Le Havre 1-3 AJ Auxerre: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Le Havre 1–3 AJ Auxerre (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 14–13, isabetli şut 6–6, topa sahip olma %52–%48, korner 7–4.
Maç özeti
Le Havre – AJ Auxerre maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Rayan Fofana 66' (Le Havre); Danny Namaso 40', 61', Romain Faivre 80' (AJ Auxerre). xG: Le Havre 1,4 – 2,8 AJ Auxerre.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Le Havre: D. Digard · AJ Auxerre: W. Still
Maç akışı
Le Havre üstte · AJ Auxerre altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 40' gol: Danny Namaso (AJ Auxerre)
- 43' sarı kart: Clément Akpa (AJ Auxerre)
- 50' sarı kart: Naouirou Ahamada (AJ Auxerre)
- 54' sarı kart: M. Ndiaye (Le Havre)
- 61' gol: Danny Namaso (AJ Auxerre)
- 62' oyuncu değişikliği: Sota Nakamura ↔ Rayan Fofana (Le Havre)
- 62' oyuncu değişikliği: Josh Maja ↔ Hakim Dongopandji (Le Havre)
- 62' oyuncu değişikliği: M. Ndiaye ↔ Enzo Koffi (Le Havre)
- 66' gol: Rayan Fofana (Le Havre)
- 80' gol: Romain Faivre (AJ Auxerre)
- 82' oyuncu değişikliği: Naouirou Ahamada ↔ Arthur Piedfort (AJ Auxerre)
- 84' oyuncu değişikliği: Djibril Ouziad ↔ Kaito Mizuta (Le Havre)
- 85' oyuncu değişikliği: Rassoul Ndiaye ↔ Guy-Noël Zohouri (Le Havre)
- 89' oyuncu değişikliği: Lamine Sy ↔ Elikya Legros (AJ Auxerre)
Maç olayları
- Le HavreAJ Auxerre
- 89'Lamine Sy ↔ Elikya LegrosOyuncu değişikliği
- Rassoul Ndiaye ↔ Guy-Noël ZohouriOyuncu değişikliği85'
- Djibril Ouziad ↔ Kaito MizutaOyuncu değişikliği84'
- 82'Naouirou Ahamada ↔ Arthur PiedfortOyuncu değişikliği
- 80'Gol Romain Faivre 1–3Asist: Danny Namaso
- Gol Rayan Fofana 1–2Asist: Hakim Dongopandji66'
- Sota Nakamura ↔ Rayan FofanaOyuncu değişikliği62'
- Josh Maja ↔ Hakim DongopandjiOyuncu değişikliği62'
- M. Ndiaye ↔ Enzo KoffiOyuncu değişikliği62'
- 61'Gol Danny Namaso 0–2Asist: Romain Faivre
- M. NdiayeSarı kart54'
- 50'Naouirou AhamadaSarı kart
- 43'Clément AkpaSarı kart
- 40'Gol Danny Namaso 0–1Asist: Kevin Danois
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %78 7/9 | %80 4/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %60 6/10 | %80 4/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (9 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,50 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,22 (20 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,73 yüksek | 2,20 (11 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,30 (13 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,20 düşük | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,40 (24 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,91 yüksek | 3,60 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %56 5/9ligde 11.–12. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %80 8/10ligde 1.–2. · lig ortalamasından 20 puan yüksek | %100 5/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10ligde 4.–5. · lig ortalamasından 12 puan yüksek | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %100 5/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 11,6 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 2,6 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %20 1/5 |
| 4,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,4 | 11,6 |
| 6,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 11,6 |
| 6,5 Üst | %70 7/10 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Berabere | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Geride | %67 6/9 | %80 4/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %20 1/5 |
| Geride | %40 4/10 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Le Havre (9 maç)
AJ Auxerre (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Le Havre (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 4 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 0 | 6 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 5 | 3 |
AJ Auxerre (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 0 | 5 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 1 | 6 |
Kartlar
Le Havre
Sarı 14 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 1,6)
AJ Auxerre
Sarı 21 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Le Havre: iç saha, 5 maç · AJ Auxerre: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Le Havre – AJ Auxerre ilk 11'ler
Le Havre · 4-3-3
- 93G. GallonK
- 20D. OuziadD84' oyundan çıktı 84. dk
- 6J. MwangaD
- 5A. ToubaD
- 97M. NdiayeD
- 14R. NdiayeO54' sarı kart 54. dk62' oyundan çıktı 62. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 26S. EbonogO
- 7A. RichardsonO
- 30S. NakamuraF62' oyundan çıktı 62. dk
- 9J. MajaF62' oyundan çıktı 62. dk
- 25M. SamattaF
- 24G. ZohouriO85' oyuna girdi 85. dk
- 27E. Koffi VinetteF62' oyuna girdi 62. dk
- 23V. SassoD
- 78D. MosengoO
- 17K. MizutaO84' oyuna girdi 84. dk
- 38R. FofanaF62' oyuna girdi 62. dk66' gol 66. dk
- 44I. BounebO
- 16A. BodartK
- 33Hakim DongopandjiF
Teknik direktör: D. Digard
AJ Auxerre · 3-4-2-1
- 1P. NardiK
- 15C. MakossoD
- 4A. TuanzebeD
- 92C. AkpaD43' sarı kart 43. dk
- 27L. SyO89' oyundan çıktı 89. dk
- 8N. AhamadaO50' sarı kart 50. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 5K. DanoisO40' asist 40. dk
- 22F. OppegårdO
- 21R. FaivreO61' asist 61. dk80' gol 80. dk
- 10D. NamasoO40' gol 40. dk61' gol 61. dk80' asist 80. dk
- 9C. ArcherF
- 77Aristide ZossouO
- 46A. PiedfortO82' oyuna girdi 82. dk
- 35E. LegrosD89' oyuna girdi 89. dk
- 17P. EkwahO
- 34L. DioubateO
- 23M. DiopK
- 20S. DiomandéD
- 44Mamoudou CissokhoF
- 47Youssef KhouddaF
Teknik direktör: W. Still
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Fransa · Ligue 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Le Havre için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 4, yenilen 7. Son 5 maçta Auxerre 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 15 kez karşılaştı: Le Havre 8, Auxerre 2 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Nisan 2026, Le Havre 1-1 Auxerre.
- Sıralama
- 18. (2 p) – 16. (6 p)
- Form (son 5)
- MMBMB – MGGMM
- H2H (G-B-M)
- 8-5-2 (15 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %83
- Korner ort. (maç)
- 12,0
- iddaa MS 1-0-2
- 2,10 – 3,17 – 2,86
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Le Havre bu sezon 6 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,33 gol yedi; Auxerre bu sezon 6 maçta 1,33 attı, 2,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Le Havre %50, Auxerre %83. İlk yarıyı önde kapatma: Le Havre 0/6, Auxerre 0/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Le Havre 5,5, Auxerre 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,0. Maç başına kart: Le Havre 2,0, Auxerre 1,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,10, 0 – 3,17, 2 – 2,86. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,82, Üst 1,69. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 2,01.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 12,0; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 00:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fransa · Ligue 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 10 | +12 | 23 |
| 2 | Paris FC | 10 | +7 | 20 |
| 3 | Lille | 9 | +6 | 18 |
| 4 | Lyon | 9 | +8 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | +7 | 15 |
| 7 | Monaco | 9 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Toulouse | 10 | +1 | 13 |
| 11 | Stade Brestois 29 | 9 | +4 | 12 |
| 12 | Lorient | 9 | -1 | 12 |
| 13 | Strasbourg | 10 | -4 | 10 |
| 14 | Auxerre | 10 | -11 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | -8 | 8 |
| 16 | Estac Troyes | 10 | -10 | 8 |
| 17 | Le Mans | 9 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | -11 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lyon | 5 | +9 | 13 |
| 2 | Rennes | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Paris FC | 5 | +7 | 13 |
| 4 | Nice | 5 | +5 | 11 |
| 5 | Lille | 5 | +4 | 11 |
| 6 | Marseille | 5 | +5 | 9 |
| 7 | Lens | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Paris Saint Germain | 4 | +4 | 9 |
| 9 | Monaco | 4 | +3 | 8 |
| 10 | Strasbourg | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Toulouse | 5 | 0 | 7 |
| 12 | Auxerre | 5 | -1 | 7 |
| 13 | Lorient | 5 | -1 | 7 |
| 14 | Le Mans | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Stade Brestois 29 | 4 | +2 | 4 |
| 16 | Angers | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Estac Troyes | 5 | -6 | 4 |
| 18 | Le Havre | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 6 | +8 | 14 |
| 2 | Stade Brestois 29 | 5 | +2 | 8 |
| 3 | Lille | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Paris FC | 5 | 0 | 7 |
| 5 | Monaco | 5 | -1 | 7 |
| 6 | Marseille | 4 | +2 | 6 |
| 7 | Toulouse | 5 | +1 | 6 |
| 8 | Lorient | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Lens | 5 | -1 | 4 |
| 10 | Lyon | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Angers | 4 | -4 | 4 |
| 12 | Estac Troyes | 5 | -4 | 4 |
| 13 | Nice | 4 | -4 | 3 |
| 14 | Strasbourg | 6 | -7 | 3 |
| 15 | Rennes | 4 | -7 | 3 |
| 16 | Auxerre | 5 | -10 | 3 |
| 17 | Le Mans | 5 | -5 | 2 |
| 18 | Le Havre | 4 | -3 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar
- 16:00 Angers 2–5 Marsilya
- 18:15 Lorient 1–0 Monaco
- 18:15 Paris 4–3 Rennes
- 21:45 Lyon 2–1 Nice
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
