Guayaquil Ct 0-0 Libertad Loja: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Guayaquil Ct 0–0 Libertad Loja (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 13–12, isabetli şut 2–2, topa sahip olma %65–%35, korner 7–2.
Maç özeti
Guayaquil Ct – Libertad Loja maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Guayaquil Ct 0,6 – 0,5 Libertad Loja.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Guayaquil Ct: P. Gavilánez · Libertad Loja: Jorge Célico
Maç akışı
Guayaquil Ct üstteLibertad Loja altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %59 · 2 şut · 0,1
- 16–30'Ev %67 · 1 şut · 0,0
- 31–45+'Dengeli · 9 şut · 0,3
- 46–60'Ev %75 · 3 şut · 0,2
- 61–75'Dengeli · 3 şut · 0,3
- 76–90+'Ev %71 · 2 şut · 0,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Guayaquil Ct, Dep = Libertad Loja.
Maç olayları
- Guayaquil CtLibertad Loja
- 90+9'Edu Pineda ↔ D. CoronelOyuncu değişikliği
- 90+7'S. CastroVAR: inceleme
- Miller Bolaños ↔ Manuel de Jesús Palma EscobarOyuncu değişikliği88'
- 88'Gabriel Cortez ↔ S. CastroOyuncu değişikliği
- Junior Ayovi ↔ Joshue·QuinonezOyuncu değişikliği86'
- 79'Edu PinedaSarı kart
- P. González ↔ Anderson NaulaOyuncu değişikliği69'
- Pablo Mancilla ↔ S LaurinoOyuncu değişikliği69'
- Diego Dorregaray ↔ Romario CaicedoOyuncu değişikliği69'
- R. AriasSarı kart68'
- 63'Enrique Rafael Caicedo Borja ↔ Antony ChereOyuncu değişikliği
- 63'Vilinton German Branda Merlin ↔ cristhian valenciaOyuncu değişikliği
- 45+1'Orlin QuinonezSarı kart
- 42'Jackson RodriguezSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %34 12/35 | %39 7/18 |
| Beraberlik | %31 11/35 | %44 8/18 |
| Mağlubiyet | %34 12/35 | %17 3/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %39 14/36 | %22 4/18 |
| Beraberlik | %25 9/36 | %33 6/18 |
| Mağlubiyet | %36 13/36 | %44 8/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,09 (38 gol) | 1,11 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,23 (43 gol) | 0,89 (16 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,19 (43 gol) | 0,89 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (40 gol) | 1,33 (24 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %49 17/35 | %50 9/18 |
| 1,5 Üst | %54 19/35 | %50 9/18 |
| 2,5 Üst | %40 14/35 | %39 7/18 |
| 3,5 Üst | %29 10/35 | %22 4/18 |
| Gol yememe | %29 10/35 | %39 7/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 16/36 | %50 9/18 |
| 1,5 Üst | %61 22/36 | %67 12/18 |
| 2,5 Üst | %47 17/36 | %44 8/18 |
| 3,5 Üst | %22 8/36 | %17 3/18 |
| Gol yememe | %36 13/36 | %28 5/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,6 | 7,5 |
| 7,5 Üst | %50 17/34 | %50 9/18 |
| 8,5 Üst | %29 10/34 | %33 6/18 |
| 9,5 Üst | %24 8/34 | %22 4/18 |
| 10,5 Üst | %12 4/34 | %17 3/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 9,9 |
| 7,5 Üst | %83 29/35 | %89 16/18 |
| 8,5 Üst | %69 24/35 | %72 13/18 |
| 9,5 Üst | %43 15/35 | %50 9/18 |
| 10,5 Üst | %26 9/35 | %33 6/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %85 29/34 | %78 14/18 |
| 3,5 Üst | %76 26/34 | %67 12/18 |
| 4,5 Üst | %44 15/34 | %39 7/18 |
| 5,5 Üst | %21 7/34 | %17 3/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %83 30/36 | %83 15/18 |
| 3,5 Üst | %58 21/36 | %61 11/18 |
| 4,5 Üst | %36 13/36 | %33 6/18 |
| 5,5 Üst | %19 7/36 | %17 3/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %68 23/34 | %67 12/18 |
| 7,5 Üst | %62 21/34 | %56 10/18 |
| 8,5 Üst | %50 17/34 | %39 7/18 |
| 9,5 Üst | %26 9/34 | %11 2/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %78 28/36 | %83 15/18 |
| 7,5 Üst | %72 26/36 | %78 14/18 |
| 8,5 Üst | %58 21/36 | %67 12/18 |
| 9,5 Üst | %53 19/36 | %61 11/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 6/35 | %11 2/18 |
| Berabere | %46 16/35 | %50 9/18 |
| Geride | %37 13/35 | %39 7/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 9/36 | %11 2/18 |
| Berabere | %50 18/36 | %61 11/18 |
| Geride | %25 9/36 | %28 5/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Guayaquil Ct (35 maç)
Libertad Loja (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Guayaquil Ct (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 7 | 17 |
| 46-60 | 6 | 5 |
| 61-75 | 7 | 4 |
| 76-90 | 12 | 6 |
Libertad Loja (35 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 10 | 7 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 9 | 10 |
| 76-90 | 11 | 9 |
Kartlar
Guayaquil Ct
Sarı 66 · Kırmızı 1 (35 maç · maç başı sarı 1,9)
Libertad Loja
Sarı 77 · Kırmızı 4 (36 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 280 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Guayaquil Ct: iç saha, 18 maç · Libertad Loja: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Guayaquil Ct – Libertad Loja ilk 11'ler
Guayaquil Ct · 4-1-3-2
- 1G. NapaK
- 17J. AyoviD86' oyundan çıktı 86. dk
- 3Y. RodríguezD
- 4E. LadinesD
- 6R. AriasD68' sarı kart 68. dk
- 14D. ArroyoO
- 80P. GonzálezO69' oyundan çıktı 69. dk
- 70P. MancillaO69' oyundan çıktı 69. dk
- 23M. BolañosO88' oyundan çıktı 88. dk
- 11E. MeroF
- 21D. DorregarayF69' oyundan çıktı 69. dk
- 33R. CaicedoD69' oyuna girdi 69. dk
- 7J. CaicedoF
- 28J. VivarF
- 20S. LaurinoO69' oyuna girdi 69. dk
- 19A. NaulaO69' oyuna girdi 69. dk
- 16J. OrdóñezO
- 9M. PalmaF88' oyuna girdi 88. dk
- 12Rodrigo Ramiro Perea SalazarK
- 30J. PinosK
- 29J. QuiñónezD86' oyuna girdi 86. dk
- 15K. SamboninoO
- 51E. CabezasD
Teknik direktör: P. Gavilánez
Libertad Loja · 5-4-1
- 12D. CabezasK
- 17E. PattaD
- 6B. CaicedoD
- 5C. GruezoD
- 19O. QuiñónezD45+1' sarı kart 45+1. dk
- 20J. RodríguezD42' sarı kart 42. dk
- 70Vilinton Germán Branda MerlínO63' oyundan çıktı 63. dk
- 30J. BravoO
- 80X. PinedaO79' sarı kart 79. dk90+9' oyundan çıktı 90+9. dk
- 9E. CaicedoO63' oyundan çıktı 63. dk
- 10G. CortézF88' oyundan çıktı 88. dk
- 63C. ValenciaO63' oyuna girdi 63. dk
- 7Carlos Alfredo Orejuela QuiñónezO
- 25M. LucasD
- 23J. GuisamanoO
- 49D. CoronelF90+9' oyuna girdi 90+9. dk
- 33A. ChéreF63' oyuna girdi 63. dk
- 8Stick Carlos Castro PalmaO88' oyuna girdi 88. dk
- 11H. BatallaF
- 52A. BaoK
Teknik direktör: Jorge Célico
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Ekvador · Liga Pro puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Guayaquil City FC 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-8). Libertad Loja için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 12, yenilen 8. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Guayaquil City FC 1, Libertad Loja 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,40 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Ekim 2026, Libertad Loja 4-0 Guayaquil City FC.
- Sıralama
- 9. (39 p) – 7. (41 p)
- Form (son 5)
- GMGBG – MGGGM
- H2H (G-B-M)
- 1-2-2 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %41 – %47
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %53 – %53
- Korner ort. (maç)
- 8,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,90 – 3,05 – 3,01
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Guayaquil City FC iç saha 17 maçta maç başına 1,18 gol attı, 0,94 gol yedi; Libertad Loja dış saha 17 maçta 0,94 attı, 1,41 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Guayaquil City FC %41, Libertad Loja %47. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Guayaquil City FC %53, Libertad Loja %53. İlk yarıyı önde kapatma: Guayaquil City FC 2/17, Libertad Loja 2/17.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Guayaquil City FC 3,6, Libertad Loja 3,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,7. Maç başına kart: Guayaquil City FC 1,7, Libertad Loja 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,90, 0 – 3,05, 2 – 3,01. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,66, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,81.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %44; KG var ortalaması %53; maç başına toplam korner ortalaması 8,7; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 22:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Ekvador · Liga Pro puan durumu · Liga Pro: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 30 | +40 | 74 |
| 2 | Universidad Catolica | 30 | +24 | 51 |
| 3 | Macara | 30 | +8 | 51 |
| 4 | Aucas | 30 | +5 | 50 |
| 5 | LDU de Quito | 30 | +7 | 46 |
| 6 | Barcelona SC | 30 | +7 | 44 |
| 7 | Libertad | 30 | -1 | 41 |
| 8 | Leones del Norte | 30 | -1 | 39 |
| 9 | Guayaquil City FC | 30 | -3 | 39 |
| 10 | Emelec | 30 | -9 | 39 |
| 11 | Mushuc Runa SC | 30 | -3 | 38 |
| 12 | Deportivo Cuenca | 30 | -12 | 36 |
| 13 | Orense SC | 30 | -11 | 33 |
| 14 | Tecnico Universitario | 30 | -14 | 32 |
| 15 | Delfin SC | 30 | -12 | 28 |
| 16 | Manta FC | 30 | -25 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 15 | +21 | 35 |
| 2 | Universidad Catolica | 15 | +23 | 33 |
| 3 | Barcelona SC | 15 | +12 | 31 |
| 4 | Macara | 15 | +9 | 30 |
| 5 | Emelec | 15 | +4 | 28 |
| 6 | Libertad | 15 | +5 | 27 |
| 7 | Aucas | 15 | +3 | 26 |
| 8 | Guayaquil City FC | 15 | +3 | 24 |
| 9 | Mushuc Runa SC | 15 | +2 | 24 |
| 10 | Leones del Norte | 15 | +5 | 23 |
| 11 | LDU de Quito | 15 | +2 | 23 |
| 12 | Orense SC | 15 | +1 | 21 |
| 13 | Delfin SC | 15 | 0 | 21 |
| 14 | Tecnico Universitario | 15 | -3 | 19 |
| 15 | Deportivo Cuenca | 15 | -3 | 19 |
| 16 | Manta FC | 15 | -7 | 13 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 15 | +19 | 39 |
| 2 | Aucas | 15 | +2 | 24 |
| 3 | LDU de Quito | 15 | +5 | 23 |
| 4 | Macara | 15 | -1 | 21 |
| 5 | Universidad Catolica | 15 | +1 | 18 |
| 6 | Deportivo Cuenca | 15 | -9 | 17 |
| 7 | Leones del Norte | 15 | -6 | 16 |
| 8 | Guayaquil City FC | 15 | -6 | 15 |
| 9 | Mushuc Runa SC | 15 | -5 | 14 |
| 10 | Libertad | 15 | -6 | 14 |
| 11 | Barcelona SC | 15 | -5 | 13 |
| 12 | Tecnico Universitario | 15 | -11 | 13 |
| 13 | Orense SC | 15 | -12 | 12 |
| 14 | Emelec | 15 | -13 | 11 |
| 15 | Manta FC | 15 | -18 | 8 |
| 16 | Delfin SC | 15 | -12 | 7 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Pro'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
