Le Havre – Lorient
Le Havre – Lorient: 8 Kasım 19:15, Fransa · Ligue 1, 10. hafta. Bu sezon Le Havre evinde 5 maçta 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet; Lorient deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 20 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stade Océane, Le Havre
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Le Havre | Lorient |
|---|---|---|
| Lig sırası | 18. · 2 puan | 12. · 12 puan |
| Form (son 5) | MMMMM | MGGBM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 0,60 – 2,20 | 0,50 – 0,50 |
| 2,5 Üst biten | %60 | %25 |
| Karşılıklı gol | %60 | %25 |
| Gol yemediği | %20 | %75 |
| Aralarında (G-B-M) | 3-4-4 (11 maç, Le Havre bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Le Havre iç sahada (5 maç), Lorient deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
İlk 11'ler
Henüz açıklanmadıKadrolar genellikle maç başlamadan 15–30 dakika önce açıklanır. Açıklanınca bu sayfada "Kadro" bölümünde görünür.
Le Havre iç sahada (5 maç) · Lorient deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Le Havre iç sahada bu sezon kazanamadı: 5 maçta 1 beraberlik, 4 mağlubiyet.
- Lorient deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Le Havre, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%20).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiLe Havre
18. sıra · 2 puan · 9 maç · averaj -11
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMM
Lorient
12. sıra · 12 puan · 9 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGBM
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Le Havre 0 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 5 kez kaybetti (gol: 7-16). Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Lorient 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-4). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Le Havre 3, Lorient 4 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Mayıs 2026, Lorient 0-2 Le Havre.
Gol istatistikleri
Le Havre iç saha 5 maçta maç başına 0,60 gol attı, 2,20 gol yedi; Lorient dış saha 4 maçta 0,50 attı, 0,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Le Havre %60, Lorient %25. İlk yarıyı önde kapatma: Le Havre 0/5, Lorient 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Le Havre 5,6, Lorient 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Le Havre 1,4, Lorient 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,63, 0 – 3,03, 2 – 2,26. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,84. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,84.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 20 gol yediler.
- Sıralama
- 18. (2 p) – 12. (12 p)
- Form (son 5)
- MMMMM – MBGGM
- H2H (G-B-M)
- 3-4-4 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %25
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,63 – 3,03 – 2,26
Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %78 7/9 | %80 4/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (9 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,50 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,22 (20 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,73 yüksek | 2,20 (11 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,78 (7 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,72 düşük | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,89 (8 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,60 düşük | 0,50 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %56 5/9ligde 11.–12. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9ligde 17. · lig ortalamasından 26 puan düşük | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %33 3/9ligde 16. · lig ortalamasından 25 puan düşük | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %56 5/9 | %75 3/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 2,6 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %20 1/5 |
| 4,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,4 | 11,6 |
| 6,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,8 | 6,8 |
| 6,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %22 2/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Berabere | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Geride | %67 6/9 | %80 4/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %67 6/9 | %75 3/4 |
| Geride | %22 2/9 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Le Havre (9 maç)
Lorient (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Le Havre (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 4 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 0 | 6 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 5 | 3 |
Lorient (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Kartlar
Le Havre
Sarı 14 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 1,6)
Lorient
Sarı 11 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Le Havre: iç saha, 5 maç · Lorient: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Fransa · Ligue 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 10 | +12 | 23 |
| 2 | Paris FC | 10 | +7 | 20 |
| 3 | Lille | 9 | +6 | 18 |
| 4 | Lyon | 9 | +8 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | +7 | 15 |
| 7 | Monaco | 9 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Toulouse | 10 | +1 | 13 |
| 11 | Stade Brestois 29 | 9 | +4 | 12 |
| 12 | Lorient | 9 | -1 | 12 |
| 13 | Strasbourg | 10 | -4 | 10 |
| 14 | Auxerre | 10 | -11 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | -8 | 8 |
| 16 | Estac Troyes | 10 | -10 | 8 |
| 17 | Le Mans | 9 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | -11 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lyon | 5 | +9 | 13 |
| 2 | Rennes | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Paris FC | 5 | +7 | 13 |
| 4 | Nice | 5 | +5 | 11 |
| 5 | Lille | 5 | +4 | 11 |
| 6 | Marseille | 5 | +5 | 9 |
| 7 | Lens | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Paris Saint Germain | 4 | +4 | 9 |
| 9 | Monaco | 4 | +3 | 8 |
| 10 | Strasbourg | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Toulouse | 5 | 0 | 7 |
| 12 | Auxerre | 5 | -1 | 7 |
| 13 | Lorient | 5 | -1 | 7 |
| 14 | Le Mans | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Stade Brestois 29 | 4 | +2 | 4 |
| 16 | Angers | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Estac Troyes | 5 | -6 | 4 |
| 18 | Le Havre | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 6 | +8 | 14 |
| 2 | Stade Brestois 29 | 5 | +2 | 8 |
| 3 | Lille | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Paris FC | 5 | 0 | 7 |
| 5 | Monaco | 5 | -1 | 7 |
| 6 | Marseille | 4 | +2 | 6 |
| 7 | Toulouse | 5 | +1 | 6 |
| 8 | Lorient | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Lens | 5 | -1 | 4 |
| 10 | Lyon | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Angers | 4 | -4 | 4 |
| 12 | Estac Troyes | 5 | -4 | 4 |
| 13 | Nice | 4 | -4 | 3 |
| 14 | Strasbourg | 6 | -7 | 3 |
| 15 | Rennes | 4 | -7 | 3 |
| 16 | Auxerre | 5 | -10 | 3 |
| 17 | Le Mans | 5 | -5 | 2 |
| 18 | Le Havre | 4 | -3 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Handikaplı Maç Sonucu 1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Alt/Üst 1.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5
