Le Havre 1-5 Paris Saint-Germain: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Le Havre 1–5 Paris Saint-Germain (30 Ekim 2026). İlk yarı 1–2. Şut 14–15, isabetli şut 5–10, topa sahip olma %29–%71, korner 5–3.
Maç özeti
Le Havre – Paris Saint-Germain maçı 1-5 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: Josh Maja 18' (Le Havre); Mika Godts 26', Achraf Hakimi 28', 55', 69', Senny Mayulu 62' (Paris Saint-Germain). xG: Le Havre 1,5 – 3,1 Paris Saint-Germain.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Le Havre: D. Digard · Paris Saint-Germain: Luis Enrique
Maç akışı
Le Havre üstte · Paris Saint-Germain altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 18' gol: Josh Maja (Le Havre)
- 26' gol: Mika Godts (Paris Saint-Germain)
- 28' gol: Achraf Hakimi (Paris Saint-Germain)
- 55' gol: Achraf Hakimi (Paris Saint-Germain)
- 62' gol: Senny Mayulu (Paris Saint-Germain)
- 63' oyuncu değişikliği: Maghnes Akliouche ↔ Lucas Beraldo (Paris Saint-Germain)
- 65' oyuncu değişikliği: Sota Nakamura ↔ Mbwana Ally Samatta (Le Havre)
- 65' oyuncu değişikliği: Amir Richardson ↔ Enzo Koffi (Le Havre)
- 65' oyuncu değişikliği: Lamine N'Diaye ↔ Rassoul Ndiaye (Le Havre)
- 69' gol: Achraf Hakimi (Paris Saint-Germain)
- 71' oyuncu değişikliği: Mika Godts ↔ Quentin Ndjantou (Paris Saint-Germain)
- 71' oyuncu değişikliği: Achraf Hakimi ↔ David Boly (Paris Saint-Germain)
- 79' oyuncu değişikliği: Rayan Fofana ↔ Hakim Dongopandji (Le Havre)
- 83' oyuncu değişikliği: Simon Ebonog ↔ Daren Mosengo (Le Havre)
Maç olayları
- Le HavreParis Saint-Germain
- Simon Ebonog ↔ Daren MosengoOyuncu değişikliği83'
- Rayan Fofana ↔ Hakim DongopandjiOyuncu değişikliği79'
- 71'Mika Godts ↔ Quentin NdjantouOyuncu değişikliği
- 71'Achraf Hakimi ↔ David BolyOyuncu değişikliği
- 69'Gol Achraf Hakimi 1–5
- Sota Nakamura ↔ Mbwana Ally SamattaOyuncu değişikliği65'
- Amir Richardson ↔ Enzo KoffiOyuncu değişikliği65'
- Lamine N'Diaye ↔ Rassoul NdiayeOyuncu değişikliği65'
- 63'Maghnes Akliouche ↔ Lucas BeraldoOyuncu değişikliği
- 62'Gol Senny Mayulu 1–4Asist: Achraf Hakimi
- 55'Gol Achraf Hakimi 1–3
- 28'Gol Achraf Hakimi 1–2Asist: Senny Mayulu
- 28'Achraf HakimiVAR: gol onaylandı
- 26'Gol Mika Godts 1–1Asist: Achraf Hakimi
- Gol Josh Maja 1–0Asist: Rayan Fofana18'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %78 7/9 | %80 4/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %70 7/10 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %10 1/10 | %0 0/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (9 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,50 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,22 (20 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,73 yüksek | 2,20 (11 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,20 (22 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,70 yüksek | 2,50 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (10 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,49 düşük | 1,17 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %56 5/9ligde 11.–12. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10ligde 6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %70 7/10ligde 4.–5. · lig ortalamasından 12 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,9 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %40 4/10 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 2,6 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %20 1/5 |
| 4,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 2,7 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,4 | 11,6 |
| 6,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,0 | 12,0 |
| 6,5 Üst | %100 10/10 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %100 10/10 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %80 8/10 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %80 8/10 | %67 4/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Berabere | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Geride | %67 6/9 | %80 4/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 5/10 | %33 2/6 |
| Berabere | %20 2/10 | %17 1/6 |
| Geride | %30 3/10 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Le Havre (9 maç)
Paris Saint-Germain (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Le Havre (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 4 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 0 | 6 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 5 | 3 |
Paris Saint-Germain (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 8 | 2 |
| 76-90 | 7 | 1 |
Kartlar
Le Havre
Sarı 14 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 1,6)
Paris Saint-Germain
Sarı 10 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Le Havre: iç saha, 5 maç · Paris Saint-Germain: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Le Havre – Paris Saint-Germain ilk 11'ler
Le Havre · 3-4-2-1
- 16A. BodartK
- 15A. SekoD
- 6J. MwangaD
- 5A. ToubaD
- 20D. OuziadO
- 26S. EbonogO83' oyundan çıktı 83. dk
- 7A. RichardsonO65' oyundan çıktı 65. dk
- 97Lamine N'DiayeO
- 38R. FofanaO18' asist 18. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 30S. NakamuraO65' oyundan çıktı 65. dk
- 9J. MajaF18' gol 18. dk
- 24G. ZohouriO
- 14R. NdiayeO65' oyuna girdi 65. dk
- 93G. GallonK
- 33Hakim DongopandjiF
- 27E. Koffi VinetteF65' oyuna girdi 65. dk
- 17K. MizutaO
- 78D. MosengoO83' oyuna girdi 83. dk
- 25M. SamattaF65' oyuna girdi 65. dk
- 23V. SassoD
Teknik direktör: D. Digard
Paris Saint-Germain · 4-3-3
- 39M. SafonovK
- 2A. HakimiD26' asist 26. dk28' gol 28. dk55' gol 55. dk+3
- 6I. ZabarnyiD
- 21L. HernándezD
- 12L. DigneD
- 33W. Zaïre-EmeryO
- 11M. AklioucheO63' oyundan çıktı 63. dk
- 27Pedro FernándezO
- 9Ferran TorresF
- 24Senny MayuluF28' asist 28. dk62' gol 62. dk
- 22M. GodtsF26' gol 26. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 30L. ChevalierK
- 14D. DouéF
- 87João NevesO
- 4BeraldoD63' oyuna girdi 63. dk
- 17VitinhaO
- 47Quentin Ndjantou MbitchaF71' oyuna girdi 71. dk
- 51W. PachoD
- 42D. BolyD71' oyuna girdi 71. dk
- 8Fabián RuizO
Teknik direktör: Luis Enrique
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Fransa · Ligue 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Le Havre için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 6, yenilen 11. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti. Son 5 maçta Paris Saint Germain 5 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 16-6). Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: Le Havre 0, Paris Saint Germain 7 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Şubat 2026, Le Havre 0-1 Paris Saint Germain.
- Sıralama
- 18. (2 p) – 1. (17 p)
- Form (son 5)
- MMMMB – GGGGG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-7 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %80
- Korner ort. (maç)
- 9,2
- iddaa MS 1-0-2
- 7,76 – 5,54 – 1,20
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Le Havre iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 1,50 gol yedi; Paris Saint Germain dış saha 5 maçta 2,00 attı, 1,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Le Havre %50, Paris Saint Germain %80. İlk yarıyı önde kapatma: Le Havre 0/4, Paris Saint Germain 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Le Havre 5,8, Paris Saint Germain 6,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: Le Havre 1,8, Paris Saint Germain 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 7,76, 0 – 5,54, 2 – 1,20. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,64, Üst 1,31. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,92.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 27 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fransa · Ligue 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 10 | +12 | 23 |
| 2 | Paris FC | 10 | +7 | 20 |
| 3 | Lille | 9 | +6 | 18 |
| 4 | Lyon | 9 | +8 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | +7 | 15 |
| 7 | Monaco | 9 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Toulouse | 10 | +1 | 13 |
| 11 | Stade Brestois 29 | 9 | +4 | 12 |
| 12 | Lorient | 9 | -1 | 12 |
| 13 | Strasbourg | 10 | -4 | 10 |
| 14 | Auxerre | 10 | -11 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | -8 | 8 |
| 16 | Estac Troyes | 10 | -10 | 8 |
| 17 | Le Mans | 9 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | -11 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lyon | 5 | +9 | 13 |
| 2 | Rennes | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Paris FC | 5 | +7 | 13 |
| 4 | Nice | 5 | +5 | 11 |
| 5 | Lille | 5 | +4 | 11 |
| 6 | Marseille | 5 | +5 | 9 |
| 7 | Lens | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Paris Saint Germain | 4 | +4 | 9 |
| 9 | Monaco | 4 | +3 | 8 |
| 10 | Strasbourg | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Toulouse | 5 | 0 | 7 |
| 12 | Auxerre | 5 | -1 | 7 |
| 13 | Lorient | 5 | -1 | 7 |
| 14 | Le Mans | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Stade Brestois 29 | 4 | +2 | 4 |
| 16 | Angers | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Estac Troyes | 5 | -6 | 4 |
| 18 | Le Havre | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 6 | +8 | 14 |
| 2 | Stade Brestois 29 | 5 | +2 | 8 |
| 3 | Lille | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Paris FC | 5 | 0 | 7 |
| 5 | Monaco | 5 | -1 | 7 |
| 6 | Marseille | 4 | +2 | 6 |
| 7 | Toulouse | 5 | +1 | 6 |
| 8 | Lorient | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Lens | 5 | -1 | 4 |
| 10 | Lyon | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Angers | 4 | -4 | 4 |
| 12 | Estac Troyes | 5 | -4 | 4 |
| 13 | Nice | 4 | -4 | 3 |
| 14 | Strasbourg | 6 | -7 | 3 |
| 15 | Rennes | 4 | -7 | 3 |
| 16 | Auxerre | 5 | -10 | 3 |
| 17 | Le Mans | 5 | -5 | 2 |
| 18 | Le Havre | 4 | -3 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar
- 21:00 Nice 5–2 Rennes
- 23:05 Lille 1–0 RC Lens
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
