← Maçlar
Fransa · Ligue 1 · 6. hafta10 Ekim 2026 · 21:45 TSİ

Paris Saint Germain 3-1 Le Mans: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Paris Saint Germain
3–1İY 1–0
Le Mans
Maç sonu

Paris Saint Germain 3–1 Le Mans (10 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Paris Saint Germain – Le Mans maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Paris Saint Germain
Toplam (10)İç saha (4)
Galibiyet%70 7/10%75 3/4
Beraberlik%20 2/10%0 0/4
Mağlubiyet%10 1/10%25 1/4
Le Mans
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%11 1/9%0 0/5
Beraberlik%44 4/9%40 2/5
Mağlubiyet%44 4/9%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Paris Saint Germain
Toplam (10)İç saha (4)
Attığı gol / maç2,20 (22 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,70 yüksek1,75 (7 gol)
Yediği gol / maç1,00 (10 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,49 düşük0,75 (3 gol)
Le Mans
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,22 (11 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,28 düşük1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç2,00 (18 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,51 yüksek2,00 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Paris Saint Germain
Toplam (10)İç saha (4)
KG Var%70 7/10ligde 6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek%50 2/4
1,5 Üst%80 8/10%75 3/4
2,5 Üst%70 7/10ligde 4.–5. · lig ortalamasından 12 puan yüksek%50 2/4
3,5 Üst%50 5/10%25 1/4
Gol yememe%30 3/10%50 2/4
Le Mans
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%78 7/9ligde 3.–5. · lig ortalamasından 18 puan yüksek%80 4/5
1,5 Üst%100 9/9%100 5/5
2,5 Üst%67 6/9ligde 6.–8. · lig ortalamasından 9 puan yüksek%40 2/5
3,5 Üst%44 4/9%40 2/5
Gol yememe%0 0/9%0 0/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Paris Saint Germain
Toplam (10)İç saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)7,98,0
7,5 Üst%60 6/10%50 2/4
8,5 Üst%40 4/10%25 1/4
9,5 Üst%30 3/10%25 1/4
10,5 Üst%10 1/10%25 1/4
Le Mans
Toplam (9)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)8,28,6
7,5 Üst%56 5/9%60 3/5
8,5 Üst%33 3/9%20 1/5
9,5 Üst%33 3/9%20 1/5
10,5 Üst%33 3/9%20 1/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Paris Saint Germain
Toplam (10)İç saha (4)
Maç başı kart2,93,3
2,5 Üst%70 7/10%75 3/4
3,5 Üst%30 3/10%25 1/4
4,5 Üst%10 1/10%25 1/4
5,5 Üst%0 0/10%0 0/4
Le Mans
Toplam (9)Dış saha (5)
Maç başı kart4,65,0
2,5 Üst%89 8/9%100 5/5
3,5 Üst%67 6/9%80 4/5
4,5 Üst%56 5/9%60 3/5
5,5 Üst%33 3/9%40 2/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Paris Saint Germain
Toplam (10)İç saha (4)
Maç başı isabetli şut12,012,0
6,5 Üst%100 10/10%100 4/4
7,5 Üst%100 10/10%100 4/4
8,5 Üst%80 8/10%100 4/4
9,5 Üst%80 8/10%100 4/4
Le Mans
Toplam (9)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut9,18,8
6,5 Üst%67 6/9%60 3/5
7,5 Üst%67 6/9%60 3/5
8,5 Üst%67 6/9%60 3/5
9,5 Üst%44 4/9%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Paris Saint Germain
Toplam (10)İç saha (4)
Önde%50 5/10%75 3/4
Berabere%20 2/10%25 1/4
Geride%30 3/10%0 0/4
Le Mans
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%22 2/9%0 0/5
Berabere%44 4/9%40 2/5
Geride%33 3/9%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Paris Saint Germain (10 maç)

1/141/X01/21X/12X/X0X/202/112/X22/20

Le Mans (9 maç)

1/111/X11/20X/10X/X3X/212/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Paris Saint Germain (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 3 3
31-45 2 1
46-60 1 2
61-75 8 2
76-90 7 1

Le Mans (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 0 1
31-45 3 4
46-60 3 3
61-75 0 4
76-90 0 2

Kartlar

Paris Saint Germain

Sarı 10 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,0)

Le Mans

Sarı 23 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Paris Saint Germain: iç saha, 4 maç · Le Mans: dış saha, 5 maç

Paris Saint GermainLe Mans
%70,3Topa sahip olma%41,4
2,29Beklenen gol (xG)1,50
19,3Toplam şut9,0
8,8İsabetli şut2,6
11,0Ceza sahası içi şut5,4
5,8Korner3,0
778Pas370
%91Pas isabeti%75
2,5Kurtarış4,2
6,5Faul14,2
2,3Ofsayt2,6
1,0Sarı kart3,0
0,00Kırmızı kart0,20

Rakiplerine izin verdikleri

0,89Rakibin xG'si2,36
7,8Rakibin şutu15,8
3,3Rakibin isabetli şutu6,2
2,3Rakibin korneri5,6

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Fransa · Ligue 1 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Paris Saint Germain 10721 2210 +1223 GGGGG
2Paris FC 10622 1710 +720 MGMGG
3Lille 9531 126 +618 MGBBG
4Lyon 9522 157 +817 GMGMG
5Rennes 9513 2019 +116 MGMGM
6Marseille 9504 2013 +715 MGGGG
7Monaco 9432 1210 +215 GBMBM
8Nice 9423 1312 +114 GGMGG
9Lens 9414 1613 +313 MGGGM
10Toulouse 10343 1514 +113 BGBMG
11Stade Brestois 29 9333 1612 +412 MGBMG
12Lorient 9333 78 -112 MGGBM
13Strasbourg 10316 1822 -410 MMMGM
14Auxerre 10316 1324 -1110 MGBMM
15Angers 9225 917 -88 GMMBM
16Estac Troyes 10226 717 -108 MMBGM
17Le Mans 9144 1118 -77 GMMBM
18Le Havre 9027 920 -112 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Lyon 5410 123 +913
2Rennes 5410 135 +813
3Paris FC 5410 125 +713
4Nice 5320 105 +511
5Lille 5320 73 +411
6Marseille 5302 138 +59
7Lens 4301 95 +49
8Paris Saint Germain 4301 73 +49
9Monaco 4220 74 +38
10Strasbourg 4211 96 +37
11Toulouse 5212 66 07
12Auxerre 5212 56 -17
13Lorient 5212 56 -17
14Le Mans 4121 68 -25
15Stade Brestois 29 4112 86 +24
16Angers 5113 59 -44
17Estac Troyes 5113 511 -64
18Le Havre 5014 311 -81
#TakımOGBMAYAVP
1Paris Saint Germain 6420 157 +814
2Stade Brestois 29 5221 86 +28
3Lille 4211 53 +27
4Paris FC 5212 55 07
5Monaco 5212 56 -17
6Marseille 4202 75 +26
7Toulouse 5131 98 +16
8Lorient 4121 22 05
9Lens 5113 78 -14
10Lyon 4112 34 -14
11Angers 4112 48 -44
12Estac Troyes 5113 26 -44
13Nice 4103 37 -43
14Strasbourg 6105 916 -73
15Rennes 4103 714 -73
16Auxerre 5104 818 -103
17Le Mans 5023 510 -52
18Le Havre 4013 69 -31

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

X8,95216,50

Çifte şans

X25,20

Karşılıklı gol

Var1,82Yok1,71

1,5 Alt / Üst

Alt7,99

2,5 Alt / Üst

Alt3,49Üst1,18

3,5 Alt / Üst

Alt1,97Üst1,59

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.