← Maçlar
Ekvador · Liga Pro11 Ekim 2026 · 00:30 TSİ

Guayaquil Ct 3-2 CS Emelec: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Guayaquil Ct
3–2İY 0–2
CS Emelec
Maç sonu

Guayaquil Ct 3–2 CS Emelec (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

Guayaquil Ct – CS Emelec maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Guayaquil Ct
Toplam (35)İç saha (18)
Galibiyet%34 12/35%39 7/18
Beraberlik%31 11/35%44 8/18
Mağlubiyet%34 12/35%17 3/18
CS Emelec
Toplam (36)Dış saha (18)
Galibiyet%33 12/36%22 4/18
Beraberlik%25 9/36%28 5/18
Mağlubiyet%42 15/36%50 9/18

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Guayaquil Ct
Toplam (35)İç saha (18)
Attığı gol / maç1,09 (38 gol)1,11 (20 gol)
Yediği gol / maç1,23 (43 gol)0,89 (16 gol)
CS Emelec
Toplam (36)Dış saha (18)
Attığı gol / maç0,89 (32 gol)0,78 (14 gol)
Yediği gol / maç1,19 (43 gol)1,39 (25 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Guayaquil Ct
Toplam (35)İç saha (18)
KG Var%49 17/35%50 9/18
1,5 Üst%54 19/35%50 9/18
2,5 Üst%40 14/35%39 7/18
3,5 Üst%29 10/35%22 4/18
Gol yememe%29 10/35%39 7/18
CS Emelec
Toplam (36)Dış saha (18)
KG Var%42 15/36%39 7/18
1,5 Üst%69 25/36%67 12/18
2,5 Üst%25 9/36%22 4/18
3,5 Üst%11 4/36%17 3/18
Gol yememe%31 11/36%28 5/18

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Guayaquil Ct
Toplam (34)İç saha (18)
Maçta toplam korner (ort.)7,67,5
7,5 Üst%50 17/34%50 9/18
8,5 Üst%29 10/34%33 6/18
9,5 Üst%24 8/34%22 4/18
10,5 Üst%12 4/34%17 3/18
CS Emelec
Toplam (34)Dış saha (17)
Maçta toplam korner (ort.)9,710,2
7,5 Üst%74 25/34%82 14/17
8,5 Üst%53 18/34%65 11/17
9,5 Üst%41 14/34%47 8/17
10,5 Üst%38 13/34%47 8/17

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Guayaquil Ct
Toplam (34)İç saha (18)
Maç başı kart4,33,9
2,5 Üst%85 29/34%78 14/18
3,5 Üst%76 26/34%67 12/18
4,5 Üst%44 15/34%39 7/18
5,5 Üst%21 7/34%17 3/18
CS Emelec
Toplam (34)Dış saha (17)
Maç başı kart4,74,2
2,5 Üst%79 27/34%76 13/17
3,5 Üst%59 20/34%53 9/17
4,5 Üst%47 16/34%47 8/17
5,5 Üst%29 10/34%18 3/17

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Guayaquil Ct
Toplam (34)İç saha (18)
Maç başı isabetli şut8,37,8
6,5 Üst%68 23/34%67 12/18
7,5 Üst%62 21/34%56 10/18
8,5 Üst%50 17/34%39 7/18
9,5 Üst%26 9/34%11 2/18
CS Emelec
Toplam (34)Dış saha (17)
Maç başı isabetli şut8,07,9
6,5 Üst%68 23/34%71 12/17
7,5 Üst%53 18/34%47 8/17
8,5 Üst%47 16/34%47 8/17
9,5 Üst%26 9/34%24 4/17

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Guayaquil Ct
Toplam (35)İç saha (18)
Önde%17 6/35%11 2/18
Berabere%46 16/35%50 9/18
Geride%37 13/35%39 7/18
CS Emelec
Toplam (36)Dış saha (18)
Önde%19 7/36%11 2/18
Berabere%53 19/36%50 9/18
Geride%28 10/36%39 7/18

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Guayaquil Ct (35 maç)

1/141/X11/21X/14X/X7X/252/142/X32/26

CS Emelec (36 maç)

1/141/X11/22X/18X/X6X/252/102/X22/28

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Guayaquil Ct (34 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 3 4
31-45 7 17
46-60 6 5
61-75 7 4
76-90 12 6

CS Emelec (34 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 8 5
31-45 6 8
46-60 6 6
61-75 4 7
76-90 6 10

Kartlar

Guayaquil Ct

Sarı 66 · Kırmızı 1 (35 maç · maç başı sarı 1,9)

CS Emelec

Sarı 77 · Kırmızı 9 (36 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 280 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Guayaquil Ct: iç saha, 18 maç · CS Emelec: dış saha, 17 maç

Guayaquil CtCS Emelec
%57,7Topa sahip olma%45,5
1,57Beklenen gol (xG)1,37
9,7Toplam şut11,3
3,6İsabetli şut3,3
6,1Ceza sahası içi şut6,4
3,8Korner3,8
522Pas325
%85Pas isabeti%77
3,2Kurtarış3,5
9,7Faul10,5
1,4Ofsayt1,5
1,7Sarı kart1,8
0,00Kırmızı kart0,24

Rakiplerine izin verdikleri

1,15Rakibin xG'si1,19
15,0Rakibin şutu15,1
4,2Rakibin isabetli şutu4,6
3,7Rakibin korneri6,4

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Ekvador · Liga Pro puan durumu · Liga Pro: Regular season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Independiente del Valle 302424 7333 +4074 GBMGG
2Universidad Catolica 301497 5127 +2451 GBBGG
3Macara 301569 4133 +851 MGGMG
4Aucas 301488 3328 +550 GGBBB
5LDU de Quito 3013710 3124 +746 GMBGB
6Barcelona SC 3011118 3225 +744 GMGBB
7Libertad 3011811 3334 -141 GMBGM
8Leones del Norte 3010911 3132 -139 MMGBM
9Guayaquil City FC 3010911 3336 -339 GGMMG
10Emelec 3010911 2534 -939 MGBGM
11Mushuc Runa SC 3091110 3538 -338 BGBBM
12Deportivo Cuenca 3010614 2537 -1236 BMGMB
13Orense SC 309615 3647 -1133 MMMGM
14Tecnico Universitario 3010218 2842 -1432 MGMMG
15Delfin SC 307716 1931 -1228 MMGMB
16Manta FC 305619 1742 -2521 MGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Independiente del Valle 151122 3615 +2135
2Universidad Catolica 151032 3714 +2333
3Barcelona SC 15942 2210 +1231
4Macara 15933 2314 +930
5Emelec 15843 1713 +428
6Libertad 15834 2015 +527
7Aucas 15825 1916 +326
8Guayaquil City FC 15663 1613 +324
9Mushuc Runa SC 15663 1614 +224
10Leones del Norte 15654 1813 +523
11LDU de Quito 15654 1311 +223
12Orense SC 15636 2322 +121
13Delfin SC 15636 1010 021
14Tecnico Universitario 15618 1821 -319
15Deportivo Cuenca 15546 1518 -319
16Manta FC 15348 714 -713
#TakımOGBMAYAVP
1Independiente del Valle 151302 3718 +1939
2Aucas 15663 1412 +224
3LDU de Quito 15726 1813 +523
4Macara 15636 1819 -121
5Universidad Catolica 15465 1413 +118
6Deportivo Cuenca 15528 1019 -917
7Leones del Norte 15447 1319 -616
8Guayaquil City FC 15438 1723 -615
9Mushuc Runa SC 15357 1924 -514
10Libertad 15357 1319 -614
11Barcelona SC 15276 1015 -513
12Tecnico Universitario 154110 1021 -1113
13Orense SC 15339 1325 -1212
14Emelec 15258 821 -1311
15Manta FC 152211 1028 -188
16Delfin SC 151410 921 -127

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,61X2,8222,28

Çifte şans

1X1,35121,23X21,26

Karşılıklı gol

Var1,85Yok1,58

2,5 Alt / Üst

Alt1,40Üst2,16

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga Pro'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.