Juve Stabia 3-0 FC Sudtirol: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Juve Stabia 3–0 FC Sudtirol (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 22–6, isabetli şut 9–2, topa sahip olma %66–%34, korner 2–3.
Maç özeti
Juve Stabia – FC Sudtirol maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Giusepe Sibilli 43', Antonio Di Nardo 73', Romeo Sandrucci 84' (Juve Stabia). xG: Juve Stabia 2,6 – 0,3 FC Sudtirol.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Juve Stabia: P. De Giorgio · FC Sudtirol: D. Possanzini
Maç akışı
Juve Stabia üstte · FC Sudtirol altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 18' sarı kart: Aljosa Vasic (FC Sudtirol)
- 26' sarı kart: Marco Bellich (Juve Stabia)
- 29' sarı kart: Riccardo Stivanello (FC Sudtirol)
- 40' sarı kart: Giusepe Sibilli (Juve Stabia)
- 43' gol: Giusepe Sibilli (Juve Stabia)
- 59' kırmızı kart: Vasco Rafael Fortes Lopes (FC Sudtirol)
- 66' oyuncu değişikliği: Alvin Okoro ↔ Kenny Meddy Mixtur (FC Sudtirol)
- 66' oyuncu değişikliği: Aljosa Vasic ↔ Rares Burnete (FC Sudtirol)
- 67' oyuncu değişikliği: Fabio Maistro ↔ Romeo Sandrucci (Juve Stabia)
- 67' oyuncu değişikliği: Justin Kumi ↔ Thomas Battistella (Juve Stabia)
- 72' oyuncu değişikliği: Federico Artioli ↔ Nermin Karić (Juve Stabia)
- 73' gol: Antonio Di Nardo (Juve Stabia)
- 76' oyuncu değişikliği: Fabio Rispoli ↔ Dhirar Brik (FC Sudtirol)
- 81' oyuncu değişikliği: Antonio Di Nardo ↔ Leonardo Candellone (Juve Stabia)
- 82' oyuncu değişikliği: Giusepe Sibilli ↔ Sana Fernandes (Juve Stabia)
- 83' oyuncu değişikliği: Riccardo Stivanello ↔ Mattia Pellini (FC Sudtirol)
- 84' gol: Romeo Sandrucci (Juve Stabia)
- 88' sarı kart: Nermin Karić (Juve Stabia)
Maç olayları
- Juve StabiaFC Sudtirol
- Nermin KarićSarı kart88'
- Gol Romeo Sandrucci 3–0Asist: Terrence Douglas84'
- 83'Riccardo Stivanello ↔ Mattia PelliniOyuncu değişikliği
- Giusepe Sibilli ↔ Sana FernandesOyuncu değişikliği82'
- Antonio Di Nardo ↔ Leonardo CandelloneOyuncu değişikliği81'
- 76'Fabio Rispoli ↔ Dhirar BrikOyuncu değişikliği
- Gol Antonio Di Nardo 2–0Asist: Marco Bellich73'
- Federico Artioli ↔ Nermin KarićOyuncu değişikliği72'
- Fabio Maistro ↔ Romeo SandrucciOyuncu değişikliği67'
- Justin Kumi ↔ Thomas BattistellaOyuncu değişikliği67'
- 66'Alvin Okoro ↔ Kenny Meddy MixturOyuncu değişikliği
- 66'Aljosa Vasic ↔ Rares BurneteOyuncu değişikliği
- 59'Vasco Rafael Fortes LopesKırmızı kart
- Gol Giusepe Sibilli 1–0Asist: Fabio Maistro43'
- Giusepe SibilliSarı kart40'
- 29'Riccardo StivanelloSarı kart
- Marco BellichSarı kart26'
- 18'Aljosa VasicSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %55 6/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %18 2/11 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,09 (12 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasından 0,21 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (11 gol)ligde 2.–6. · lig ortalamasından 0,31 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 10. · lig ortalamasında | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,09 (12 gol)ligde 7. · lig ortalamasından 0,22 düşük | 1,80 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11ligde 18.–19. · lig ortalamasından 14 puan düşük | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %36 4/11ligde 13.–18. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 12.–16. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %27 3/11ligde 19.–20. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %60 3/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %27 3/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %9 1/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Berabere | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Geride | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Berabere | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Geride | %27 3/11 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Juve Stabia (11 maç)
FC Sudtirol (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Juve Stabia (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 3 | 3 |
FC Sudtirol (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 6 | 5 |
Kartlar
Juve Stabia
Sarı 15 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,4)
FC Sudtirol
Sarı 22 · Kırmızı 3 (11 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Juve Stabia: iç saha, 5 maç · FC Sudtirol: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Juve Stabia – FC Sudtirol ilk 11'ler
Juve Stabia · 4-3-3
- 1A. VukovićK
- 96T. MaggioniD
- 87D. BettellaD
- 6M. BellichD26' sarı kart 26. dk73' asist 73. dk
- 25T. DouglasD84' asist 84. dk
- 10C. PierobonO
- 80F. ArtioliO72' oyundan çıktı 72. dk
- 24J. KumiO67' oyundan çıktı 67. dk
- 37F. MaistroF43' asist 43. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 9Antonio Di NardoF73' gol 73. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 33G. SibilliF40' sarı kart 40. dk43' gol 43. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 23P. BoerK
- 5T. BattistellaO67' oyuna girdi 67. dk
- 27L. CandelloneF81' oyuna girdi 81. dk
- 92F. GalleaD
- 8D. BuglioO
- 17N. KarićO72' oyuna girdi 72. dk88' sarı kart 88. dk
- 77S. FernandesF82' oyuna girdi 82. dk
- 7Nicola PatanèF
- 11K. PiscopoF
- 2M. RicciardiD
- 30Romeo SandrucciF67' oyuna girdi 67. dk84' gol 84. dk
- 4M. BaldiD
Teknik direktör: P. De Giorgio
FC Sudtirol · 3-4-2-1
- 22A. PlizzariK
- 4R. StivanelloD29' sarı kart 29. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 55A. GiorginiD
- 27G. StabileD
- 79S. MolinaO
- 10Fabio RispoliO76' oyundan çıktı 76. dk
- 5S. TronchinO
- 24S. DavìO
- 11Vasco LopesO59' kırmızı kart 59. dk
- 14A. VasicO18' sarı kart 18. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 90A. OkoroF66' oyundan çıktı 66. dk
- 23F. DaviD
- 17L. AnghelèF
- 46D. BrikO76' oyuna girdi 76. dk
- 9R. BurneteF66' oyuna girdi 66. dk
- 25K. MixturF66' oyuna girdi 66. dk
- 19M. PelliniD83' oyuna girdi 83. dk
- 1Lukas PlonerK
- 80Elias SchrootO
- 21F. TaitO
- 12Rok VadjunecK
- 3D. VeroliD
Teknik direktör: D. Possanzini
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İtalya · Serie B puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Juve Stabia son 5 maçında 1 galibiyet, 4 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 10 gol attı, 7 gol yedi. Son 5 maçta Sudtirol 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-6).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Juve Stabia 2, Sudtirol 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Mayıs 2026, Sudtirol 1-1 Juve Stabia.
- Sıralama
- 20. (2 p) – 5. (12 p)
- Form (son 5)
- BBGBB – BMGMB
- H2H (G-B-M)
- 2-1-1 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %17
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,89 – 3,07 – 3,51
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Juve Stabia bu sezon 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,33 gol yedi; Sudtirol bu sezon 6 maçta 1,50 attı, 0,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Juve Stabia %67, Sudtirol %50. İlk yarıyı önde kapatma: Juve Stabia 0/6, Sudtirol 2/6.
Korner ve kart
Maç başına korner: Juve Stabia 5,2, Sudtirol 2,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Juve Stabia 1,2, Sudtirol 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,89, 0 – 3,07, 2 – 3,51. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,58, Üst 1,97. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,73.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 11 | +12 | 27 |
| 2 | Ascoli | 11 | +10 | 20 |
| 3 | Modena | 10 | +8 | 20 |
| 4 | Mantova | 11 | +4 | 19 |
| 5 | Avellino | 11 | +5 | 16 |
| 6 | Benevento | 11 | +4 | 16 |
| 7 | Hellas Verona | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Pisa | 11 | +3 | 16 |
| 9 | Padova | 11 | -1 | 15 |
| 10 | Cesena | 11 | -2 | 15 |
| 11 | Sudtirol | 11 | +1 | 15 |
| 12 | Juve Stabia | 11 | +1 | 12 |
| 13 | Cremonese | 10 | -1 | 12 |
| 14 | Arezzo | 11 | -11 | 11 |
| 15 | Virtus Entella | 10 | -1 | 10 |
| 16 | Carrarese | 10 | -4 | 10 |
| 17 | Vicenza Virtus | 10 | -7 | 9 |
| 18 | Empoli | 11 | -7 | 9 |
| 19 | Sampdoria | 10 | -8 | 8 |
| 20 | Catanzaro | 11 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 5 | +7 | 15 |
| 2 | Ascoli | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Hellas Verona | 6 | +8 | 11 |
| 4 | Avellino | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 6 | Benevento | 7 | +3 | 10 |
| 7 | Sudtirol | 6 | +3 | 10 |
| 8 | Cesena | 6 | +2 | 10 |
| 9 | Mantova | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Padova | 6 | 0 | 8 |
| 11 | Pisa | 6 | -1 | 8 |
| 12 | Cremonese | 5 | 0 | 7 |
| 13 | Juve Stabia | 5 | 0 | 7 |
| 14 | Sampdoria | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Carrarese | 5 | -1 | 6 |
| 16 | Vicenza Virtus | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Empoli | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Catanzaro | 4 | -6 | 4 |
| 19 | Virtus Entella | 5 | -2 | 3 |
| 20 | Arezzo | 5 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 6 | +5 | 12 |
| 2 | Mantova | 5 | +4 | 11 |
| 3 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Juve Stabia | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Arezzo | 6 | -4 | 9 |
| 6 | Ascoli | 5 | +5 | 8 |
| 7 | Pisa | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Virtus Entella | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Padova | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Benevento | 4 | +1 | 6 |
| 11 | Avellino | 5 | -1 | 6 |
| 12 | Cremonese | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Sudtirol | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Hellas Verona | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Empoli | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Vicenza Virtus | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Cesena | 5 | -4 | 5 |
| 18 | Carrarese | 5 | -3 | 4 |
| 19 | Catanzaro | 7 | -6 | 2 |
| 20 | Sampdoria | 6 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 18:15 Cesena 1–1 Avellino
- 20:30 Sampdoria 1–2 Arezzo
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
