Paris 3-1 Monaco: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Paris 3–1 Monaco (1 Kasım 2026). İlk yarı 2–0. Şut 18–9, isabetli şut 10–2, topa sahip olma %44–%56, korner 3–2.
Maç özeti
Paris – Monaco maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Lassine Sinayoko 38', 44', Pablo Pagis 74' (Paris); Folarin Balogun 65' (Monaco). xG: Paris 2,0 – 0,7 Monaco.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Paris: L. Rosenior · Monaco: Filipe Luís
Maç akışı
Paris üstteMonaco altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %65 · 3 şut · 0,1
- 16–30'Ev %79 · 2 şut · 0,1
- 31–45+'Ev %75 · 6 şut · 1,4
- 46–60'Ev %71 · 4 şut · 0,3
- 61–75'Dep %68 · 3 şut · 0,4
- 76–90+'Dep %57 · 3 şut · 0,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Paris, Dep = Monaco.
Maç olayları
- ParisMonaco
- Hamari Traore ↔ Emmanuel MbembaOyuncu değişikliği89'
- Pablo PagisSarı kart88'
- 88'Lamine CamaraSarı kart
- Hamari TraoreSarı kart85'
- Lassine Sinayoko ↔ Omar SissokoOyuncu değişikliği79'
- 75'Sadibou Sane ↔ Jordan TezeOyuncu değişikliği
- Gol Pablo Pagis 3–1Asist: Lassine Sinayoko74'
- Ilan Kebbal ↔ Patrick ZabiOyuncu değişikliği73'
- Moses Simon ↔ Rudy MatondoOyuncu değişikliği73'
- 68'VandersonSarı kart
- 65'Gol Folarin Balogun 2–1Asist: Vanderson
- 64'Flavio Nazinho ↔ Mathys DetourbetOyuncu değişikliği
- 55'Denis Zakaria ↔ Takumi MinaminoOyuncu değişikliği
- Samir Chergui ↔ Moustapha MbowOyuncu değişikliği45'
- 45'Paris Brunner ↔ Folarin BalogunOyuncu değişikliği
- 45'Edan Diop ↔ Christian MawissaOyuncu değişikliği
- Gol Lassine Sinayoko 2–0Asist: Moses Simon44'
- Gol Lassine Sinayoko 1–0Asist: Maxime López38'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 6/10 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,70 (17 gol)ligde 7. · lig ortalamasından 0,20 yüksek | 2,40 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (10 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,49 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (12 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasından 0,17 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (10 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,38 düşük | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10ligde 11.–12. · lig ortalamasından 10 puan düşük | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 9.–10. · lig ortalamasında | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9ligde 13.–15. · lig ortalamasından 14 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,0 | 5,6 |
| 7,5 Üst | %30 3/10 | %0 0/5 |
| 8,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/5 |
| 9,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| 10,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 7,6 |
| 7,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %60 6/10 | %80 4/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Geride | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Geride | %33 3/9 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Paris (10 maç)
Monaco (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Paris (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 4 | 0 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Monaco (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 0 | 0 |
Kartlar
Paris
Sarı 22 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,2)
Monaco
Sarı 20 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Paris: iç saha, 5 maç · Monaco: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Paris – Monaco ilk 11'ler
Paris · 4-2-3-1
- 1K. TrappK
- 14H. TraoréD85' sarı kart 85. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 31S. CherguiD45' oyundan çıktı 45. dk
- 42D. CoppolaD
- 6OtávioD
- 20M. LopezO38' asist 38. dk
- 33P. Lees-MelouO
- 10I. KebbalO73' oyundan çıktı 73. dk
- 7P. PagisO74' gol 74. dk88' sarı kart 88. dk
- 27M. SimonO44' asist 44. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 9L. SinayokoF38' gol 38. dk44' gol 44. dk74' asist 74. dk+1
- 16O. NkambadioK
- 5M. MbowD45' oyuna girdi 45. dk
- 28T. De SmetD
- 23R. MatondoO73' oyuna girdi 73. dk
- 8E. ZabiO73' oyuna girdi 73. dk
- 4V. MarchettiO
- 18O. SissokoF79' oyuna girdi 79. dk
- 11J. KrassoF
- 3E. MbembaD89' oyuna girdi 89. dk
Teknik direktör: L. Rosenior
Monaco · 4-2-3-1
- 1L. HrádeckýK
- 2VandersonD65' asist 65. dk68' sarı kart 68. dk
- 72Sadibou SanéD75' oyundan çıktı 75. dk
- 15E. DierD
- 20Flávio NazinhoD64' oyundan çıktı 64. dk
- 8L. CamaraO88' sarı kart 88. dk
- 6D. ZakariaO55' oyundan çıktı 55. dk
- 37E. DiopO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10A. GolovinO
- 11M. AblineO
- 29Paris Josua BrunnerF45' oyundan çıktı 45. dk
- 9F. BalogunF45' oyuna girdi 45. dk65' gol 65. dk
- 19Pape CabralO
- 49I. TouréO
- 18T. MinaminoO55' oyuna girdi 55. dk
- 28M. CoulibalyO
- 7M. DetourbetF64' oyuna girdi 64. dk
- 4J. TezeD75' oyuna girdi 75. dk
- 13C. Mawissa ElebiD45' oyuna girdi 45. dk
- 16P. KöhnK
Teknik direktör: Filipe Luís
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Fransa · Ligue 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Paris 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-7). Monaco için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 8, yenilen 5.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Paris 2, Monaco 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 10 Nisan 2026, Paris 4-1 Monaco.
- Sıralama
- 6. (14 p) – 4. (15 p)
- Form (son 5)
- MGMGB – BGMGB
- H2H (G-B-M)
- 2-0-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- Korner ort. (maç)
- 7,0
- iddaa MS 1-0-2
- 2,27 – 3,24 – 2,55
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Paris iç saha 4 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,00 gol yedi; Monaco dış saha 4 maçta 1,00 attı, 0,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Paris %50, Monaco %50. İlk yarıyı önde kapatma: Paris 3/4, Monaco 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Paris 3,0, Monaco 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,0. Maç başına kart: Paris 2,0, Monaco 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,27, 0 – 3,24, 2 – 2,55. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 2,12.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 7,0; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fransa · Ligue 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 10 | +12 | 23 |
| 2 | Paris FC | 10 | +7 | 20 |
| 3 | Lille | 9 | +6 | 18 |
| 4 | Lyon | 9 | +8 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | +7 | 15 |
| 7 | Monaco | 9 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Toulouse | 10 | +1 | 13 |
| 11 | Stade Brestois 29 | 9 | +4 | 12 |
| 12 | Lorient | 9 | -1 | 12 |
| 13 | Strasbourg | 10 | -4 | 10 |
| 14 | Auxerre | 10 | -11 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | -8 | 8 |
| 16 | Estac Troyes | 10 | -10 | 8 |
| 17 | Le Mans | 9 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | -11 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lyon | 5 | +9 | 13 |
| 2 | Rennes | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Paris FC | 5 | +7 | 13 |
| 4 | Nice | 5 | +5 | 11 |
| 5 | Lille | 5 | +4 | 11 |
| 6 | Marseille | 5 | +5 | 9 |
| 7 | Lens | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Paris Saint Germain | 4 | +4 | 9 |
| 9 | Monaco | 4 | +3 | 8 |
| 10 | Strasbourg | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Toulouse | 5 | 0 | 7 |
| 12 | Auxerre | 5 | -1 | 7 |
| 13 | Lorient | 5 | -1 | 7 |
| 14 | Le Mans | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Stade Brestois 29 | 4 | +2 | 4 |
| 16 | Angers | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Estac Troyes | 5 | -6 | 4 |
| 18 | Le Havre | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 6 | +8 | 14 |
| 2 | Stade Brestois 29 | 5 | +2 | 8 |
| 3 | Lille | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Paris FC | 5 | 0 | 7 |
| 5 | Monaco | 5 | -1 | 7 |
| 6 | Marseille | 4 | +2 | 6 |
| 7 | Toulouse | 5 | +1 | 6 |
| 8 | Lorient | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Lens | 5 | -1 | 4 |
| 10 | Lyon | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Angers | 4 | -4 | 4 |
| 12 | Estac Troyes | 5 | -4 | 4 |
| 13 | Nice | 4 | -4 | 3 |
| 14 | Strasbourg | 6 | -7 | 3 |
| 15 | Rennes | 4 | -7 | 3 |
| 16 | Auxerre | 5 | -10 | 3 |
| 17 | Le Mans | 5 | -5 | 2 |
| 18 | Le Havre | 4 | -3 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar
- 17:00 Strasbourg 5–1 AJ Auxerre
- 19:15 Lyon 2–0 Angers
- 22:45 Marsilya 2–0 Toulouse
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
