Libertad Loja 0-1 Emelec: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Libertad Loja 0–1 Emelec (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 14–17, isabetli şut 5–7, topa sahip olma %52–%48, korner 5–3.
Paylaş
Maç özeti
Libertad Loja – Emelec maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Teodoro Arce 54' (Emelec). xG: Libertad Loja 0,6 – 2,3 Emelec.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Federativo Reina del Cisne, Loja
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Libertad Loja: Jorge Célico · Emelec: Ezequiel Medrán
Maç akışı
Libertad Loja üstteEmelec altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %70 · 2 şut · 0,3
- 16–30'Dengeli · 3 şut · 0,4
- 31–45+'Ev %66 · 4 şut · 0,1
- 46–60'Dep %71 · 3 şut · 0,0
- 61–75'Dep %85 · 3 şut · 1,3
- 76–90+'Dengeli · 10 şut · 0,6
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Libertad Loja, Dep = Emelec.
Maç olayları
- Libertad LojaEmelec
- 90+5'Luis Gómez ↔ Ibrain Angelis Cuero MercadoOyuncu değişikliği
- 88'Juan Pablo·Ruiz Gomez ↔ Angelo MinaOyuncu değişikliği
- 88'Teodoro Arce ↔ Gonzalo NápoliOyuncu değişikliği
- 86'Aníbal LeguizamónSarı kart
- Vilinton German Branda Merlin ↔ Hancel BatallaOyuncu değişikliği81'
- cristhian valencia ↔ Carlos OrejuelaOyuncu değişikliği81'
- 78'Alexander ArboledaSarı kart
- 77'Alexander ArboledaVAR: inceleme
- 71'Jose Francisco CevallosVAR: gol iptal
- 69'Luca Klimowicz ↔ Alexander ArboledaOyuncu değişikliği
- Bryan Caicedo ↔ Jawer GuisamanoOyuncu değişikliği64'
- Jostin Bravo ↔ Edu PinedaOyuncu değişikliği64'
- Jackson RodriguezSarı kart59'
- Enrique Rafael Caicedo Borja ↔ Antony ChereOyuncu değişikliği56'
- 54'Gol Teodoro Arce 0–1Asist: Juan Pablo·Ruiz Gomez
Libertad Loja iç sahada (18 maç) · Emelec deplasmanda (18 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 9 maç (2023'ten beri)
2 Libertad Loja5 berabere2 Emelec
- Libertad iç sahada 18 maçta 10 galibiyet, 3 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Emelec deplasmanda 18 maçta 4 galibiyet, 5 beraberlik, 9 mağlubiyet aldı.
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Libertad Loja
Emelec
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %39 14/36 | %56 10/18 |
| Beraberlik | %25 9/36 | %17 3/18 |
| Mağlubiyet | %36 13/36 | %28 5/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 12/36 | %22 4/18 |
| Beraberlik | %25 9/36 | %28 5/18 |
| Mağlubiyet | %42 15/36 | %50 9/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,19 (43 gol) | 1,50 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (40 gol) | 0,89 (16 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,89 (32 gol) | 0,78 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,19 (43 gol) | 1,39 (25 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 16/36 | %39 7/18 |
| 1,5 Üst | %61 22/36 | %56 10/18 |
| 2,5 Üst | %47 17/36 | %50 9/18 |
| 3,5 Üst | %22 8/36 | %28 5/18 |
| Gol yememe | %36 13/36 | %44 8/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 15/36 | %39 7/18 |
| 1,5 Üst | %69 25/36 | %67 12/18 |
| 2,5 Üst | %25 9/36 | %22 4/18 |
| 3,5 Üst | %11 4/36 | %17 3/18 |
| Gol yememe | %31 11/36 | %28 5/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %83 29/35 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %69 24/35 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %43 15/35 | %35 6/17 |
| 10,5 Üst | %26 9/35 | %18 3/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %74 25/34 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %53 18/34 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %41 14/34 | %47 8/17 |
| 10,5 Üst | %38 13/34 | %47 8/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %83 30/36 | %83 15/18 |
| 3,5 Üst | %58 21/36 | %56 10/18 |
| 4,5 Üst | %36 13/36 | %39 7/18 |
| 5,5 Üst | %19 7/36 | %22 4/18 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %79 27/34 | %76 13/17 |
| 3,5 Üst | %59 20/34 | %53 9/17 |
| 4,5 Üst | %47 16/34 | %47 8/17 |
| 5,5 Üst | %29 10/34 | %18 3/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %78 28/36 | %72 13/18 |
| 7,5 Üst | %72 26/36 | %67 12/18 |
| 8,5 Üst | %58 21/36 | %50 9/18 |
| 9,5 Üst | %53 19/36 | %44 8/18 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %68 23/34 | %71 12/17 |
| 7,5 Üst | %53 18/34 | %47 8/17 |
| 8,5 Üst | %47 16/34 | %47 8/17 |
| 9,5 Üst | %26 9/34 | %24 4/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 9/36 | %39 7/18 |
| Berabere | %50 18/36 | %39 7/18 |
| Geride | %25 9/36 | %22 4/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 7/36 | %11 2/18 |
| Berabere | %53 19/36 | %50 9/18 |
| Geride | %28 10/36 | %39 7/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Libertad Loja (36 maç)
Emelec (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Libertad Loja (35 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 10 | 7 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 9 | 10 |
| 76-90 | 11 | 9 |
Emelec (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 8 | 5 |
| 31-45 | 6 | 8 |
| 46-60 | 6 | 6 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 6 | 10 |
Kartlar
Libertad Loja
Sarı 77 · Kırmızı 4 (36 maç · maç başı sarı 2,1)
Emelec
Sarı 77 · Kırmızı 9 (36 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 280 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Libertad Loja: iç saha, 18 maç · Emelec: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Libertad Loja – Emelec ilk 11'ler
Libertad Loja · 3-4-3
- 12D. CabezasK
- 6B. CaicedoD64' oyundan çıktı 64. dk
- 5C. GruezoD
- 19O. QuiñónezD
- 17E. PattaO
- 30J. BravoO64' oyundan çıktı 64. dk
- 63C. ValenciaO81' oyundan çıktı 81. dk
- 20J. RodríguezO59' sarı kart 59. dk
- 70Vilinton Germán Branda MerlínF81' oyundan çıktı 81. dk
- 9E. CaicedoF56' oyundan çıktı 56. dk
- 10G. CortézF
- 23J. GuisamanoO64' oyuna girdi 64. dk
- 25M. LucasD
- 2R. MorinigoD
- 7Carlos Alfredo Orejuela QuiñónezO81' oyuna girdi 81. dk
- 80X. PinedaO64' oyuna girdi 64. dk
- 18Yerlin QuinonezD
- 52A. BaoK
- 11H. BatallaF81' oyuna girdi 81. dk
- 8Stick Carlos Castro PalmaO
- 33A. ChéreF56' oyuna girdi 56. dk
- 49D. CoronelF
- 66J. EstacioO
Teknik direktör: Jorge Célico
Emelec · 4-4-2
- 12P. OrtízK
- 13Luis Fernando Gómez AnguloD90+5' oyundan çıktı 90+5. dk
- 27F. LeónD
- 2A. LeguizamónD86' sarı kart 86. dk
- 3I. GuerricoD
- 19J. RuízO54' asist 54. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 6V. GriffithO
- 21J. CevallosO
- 59Reixon SayaO
- 7L. KlimowiczF69' oyundan çıktı 69. dk
- 11S. ArceF54' gol 54. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 26I. CueroO90+5' oyuna girdi 90+5. dk
- 99Alexander ArboledaD
- 80O. HerreraD
- 30Madison Ariel Mina IbarraD
- 5A. MinaO88' oyuna girdi 88. dk
- 8G. NápoliO88' oyuna girdi 88. dk
- 10F. PizziniF
- 4E. SeguraD
- 28B. TobarO
- 1Mario Alfredo Valero SánchezK
- 32J. ValverdeO
- 24A. ViteriF
Teknik direktör: Ezequiel Medrán
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiLibertad Loja
7. sıra · 41 puan · 30 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMB
- 01.11 Guayaquil City FC 0–0 Libertad Loja B
- 25.10 Leones del Norte 4–1 Libertad Loja M
- 17.10 Libertad Loja 4–0 Guayaquil City FC G
- 09.10 Libertad Loja 3–0 Leones del Norte G
- 20.09 Emelec 1–2 Libertad Loja G
Emelec
10. sıra · 39 puan · 30 maç · averaj -9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGMM
- 31.10 Emelec 0–2 Leones del Norte M
- 25.10 Emelec 0–1 Guayaquil City FC M
- 18.10 Leones del Norte 1–3 Emelec G
- 10.10 Guayaquil City FC 3–2 Emelec M
- 20.09 Emelec 1–2 Libertad M
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 22:00: Liga Pro (Ekvador) ev sahibi Libertad Loja, konuk ekip Emelec. Sıralamada Libertad Loja 7., Emelec 10.; iki takım arasında 2 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Libertad Loja son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Emelec için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 6, yenilen 9.
- Sıralama
- 7. (41 p) – 10. (39 p)
- Form (son 5)
- BMGGG – MMGMM
- H2H (G-B-M)
- 2-5-2 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %53 – %24
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %41 – %41
- Korner ort. (maç)
- 9,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,63 – 3,32 – 3,57
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Libertad Loja 2, Emelec 2 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Eylül 2026, Emelec 1-2 Libertad Loja.
Gol istatistikleri
Libertad Loja iç saha 17 maçta maç başına 1,59 gol attı, 0,88 gol yedi; Emelec dış saha 17 maçta 0,76 attı, 1,47 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %53, konukta %24. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Libertad Loja %41, Emelec %41. İlk yarıyı önde kapatma: Libertad Loja 7/17, Emelec 2/17.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Libertad Loja 4,4, Emelec 3,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Libertad Loja 1,9, Emelec 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,63, 0 – 3,32, 2 – 3,57. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,97.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %41; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Ekvador · Liga Pro puan durumu · Liga Pro: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 30 | +40 | 74 |
| 2 | Universidad Catolica | 30 | +24 | 51 |
| 3 | Macara | 30 | +8 | 51 |
| 4 | Aucas | 30 | +5 | 50 |
| 5 | LDU de Quito | 30 | +7 | 46 |
| 6 | Barcelona SC | 30 | +7 | 44 |
| 7 | Libertad | 30 | -1 | 41 |
| 8 | Leones del Norte | 30 | -1 | 39 |
| 9 | Guayaquil City FC | 30 | -3 | 39 |
| 10 | Emelec | 30 | -9 | 39 |
| 11 | Mushuc Runa SC | 30 | -3 | 38 |
| 12 | Deportivo Cuenca | 30 | -12 | 36 |
| 13 | Orense SC | 30 | -11 | 33 |
| 14 | Tecnico Universitario | 30 | -14 | 32 |
| 15 | Delfin SC | 30 | -12 | 28 |
| 16 | Manta FC | 30 | -25 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 15 | +21 | 35 |
| 2 | Universidad Catolica | 15 | +23 | 33 |
| 3 | Barcelona SC | 15 | +12 | 31 |
| 4 | Macara | 15 | +9 | 30 |
| 5 | Emelec | 15 | +4 | 28 |
| 6 | Libertad | 15 | +5 | 27 |
| 7 | Aucas | 15 | +3 | 26 |
| 8 | Guayaquil City FC | 15 | +3 | 24 |
| 9 | Mushuc Runa SC | 15 | +2 | 24 |
| 10 | Leones del Norte | 15 | +5 | 23 |
| 11 | LDU de Quito | 15 | +2 | 23 |
| 12 | Orense SC | 15 | +1 | 21 |
| 13 | Delfin SC | 15 | 0 | 21 |
| 14 | Tecnico Universitario | 15 | -3 | 19 |
| 15 | Deportivo Cuenca | 15 | -3 | 19 |
| 16 | Manta FC | 15 | -7 | 13 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 15 | +19 | 39 |
| 2 | Aucas | 15 | +2 | 24 |
| 3 | LDU de Quito | 15 | +5 | 23 |
| 4 | Macara | 15 | -1 | 21 |
| 5 | Universidad Catolica | 15 | +1 | 18 |
| 6 | Deportivo Cuenca | 15 | -9 | 17 |
| 7 | Leones del Norte | 15 | -6 | 16 |
| 8 | Guayaquil City FC | 15 | -6 | 15 |
| 9 | Mushuc Runa SC | 15 | -5 | 14 |
| 10 | Libertad | 15 | -6 | 14 |
| 11 | Barcelona SC | 15 | -5 | 13 |
| 12 | Tecnico Universitario | 15 | -11 | 13 |
| 13 | Orense SC | 15 | -12 | 12 |
| 14 | Emelec | 15 | -13 | 11 |
| 15 | Manta FC | 15 | -18 | 8 |
| 16 | Delfin SC | 15 | -12 | 7 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 1.5
