Lusail SC 0-0 Al-Shamal: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Lusail SC 0–0 Al-Shamal (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 9–9, isabetli şut 3–2, topa sahip olma %37–%63, korner 3–9.
Maç özeti
Lusail SC – Al-Shamal maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Lusail SC 0,7 – 0,7 Al-Shamal.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Lusail SC: Emanuel Mesquita · Al-Shamal: David Prats
Maç akışı
Lusail SC üstte · Al-Shamal altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 33' sarı kart: Omid Ebrahimi (Lusail SC)
- 40' sarı kart: Musab Khoder (Al-Shamal)
- 45+1' sarı kart: Franco Russo (Lusail SC)
- 50' sarı kart: Ali Nemati (Lusail SC)
- 57' oyuncu değişikliği: Naif Al-Hadhrami ↔ Khaled Mansour (Lusail SC)
- 59' sarı kart: Mowafak Awad (Al-Shamal)
- 64' oyuncu değişikliği: Mowafak Awad ↔ Abdelkarim Hassan (Al-Shamal)
- 64' oyuncu değişikliği: Mohamed Ali Ben Romdhane ↔ Riyad Mahrez (Al-Shamal)
- 64' oyuncu değişikliği: Ali Assadalla ↔ Fahad Waad (Al-Shamal)
- 75' oyuncu değişikliği: Mohamed Aiash ↔ Ali Karami (Lusail SC)
- 82' oyuncu değişikliği: Farhad Zavoshi ↔ Tiago Geralnik (Lusail SC)
- 82' oyuncu değişikliği: Khaled Mohammed ↔ Mohamed Khaled (Lusail SC)
- 85' sarı kart: Rodrigo Machado (Lusail SC)
- 85' oyuncu değişikliği: Nassim Benaissa ↔ Abdullah Abdulsalam (Al-Shamal)
Maç olayları
- Lusail SCAl-Shamal
- Rodrigo MachadoSarı kart85'
- 85'Nassim Benaissa ↔ Abdullah AbdulsalamOyuncu değişikliği
- Farhad Zavoshi ↔ Tiago GeralnikOyuncu değişikliği82'
- Khaled Mohammed ↔ Mohamed KhaledOyuncu değişikliği82'
- Mohamed Aiash ↔ Ali KaramiOyuncu değişikliği75'
- 64'Mowafak Awad ↔ Abdelkarim HassanOyuncu değişikliği
- 64'Mohamed Ali Ben Romdhane ↔ Riyad MahrezOyuncu değişikliği
- 64'Ali Assadalla ↔ Fahad WaadOyuncu değişikliği
- 59'Mowafak AwadSarı kart
- Naif Al-Hadhrami ↔ Khaled MansourOyuncu değişikliği57'
- Ali NematiSarı kart50'
- Franco RussoSarı kart45+1'
- 40'Musab KhoderSarı kart
- Omid EbrahimiSarı kart33'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %50 1/2 |
| Beraberlik | %38 3/8 | %50 1/2 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %0 0/2 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (10 gol) | 2,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,12 (9 gol) | 0,00 (0 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (18 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,89 (17 gol) | 1,75 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 3/8 | %0 0/2 |
| 1,5 Üst | %50 4/8 | %50 1/2 |
| 2,5 Üst | %50 4/8 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %38 3/8 | %50 1/2 |
| Gol yememe | %38 3/8 | %100 2/2 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %25 1/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %75 6/8 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %50 4/8 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %50 4/8 | %100 2/2 |
| 10,5 Üst | %38 3/8 | %50 1/2 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 10,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %100 8/8 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %75 6/8 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %75 6/8 | %100 2/2 |
| 5,5 Üst | %38 3/8 | %50 1/2 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %100 9/9 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %89 8/9 | %100 4/4 |
| 4,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 5,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %63 5/8 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %50 4/8 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %50 4/8 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %38 3/8 | %0 0/2 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,0 | 10,8 |
| 6,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %50 1/2 |
| Berabere | %50 4/8 | %50 1/2 |
| Geride | %25 2/8 | %0 0/2 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %67 6/9 | %100 4/4 |
| Geride | %22 2/9 | %0 0/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Lusail SC (8 maç)
Al-Shamal (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Lusail SC (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Al-Shamal (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 5 | 3 |
Kartlar
Lusail SC
Sarı 19 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 2,4)
Al-Shamal
Sarı 28 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 3,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Lusail SC: tüm maçlar, 8 maç · Al-Shamal: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Lusail SC – Al-Shamal ilk 11'ler
Lusail SC · 4-1-4-1
- 1A. ShakouriK
- 2A. PilaliD
- 4F. RussoD45+1' sarı kart 45+1. dk
- 27M. AiashD75' oyundan çıktı 75. dk
- 66A. NematiD50' sarı kart 50. dk
- 6O. EbrahimiO33' sarı kart 33. dk
- 7F. ZavoshiO82' oyundan çıktı 82. dk
- 20Naif Al HadhramiO57' oyundan çıktı 57. dk
- 8Khaled MohammedO82' oyundan çıktı 82. dk
- 11H. FirouziO
- 19RodrigoF85' sarı kart 85. dk
- 77Mohamed Al AshwalK
- 22T. GeralnikO82' oyuna girdi 82. dk
- 70Mohamed KhaledF82' oyuna girdi 82. dk
- 10S. JjbrilO
- 30H. KamalD
- 3Ali MalolahD75' oyuna girdi 75. dk
- 15Abdulhadi Kasr Al-OunO
- 96Amir HassanK
- 5A. Al KaratlyO
- 14K. MansourO57' oyuna girdi 57. dk
- 21A. NdiayeF
- 45Muhammad Taher KhanO
Teknik direktör: Emanuel Mesquita
Al-Shamal · 4-2-3-1
- 95B. SeckK
- 6Musab KhoderD
- 37Ahmed SuhailD
- 4Pablo MaríD
- 2Moufak AwadD59' sarı kart 59. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 28N. BenaïssaO85' oyundan çıktı 85. dk
- 70Tiago SilvaO
- 10Álex ColladoO
- 8Ali AsadO64' oyundan çıktı 64. dk
- 22W. SaïdO
- 5M. Ben RomdhaneF64' oyundan çıktı 64. dk
- 17Abdullah AbdulsalamO85' oyuna girdi 85. dk
- 47Fahad WaadD64' oyuna girdi 64. dk
- 3Abdelkarim HassanD64' oyuna girdi 64. dk
- 67Saoud Al KhaterK
- 78Ahmad Al SaeedF
- 14Omar AliF
- 16F. BaisD
- 26R. MahrezF64' oyuna girdi 64. dk
- 45Abdullah El RadyK
- 24J. MurilloD
- 27Ahmed SayyarO
- 23Michel TermaniniD
Teknik direktör: David Prats
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 3 maçta Lusail City 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 2-2). Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Al-Shamal için son 4 maçın dökümü: 2G 1B 1M, atılan 6, yenilen 5.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Lusail City 1 – Al-Shamal 4; 0 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Şubat 2021, Lusail City 0-1 Al-Shamal.
- Form (son 5)
- MBG – BMGG
- H2H (G-B-M)
- 1-0-4 (5 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 3,13 – 3,39 – 1,75
Devamını oku · iddaa oranları
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,13, 0 – 3,39, 2 – 1,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,24, Üst 1,35. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,29.
Veri: 16 Ekim 2026 19:45 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Katar · Stars League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Rayyan SC | 7 | +13 | 17 |
| 2 | Al Sadd | 7 | +14 | 15 |
| 3 | Al-Duhail SC | 7 | +9 | 15 |
| 4 | Al-Arabi SC | 7 | +8 | 12 |
| 5 | Al Wakrah | 7 | 0 | 11 |
| 6 | Al Shamal | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Al Ahli Doha | 7 | -2 | 8 |
| 8 | Al Shahaniya | 7 | -11 | 7 |
| 9 | Lusail City | 7 | 0 | 6 |
| 10 | Al Gharafa | 7 | -5 | 6 |
| 11 | Qatar SC | 7 | -7 | 6 |
| 12 | Al-Sailiya | 7 | -18 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Duhail SC | 4 | +4 | 8 |
| 2 | Al-Rayyan SC | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Al Ahli Doha | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Al Wakrah | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Al Sadd | 4 | +3 | 6 |
| 6 | Al Gharafa | 5 | -1 | 6 |
| 7 | Al Shahaniya | 4 | -8 | 6 |
| 8 | Lusail City | 2 | +4 | 4 |
| 9 | Al Shamal | 4 | -3 | 4 |
| 10 | Al-Arabi SC | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Al-Sailiya | 4 | -10 | 1 |
| 12 | Qatar SC | 2 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Rayyan SC | 4 | +9 | 10 |
| 2 | Al-Arabi SC | 5 | +8 | 10 |
| 3 | Al Sadd | 3 | +11 | 9 |
| 4 | Al-Duhail SC | 3 | +5 | 7 |
| 5 | Qatar SC | 5 | 0 | 6 |
| 6 | Al Shamal | 3 | +2 | 5 |
| 7 | Al Wakrah | 3 | -1 | 4 |
| 8 | Lusail City | 5 | -4 | 2 |
| 9 | Al Shahaniya | 3 | -3 | 1 |
| 10 | Al Ahli Doha | 3 | -5 | 1 |
| 11 | Al Gharafa | 2 | -4 | 0 |
| 12 | Al-Sailiya | 3 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:34 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Stars League'de oynanan diğer maçlar
- 17:30 Al-Sailiya 2–2 Qatar SC
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
