76-90 3 6

Kartlar

Lusail City

Sarı 19 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 2,4)

Qatar SC

Sarı 20 · Kırmızı 3 (8 maç · maç başı sarı 2,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Lusail City: tüm maçlar, 8 maç · Qatar SC: dış saha, 6 maç

Lusail CityQatar SC
%47,4Topa sahip olma%44,0
0,98Beklenen gol (xG)1,24
11,1Toplam şut14,7
4,0İsabetli şut5,3
7,4Ceza sahası içi şut8,8
3,3Korner3,8
370Pas297
3,4Kurtarış5,2
12,3Faul13,0
1,0Ofsayt0,5
2,0Sarı kart2,3
0,00Kırmızı kart0,50

Rakiplerine izin verdikleri

1,28Rakibin xG'si1,75
14,5Rakibin şutu19,5
4,3Rakibin isabetli şutu6,7
6,0Rakibin korneri6,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Katar · Stars League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Al-Rayyan SC 7520 163 +1317 BGGBG
2Al Sadd 7502 2713 +1415 GGMMG
3Al-Duhail SC 7430 156 +915 BBGGG
4Al-Arabi SC 7331 168 +812 GBGGM
5Al Wakrah 7322 1313 011 MBGGG
6Al Shamal 7232 1213 -19 GBMBM
7Al Ahli Doha 7223 1214 -28 GMGMB
8Al Shahaniya 7214 819 -117 MBGMM
9Lusail City 7133 88 06 GBMBM
10Al Gharafa 7133 813 -56 MBMBB
11Qatar SC 7133 916 -76 MBMBG
12Al-Sailiya 7016 826 -181 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Al-Duhail SC 4220 73 +48
2Al-Rayyan SC 3210 51 +47
3Al Ahli Doha 4211 96 +37
4Al Wakrah 4211 98 +17
5Al Sadd 4202 118 +36
6Al Gharafa 5131 56 -16
7Al Shahaniya 4202 412 -86
8Lusail City 2110 40 +44
9Al Shamal 4112 710 -34
10Al-Arabi SC 2020 22 02
11Al-Sailiya 4013 616 -101
12Qatar SC 2002 29 -70
#TakımOGBMAYAVP
1Al-Rayyan SC 4310 112 +910
2Al-Arabi SC 5311 146 +810
3Al Sadd 3300 165 +119
4Al-Duhail SC 3210 83 +57
5Qatar SC 5131 77 06
6Al Shamal 3120 53 +25
7Al Wakrah 3111 45 -14
8Lusail City 5023 48 -42
9Al Shahaniya 3012 47 -31
10Al Ahli Doha 3012 38 -51
11Al Gharafa 2002 37 -40
12Al-Sailiya 3003 210 -80

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:34 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Lusail City2,30
X · Beraberlik3,18
2 · Qatar SC2,25

2,5 Alt / Üst

Alt2,09
Üst1,40

Karşılıklı gol

Var1,32
Yok2,26
Tüm marketler (20)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,43Üst2,01

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,821 ve Yok5,170 ve Var3,740 ve Yok16,102 ve Var3,732 ve Yok5,03

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,07Yok1,15

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,77Eşit3,392.1,85

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,68Üst1,66

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,59Üst1,76

1. Yarı Sonucu

12,7502,1722,69

Alt/Üst 3.5

Alt1,40Üst2,09

2. Yarı Sonucu

12,5202,5122,48

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,67Üst1,67

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt7,010 ve Alt4,822 ve Alt6,861 ve Üst3,210 ve Üst8,022 ve Üst3,12

Çifte Şans

1 ve 01,321 ve 21,150 ve 21,31

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,72Üst ve Var1,59Alt ve Yok2,90Üst ve Yok9,22

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var13,251 ve Yok3,290 ve Var5,800 ve Yok3,202 ve Var13,002 ve Yok3,22

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,221 ve 21,350 ve 21,21

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt3,11Üst1,15

Tek / Çift

Tek1,74Çift1,61

Toplam Gol

0-1 gol4,552-3 gol1,924-5 gol2,806+ gol7,64

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,57Üst1,79

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,3204,0224,05