Lorient 1-0 Monaco: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Lorient 1–0 Monaco (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 9–15, isabetli şut 3–4, topa sahip olma %42–%58, korner 3–4.
Maç özeti
Lorient – Monaco maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Noah Cadiou 61' (pen.) (Lorient). xG: Lorient 1,7 – 0,7 Monaco.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Lorient: A. Dujeux · Monaco: Filipe Luís
Maç akışı
Lorient üstte · Monaco altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 52' oyuncu değişikliği: Takumi Minamino ↔ Edan Diop (Monaco)
- 57' sarı kart: Mohammed Salisu (Monaco)
- 60' sarı kart: Denis Zakaria (Monaco)
- 60' sarı kart: Flavio Nazinho (Monaco)
- 61' gol: Noah Cadiou (Lorient)
- 66' oyuncu değişikliği: Ansu Fati ↔ Folarin Balogun (Monaco)
- 66' oyuncu değişikliği: Denis Zakaria ↔ Mathys Detourbet (Monaco)
- 66' oyuncu değişikliği: Mohammed Salisu ↔ Christian Mawissa (Monaco)
- 66' sarı kart: Noah Cadiou (Lorient)
- 71' oyuncu değişikliği: Ibrahima Balde ↔ Mamadou Kone (Lorient)
- 75' oyuncu değişikliği: Matthis Abline ↔ Mika Biereth (Monaco)
- 76' sarı kart: Arsène Kouassi (Lorient)
- 79' oyuncu değişikliği: Gabin Bernardeau ↔ Souleymane Faye (Lorient)
- 80' sarı kart: Christian Mawissa (Monaco)
Maç olayları
- LorientMonaco
- 80'Christian MawissaSarı kart
- Gabin Bernardeau ↔ Souleymane FayeOyuncu değişikliği79'
- Arsène KouassiSarı kart76'
- 75'Matthis Abline ↔ Mika BierethOyuncu değişikliği
- Ibrahima Balde ↔ Mamadou KoneOyuncu değişikliği71'
- 66'Ansu Fati ↔ Folarin BalogunOyuncu değişikliği
- 66'Denis Zakaria ↔ Mathys DetourbetOyuncu değişikliği
- 66'Mohammed Salisu ↔ Christian MawissaOyuncu değişikliği
- Noah CadiouSarı kart66'
- Penaltı golü Noah Cadiou 1–0Penaltı61'
- 60'Denis ZakariaSarı kart
- 60'Flavio NazinhoSarı kart
- 57'Mohammed SalisuSarı kart
- 52'Takumi Minamino ↔ Edan DiopOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,78 (7 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,72 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,89 (8 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,60 düşük | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (12 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasından 0,17 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (10 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,38 düşük | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9ligde 17. · lig ortalamasından 26 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %33 3/9ligde 16. · lig ortalamasından 25 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %56 5/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9ligde 13.–15. · lig ortalamasından 14 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 8,6 |
| 7,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 7,6 |
| 7,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,8 | 6,8 |
| 6,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/5 |
| 9,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %67 6/9 | %60 3/5 |
| Geride | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Geride | %33 3/9 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Lorient (9 maç)
Monaco (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Lorient (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Monaco (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 0 | 0 |
Kartlar
Lorient
Sarı 11 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,2)
Monaco
Sarı 20 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Lorient: iç saha, 5 maç · Monaco: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Lorient – Monaco ilk 11'ler
Lorient · 3-4-2-1
- 38Y. MvogoK
- 32N. AdjeiD
- 3M. TalbiD
- 95S. TouréD
- 20D. SyllaO
- 8N. CadiouO61' gol 61. dk66' sarı kart 66. dk
- 62A. AvomO
- 43K. KouassiO76' sarı kart 76. dk
- 17J. MakengoO
- 33G. BernardeauO79' oyundan çıktı 79. dk
- 18I. BaldéF71' oyundan çıktı 71. dk
- 15A. TosinF
- 2A. GeorgenD
- 21B. KamaraK
- 77P. KatserisD
- 19S. FayeF79' oyuna girdi 79. dk
- 42M. KoneF71' oyuna girdi 71. dk
- 30S. KuzmićD
- 11T. Le BrisO
- 55N. ObaretinD
Teknik direktör: A. Dujeux
Monaco · 4-2-3-1
- 1L. HrádeckýK
- 2VandersonD
- 72Sadibou SanéD
- 22M. SalisuD57' sarı kart 57. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 20Flávio NazinhoD60' sarı kart 60. dk
- 8L. CamaraO
- 6D. ZakariaO60' sarı kart 60. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 18T. MinaminoO52' oyundan çıktı 52. dk
- 31Ansu FatiO66' oyundan çıktı 66. dk
- 10A. GolovinO
- 11M. AblineF75' oyundan çıktı 75. dk
- 4J. TezeD
- 9F. BalogunF66' oyuna girdi 66. dk
- 14M. BierethF75' oyuna girdi 75. dk
- 19Pape CabralO
- 28M. CoulibalyO
- 7M. DetourbetF66' oyuna girdi 66. dk
- 37E. DiopO52' oyuna girdi 52. dk
- 16P. KöhnK
- 13C. Mawissa ElebiD66' oyuna girdi 66. dk80' sarı kart 80. dk
Teknik direktör: Filipe Luís
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İki takımı karşılaştır → · Fransa · Ligue 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Lorient için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 6, yenilen 6. Monaco son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 9 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Lorient 3 – Monaco 5; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Ocak 2026, Monaco 1-3 Lorient.
- Sıralama
- 10. (8 p) – 3. (14 p)
- Form (son 5)
- GMBGM – GBGBG
- H2H (G-B-M)
- 3-5-5 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %67
- Korner ort. (maç)
- 8,8
- iddaa MS 1-0-2
- 3,34 – 3,16 – 1,90
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Lorient bu sezon 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Monaco bu sezon 6 maçta 1,67 attı, 0,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Lorient %50, Monaco %67. İlk yarıyı önde kapatma: Lorient 1/6, Monaco 4/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Lorient 2,5, Monaco 3,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Lorient 1,0, Monaco 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,34, 0 – 3,16, 2 – 1,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,67, Üst 1,85. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,82.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 00:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fransa · Ligue 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 10 | +12 | 23 |
| 2 | Paris FC | 10 | +7 | 20 |
| 3 | Lille | 9 | +6 | 18 |
| 4 | Lyon | 9 | +8 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | +7 | 15 |
| 7 | Monaco | 9 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Toulouse | 10 | +1 | 13 |
| 11 | Stade Brestois 29 | 9 | +4 | 12 |
| 12 | Lorient | 9 | -1 | 12 |
| 13 | Strasbourg | 10 | -4 | 10 |
| 14 | Auxerre | 10 | -11 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | -8 | 8 |
| 16 | Estac Troyes | 10 | -10 | 8 |
| 17 | Le Mans | 9 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | -11 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lyon | 5 | +9 | 13 |
| 2 | Rennes | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Paris FC | 5 | +7 | 13 |
| 4 | Nice | 5 | +5 | 11 |
| 5 | Lille | 5 | +4 | 11 |
| 6 | Marseille | 5 | +5 | 9 |
| 7 | Lens | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Paris Saint Germain | 4 | +4 | 9 |
| 9 | Monaco | 4 | +3 | 8 |
| 10 | Strasbourg | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Toulouse | 5 | 0 | 7 |
| 12 | Auxerre | 5 | -1 | 7 |
| 13 | Lorient | 5 | -1 | 7 |
| 14 | Le Mans | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Stade Brestois 29 | 4 | +2 | 4 |
| 16 | Angers | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Estac Troyes | 5 | -6 | 4 |
| 18 | Le Havre | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 6 | +8 | 14 |
| 2 | Stade Brestois 29 | 5 | +2 | 8 |
| 3 | Lille | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Paris FC | 5 | 0 | 7 |
| 5 | Monaco | 5 | -1 | 7 |
| 6 | Marseille | 4 | +2 | 6 |
| 7 | Toulouse | 5 | +1 | 6 |
| 8 | Lorient | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Lens | 5 | -1 | 4 |
| 10 | Lyon | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Angers | 4 | -4 | 4 |
| 12 | Estac Troyes | 5 | -4 | 4 |
| 13 | Nice | 4 | -4 | 3 |
| 14 | Strasbourg | 6 | -7 | 3 |
| 15 | Rennes | 4 | -7 | 3 |
| 16 | Auxerre | 5 | -10 | 3 |
| 17 | Le Mans | 5 | -5 | 2 |
| 18 | Le Havre | 4 | -3 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar
- 16:00 Angers 2–5 Marsilya
- 18:15 Le Havre 1–3 AJ Auxerre
- 18:15 Paris 4–3 Rennes
- 21:45 Lyon 2–1 Nice
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
