Al-Gharrafa 2-0 Qatar SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Al-Gharrafa 2–0 Qatar SC (30 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 16–16, isabetli şut 6–8, topa sahip olma %52–%48, korner 7–4.
Maç özeti
Al-Gharrafa – Qatar SC maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Yacine Brahimi 74', 88' (Al-Gharrafa). xG: Al-Gharrafa 1,4 – 1,5 Qatar SC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Al-Gharrafa: Pedro Martins · Qatar SC: Tintín Márquez
Maç akışı
Al-Gharrafa üstte · Qatar SC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' sarı kart: Ismaël Bennacer (Al-Gharrafa)
- 30' sarı kart: Fabricio Díaz (Al-Gharrafa)
- 45' oyuncu değişikliği: Adam Ounas ↔ Amro Surag (Al-Gharrafa)
- 45+3' sarı kart: Eisa Palangi (Qatar SC)
- 58' oyuncu değişikliği: Ismaël Bennacer ↔ Hyun-Soo Jang (Al-Gharrafa)
- 58' oyuncu değişikliği: Florinel Coman ↔ Frank Magri (Al-Gharrafa)
- 67' sarı kart: Seydou Sano (Al-Gharrafa)
- 69' oyuncu değişikliği: Said Brahmi ↔ Yaseen Lafrid (Qatar SC)
- 74' gol: Yacine Brahimi (Al-Gharrafa)
- 77' oyuncu değişikliği: Yohan Boli ↔ Ataa Jaber (Qatar SC)
- 86' oyuncu değişikliği: Ali Saoudi ↔ Albert Luque (Qatar SC)
- 88' gol: Yacine Brahimi (Al-Gharrafa)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Dame Traore ↔ Amjed Nasar Mohamed (Al-Gharrafa)
Maç olayları
- Al-GharrafaQatar SC
- Dame Traore ↔ Amjed Nasar MohamedOyuncu değişikliği90+2'
- Gol Yacine Brahimi 2–0Asist: Amro Surag88'
- 86'Ali Saoudi ↔ Albert LuqueOyuncu değişikliği
- 77'Yohan Boli ↔ Ataa JaberOyuncu değişikliği
- Gol Yacine Brahimi 1–0Asist: Dame Traore74'
- 69'Said Brahmi ↔ Yaseen LafridOyuncu değişikliği
- Seydou SanoSarı kart67'
- Ismaël Bennacer ↔ Hyun-Soo JangOyuncu değişikliği58'
- Florinel Coman ↔ Frank MagriOyuncu değişikliği58'
- 45+3'Eisa PalangiSarı kart
- Adam Ounas ↔ Amro SuragOyuncu değişikliği45'
- Fabricio DíazSarı kart30'
- Ismaël BennacerSarı kart11'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %29 2/7 |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %13 1/8 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %38 3/8 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %50 4/8 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (11 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,67 (15 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,12 (9 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,25 (18 gol) | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %43 3/7 |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 4/8 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %75 6/8 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %63 5/8 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %50 4/8 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %13 1/8 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 11,1 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %67 6/9 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %67 6/9 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %56 5/9 | %57 4/7 |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %75 6/8 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %63 5/8 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %50 4/8 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %50 4/8 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %89 8/9 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %67 6/9 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %33 3/9 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %11 1/9 | %14 1/7 |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %88 7/8 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %63 5/8 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %25 2/8 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %25 2/8 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,1 | 10,9 |
| 6,5 Üst | %78 7/9 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %78 7/9 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %78 7/9 | %71 5/7 |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 13,5 | 12,0 |
| 6,5 Üst | %100 8/8 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %100 8/8 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %100 8/8 | %100 6/6 |
| 9,5 Üst | %88 7/8 | %83 5/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %14 1/7 |
| Berabere | %78 7/9 | %86 6/7 |
| Geride | %11 1/9 | %0 0/7 |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %33 2/6 |
| Berabere | %50 4/8 | %67 4/6 |
| Geride | %25 2/8 | %0 0/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Al-Gharrafa (9 maç)
Qatar SC (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Al-Gharrafa (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Qatar SC (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Kartlar
Al-Gharrafa
Sarı 20 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,2)
Qatar SC
Sarı 20 · Kırmızı 3 (8 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Al-Gharrafa: iç saha, 7 maç · Qatar SC: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Al-Gharrafa – Qatar SC ilk 11'ler
Al-Gharrafa · 4-2-3-1
- 1Khalifa AbabacarK
- 18Ayoub Al OuiD
- 4S. SanoD67' sarı kart 67. dk
- 6Dame TraoréD74' asist 74. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 23Saifeldeen Hassan FadlallaD
- 29F. DíazO30' sarı kart 30. dk
- 13F. SassiO
- 96A. OunasO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10I. BennacerO11' sarı kart 11. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 8Y. BrahimiO74' gol 74. dk88' gol 88. dk
- 7F. ComanF58' oyundan çıktı 58. dk
- 26Rayyan Al AliD
- 9F. MagriF58' oyuna girdi 58. dk
- 97A. Nasar MohamedF90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 34M. GamalK
- 19Yousef Saaed AhmedF
- 22Abdirashid Saeed HassanO
- 11Amro Abdelfatah Ali SuragD45' oyuna girdi 45. dk88' asist 88. dk
- 31A. KoneK
- 20Jang Hyun-SooD58' oyuna girdi 58. dk
- 16Jamil FriarkhO
- 49R. FaragallaO
Teknik direktör: Pedro Martins
Qatar SC · 4-4-2
- 17A. N. MahmoudK
- 2Nasir BakshD
- 40S. F. DioufD
- 4A. SaoudiD86' oyundan çıktı 86. dk
- 20Eisa PalangiD45+3' sarı kart 45+3. dk
- 14Said BrahmiO69' oyundan çıktı 69. dk
- 6Pau PrimO
- 24N. MasonO
- 7F. SelemaniO
- 11Y. BoliF77' oyundan çıktı 77. dk
- 9João PedroF
- 12Ibrahim MasoudF
- 28A. AddaiF
- 74S. Al AbbasiK
- 66A. Q. Ayman Mohamed A.D
- 96Ataa JaberO77' oyuna girdi 77. dk
- 42Yaseen LafridD69' oyuna girdi 69. dk
- 18Mohamed MushrinnO
- 44A. HanfyD
- 22A. Ramis LuqueF86' oyuna girdi 86. dk
- 33Adnan SalehK
- 19Abdulrasheed UmaruF
- 15K. Al-ObaidlyO
Teknik direktör: Tintín Márquez
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Al-Gharrafa son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Qatar SC son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 26 maçta galibiyetler Al-Gharrafa 12 – Qatar SC 8; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Mart 2026, Al-Gharrafa 2-0 Qatar SC.
- Sıralama
- 10. (6 p) – 11. (6 p)
- Form (son 5)
- MBBMM – MGBBM
- H2H (G-B-M)
- 12-6-8 (26 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- Korner ort. (maç)
- 10,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,56 – 3,73 – 3,61
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Al-Gharrafa iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,20 gol yedi; Qatar SC dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Al-Gharrafa %60, Qatar SC %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al-Gharrafa %60, Qatar SC %60. İlk yarıyı önde kapatma: Al-Gharrafa 1/5, Qatar SC 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Al-Gharrafa 5,0, Qatar SC 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,7. Maç başına kart: Al-Gharrafa 2,0, Qatar SC 3,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,56, 0 – 3,73, 2 – 3,61. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,58, Üst 1,25. Karşılıklı Gol: Var 1,28, Yok 2,45.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 10,7; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 18:34 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Katar · Stars League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Rayyan SC | 7 | +13 | 17 |
| 2 | Al Sadd | 7 | +14 | 15 |
| 3 | Al-Duhail SC | 7 | +9 | 15 |
| 4 | Al-Arabi SC | 7 | +8 | 12 |
| 5 | Al Wakrah | 7 | 0 | 11 |
| 6 | Al Shamal | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Al Ahli Doha | 7 | -2 | 8 |
| 8 | Al Shahaniya | 7 | -11 | 7 |
| 9 | Lusail City | 7 | 0 | 6 |
| 10 | Al Gharafa | 7 | -5 | 6 |
| 11 | Qatar SC | 7 | -7 | 6 |
| 12 | Al-Sailiya | 7 | -18 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Duhail SC | 4 | +4 | 8 |
| 2 | Al-Rayyan SC | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Al Ahli Doha | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Al Wakrah | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Al Sadd | 4 | +3 | 6 |
| 6 | Al Gharafa | 5 | -1 | 6 |
| 7 | Al Shahaniya | 4 | -8 | 6 |
| 8 | Lusail City | 2 | +4 | 4 |
| 9 | Al Shamal | 4 | -3 | 4 |
| 10 | Al-Arabi SC | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Al-Sailiya | 4 | -10 | 1 |
| 12 | Qatar SC | 2 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Rayyan SC | 4 | +9 | 10 |
| 2 | Al-Arabi SC | 5 | +8 | 10 |
| 3 | Al Sadd | 3 | +11 | 9 |
| 4 | Al-Duhail SC | 3 | +5 | 7 |
| 5 | Qatar SC | 5 | 0 | 6 |
| 6 | Al Shamal | 3 | +2 | 5 |
| 7 | Al Wakrah | 3 | -1 | 4 |
| 8 | Lusail City | 5 | -4 | 2 |
| 9 | Al Shahaniya | 3 | -3 | 1 |
| 10 | Al Ahli Doha | 3 | -5 | 1 |
| 11 | Al Gharafa | 2 | -4 | 0 |
| 12 | Al-Sailiya | 3 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:34 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Stars League'de oynanan diğer maçlar
- 17:15 Al Shahaniya 1–2 Al-Ahli Doha
- 19:30 Al-Sadd 4–1 Al-Shamal
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
