Le Mans – Monaco
Le Mans – Monaco: 8 Kasım 19:15, Fransa · Ligue 1, 10. hafta. Bu sezon Le Mans evinde 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; Monaco deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %68; maç başına toplam korner ortalaması 7,7; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 15 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- MMArena, Le Mans
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Le Mans | Monaco |
|---|---|---|
| Lig sırası | 17. · 7 puan | 7. · 15 puan |
| Form (son 5) | GMMBM | MGBMG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,50 – 2,00 | 1,00 – 1,20 |
| 2,5 Üst biten | %100 | %40 |
| Karşılıklı gol | %75 | %60 |
| Gol yemediği | %0 | %20 |
| Aralarında (G-B-M) | Kayıtlı karşılaşma yok | |
Gol ve yüzdeler: Le Mans iç sahada (4 maç), Monaco deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
İlk 11'ler
Henüz açıklanmadıKadrolar genellikle maç başlamadan 15–30 dakika önce açıklanır. Açıklanınca bu sayfada "Kadro" bölümünde görünür.
Le Mans iç sahada (4 maç) · Monaco deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Le Mans iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Monaco deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Le Mans, iç saha maçlarında 4 maçta 4 kez 2,5 üst bitti (%100).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiLe Mans
17. sıra · 7 puan · 9 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMBM
Monaco
7. sıra · 15 puan · 9 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBMG
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Le Mans için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 4, yenilen 10. Monaco son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi.
Gol istatistikleri
Le Mans iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,00 gol yedi; Monaco dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Le Mans %100, Monaco %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Le Mans %75, Monaco %60. İlk yarıyı önde kapatma: Le Mans 2/4, Monaco 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Le Mans 1,8, Monaco 3,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,7. Maç başına kart: Le Mans 2,0, Monaco 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,15, 0 – 3,75, 2 – 1,56. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,15, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 2,10.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %68; maç başına toplam korner ortalaması 7,7; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 15 gol yediler.
- Sıralama
- 17. (7 p) – 7. (15 p)
- Form (son 5)
- MBMMG – GMBGM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %60
- Korner ort. (maç)
- 7,7
- iddaa MS 1-0-2
- 4,15 – 3,75 – 1,56
Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (11 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,28 düşük | 1,50 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (18 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,51 yüksek | 2,00 (8 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (12 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasından 0,17 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (10 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,38 düşük | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %78 7/9ligde 3.–5. · lig ortalamasından 18 puan yüksek | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %100 9/9 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %67 6/9ligde 6.–8. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9ligde 13.–15. · lig ortalamasından 14 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 7,6 |
| 7,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %50 2/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Geride | %33 3/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Geride | %33 3/9 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Le Mans (9 maç)
Monaco (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Le Mans (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 0 | 4 |
| 76-90 | 0 | 2 |
Monaco (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 0 | 0 |
Kartlar
Le Mans
Sarı 23 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,6)
Monaco
Sarı 20 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Le Mans: iç saha, 4 maç · Monaco: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Fransa · Ligue 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 10 | +12 | 23 |
| 2 | Paris FC | 10 | +7 | 20 |
| 3 | Lille | 9 | +6 | 18 |
| 4 | Lyon | 9 | +8 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | +7 | 15 |
| 7 | Monaco | 9 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Toulouse | 10 | +1 | 13 |
| 11 | Stade Brestois 29 | 9 | +4 | 12 |
| 12 | Lorient | 9 | -1 | 12 |
| 13 | Strasbourg | 10 | -4 | 10 |
| 14 | Auxerre | 10 | -11 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | -8 | 8 |
| 16 | Estac Troyes | 10 | -10 | 8 |
| 17 | Le Mans | 9 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | -11 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lyon | 5 | +9 | 13 |
| 2 | Rennes | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Paris FC | 5 | +7 | 13 |
| 4 | Nice | 5 | +5 | 11 |
| 5 | Lille | 5 | +4 | 11 |
| 6 | Marseille | 5 | +5 | 9 |
| 7 | Lens | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Paris Saint Germain | 4 | +4 | 9 |
| 9 | Monaco | 4 | +3 | 8 |
| 10 | Strasbourg | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Toulouse | 5 | 0 | 7 |
| 12 | Auxerre | 5 | -1 | 7 |
| 13 | Lorient | 5 | -1 | 7 |
| 14 | Le Mans | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Stade Brestois 29 | 4 | +2 | 4 |
| 16 | Angers | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Estac Troyes | 5 | -6 | 4 |
| 18 | Le Havre | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 6 | +8 | 14 |
| 2 | Stade Brestois 29 | 5 | +2 | 8 |
| 3 | Lille | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Paris FC | 5 | 0 | 7 |
| 5 | Monaco | 5 | -1 | 7 |
| 6 | Marseille | 4 | +2 | 6 |
| 7 | Toulouse | 5 | +1 | 6 |
| 8 | Lorient | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Lens | 5 | -1 | 4 |
| 10 | Lyon | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Angers | 4 | -4 | 4 |
| 12 | Estac Troyes | 5 | -4 | 4 |
| 13 | Nice | 4 | -4 | 3 |
| 14 | Strasbourg | 6 | -7 | 3 |
| 15 | Rennes | 4 | -7 | 3 |
| 16 | Auxerre | 5 | -10 | 3 |
| 17 | Le Mans | 5 | -5 | 2 |
| 18 | Le Havre | 4 | -3 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Tek / Çift
Toplam Gol
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 8.5
