Al-Sailiya 2-2 Qatar SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Al-Sailiya 2–2 Qatar SC (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 15–16, isabetli şut 4–6, topa sahip olma %48–%52, korner 6–7.
Maç özeti
Al-Sailiya – Qatar SC maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Younès Belhanda 82', Joselu 90+5' (Al-Sailiya); Niall Mason 34', Joao Pedro 51' (Qatar SC). xG: Al-Sailiya 0,8 – 0,7 Qatar SC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Al-Sailiya: Mirghany Al-Zein · Qatar SC: Tintín Márquez
Maç akışı
Al-Sailiya üstte · Qatar SC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' oyuncu değişikliği: Aron Gunnarsson ↔ Ibrahim Abdelhalim (Qatar SC)
- 31' sarı kart: Abdullah Maarafiya (Qatar SC)
- 34' gol: Niall Mason (Qatar SC)
- 47' sarı kart: Said Brahmi (Qatar SC)
- 51' sarı kart: Abdulrahman Mohamed Mohamed (Al-Sailiya)
- 51' gol: Joao Pedro (Qatar SC)
- 56' oyuncu değişikliği: Ahmed Doozandeh ↔ Mohamed Taabouni (Al-Sailiya)
- 64' oyuncu değişikliği: Ali Saoudi ↔ Mohamed Mushrinn (Qatar SC)
- 71' oyuncu değişikliği: Ali Olwan ↔ Mus'ab Al-Batat (Al-Sailiya)
- 73' sarı kart: Pau Prim (Qatar SC)
- 82' gol: Younès Belhanda (Al-Sailiya)
- 85' oyuncu değişikliği: Said Brahmi ↔ Yaseen Lafrid (Qatar SC)
- 85' oyuncu değişikliği: Yohan Boli ↔ Sebastian Soria (Qatar SC)
- 90+5' gol: Joselu (Al-Sailiya)
Maç olayları
- Al-SailiyaQatar SC
- Gol Joselu 2–290+5'
- 85'Said Brahmi ↔ Yaseen LafridOyuncu değişikliği
- 85'Yohan Boli ↔ Sebastian SoriaOyuncu değişikliği
- Gol Younès Belhanda 1–282'
- 73'Pau PrimSarı kart
- Ali Olwan ↔ Mus'ab Al-BatatOyuncu değişikliği71'
- 64'Ali Saoudi ↔ Mohamed MushrinnOyuncu değişikliği
- Ahmed Doozandeh ↔ Mohamed TaabouniOyuncu değişikliği56'
- Abdulrahman Mohamed MohamedSarı kart51'
- 51'Gol Joao Pedro 0–2
- 47'Said BrahmiSarı kart
- 34'Gol Niall Mason 0–1Asist: Said Brahmi
- 31'Abdullah MaarafiyaSarı kart
- 25'Aron Gunnarsson ↔ Ibrahim AbdelhalimOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %89 8/9 | %80 4/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %13 1/8 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %38 3/8 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %50 4/8 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (9 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 3,67 (33 gol) | 3,60 (18 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,12 (9 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,25 (18 gol) | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %100 9/9 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 4/8 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %75 6/8 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %63 5/8 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %50 4/8 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %13 1/8 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %88 7/8 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %63 5/8 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %50 4/8 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %50 4/8 | %60 3/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %75 6/8 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %63 5/8 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %50 4/8 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %50 4/8 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %63 5/8 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %50 4/8 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %25 2/8 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %13 1/8 | %20 1/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %88 7/8 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %63 5/8 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %25 2/8 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %25 2/8 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,4 | 10,4 |
| 6,5 Üst | %100 8/8 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %88 7/8 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %88 7/8 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %88 7/8 | %80 4/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 13,5 | 12,0 |
| 6,5 Üst | %100 8/8 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %100 8/8 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %100 8/8 | %100 6/6 |
| 9,5 Üst | %88 7/8 | %83 5/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Berabere | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Geride | %78 7/9 | %80 4/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %33 2/6 |
| Berabere | %50 4/8 | %67 4/6 |
| Geride | %25 2/8 | %0 0/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Al-Sailiya (9 maç)
Qatar SC (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Al-Sailiya (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 0 | 6 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Qatar SC (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Kartlar
Al-Sailiya
Sarı 14 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 1,6)
Qatar SC
Sarı 20 · Kırmızı 3 (8 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Al-Sailiya: iç saha, 5 maç · Qatar SC: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Al-Sailiya – Qatar SC ilk 11'ler
Al-Sailiya · 4-2-3-1
- 1B. BurkeK
- 99Salem Al-SufianiD
- 4Majed MohammedD
- 15M. NaniD
- 2Abdulla Mahmoud MahmoudD
- 20Y. BelhandaO82' gol 82. dk
- 8Ahmed DoozandehO56' oyundan çıktı 56. dk
- 9Ali OlwanO71' oyundan çıktı 71. dk
- 5Abdulrahman MohamedO51' sarı kart 51. dk
- 13JoseluO90+5' gol 90+5. dk
- 21A. El GhaziF
- 6Moataz BostamiO
- 22Andri SyahputraO
- 77Mouz Gadelseed AbdallaD
- 19Abdulaziz Al BakriF
- 71Mus'ab Al BattatD71' oyuna girdi 71. dk
- 31M. Al BustamiK
- 25R. DanzabeO
- 7Mohab Mohammed EissaO
- 18Awab HussainD
- 50Youssef SayedK
- 10M. TaabouniF56' oyuna girdi 56. dk
- 55K. van der KaapD
Teknik direktör: Mirghany Al-Zein
Qatar SC · 4-4-2
- 17A. N. MahmoudK
- 21Abdullah MarafeeD31' sarı kart 31. dk
- 40S. F. DioufD
- 5A. GunnarssonD25' oyundan çıktı 25. dk
- 4A. SaoudiD64' oyundan çıktı 64. dk
- 14Said BrahmiO34' asist 34. dk47' sarı kart 47. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 6Pau PrimO73' sarı kart 73. dk
- 24N. MasonO34' gol 34. dk
- 20Eisa PalangiO
- 11Y. BoliF85' oyundan çıktı 85. dk
- 9João PedroF51' gol 51. dk
- 15K. Al-ObaidlyO
- 12Ibrahim MasoudF25' oyuna girdi 25. dk
- 28A. AddaiF
- 74S. Al AbbasiK
- 66A. Q. Ayman Mohamed A.D
- 2Nasir BakshD
- 96Ataa JaberO
- 42Yaseen LafridD85' oyuna girdi 85. dk
- 18Mohamed MushrinnO64' oyuna girdi 64. dk
- 44A. HanfyD
- 33Adnan SalehK
- 23Sebastián SoriaF85' oyuna girdi 85. dk
Teknik direktör: Tintín Márquez
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 3 maçta Al-Sailiya 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 1-7). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 4 maçta Qatar SC 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 4-6).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: Al-Sailiya 9, Qatar SC 8 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Ocak 2026, Al-Sailiya 2-1 Qatar SC.
- Form (son 5)
- MBM – BMGB
- H2H (G-B-M)
- 9-2-8 (19 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 3,58 – 3,46 – 1,62
Devamını oku · iddaa oranları
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,58, 0 – 3,46, 2 – 1,62. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,14, Üst 1,39. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,15.
Veri: 16 Ekim 2026 19:45 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Katar · Stars League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Rayyan SC | 7 | +13 | 17 |
| 2 | Al Sadd | 7 | +14 | 15 |
| 3 | Al-Duhail SC | 7 | +9 | 15 |
| 4 | Al-Arabi SC | 7 | +8 | 12 |
| 5 | Al Wakrah | 7 | 0 | 11 |
| 6 | Al Shamal | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Al Ahli Doha | 7 | -2 | 8 |
| 8 | Al Shahaniya | 7 | -11 | 7 |
| 9 | Lusail City | 7 | 0 | 6 |
| 10 | Al Gharafa | 7 | -5 | 6 |
| 11 | Qatar SC | 7 | -7 | 6 |
| 12 | Al-Sailiya | 7 | -18 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Duhail SC | 4 | +4 | 8 |
| 2 | Al-Rayyan SC | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Al Ahli Doha | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Al Wakrah | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Al Sadd | 4 | +3 | 6 |
| 6 | Al Gharafa | 5 | -1 | 6 |
| 7 | Al Shahaniya | 4 | -8 | 6 |
| 8 | Lusail City | 2 | +4 | 4 |
| 9 | Al Shamal | 4 | -3 | 4 |
| 10 | Al-Arabi SC | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Al-Sailiya | 4 | -10 | 1 |
| 12 | Qatar SC | 2 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Rayyan SC | 4 | +9 | 10 |
| 2 | Al-Arabi SC | 5 | +8 | 10 |
| 3 | Al Sadd | 3 | +11 | 9 |
| 4 | Al-Duhail SC | 3 | +5 | 7 |
| 5 | Qatar SC | 5 | 0 | 6 |
| 6 | Al Shamal | 3 | +2 | 5 |
| 7 | Al Wakrah | 3 | -1 | 4 |
| 8 | Lusail City | 5 | -4 | 2 |
| 9 | Al Shahaniya | 3 | -3 | 1 |
| 10 | Al Ahli Doha | 3 | -5 | 1 |
| 11 | Al Gharafa | 2 | -4 | 0 |
| 12 | Al-Sailiya | 3 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:34 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Stars League'de oynanan diğer maçlar
- 19:45 Lusail SC 0–0 Al-Shamal
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
