← Maçlar
Fransa · Ligue 1 · 8. hafta25 Ekim 2026 · 19:15 TSİ

AJ Auxerre 1-1 Le Mans: Maç Sonucu ve İstatistikleri

AJ Auxerre
1–1İY 0–0
Le Mans
Maç sonu

AJ Auxerre 1–1 Le Mans (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 12–11, isabetli şut 4–2, topa sahip olma %60–%40, korner 7–1.

Maç özeti

AJ Auxerre – Le Mans maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Cameron Archer 56' (AJ Auxerre); Lucas Buades 48' (Le Mans). xG: AJ Auxerre 0,8 – 1,2 Le Mans.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
AJ Auxerre: W. Still · Le Mans: P. Videira

Maç akışı

AJ Auxerre üstte · Le Mans altta

01530İY607590 21' sarı kart: Alexandre Lauray (Le Mans)26' sarı kart: Lucas Buades (Le Mans)44' sarı kart: William Still (AJ Auxerre)48' gol: Lucas Buades (Le Mans)53' oyuncu değişikliği: Djibril Sidibé ↔ Noa Boissé (Le Mans)↔56' gol: Cameron Archer (AJ Auxerre)63' oyuncu değişikliği: Alexandre Lauray ↔ Jean Vercruysse (Le Mans)↔63' oyuncu değişikliği: Habib Diallo ↔ Dame Gueye (Le Mans)↔69' sarı kart: Kevin Danois (AJ Auxerre)73' oyuncu değişikliği: Lamine Sy ↔ Rayan Mandengue (AJ Auxerre)↔86' oyuncu değişikliği: Danny Namaso ↔ Aristide Zossou (AJ Auxerre)↔86' oyuncu değişikliği: Kevin Danois ↔ Pierre Ekwah (AJ Auxerre)↔86' oyuncu değişikliği: Antoine Rabillard ↔ Daouda Traore (Le Mans)↔87' oyuncu değişikliği: Lucas Buades ↔ Rayan Bamba (Le Mans)↔90+8' oyuncu değişikliği: Cameron Archer ↔ Youssef Khoudda (AJ Auxerre)↔90+8' oyuncu değişikliği: Naouirou Ahamada ↔ Arthur Piedfort (AJ Auxerre)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 21' sarı kart: Alexandre Lauray (Le Mans)
  • 26' sarı kart: Lucas Buades (Le Mans)
  • 44' sarı kart: William Still (AJ Auxerre)
  • 48' gol: Lucas Buades (Le Mans)
  • 53' oyuncu değişikliği: Djibril Sidibé ↔ Noa Boissé (Le Mans)
  • 56' gol: Cameron Archer (AJ Auxerre)
  • 63' oyuncu değişikliği: Alexandre Lauray ↔ Jean Vercruysse (Le Mans)
  • 63' oyuncu değişikliği: Habib Diallo ↔ Dame Gueye (Le Mans)
  • 69' sarı kart: Kevin Danois (AJ Auxerre)
  • 73' oyuncu değişikliği: Lamine Sy ↔ Rayan Mandengue (AJ Auxerre)
  • 86' oyuncu değişikliği: Danny Namaso ↔ Aristide Zossou (AJ Auxerre)
  • 86' oyuncu değişikliği: Kevin Danois ↔ Pierre Ekwah (AJ Auxerre)
  • 86' oyuncu değişikliği: Antoine Rabillard ↔ Daouda Traore (Le Mans)
  • 87' oyuncu değişikliği: Lucas Buades ↔ Rayan Bamba (Le Mans)
  • 90+8' oyuncu değişikliği: Cameron Archer ↔ Youssef Khoudda (AJ Auxerre)
  • 90+8' oyuncu değişikliği: Naouirou Ahamada ↔ Arthur Piedfort (AJ Auxerre)

Maç olayları

  1. AJ AuxerreLe Mans
  2. Cameron Archer ↔ Youssef KhouddaOyuncu değişikliği90+8'
  3. Naouirou Ahamada ↔ Arthur PiedfortOyuncu değişikliği90+8'
  4. 87'Lucas Buades ↔ Rayan BambaOyuncu değişikliği
  5. Danny Namaso ↔ Aristide ZossouOyuncu değişikliği86'
  6. Kevin Danois ↔ Pierre EkwahOyuncu değişikliği86'
  7. 86'Antoine Rabillard ↔ Daouda TraoreOyuncu değişikliği
  8. Lamine Sy ↔ Rayan MandengueOyuncu değişikliği73'
  9. Kevin DanoisSarı kart69'
  10. 63'Alexandre Lauray ↔ Jean VercruysseOyuncu değişikliği
  11. 63'Habib Diallo ↔ Dame GueyeOyuncu değişikliği
  12. Gol Cameron Archer 1–156'
  13. 53'Djibril Sidibé ↔ Noa BoisséOyuncu değişikliği
  14. 48'Gol Lucas Buades 0–1Asist: Lucas Bretelle
  15. 48'Lucas BuadesVAR: gol onaylandı
  16. William StillSarı kart44'
  17. 26'Lucas BuadesSarı kart
  18. 21'Alexandre LauraySarı kart

Maç istatistikleri

AJ AuxerreLe Mans
60%Topa sahip olma40%
0,82Beklenen gol (xG)1,23
12Toplam şut11
4İsabetli şut2
5İsabetsiz şut8
3Engellenen şut1
8Ceza sahası içi şut8
4Ceza sahası dışı şut3
7Korner1
0Ofsayt3
15Faul12
2Sarı kart2
0Kırmızı kart0
1Kurtarış4
490Pas335
395İsabetli pas228

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

AJ Auxerre
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%30 3/10%40 2/5
Beraberlik%10 1/10%20 1/5
Mağlubiyet%60 6/10%40 2/5
Le Mans
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%11 1/9%0 0/5
Beraberlik%44 4/9%40 2/5
Mağlubiyet%44 4/9%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

AJ Auxerre
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,30 (13 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,20 düşük1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç2,40 (24 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,91 yüksek1,20 (6 gol)
Le Mans
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,22 (11 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,28 düşük1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç2,00 (18 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,51 yüksek2,00 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

AJ Auxerre
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%80 8/10ligde 1.–2. · lig ortalamasından 20 puan yüksek%60 3/5
1,5 Üst%80 8/10%60 3/5
2,5 Üst%70 7/10ligde 4.–5. · lig ortalamasından 12 puan yüksek%40 2/5
3,5 Üst%60 6/10%20 1/5
Gol yememe%10 1/10%20 1/5
Le Mans
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%78 7/9ligde 3.–5. · lig ortalamasından 18 puan yüksek%80 4/5
1,5 Üst%100 9/9%100 5/5
2,5 Üst%67 6/9ligde 6.–8. · lig ortalamasından 9 puan yüksek%40 2/5
3,5 Üst%44 4/9%40 2/5
Gol yememe%0 0/9%0 0/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

AJ Auxerre
Toplam (10)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)11,110,6
7,5 Üst%80 8/10%80 4/5
8,5 Üst%70 7/10%60 3/5
9,5 Üst%70 7/10%60 3/5
10,5 Üst%70 7/10%60 3/5
Le Mans
Toplam (9)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)8,28,6
7,5 Üst%56 5/9%60 3/5
8,5 Üst%33 3/9%20 1/5
9,5 Üst%33 3/9%20 1/5
10,5 Üst%33 3/9%20 1/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

AJ Auxerre
Toplam (10)İç saha (5)
Maç başı kart3,53,2
2,5 Üst%80 8/10%60 3/5
3,5 Üst%50 5/10%40 2/5
4,5 Üst%20 2/10%20 1/5
5,5 Üst%0 0/10%0 0/5
Le Mans
Toplam (9)Dış saha (5)
Maç başı kart4,65,0
2,5 Üst%89 8/9%100 5/5
3,5 Üst%67 6/9%80 4/5
4,5 Üst%56 5/9%60 3/5
5,5 Üst%33 3/9%40 2/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

AJ Auxerre
Toplam (10)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut9,98,2
6,5 Üst%70 7/10%40 2/5
7,5 Üst%70 7/10%40 2/5
8,5 Üst%60 6/10%40 2/5
9,5 Üst%60 6/10%40 2/5
Le Mans
Toplam (9)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut9,18,8
6,5 Üst%67 6/9%60 3/5
7,5 Üst%67 6/9%60 3/5
8,5 Üst%67 6/9%60 3/5
9,5 Üst%44 4/9%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

AJ Auxerre
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%10 1/10%0 0/5
Berabere%50 5/10%80 4/5
Geride%40 4/10%20 1/5
Le Mans
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%22 2/9%0 0/5
Berabere%44 4/9%40 2/5
Geride%33 3/9%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

AJ Auxerre (10 maç)

1/111/X01/20X/11X/X1X/232/112/X02/23

Le Mans (9 maç)

1/111/X11/20X/10X/X3X/212/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

AJ Auxerre (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 1 1
31-45 3 2
46-60 0 5
61-75 5 5
76-90 1 6

Le Mans (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 0 1
31-45 3 4
46-60 3 3
61-75 0 4
76-90 0 2

Kartlar

AJ Auxerre

Sarı 21 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 2,1)

Le Mans

Sarı 23 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

AJ Auxerre: iç saha, 5 maç · Le Mans: dış saha, 5 maç

AJ AuxerreLe Mans
%47,2Topa sahip olma%41,4
1,33Beklenen gol (xG)1,50
12,4Toplam şut9,0
5,0İsabetli şut2,6
7,2Ceza sahası içi şut5,4
5,2Korner3,0
418Pas370
%79Pas isabeti%75
2,2Kurtarış4,2
16,6Faul14,2
1,2Ofsayt2,6
1,8Sarı kart3,0
0,00Kırmızı kart0,20

Rakiplerine izin verdikleri

1,05Rakibin xG'si2,36
11,2Rakibin şutu15,8
3,2Rakibin isabetli şutu6,2
5,4Rakibin korneri5,6

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

AJ Auxerre – Le Mans ilk 11'ler

AJ Auxerre · 3-4-2-1

  1. 1P. NardiK
  2. 15C. MakossoD
  3. 4A. TuanzebeD
  4. 92C. AkpaD
  5. 27L. SyO73' oyundan çıktı 73. dk
  6. 8N. AhamadaO90+8' oyundan çıktı 90+8. dk
  7. 5K. DanoisO69' sarı kart 69. dk86' oyundan çıktı 86. dk
  8. 22F. OppegårdO
  9. 21R. FaivreO
  10. 10D. NamasoO86' oyundan çıktı 86. dk
  11. 9C. ArcherF56' gol 56. dk90+8' oyundan çıktı 90+8. dk
Yedekler

Teknik direktör: W. Still

Le Mans · 3-5-2

  1. 98N. KocikK
  2. 19D. SidibéD53' oyundan çıktı 53. dk
  3. 17S. YohouD
  4. 16Raúl TorrenteD
  5. 18L. BuadésO26' sarı kart 26. dk48' gol 48. dk87' oyundan çıktı 87. dk
  6. 9A. RabillardO86' oyundan çıktı 86. dk
  7. 29L. BretelleO48' asist 48. dk
  8. 8A. LaurayO21' sarı kart 21. dk63' oyundan çıktı 63. dk
  9. 22L. CalodatO
  10. 14L. MafoutaF
  11. 13H. DialloF63' oyundan çıktı 63. dk
Yedekler

Teknik direktör: P. Videira

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Auxerre 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Le Mans için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 6, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Auxerre 3 – Le Mans 0; 0 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Ağustos 2020, Auxerre 3-2 Le Mans.

Sıralama
13. (9 p) – 16. (6 p)
Form (son 5)
GMGGM – MMGBB
H2H (G-B-M)
3-0-0 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %86
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %86
Korner ort. (maç)
10,9
iddaa MS 1-0-2
1,95 – 3,32 – 3,06
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Auxerre bu sezon 7 maçta maç başına 1,57 gol attı, 2,43 gol yedi; Le Mans bu sezon 7 maçta 1,43 attı, 2,14 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %86, konukta %86. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Auxerre %86, Le Mans %86. İlk yarıyı önde kapatma: Auxerre 1/7, Le Mans 2/7.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Auxerre 5,6, Le Mans 2,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,9. Maç başına kart: Auxerre 1,6, Le Mans 2,6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,95, 0 – 3,32, 2 – 3,06. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,99, Üst 1,57. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 2,14.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %86; KG var ortalaması %86; maç başına toplam korner ortalaması 10,9; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Fransa · Ligue 1 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Paris Saint Germain 10721 2210 +1223 GGGGG
2Paris FC 10622 1710 +720 MGMGG
3Lille 9531 126 +618 MGBBG
4Lyon 9522 157 +817 GMGMG
5Rennes 9513 2019 +116 MGMGM
6Marseille 9504 2013 +715 MGGGG
7Monaco 9432 1210 +215 GBMBM
8Nice 9423 1312 +114 GGMGG
9Lens 9414 1613 +313 MGGGM
10Toulouse 10343 1514 +113 BGBMG
11Stade Brestois 29 9333 1612 +412 MGBMG
12Lorient 9333 78 -112 MGGBM
13Strasbourg 10316 1822 -410 MMMGM
14Auxerre 10316 1324 -1110 MGBMM
15Angers 9225 917 -88 GMMBM
16Estac Troyes 10226 717 -108 MMBGM
17Le Mans 9144 1118 -77 GMMBM
18Le Havre 9027 920 -112 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Lyon 5410 123 +913
2Rennes 5410 135 +813
3Paris FC 5410 125 +713
4Nice 5320 105 +511
5Lille 5320 73 +411
6Marseille 5302 138 +59
7Lens 4301 95 +49
8Paris Saint Germain 4301 73 +49
9Monaco 4220 74 +38
10Strasbourg 4211 96 +37
11Toulouse 5212 66 07
12Auxerre 5212 56 -17
13Lorient 5212 56 -17
14Le Mans 4121 68 -25
15Stade Brestois 29 4112 86 +24
16Angers 5113 59 -44
17Estac Troyes 5113 511 -64
18Le Havre 5014 311 -81
#TakımOGBMAYAVP
1Paris Saint Germain 6420 157 +814
2Stade Brestois 29 5221 86 +28
3Lille 4211 53 +27
4Paris FC 5212 55 07
5Monaco 5212 56 -17
6Marseille 4202 75 +26
7Toulouse 5131 98 +16
8Lorient 4121 22 05
9Lens 5113 78 -14
10Lyon 4112 34 -14
11Angers 4112 48 -44
12Estac Troyes 5113 26 -44
13Nice 4103 37 -43
14Strasbourg 6105 916 -73
15Rennes 4103 714 -73
16Auxerre 5104 818 -103
17Le Mans 5023 510 -52
18Le Havre 4013 69 -31

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,95X3,3223,06

Çifte şans

1X1,23121,20X21,58

Karşılıklı gol

Var1,49Yok2,14

1,5 Alt / Üst

Alt4,06Üst1,12

2,5 Alt / Üst

Alt1,99Üst1,57

3,5 Alt / Üst

Alt1,34Üst2,52

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.