Libertad Loja 3-0 Club Leones Del Norte: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Libertad Loja 3–0 Club Leones Del Norte (9 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
Libertad Loja – Club Leones Del Norte maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %39 14/36 | %56 10/18 |
| Beraberlik | %25 9/36 | %17 3/18 |
| Mağlubiyet | %36 13/36 | %28 5/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %34 12/35 | %28 5/18 |
| Beraberlik | %29 10/35 | %28 5/18 |
| Mağlubiyet | %37 13/35 | %44 8/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,19 (43 gol) | 1,50 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (40 gol) | 0,89 (16 gol) |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (39 gol) | 0,89 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,14 (40 gol) | 1,28 (23 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 16/36 | %39 7/18 |
| 1,5 Üst | %61 22/36 | %56 10/18 |
| 2,5 Üst | %47 17/36 | %50 9/18 |
| 3,5 Üst | %22 8/36 | %28 5/18 |
| Gol yememe | %36 13/36 | %44 8/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %49 17/35 | %44 8/18 |
| 1,5 Üst | %74 26/35 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %37 13/35 | %44 8/18 |
| 3,5 Üst | %14 5/35 | %6 1/18 |
| Gol yememe | %31 11/35 | %33 6/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %83 29/35 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %69 24/35 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %43 15/35 | %35 6/17 |
| 10,5 Üst | %26 9/35 | %18 3/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %74 26/35 | %72 13/18 |
| 8,5 Üst | %60 21/35 | %61 11/18 |
| 9,5 Üst | %40 14/35 | %50 9/18 |
| 10,5 Üst | %29 10/35 | %39 7/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %83 30/36 | %83 15/18 |
| 3,5 Üst | %58 21/36 | %56 10/18 |
| 4,5 Üst | %36 13/36 | %39 7/18 |
| 5,5 Üst | %19 7/36 | %22 4/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %89 31/35 | %78 14/18 |
| 3,5 Üst | %71 25/35 | %61 11/18 |
| 4,5 Üst | %49 17/35 | %44 8/18 |
| 5,5 Üst | %31 11/35 | %28 5/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %78 28/36 | %72 13/18 |
| 7,5 Üst | %72 26/36 | %67 12/18 |
| 8,5 Üst | %58 21/36 | %50 9/18 |
| 9,5 Üst | %53 19/36 | %44 8/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %77 27/35 | %78 14/18 |
| 7,5 Üst | %71 25/35 | %72 13/18 |
| 8,5 Üst | %57 20/35 | %61 11/18 |
| 9,5 Üst | %46 16/35 | %44 8/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 9/36 | %39 7/18 |
| Berabere | %50 18/36 | %39 7/18 |
| Geride | %25 9/36 | %22 4/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 11/35 | %28 5/18 |
| Berabere | %49 17/35 | %44 8/18 |
| Geride | %20 7/35 | %28 5/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Libertad Loja (36 maç)
Club Leones Del Norte (35 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Libertad Loja (35 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 10 | 7 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 9 | 10 |
| 76-90 | 11 | 9 |
Club Leones Del Norte (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 7 | 5 |
| 31-45 | 10 | 8 |
| 46-60 | 7 | 5 |
| 61-75 | 6 | 6 |
| 76-90 | 5 | 12 |
Kartlar
Libertad Loja
Sarı 77 · Kırmızı 4 (36 maç · maç başı sarı 2,1)
Club Leones Del Norte
Sarı 82 · Kırmızı 4 (35 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 280 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Libertad Loja: iç saha, 18 maç · Club Leones Del Norte: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Ekvador · Liga Pro puan durumu · Liga Pro: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 30 | +40 | 74 |
| 2 | Universidad Catolica | 30 | +24 | 51 |
| 3 | Macara | 30 | +8 | 51 |
| 4 | Aucas | 30 | +5 | 50 |
| 5 | LDU de Quito | 30 | +7 | 46 |
| 6 | Barcelona SC | 30 | +7 | 44 |
| 7 | Libertad | 30 | -1 | 41 |
| 8 | Leones del Norte | 30 | -1 | 39 |
| 9 | Guayaquil City FC | 30 | -3 | 39 |
| 10 | Emelec | 30 | -9 | 39 |
| 11 | Mushuc Runa SC | 30 | -3 | 38 |
| 12 | Deportivo Cuenca | 30 | -12 | 36 |
| 13 | Orense SC | 30 | -11 | 33 |
| 14 | Tecnico Universitario | 30 | -14 | 32 |
| 15 | Delfin SC | 30 | -12 | 28 |
| 16 | Manta FC | 30 | -25 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 15 | +21 | 35 |
| 2 | Universidad Catolica | 15 | +23 | 33 |
| 3 | Barcelona SC | 15 | +12 | 31 |
| 4 | Macara | 15 | +9 | 30 |
| 5 | Emelec | 15 | +4 | 28 |
| 6 | Libertad | 15 | +5 | 27 |
| 7 | Aucas | 15 | +3 | 26 |
| 8 | Guayaquil City FC | 15 | +3 | 24 |
| 9 | Mushuc Runa SC | 15 | +2 | 24 |
| 10 | Leones del Norte | 15 | +5 | 23 |
| 11 | LDU de Quito | 15 | +2 | 23 |
| 12 | Orense SC | 15 | +1 | 21 |
| 13 | Delfin SC | 15 | 0 | 21 |
| 14 | Tecnico Universitario | 15 | -3 | 19 |
| 15 | Deportivo Cuenca | 15 | -3 | 19 |
| 16 | Manta FC | 15 | -7 | 13 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 15 | +19 | 39 |
| 2 | Aucas | 15 | +2 | 24 |
| 3 | LDU de Quito | 15 | +5 | 23 |
| 4 | Macara | 15 | -1 | 21 |
| 5 | Universidad Catolica | 15 | +1 | 18 |
| 6 | Deportivo Cuenca | 15 | -9 | 17 |
| 7 | Leones del Norte | 15 | -6 | 16 |
| 8 | Guayaquil City FC | 15 | -6 | 15 |
| 9 | Mushuc Runa SC | 15 | -5 | 14 |
| 10 | Libertad | 15 | -6 | 14 |
| 11 | Barcelona SC | 15 | -5 | 13 |
| 12 | Tecnico Universitario | 15 | -11 | 13 |
| 13 | Orense SC | 15 | -12 | 12 |
| 14 | Emelec | 15 | -13 | 11 |
| 15 | Manta FC | 15 | -18 | 8 |
| 16 | Delfin SC | 15 | -12 | 7 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Pro'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
