Al-Sailiya 1-2 Lusail SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Al-Sailiya 1–2 Lusail SC (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 9–16, isabetli şut 5–6, topa sahip olma %45–%55, korner 3–5.
Maç özeti
Al-Sailiya – Lusail SC maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Andri Sudarmanto 3' (Al-Sailiya); Khaled Mohammed 38', Rodrigo Machado 90+4' (Lusail SC). xG: Al-Sailiya 0,7 – 1,5 Lusail SC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Al-Sailiya: Mirghany Al-Zein · Lusail SC: Emanuel Mesquita
Maç akışı
Al-Sailiya üstte · Lusail SC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 1' sarı kart: Abdelaziz Mitwali (Al-Sailiya)
- 3' gol: Andri Sudarmanto (Al-Sailiya)
- 22' sarı kart: Emanuel Mesquita (Lusail SC)
- 34' sarı kart: Raoul Danzabe Sanda (Al-Sailiya)
- 38' gol: Khaled Mohammed (Lusail SC)
- 52' oyuncu değişikliği: Khaled Mansour ↔ Ali Karami (Lusail SC)
- 62' oyuncu değişikliği: Mohamed Taabouni ↔ Abdulaziz Al-Bakri (Al-Sailiya)
- 62' oyuncu değişikliği: Andri Sudarmanto ↔ Ahmed Doozandeh (Al-Sailiya)
- 62' oyuncu değişikliği: Mohamed Aiash ↔ Muhammad Taher Khan (Lusail SC)
- 68' oyuncu değişikliği: Naif Al-Hadhrami ↔ Saud Jjbril (Lusail SC)
- 68' oyuncu değişikliği: Franco Russo ↔ Abdulhadi Al-Oun (Lusail SC)
- 80' oyuncu değişikliği: Younès Belhanda ↔ Mus'ab Al-Batat (Al-Sailiya)
- 81' oyuncu değişikliği: Abdelaziz Mitwali ↔ Abdulla Mahmoud Mahmoud (Al-Sailiya)
- 86' sarı kart: Joselu (Al-Sailiya)
- 90' oyuncu değişikliği: Kellian van der Kaap ↔ Awab Elawad·Hussain (Al-Sailiya)
- 90+2' sarı kart: Hamidreza Firouzi (Lusail SC)
- 90+3' sarı kart: Youssef Mohamed Sayed (Al-Sailiya)
- 90+4' gol: Rodrigo Machado (Lusail SC)
- 90+6' sarı kart: Khaled Mohammed (Lusail SC)
Maç olayları
- Al-SailiyaLusail SC
- 90+6'Khaled MohammedSarı kart
- 90+4'Gol Rodrigo Machado 1–2Asist: Hamidreza Firouzi
- Youssef Mohamed SayedSarı kart90+3'
- 90+2'Hamidreza FirouziSarı kart
- Kellian van der Kaap ↔ Awab Elawad·HussainOyuncu değişikliği90'
- JoseluSarı kart86'
- Abdelaziz Mitwali ↔ Abdulla Mahmoud MahmoudOyuncu değişikliği81'
- Younès Belhanda ↔ Mus'ab Al-BatatOyuncu değişikliği80'
- 68'Naif Al-Hadhrami ↔ Saud JjbrilOyuncu değişikliği
- 68'Franco Russo ↔ Abdulhadi Al-OunOyuncu değişikliği
- Mohamed Taabouni ↔ Abdulaziz Al-BakriOyuncu değişikliği62'
- Andri Sudarmanto ↔ Ahmed DoozandehOyuncu değişikliği62'
- 62'Mohamed Aiash ↔ Muhammad Taher KhanOyuncu değişikliği
- 52'Khaled Mansour ↔ Ali KaramiOyuncu değişikliği
- 38'Gol Khaled Mohammed 1–1
- Raoul Danzabe SandaSarı kart34'
- 22'Emanuel MesquitaSarı kart
- Gol Andri Sudarmanto 1–03'
- Abdelaziz MitwaliSarı kart1'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %89 8/9 | %80 4/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %38 3/8 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (9 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 3,67 (33 gol) | 3,60 (18 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (10 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,12 (9 gol) | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %100 9/9 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 3/8 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %50 4/8 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %50 4/8 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %38 3/8 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %38 3/8 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %88 7/8 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %63 5/8 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %50 4/8 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %50 4/8 | %60 3/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %75 6/8 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %50 4/8 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %50 4/8 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %38 3/8 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %63 5/8 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %50 4/8 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %25 2/8 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %13 1/8 | %20 1/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %100 8/8 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %75 6/8 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %75 6/8 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %38 3/8 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,4 | 10,4 |
| 6,5 Üst | %100 8/8 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %88 7/8 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %88 7/8 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %88 7/8 | %80 4/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %63 5/8 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %50 4/8 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %50 4/8 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %38 3/8 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Berabere | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Geride | %78 7/9 | %80 4/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %17 1/6 |
| Berabere | %50 4/8 | %50 3/6 |
| Geride | %25 2/8 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Al-Sailiya (9 maç)
Lusail SC (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Al-Sailiya (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 0 | 6 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Lusail SC (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Al-Sailiya
Sarı 14 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 1,6)
Lusail SC
Sarı 19 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Al-Sailiya: iç saha, 5 maç · Lusail SC: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Al-Sailiya – Lusail SC ilk 11'ler
Al-Sailiya · 4-2-3-1
- 50Youssef SayedK90+3' sarı kart 90+3. dk
- 5Abdulrahman MohamedD
- 55K. van der KaapD90' oyundan çıktı 90. dk
- 15M. NaniD
- 14A. MitwaliD1' sarı kart 1. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 20Y. BelhandaO80' oyundan çıktı 80. dk
- 25R. DanzabeO34' sarı kart 34. dk
- 9Ali OlwanO
- 22Andri SyahputraO3' gol 3. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 10M. TaabouniO62' oyundan çıktı 62. dk
- 13JoseluF86' sarı kart 86. dk
- 67M. OsmanO
- 6Moataz BostamiO
- 77Mouz Gadelseed AbdallaD
- 19Abdulaziz Al BakriF62' oyuna girdi 62. dk
- 71Mus'ab Al BattatD80' oyuna girdi 80. dk
- 1B. BurkeK
- 8Ahmed DoozandehO62' oyuna girdi 62. dk
- 7Mohab Mohammed EissaO
- 18Awab HussainD90' oyuna girdi 90. dk
- 2Abdulla Mahmoud MahmoudD81' oyuna girdi 81. dk
- 34Mohamed YasserD
- 69Ahmad Nafez HammoudaK
Teknik direktör: Mirghany Al-Zein
Lusail SC · 4-1-4-1
- 1A. ShakouriK
- 2A. PilaliD
- 4F. RussoD68' oyundan çıktı 68. dk
- 27M. AiashD62' oyundan çıktı 62. dk
- 66A. NematiD
- 6O. EbrahimiO
- 14K. MansourO52' oyundan çıktı 52. dk
- 20Naif Al HadhramiO68' oyundan çıktı 68. dk
- 8Khaled MohammedO38' gol 38. dk90+6' sarı kart 90+6. dk
- 11H. FirouziO90+2' sarı kart 90+2. dk90+4' asist 90+4. dk
- 19RodrigoF90+4' gol 90+4. dk
- 10S. JjbrilO68' oyuna girdi 68. dk
- 77Mohamed Al AshwalK
- 15Abdulhadi Kasr Al-OunO68' oyuna girdi 68. dk
- 30H. KamalD
- 3Ali MalolahD52' oyuna girdi 52. dk
- 96Amir HassanK
- 5A. Al KaratlyO
- 45Muhammad Taher KhanO62' oyuna girdi 62. dk
Teknik direktör: Emanuel Mesquita
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Al-Sailiya için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 4, yenilen 15. Lusail City için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 3, yenilen 5. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Al-Sailiya 3 – Lusail City 1; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Şubat 2025, Lusail City 0-0 Al-Sailiya.
- Sıralama
- 12. (1 p) – 9. (6 p)
- Form (son 5)
- MBMBM – MBMBG
- H2H (G-B-M)
- 3-2-1 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %40
- Korner ort. (maç)
- 9,7
- iddaa MS 1-0-2
- 3,18 – 3,35 – 1,75
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Al-Sailiya iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 4,00 gol yedi; Lusail City dış saha 5 maçta 0,80 attı, 1,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al-Sailiya %75, Lusail City %40. İlk yarıyı önde kapatma: Al-Sailiya 0/4, Lusail City 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Al-Sailiya 2,5, Lusail City 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Al-Sailiya 2,0, Lusail City 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,18, 0 – 3,35, 2 – 1,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,01, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,42, Yok 2,09.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 30 Ekim 2026 19:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Katar · Stars League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Rayyan SC | 7 | +13 | 17 |
| 2 | Al Sadd | 7 | +14 | 15 |
| 3 | Al-Duhail SC | 7 | +9 | 15 |
| 4 | Al-Arabi SC | 7 | +8 | 12 |
| 5 | Al Wakrah | 7 | 0 | 11 |
| 6 | Al Shamal | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Al Ahli Doha | 7 | -2 | 8 |
| 8 | Al Shahaniya | 7 | -11 | 7 |
| 9 | Lusail City | 7 | 0 | 6 |
| 10 | Al Gharafa | 7 | -5 | 6 |
| 11 | Qatar SC | 7 | -7 | 6 |
| 12 | Al-Sailiya | 7 | -18 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Duhail SC | 4 | +4 | 8 |
| 2 | Al-Rayyan SC | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Al Ahli Doha | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Al Wakrah | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Al Sadd | 4 | +3 | 6 |
| 6 | Al Gharafa | 5 | -1 | 6 |
| 7 | Al Shahaniya | 4 | -8 | 6 |
| 8 | Lusail City | 2 | +4 | 4 |
| 9 | Al Shamal | 4 | -3 | 4 |
| 10 | Al-Arabi SC | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Al-Sailiya | 4 | -10 | 1 |
| 12 | Qatar SC | 2 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Rayyan SC | 4 | +9 | 10 |
| 2 | Al-Arabi SC | 5 | +8 | 10 |
| 3 | Al Sadd | 3 | +11 | 9 |
| 4 | Al-Duhail SC | 3 | +5 | 7 |
| 5 | Qatar SC | 5 | 0 | 6 |
| 6 | Al Shamal | 3 | +2 | 5 |
| 7 | Al Wakrah | 3 | -1 | 4 |
| 8 | Lusail City | 5 | -4 | 2 |
| 9 | Al Shahaniya | 3 | -3 | 1 |
| 10 | Al Ahli Doha | 3 | -5 | 1 |
| 11 | Al Gharafa | 2 | -4 | 0 |
| 12 | Al-Sailiya | 3 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:34 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:34 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Stars League'de oynanan diğer maçlar
- 19:30 AL Duhail SC 3–1 AL Wakrah
- 19:30 Arabi Doha 0–0 Al-Rayyan
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
