Club Leones Del Norte 1-3 CS Emelec: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Club Leones Del Norte 1–3 CS Emelec (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 14–17, isabetli şut 5–5, topa sahip olma %55–%45, korner 6–8.
Maç özeti
Club Leones Del Norte – CS Emelec maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Martín Caramuto 57' (Club Leones Del Norte); Ronie Carrillo 62' (pen.), Juan Pablo·Ruiz Gomez 64', Reixon David Saya Paredes 90+1' (CS Emelec). xG: Club Leones Del Norte 0,5 – 1,7 CS Emelec.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Club Leones Del Norte: M. Córdoba · CS Emelec: Ezequiel Medrán
Maç akışı
Club Leones Del Norte üstte · CS Emelec altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' sarı kart: Francisco Pizzini (CS Emelec)
- 45' oyuncu değişikliği: Estalin Segura ↔ Ignacio Guerrico (CS Emelec)
- 52' oyuncu değişikliği: Jonathan Ronaldo Arroyo ↔ Thomas Amilivia (Club Leones Del Norte)
- 57' gol: Martín Caramuto (Club Leones Del Norte)
- 61' sarı kart: Alexis Nicolás Monserrat (Club Leones Del Norte)
- 62' gol: Ronie Carrillo (CS Emelec)
- 63' oyuncu değişikliği: Francisco Pizzini ↔ Teodoro Arce (CS Emelec)
- 64' gol: Juan Pablo·Ruiz Gomez (CS Emelec)
- 67' sarı kart: Teodoro Arce (CS Emelec)
- 69' sarı kart: Ezequiel Luis Medrán (CS Emelec)
- 77' oyuncu değişikliği: Juan Pablo·Ruiz Gomez ↔ Víctor Griffith (CS Emelec)
- 77' oyuncu değişikliği: Ronie Carrillo ↔ Luca Klimowicz (CS Emelec)
- 85' oyuncu değişikliği: Segundo Portocarrero ↔ Charles Velez (Club Leones Del Norte)
- 85' oyuncu değişikliği: Alexis Nicolás Monserrat ↔ Jordan Eduardo Morán Cortez (Club Leones Del Norte)
- 90+1' gol: Reixon David Saya Paredes (CS Emelec)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Teodoro Arce ↔ Jose Francisco Cevallos (CS Emelec)
Maç olayları
- Club Leones Del NorteCS Emelec
- 90+2'Teodoro Arce ↔ Jose Francisco CevallosOyuncu değişikliği
- 90+1'Gol Reixon David Saya Paredes 1–3Asist: Teodoro Arce
- Segundo Portocarrero ↔ Charles VelezOyuncu değişikliği85'
- Alexis Nicolás Monserrat ↔ Jordan Eduardo Morán CortezOyuncu değişikliği85'
- 77'Juan Pablo·Ruiz Gomez ↔ Víctor GriffithOyuncu değişikliği
- 77'Ronie Carrillo ↔ Luca KlimowiczOyuncu değişikliği
- 69'Ezequiel Luis MedránSarı kart
- 67'Teodoro ArceSarı kart
- 64'Gol Juan Pablo·Ruiz Gomez 1–2
- 63'Francisco Pizzini ↔ Teodoro ArceOyuncu değişikliği
- 62'Penaltı golü Ronie Carrillo 1–1Penaltı
- Alexis Nicolás MonserratSarı kart61'
- 59'Ronie CarrilloVAR: penaltı onaylandı
- Gol Martín Caramuto 1–057'
- Jonathan Ronaldo Arroyo ↔ Thomas AmiliviaOyuncu değişikliği52'
- 45'Estalin Segura ↔ Ignacio GuerricoOyuncu değişikliği
- 14'Francisco PizziniSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %34 12/35 | %41 7/17 |
| Beraberlik | %29 10/35 | %29 5/17 |
| Mağlubiyet | %37 13/35 | %29 5/17 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 12/36 | %22 4/18 |
| Beraberlik | %25 9/36 | %28 5/18 |
| Mağlubiyet | %42 15/36 | %50 9/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (39 gol) | 1,35 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,14 (40 gol) | 1,00 (17 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,89 (32 gol) | 0,78 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,19 (43 gol) | 1,39 (25 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %49 17/35 | %53 9/17 |
| 1,5 Üst | %74 26/35 | %71 12/17 |
| 2,5 Üst | %37 13/35 | %29 5/17 |
| 3,5 Üst | %14 5/35 | %24 4/17 |
| Gol yememe | %31 11/35 | %29 5/17 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 15/36 | %39 7/18 |
| 1,5 Üst | %69 25/36 | %67 12/18 |
| 2,5 Üst | %25 9/36 | %22 4/18 |
| 3,5 Üst | %11 4/36 | %17 3/18 |
| Gol yememe | %31 11/36 | %28 5/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %74 26/35 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %60 21/35 | %59 10/17 |
| 9,5 Üst | %40 14/35 | %29 5/17 |
| 10,5 Üst | %29 10/35 | %18 3/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %74 25/34 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %53 18/34 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %41 14/34 | %47 8/17 |
| 10,5 Üst | %38 13/34 | %47 8/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %89 31/35 | %100 17/17 |
| 3,5 Üst | %71 25/35 | %82 14/17 |
| 4,5 Üst | %49 17/35 | %53 9/17 |
| 5,5 Üst | %31 11/35 | %35 6/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %79 27/34 | %76 13/17 |
| 3,5 Üst | %59 20/34 | %53 9/17 |
| 4,5 Üst | %47 16/34 | %47 8/17 |
| 5,5 Üst | %29 10/34 | %18 3/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %77 27/35 | %76 13/17 |
| 7,5 Üst | %71 25/35 | %71 12/17 |
| 8,5 Üst | %57 20/35 | %53 9/17 |
| 9,5 Üst | %46 16/35 | %47 8/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %68 23/34 | %71 12/17 |
| 7,5 Üst | %53 18/34 | %47 8/17 |
| 8,5 Üst | %47 16/34 | %47 8/17 |
| 9,5 Üst | %26 9/34 | %24 4/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 11/35 | %35 6/17 |
| Berabere | %49 17/35 | %53 9/17 |
| Geride | %20 7/35 | %12 2/17 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 7/36 | %11 2/18 |
| Berabere | %53 19/36 | %50 9/18 |
| Geride | %28 10/36 | %39 7/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Club Leones Del Norte (35 maç)
CS Emelec (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Club Leones Del Norte (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 7 | 5 |
| 31-45 | 10 | 8 |
| 46-60 | 7 | 5 |
| 61-75 | 6 | 6 |
| 76-90 | 5 | 12 |
CS Emelec (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 8 | 5 |
| 31-45 | 6 | 8 |
| 46-60 | 6 | 6 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 6 | 10 |
Kartlar
Club Leones Del Norte
Sarı 82 · Kırmızı 4 (35 maç · maç başı sarı 2,3)
CS Emelec
Sarı 77 · Kırmızı 9 (36 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 280 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Club Leones Del Norte: iç saha, 17 maç · CS Emelec: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Club Leones Del Norte – CS Emelec ilk 11'ler
Club Leones Del Norte · 4-4-2
- 22J. ArroyoK
- 4R. ArroyoD52' oyundan çıktı 52. dk
- 23N. MonserratD61' sarı kart 61. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 25B. KreimanD
- 34S. PortocarreroD85' oyundan çıktı 85. dk
- 11M. CaramutoO57' gol 57. dk
- 6Emiliano GriffaO
- 5T. CoppoO
- 7M. LuqueO
- 40Juan Luis Anangonó LeónF
- 99C. SolanoF
- 55R. BorjaO
- 13O. CabezaO
- 18J. ArellanoD
- 50Miguel Yordan Caicedo OrobioD
- 14A. RosalesD
- 2J. MoránD85' oyuna girdi 85. dk
- 45M. RamírezK
- 70D. PazmiñoO
- 3F. VargasD
- 8C. VelezO85' oyuna girdi 85. dk
- 16M. de la CruzD
- 17T. AmiliviaF52' oyuna girdi 52. dk
Teknik direktör: M. Córdoba
CS Emelec · 4-2-3-1
- 12P. OrtízK
- 80O. HerreraD
- 27F. LeónD
- 2A. LeguizamónD
- 4E. SeguraD45' oyundan çıktı 45. dk
- 5A. MinaO
- 32J. ValverdeO
- 10F. PizziniO14' sarı kart 14. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 59Reixon SayaO90+1' gol 90+1. dk
- 19J. RuízO64' gol 64. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 9R. CarrilloF62' gol 62. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 16S. QuinteroO
- 8G. NápoliO
- 7L. KlimowiczF77' oyuna girdi 77. dk
- 13Luis Fernando Gómez AnguloD
- 3I. GuerricoD45' oyuna girdi 45. dk
- 6V. GriffithO77' oyuna girdi 77. dk
- 15Luis FragozoF
- 21J. CevallosO90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 11S. ArceO63' oyuna girdi 63. dk67' sarı kart 67. dk90+1' asist 90+1. dk+1
- 51S. ValenciaD
- 1Mario Alfredo Valero SánchezK
Teknik direktör: Ezequiel Medrán
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Ekvador · Liga Pro puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Club Leones Del Norte son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Emelec için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 5, yenilen 7. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Club Leones Del Norte 1, Emelec 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Ağustos 2026, Emelec 2-1 Club Leones Del Norte.
- Sıralama
- 8. (39 p) – 10. (39 p)
- Form (son 5)
- MBMBG – MMMGB
- H2H (G-B-M)
- 1-1-1 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %19
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %47 – %38
- Korner ort. (maç)
- 9,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,80 – 2,85 – 3,59
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Club Leones Del Norte iç saha 15 maçta maç başına 1,20 gol attı, 0,87 gol yedi; Emelec dış saha 16 maçta 0,62 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %20, konukta %19. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Club Leones Del Norte %47, Emelec %38. İlk yarıyı önde kapatma: Club Leones Del Norte 6/15, Emelec 2/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Club Leones Del Norte 4,4, Emelec 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,3. Maç başına kart: Club Leones Del Norte 2,6, Emelec 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,80, 0 – 2,85, 2 – 3,59. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,39, Üst 2,14. Karşılıklı Gol: Var 1,90, Yok 1,52.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %19; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 9,3; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Ekvador · Liga Pro puan durumu · Liga Pro: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 30 | +40 | 74 |
| 2 | Universidad Catolica | 30 | +24 | 51 |
| 3 | Macara | 30 | +8 | 51 |
| 4 | Aucas | 30 | +5 | 50 |
| 5 | LDU de Quito | 30 | +7 | 46 |
| 6 | Barcelona SC | 30 | +7 | 44 |
| 7 | Libertad | 30 | -1 | 41 |
| 8 | Leones del Norte | 30 | -1 | 39 |
| 9 | Guayaquil City FC | 30 | -3 | 39 |
| 10 | Emelec | 30 | -9 | 39 |
| 11 | Mushuc Runa SC | 30 | -3 | 38 |
| 12 | Deportivo Cuenca | 30 | -12 | 36 |
| 13 | Orense SC | 30 | -11 | 33 |
| 14 | Tecnico Universitario | 30 | -14 | 32 |
| 15 | Delfin SC | 30 | -12 | 28 |
| 16 | Manta FC | 30 | -25 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 15 | +21 | 35 |
| 2 | Universidad Catolica | 15 | +23 | 33 |
| 3 | Barcelona SC | 15 | +12 | 31 |
| 4 | Macara | 15 | +9 | 30 |
| 5 | Emelec | 15 | +4 | 28 |
| 6 | Libertad | 15 | +5 | 27 |
| 7 | Aucas | 15 | +3 | 26 |
| 8 | Guayaquil City FC | 15 | +3 | 24 |
| 9 | Mushuc Runa SC | 15 | +2 | 24 |
| 10 | Leones del Norte | 15 | +5 | 23 |
| 11 | LDU de Quito | 15 | +2 | 23 |
| 12 | Orense SC | 15 | +1 | 21 |
| 13 | Delfin SC | 15 | 0 | 21 |
| 14 | Tecnico Universitario | 15 | -3 | 19 |
| 15 | Deportivo Cuenca | 15 | -3 | 19 |
| 16 | Manta FC | 15 | -7 | 13 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 15 | +19 | 39 |
| 2 | Aucas | 15 | +2 | 24 |
| 3 | LDU de Quito | 15 | +5 | 23 |
| 4 | Macara | 15 | -1 | 21 |
| 5 | Universidad Catolica | 15 | +1 | 18 |
| 6 | Deportivo Cuenca | 15 | -9 | 17 |
| 7 | Leones del Norte | 15 | -6 | 16 |
| 8 | Guayaquil City FC | 15 | -6 | 15 |
| 9 | Mushuc Runa SC | 15 | -5 | 14 |
| 10 | Libertad | 15 | -6 | 14 |
| 11 | Barcelona SC | 15 | -5 | 13 |
| 12 | Tecnico Universitario | 15 | -11 | 13 |
| 13 | Orense SC | 15 | -12 | 12 |
| 14 | Emelec | 15 | -13 | 11 |
| 15 | Manta FC | 15 | -18 | 8 |
| 16 | Delfin SC | 15 | -12 | 7 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Pro'da oynanan diğer maçlar
- 00:30 SD Aucas 1–1 LDU Quito
- 19:30 Delfin Sc 4–2 Manta FC
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
