Orebro SK 1-1 Ljungskile: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Orebro SK 1–1 Ljungskile (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 19–14, isabetli şut 6–5, topa sahip olma %64–%36, korner 7–3.
Maç özeti
Orebro SK – Ljungskile maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Orebro SK: R. Norling · Ljungskile: J. Jensen
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Orebro SK üstte · Ljungskile altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 46' oyuncu değişikliği: shakur omar ↔ elton hedstrom (Ljungskile)
- 46' oyuncu değişikliği: Karl Holmberg ↔ Manasse Kusu (Orebro SK)
- 64' oyuncu değişikliği: Chovanie Amatkarijo ↔ Jacob Ortmark (Orebro SK)
- 66' gol: Jacob Ortmark (Orebro SK)
- 69' sarı kart: Gustav hedin (Ljungskile)
- 72' oyuncu değişikliği: Gustav hedin ↔ Filip Ornblom (Ljungskile)
- 73' oyuncu değişikliği: Samuel Adrian ↔ samuel hogblom (Ljungskile)
- 82' oyuncu değişikliği: Lukas corner ↔ alex rasheed (Ljungskile)
- 82' oyuncu değişikliği: mehmet uzel ↔ David Frisk (Ljungskile)
- 87' oyuncu değişikliği: Samuel Wikman ↔ hampus soderstrom (Orebro SK)
- 87' oyuncu değişikliği: Rasmus Wiedesheim-Paul ↔ Fabian Wahlstrom (Orebro SK)
- 90+1' oyuncu değişikliği: Antonio Yakoub ↔ Christopher Redenstrand (Orebro SK)
Maç olayları
- Orebro SKLjungskile
- Antonio Yakoub ↔ Christopher RedenstrandOyuncu değişikliği90+1'
- Samuel Wikman ↔ hampus soderstromOyuncu değişikliği87'
- Rasmus Wiedesheim-Paul ↔ Fabian WahlstromOyuncu değişikliği87'
- 82'Lukas corner ↔ alex rasheedOyuncu değişikliği
- 82'mehmet uzel ↔ David FriskOyuncu değişikliği
- 73'Samuel Adrian ↔ samuel hogblomOyuncu değişikliği
- 72'Gustav hedin ↔ Filip OrnblomOyuncu değişikliği
- 69'Gustav hedinSarı kart
- Gol Jacob Ortmark 1–0Asist: Erdal Rakip66'
- Chovanie Amatkarijo ↔ Jacob OrtmarkOyuncu değişikliği64'
- 46'shakur omar ↔ elton hedstromOyuncu değişikliği
- Karl Holmberg ↔ Manasse KusuOyuncu değişikliği46'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 6/30 | %27 4/15 |
| Beraberlik | %40 12/30 | %40 6/15 |
| Mağlubiyet | %40 12/30 | %33 5/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 8/30 | %13 2/15 |
| Beraberlik | %37 11/30 | %60 9/15 |
| Mağlubiyet | %37 11/30 | %27 4/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,10 (33 gol) | 0,87 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (45 gol) | 1,13 (17 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (40 gol) | 1,40 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,37 (41 gol) | 1,40 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 19/30 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %73 22/30 | %67 10/15 |
| 2,5 Üst | %47 14/30 | %33 5/15 |
| 3,5 Üst | %27 8/30 | %7 1/15 |
| Gol yememe | %23 7/30 | %20 3/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 19/30 | %73 11/15 |
| 1,5 Üst | %73 22/30 | %73 11/15 |
| 2,5 Üst | %47 14/30 | %53 8/15 |
| 3,5 Üst | %37 11/30 | %47 7/15 |
| Gol yememe | %13 4/30 | %13 2/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 9,1 |
| 7,5 Üst | %67 12/18 | %78 7/9 |
| 8,5 Üst | %50 9/18 | %56 5/9 |
| 9,5 Üst | %50 9/18 | %56 5/9 |
| 10,5 Üst | %44 8/18 | %44 4/9 |
| Toplam (19) | Dış saha (11) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %72 13/18 | %80 8/10 |
| 8,5 Üst | %72 13/18 | %80 8/10 |
| 9,5 Üst | %67 12/18 | %70 7/10 |
| 10,5 Üst | %44 8/18 | %50 5/10 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %56 10/18 | %56 5/9 |
| 3,5 Üst | %44 8/18 | %33 3/9 |
| 4,5 Üst | %28 5/18 | %22 2/9 |
| 5,5 Üst | %17 3/18 | %11 1/9 |
| Toplam (19) | Dış saha (11) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %63 12/19 | %64 7/11 |
| 3,5 Üst | %53 10/19 | %55 6/11 |
| 4,5 Üst | %32 6/19 | %18 2/11 |
| 5,5 Üst | %21 4/19 | %18 2/11 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %94 17/18 | %89 8/9 |
| 7,5 Üst | %78 14/18 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %67 12/18 | %67 6/9 |
| 9,5 Üst | %50 9/18 | %67 6/9 |
| Toplam (19) | Dış saha (11) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 9,9 |
| 6,5 Üst | %68 13/19 | %64 7/11 |
| 7,5 Üst | %68 13/19 | %64 7/11 |
| 8,5 Üst | %68 13/19 | %64 7/11 |
| 9,5 Üst | %53 10/19 | %64 7/11 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 10/30 | %27 4/15 |
| Berabere | %50 15/30 | %60 9/15 |
| Geride | %17 5/30 | %13 2/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 7/30 | %27 4/15 |
| Berabere | %50 15/30 | %60 9/15 |
| Geride | %27 8/30 | %13 2/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Orebro SK (30 maç)
Ljungskile (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Orebro SK (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 5 |
| 16-30 | 10 | 6 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 4 | 8 |
| 61-75 | 4 | 5 |
| 76-90 | 7 | 14 |
Ljungskile (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 1 |
| 16-30 | 3 | 8 |
| 31-45 | 7 | 8 |
| 46-60 | 6 | 5 |
| 61-75 | 5 | 7 |
| 76-90 | 7 | 9 |
Kartlar
Orebro SK
Sarı 44 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,5)
Ljungskile
Sarı 52 · Kırmızı 0 (30 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Orebro SK: iç saha, 9 maç · Ljungskile: dış saha, 11 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Orebro SK – Ljungskile ilk 11'ler
Orebro SK · 5-3-2
- 75J. OjrzyńskiK
- 25C. AmatkarijoF64' oyundan çıktı 64. dk
- 19J. HalitiD
- 3V. SandbergO
- 32J. StenbergD
- 99Ahmed YassinO
- 7S. WikmanO87' oyundan çıktı 87. dk
- 23E. RakipO66' asist 66. dk
- 9A. YakoubF90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 17K. HolmbergF46' oyundan çıktı 46. dk
- 10R. Wiedesheim-PaulF87' oyundan çıktı 87. dk
- 16H. SöderströmO87' oyuna girdi 87. dk
- 21F. Wahlstrom87' oyuna girdi 87. dk
- 15L. AstvaldD
- 6E. Ibrahimbegovic
- 8M. KusuO46' oyuna girdi 46. dk
- 5J. OrtmarkO64' oyuna girdi 64. dk66' gol 66. dk
- 11C. RedenstrandD90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 30B. RunheimK
- 12D. SalihovićO
Teknik direktör: R. Norling
Ljungskile · 4-2-3-1
- 1L. ErikssonK
- 3G. Johanstrommer HedinD69' sarı kart 69. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 60G. MensahD
- 69I. MaricD
- 16E. ReljanovicO
- 14D. LagerlofD
- 58S. AdrianO73' oyundan çıktı 73. dk
- 27A. BorénF
- 11S. OmarF46' oyundan çıktı 46. dk
- 23M. UzelD82' oyundan çıktı 82. dk
- 99L. Lindholm CornerF82' oyundan çıktı 82. dk
- 15D. FriskO82' oyuna girdi 82. dk
- 19E. HedströmF46' oyuna girdi 46. dk
- 12S. HögblomD73' oyuna girdi 73. dk
- 20C. HoggK
- 17ludvig jagdellO
- 71D. LjungO
- 5F. ÖrnblomD72' oyuna girdi 72. dk
- 9A. RasheedF82' oyuna girdi 82. dk
- 18H. BorstamF
Teknik direktör: J. Jensen
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Superettan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 30 | +45 | 68 |
| 2 | Falkenbergs FF | 30 | +14 | 54 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 30 | +13 | 51 |
| 4 | Ostersunds FK | 30 | +9 | 49 |
| 5 | Landskrona BoIS | 30 | +14 | 48 |
| 6 | Oddevold | 30 | +12 | 46 |
| 7 | Osters IF | 30 | +4 | 46 |
| 8 | United Nordic | 30 | -6 | 42 |
| 9 | Sandviken | 30 | +7 | 41 |
| 10 | Ljungskile SK | 30 | -1 | 35 |
| 11 | IFK Varnamo | 30 | -12 | 35 |
| 12 | Helsingborg | 30 | -13 | 35 |
| 13 | Orebro SK | 30 | -12 | 30 |
| 14 | Norrby IF | 30 | -13 | 28 |
| 15 | IK brage | 30 | -11 | 27 |
| 16 | GIF Sundsvall | 30 | -50 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +23 | 31 |
| 2 | Falkenbergs FF | 15 | +9 | 31 |
| 3 | Ostersunds FK | 15 | +9 | 30 |
| 4 | Osters IF | 15 | +7 | 28 |
| 5 | Varbergs BoIS FC | 15 | +7 | 27 |
| 6 | Oddevold | 15 | +12 | 25 |
| 7 | Sandviken | 15 | +9 | 25 |
| 8 | United Nordic | 15 | +1 | 25 |
| 9 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 10 | Helsingborg | 15 | 0 | 20 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | -1 | 20 |
| 12 | Orebro SK | 15 | -4 | 18 |
| 13 | Norrby IF | 15 | -6 | 17 |
| 14 | IK brage | 15 | -1 | 15 |
| 15 | GIF Sundsvall | 15 | -17 | 13 |
| 16 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +22 | 37 |
| 2 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 15 | +6 | 24 |
| 4 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 24 |
| 5 | Falkenbergs FF | 15 | +5 | 23 |
| 6 | Oddevold | 15 | 0 | 21 |
| 7 | Ostersunds FK | 15 | 0 | 19 |
| 8 | Osters IF | 15 | -3 | 18 |
| 9 | United Nordic | 15 | -7 | 17 |
| 10 | Sandviken | 15 | -2 | 16 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | 0 | 15 |
| 12 | Helsingborg | 15 | -13 | 15 |
| 13 | Orebro SK | 15 | -8 | 12 |
| 14 | IK brage | 15 | -10 | 12 |
| 15 | Norrby IF | 15 | -7 | 11 |
| 16 | GIF Sundsvall | 15 | -33 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superettan'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
