Angers 0-0 Lorient: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Angers 0–0 Lorient (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 8–10, isabetli şut 5–1, topa sahip olma %48–%52, korner 6–7.
Maç özeti
Angers – Lorient maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Angers 0,3 – 0,6 Lorient.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Angers: S. Gilli · Lorient: A. Dujeux
Maç akışı
Angers üstte · Lorient altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 28' oyuncu değişikliği: Amine El Ouazzani ↔ Jim Allevinah (Angers)
- 33' sarı kart: Yassine Belkdim (Angers)
- 45' oyuncu değişikliği: Yassine Belkdim ↔ Haris Belkebla (Angers)
- 59' oyuncu değişikliği: Ibrahima Balde ↔ Mamadou Kone (Lorient)
- 59' oyuncu değişikliği: Souleymane Faye ↔ Gabin Bernardeau (Lorient)
- 83' oyuncu değişikliği: Prosper Peter ↔ Usman Simbakoli (Angers)
- 84' oyuncu değişikliği: Amine Sbaï ↔ Harouna Djibirin (Angers)
- 85' sarı kart: Nathaniel Adjei (Lorient)
- 88' oyuncu değişikliği: Dembo Sylla ↔ Srđan Kuzmić (Lorient)
- 88' oyuncu değişikliği: Jean-Victor Makengo ↔ Isak Jensen (Lorient)
Maç olayları
- AngersLorient
- 88'Dembo Sylla ↔ Srđan KuzmićOyuncu değişikliği
- 88'Jean-Victor Makengo ↔ Isak JensenOyuncu değişikliği
- 85'Nathaniel AdjeiSarı kart
- Amine Sbaï ↔ Harouna DjibirinOyuncu değişikliği84'
- Prosper Peter ↔ Usman SimbakoliOyuncu değişikliği83'
- 59'Ibrahima Balde ↔ Mamadou KoneOyuncu değişikliği
- 59'Souleymane Faye ↔ Gabin BernardeauOyuncu değişikliği
- Yassine Belkdim ↔ Haris BelkeblaOyuncu değişikliği45'
- Yassine BelkdimSarı kart33'
- Amine El Ouazzani ↔ Jim AllevinahOyuncu değişikliği28'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (9 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,50 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,89 (17 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,40 yüksek | 1,80 (9 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,78 (7 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,72 düşük | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,89 (8 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,60 düşük | 0,50 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9ligde 13.–16. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9ligde 13.–15. · lig ortalamasından 14 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9ligde 17. · lig ortalamasından 26 puan düşük | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %33 3/9ligde 16. · lig ortalamasından 25 puan düşük | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %56 5/9 | %75 3/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,7 | 12,4 |
| 7,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %56 5/9 | %80 4/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,2 |
| 6,5 Üst | %78 7/9 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,8 | 6,8 |
| 6,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %22 2/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Geride | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %67 6/9 | %75 3/4 |
| Geride | %22 2/9 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Angers (9 maç)
Lorient (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Angers (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 1 | 6 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Lorient (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Kartlar
Angers
Sarı 13 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 1,4)
Lorient
Sarı 11 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Angers: iç saha, 5 maç · Lorient: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Angers – Lorient ilk 11'ler
Angers · 5-3-2
- 1Anthony LopesK
- 27L. Rao-LisoaD
- 2C. ArcusD
- 4O. CamaraD
- 21J. LefortD
- 17J. KaluluD
- 14Y. BelkhdimO33' sarı kart 33. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 8B. van den BoomenO
- 10A. SbaïO84' oyundan çıktı 84. dk
- 9P. PeterF83' oyundan çıktı 83. dk
- 19A. El OuazzaniF28' oyundan çıktı 28. dk
- 93H. BelkeblaO45' oyuna girdi 45. dk
- 26A. BermontO
- 11Djibirin HarounaF84' oyuna girdi 84. dk
- 34M. GernigonD
- 20Marius LouërD
- 7U. SimbakoliF83' oyuna girdi 83. dk
- 6L. MoutonO
- 18J. AllevinahF28' oyuna girdi 28. dk
- 16M. ZingaK
Teknik direktör: S. Gilli
Lorient · 3-4-2-1
- 38Y. MvogoK
- 32N. AdjeiD85' sarı kart 85. dk
- 3M. TalbiD
- 95S. TouréD
- 20D. SyllaO88' oyundan çıktı 88. dk
- 62A. AvomO
- 8N. CadiouO
- 43K. KouassiO
- 17J. MakengoO88' oyundan çıktı 88. dk
- 19S. FayeO59' oyundan çıktı 59. dk
- 18I. BaldéF59' oyundan çıktı 59. dk
- 55N. ObaretinD
- 11T. Le BrisO
- 30S. KuzmićD88' oyuna girdi 88. dk
- 42M. KoneF59' oyuna girdi 59. dk
- 21B. KamaraK
- 2A. GeorgenD
- 33G. BernardeauO59' oyuna girdi 59. dk
- 15A. TosinF
- 10I. JensenF88' oyuna girdi 88. dk
Teknik direktör: A. Dujeux
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İki takımı karşılaştır → · Fransa · Ligue 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Angers için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 6, yenilen 12. Son 5 maçta Lorient 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-4). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 16 kez karşılaştı: Angers 5, Lorient 6 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Ağustos 2026, Angers 2-1 Lorient.
- Sıralama
- 15. (7 p) – 8. (11 p)
- Form (son 5)
- MMGBM – GGMBG
- H2H (G-B-M)
- 5-5-6 (16 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %43
- Korner ort. (maç)
- 10,2
- iddaa MS 1-0-2
- 2,77 – 3,02 – 2,22
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Angers iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 2,25 gol yedi; Lorient bu sezon 7 maçta 1,00 attı, 0,86 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Angers %50, Lorient %43. İlk yarıyı önde kapatma: Angers 1/4, Lorient 1/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Angers 6,0, Lorient 2,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: Angers 1,8, Lorient 1,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,77, 0 – 3,02, 2 – 2,22. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,65, Üst 1,86. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,87.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %46; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fransa · Ligue 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 10 | +12 | 23 |
| 2 | Paris FC | 10 | +7 | 20 |
| 3 | Lille | 9 | +6 | 18 |
| 4 | Lyon | 9 | +8 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | +7 | 15 |
| 7 | Monaco | 9 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Toulouse | 10 | +1 | 13 |
| 11 | Stade Brestois 29 | 9 | +4 | 12 |
| 12 | Lorient | 9 | -1 | 12 |
| 13 | Strasbourg | 10 | -4 | 10 |
| 14 | Auxerre | 10 | -11 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | -8 | 8 |
| 16 | Estac Troyes | 10 | -10 | 8 |
| 17 | Le Mans | 9 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | -11 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lyon | 5 | +9 | 13 |
| 2 | Rennes | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Paris FC | 5 | +7 | 13 |
| 4 | Nice | 5 | +5 | 11 |
| 5 | Lille | 5 | +4 | 11 |
| 6 | Marseille | 5 | +5 | 9 |
| 7 | Lens | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Paris Saint Germain | 4 | +4 | 9 |
| 9 | Monaco | 4 | +3 | 8 |
| 10 | Strasbourg | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Toulouse | 5 | 0 | 7 |
| 12 | Auxerre | 5 | -1 | 7 |
| 13 | Lorient | 5 | -1 | 7 |
| 14 | Le Mans | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Stade Brestois 29 | 4 | +2 | 4 |
| 16 | Angers | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Estac Troyes | 5 | -6 | 4 |
| 18 | Le Havre | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 6 | +8 | 14 |
| 2 | Stade Brestois 29 | 5 | +2 | 8 |
| 3 | Lille | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Paris FC | 5 | 0 | 7 |
| 5 | Monaco | 5 | -1 | 7 |
| 6 | Marseille | 4 | +2 | 6 |
| 7 | Toulouse | 5 | +1 | 6 |
| 8 | Lorient | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Lens | 5 | -1 | 4 |
| 10 | Lyon | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Angers | 4 | -4 | 4 |
| 12 | Estac Troyes | 5 | -4 | 4 |
| 13 | Nice | 4 | -4 | 3 |
| 14 | Strasbourg | 6 | -7 | 3 |
| 15 | Rennes | 4 | -7 | 3 |
| 16 | Auxerre | 5 | -10 | 3 |
| 17 | Le Mans | 5 | -5 | 2 |
| 18 | Le Havre | 4 | -3 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar
- 17:00 Monaco 1–1 Lille
- 19:15 AJ Auxerre 1–1 Le Mans
- 19:15 Marsilya 4–3 Le Havre
- 19:15 Rennes 3–0 Strasbourg
- 19:15 Toulouse 0–0 Troyes
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
