Helsingborg 1-1 Ljungskile: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Helsingborg 1–1 Ljungskile (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 6–13, isabetli şut 3–7, topa sahip olma %44–%56, korner 7–4.
Maç özeti
Helsingborg – Ljungskile maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Simon Bengtsson 21' (Helsingborg); elton hedstrom 42' (Ljungskile).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Helsingborg: M. Stahre · Ljungskile: J. Jensen
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Helsingborg üstte · Ljungskile altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' oyuncu değişikliği: Gideon Mensah ↔ Filip Ornblom (Ljungskile)
- 21' gol: Simon Bengtsson (Helsingborg)
- 42' gol: elton hedstrom (Ljungskile)
- 46' oyuncu değişikliği: Demba N'Diaye ↔ Julian Larsson (Helsingborg)
- 46' oyuncu değişikliği: Samuel Adrian ↔ samuel hogblom (Ljungskile)
- 63' oyuncu değişikliği: Adam Akimey ↔ Amin Al-Hamawi (Helsingborg)
- 66' oyuncu değişikliği: mehmet uzel ↔ Gustav hedin (Ljungskile)
- 74' oyuncu değişikliği: elton hedstrom ↔ shakur omar (Ljungskile)
- 74' oyuncu değişikliği: Amin Al-Hamawi ↔ Timothé Rupil (Helsingborg)
- 74' oyuncu değişikliği: Erik Lindell ↔ Leo Hedenberg (Helsingborg)
- 83' oyuncu değişikliği: William Nilsson ↔ alex rasheed (Ljungskile)
- 83' sarı kart: Daouda Amadou (Helsingborg)
- 88' oyuncu değişikliği: Daouda Amadou ↔ Osman Abdulkadir Addo (Helsingborg)
- 90' sarı kart: Simon Bengtsson (Helsingborg)
- 90+1' sarı kart: alex rasheed (Ljungskile)
- 90+4' sarı kart: Leo Hedenberg (Helsingborg)
Maç olayları
- HelsingborgLjungskile
- Leo HedenbergSarı kart90+4'
- 90+1'alex rasheedSarı kart
- Simon BengtssonSarı kart90'
- Daouda Amadou ↔ Osman Abdulkadir AddoOyuncu değişikliği88'
- 83'William Nilsson ↔ alex rasheedOyuncu değişikliği
- Daouda AmadouSarı kart83'
- 74'elton hedstrom ↔ shakur omarOyuncu değişikliği
- Amin Al-Hamawi ↔ Timothé RupilOyuncu değişikliği74'
- Erik Lindell ↔ Leo HedenbergOyuncu değişikliği74'
- 66'mehmet uzel ↔ Gustav hedinOyuncu değişikliği
- Adam Akimey ↔ Amin Al-HamawiOyuncu değişikliği63'
- Demba N'Diaye ↔ Julian LarssonOyuncu değişikliği46'
- 46'Samuel Adrian ↔ samuel hogblomOyuncu değişikliği
- 42'Gol elton hedstrom 1–1
- Gol Simon Bengtsson 1–0Asist: Erik Lindell21'
- 13'Gideon Mensah ↔ Filip OrnblomOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 9/30 | %33 5/15 |
| Beraberlik | %27 8/30 | %33 5/15 |
| Mağlubiyet | %43 13/30 | %33 5/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 8/30 | %13 2/15 |
| Beraberlik | %37 11/30 | %60 9/15 |
| Mağlubiyet | %37 11/30 | %27 4/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,27 (38 gol) | 1,40 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,70 (51 gol) | 1,40 (21 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (40 gol) | 1,40 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,37 (41 gol) | 1,40 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 18/30 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %83 25/30 | %87 13/15 |
| 2,5 Üst | %53 16/30 | %47 7/15 |
| 3,5 Üst | %33 10/30 | %27 4/15 |
| Gol yememe | %17 5/30 | %20 3/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 19/30 | %73 11/15 |
| 1,5 Üst | %73 22/30 | %73 11/15 |
| 2,5 Üst | %47 14/30 | %53 8/15 |
| 3,5 Üst | %37 11/30 | %47 7/15 |
| Gol yememe | %13 4/30 | %13 2/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,4 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %79 11/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %79 11/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %64 9/14 | %43 3/7 |
| Toplam (19) | Dış saha (11) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %72 13/18 | %80 8/10 |
| 8,5 Üst | %72 13/18 | %80 8/10 |
| 9,5 Üst | %67 12/18 | %70 7/10 |
| 10,5 Üst | %44 8/18 | %50 5/10 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %50 4/8 |
| 4,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %13 2/15 | %13 1/8 |
| Toplam (19) | Dış saha (11) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %63 12/19 | %64 7/11 |
| 3,5 Üst | %53 10/19 | %55 6/11 |
| 4,5 Üst | %32 6/19 | %18 2/11 |
| 5,5 Üst | %21 4/19 | %18 2/11 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 6,9 |
| 6,5 Üst | %73 11/15 | %63 5/8 |
| 7,5 Üst | %53 8/15 | %38 3/8 |
| 8,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Toplam (19) | Dış saha (11) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 9,9 |
| 6,5 Üst | %68 13/19 | %64 7/11 |
| 7,5 Üst | %68 13/19 | %64 7/11 |
| 8,5 Üst | %68 13/19 | %64 7/11 |
| 9,5 Üst | %53 10/19 | %64 7/11 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 8/30 | %27 4/15 |
| Berabere | %43 13/30 | %47 7/15 |
| Geride | %30 9/30 | %27 4/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 7/30 | %27 4/15 |
| Berabere | %50 15/30 | %60 9/15 |
| Geride | %27 8/30 | %13 2/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Helsingborg (30 maç)
Ljungskile (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Helsingborg (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 11 |
| 16-30 | 8 | 2 |
| 31-45 | 9 | 4 |
| 46-60 | 2 | 7 |
| 61-75 | 3 | 7 |
| 76-90 | 12 | 15 |
Ljungskile (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 1 |
| 16-30 | 3 | 8 |
| 31-45 | 7 | 8 |
| 46-60 | 6 | 5 |
| 61-75 | 5 | 7 |
| 76-90 | 7 | 9 |
Kartlar
Helsingborg
Sarı 63 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 2,1)
Ljungskile
Sarı 52 · Kırmızı 0 (30 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Helsingborg: iç saha, 8 maç · Ljungskile: dış saha, 11 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Helsingborg – Ljungskile ilk 11'ler
Helsingborg · 3-5-2
- 30E. RådahlK
- 2Obafemi AwodesuD
- 4M. GudmannD
- 27D. N'DiayeD46' oyundan çıktı 46. dk
- 31E. LindellO21' asist 21. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 14L. KjellnäsO
- 45D. AmadouO83' sarı kart 83. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 10M. SvenssonO
- 5S. BengtssonD21' gol 21. dk90' sarı kart 90. dk
- 11A. AkimeyF63' oyundan çıktı 63. dk
- 9Alexander JohanssonF
- 19L. PerssonF
- 22T. RupilO74' oyuna girdi 74. dk
- 8O. AddoF88' oyuna girdi 88. dk
- 16Amin Al HamawiF63' oyuna girdi 63. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 58C. BitenD
- 1J. BrattbergK
- 20L. HedenbergO74' oyuna girdi 74. dk90+4' sarı kart 90+4. dk
- 42L. HyppanenO
- 21Julian LarssonF46' oyuna girdi 46. dk
Teknik direktör: M. Stahre
Ljungskile · 3-5-2
- 1L. ErikssonK
- 16E. ReljanovicO
- 69I. MaricD
- 60G. MensahD13' oyundan çıktı 13. dk
- 13W. NilssonF83' oyundan çıktı 83. dk
- 14D. LagerlofD
- 71D. LjungO
- 58S. AdrianO46' oyundan çıktı 46. dk
- 23M. UzelD66' oyundan çıktı 66. dk
- 99L. Lindholm CornerF
- 19E. HedströmF42' gol 42. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 15D. FriskO
- 12S. HögblomD46' oyuna girdi 46. dk
- 20C. HoggK
- 17ludvig jagdellO
- 3G. Johanstrommer HedinD66' oyuna girdi 66. dk
- 11S. OmarF74' oyuna girdi 74. dk
- 5F. ÖrnblomD13' oyuna girdi 13. dk
- 9A. RasheedF83' oyuna girdi 83. dk90+1' sarı kart 90+1. dk
- 10F. AmbrožO
Teknik direktör: J. Jensen
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Helsingborg için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 2, yenilen 4. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Ljungskile 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-7).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Helsingborg 0, Ljungskile 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 24 Nisan 2026, Ljungskile 4-1 Helsingborg.
- Sıralama
- 12. (31 p) – 10. (32 p)
- Form (son 5)
- BMBMG – GBMMG
- H2H (G-B-M)
- 0-0-1 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %54 – %54
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %69
- Korner ort. (maç)
- 10,7
- iddaa MS 1-0-2
- 2,02 – 3,13 – 2,69
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Helsingborg iç saha 13 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,54 gol yedi; Ljungskile dış saha 13 maçta 1,38 attı, 1,38 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %54, konukta %54. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Helsingborg %62, Ljungskile %69. İlk yarıyı önde kapatma: Helsingborg 3/13, Ljungskile 4/13.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Helsingborg 4,4, Ljungskile 5,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,7. Maç başına kart: Helsingborg 2,3, Ljungskile 1,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,02, 0 – 3,13, 2 – 2,69. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,88, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,04.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 10,7; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Superettan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 30 | +45 | 68 |
| 2 | Falkenbergs FF | 30 | +14 | 54 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 30 | +13 | 51 |
| 4 | Ostersunds FK | 30 | +9 | 49 |
| 5 | Landskrona BoIS | 30 | +14 | 48 |
| 6 | Oddevold | 30 | +12 | 46 |
| 7 | Osters IF | 30 | +4 | 46 |
| 8 | United Nordic | 30 | -6 | 42 |
| 9 | Sandviken | 30 | +7 | 41 |
| 10 | Ljungskile SK | 30 | -1 | 35 |
| 11 | IFK Varnamo | 30 | -12 | 35 |
| 12 | Helsingborg | 30 | -13 | 35 |
| 13 | Orebro SK | 30 | -12 | 30 |
| 14 | Norrby IF | 30 | -13 | 28 |
| 15 | IK brage | 30 | -11 | 27 |
| 16 | GIF Sundsvall | 30 | -50 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +23 | 31 |
| 2 | Falkenbergs FF | 15 | +9 | 31 |
| 3 | Ostersunds FK | 15 | +9 | 30 |
| 4 | Osters IF | 15 | +7 | 28 |
| 5 | Varbergs BoIS FC | 15 | +7 | 27 |
| 6 | Oddevold | 15 | +12 | 25 |
| 7 | Sandviken | 15 | +9 | 25 |
| 8 | United Nordic | 15 | +1 | 25 |
| 9 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 10 | Helsingborg | 15 | 0 | 20 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | -1 | 20 |
| 12 | Orebro SK | 15 | -4 | 18 |
| 13 | Norrby IF | 15 | -6 | 17 |
| 14 | IK brage | 15 | -1 | 15 |
| 15 | GIF Sundsvall | 15 | -17 | 13 |
| 16 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +22 | 37 |
| 2 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 15 | +6 | 24 |
| 4 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 24 |
| 5 | Falkenbergs FF | 15 | +5 | 23 |
| 6 | Oddevold | 15 | 0 | 21 |
| 7 | Ostersunds FK | 15 | 0 | 19 |
| 8 | Osters IF | 15 | -3 | 18 |
| 9 | United Nordic | 15 | -7 | 17 |
| 10 | Sandviken | 15 | -2 | 16 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | 0 | 15 |
| 12 | Helsingborg | 15 | -13 | 15 |
| 13 | Orebro SK | 15 | -8 | 12 |
| 14 | IK brage | 15 | -10 | 12 |
| 15 | Norrby IF | 15 | -7 | 11 |
| 16 | GIF Sundsvall | 15 | -33 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superettan'da oynanan diğer maçlar
- 15:00 Norrby 0–4 Norrköping
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
