Juve Stabia 0-1 Hellas Verona: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Juve Stabia 0–1 Hellas Verona (28 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 11–14, isabetli şut 3–4, topa sahip olma %52–%48, korner 5–8.
Maç özeti
Juve Stabia – Hellas Verona maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Abdou Harroui 87' (Hellas Verona). xG: Juve Stabia 0,8 – 1,1 Hellas Verona.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Juve Stabia: P. De Giorgio · Hellas Verona: M. Baroni
Maç akışı
Juve Stabia üstte · Hellas Verona altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' oyuncu değişikliği: Romeo Sandrucci ↔ Nicola Patane (Juve Stabia)
- 59' sarı kart: Andrias Edmundsson (Hellas Verona)
- 64' oyuncu değişikliği: Antonio Di Nardo ↔ Leonardo Candellone (Juve Stabia)
- 64' oyuncu değişikliği: Thomas Battistella ↔ Nermin Karić (Juve Stabia)
- 72' oyuncu değişikliği: Samuele Mulattieri ↔ Amin Sarr (Hellas Verona)
- 72' oyuncu değişikliği: Caleb Ekuban ↔ Daniel Mosquera (Hellas Verona)
- 81' oyuncu değişikliği: Edoardo Iannoni ↔ andrea le borgne (Hellas Verona)
- 81' oyuncu değişikliği: Dailon Livramento ↔ Abdou Harroui (Hellas Verona)
- 87' gol: Abdou Harroui (Hellas Verona)
- 88' oyuncu değişikliği: Christian Pierobon ↔ Justin Kumi (Juve Stabia)
- 89' oyuncu değişikliği: Giusepe Sibilli ↔ Sana Fernandes (Juve Stabia)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Kacper Sezonienko ↔ Paweł Dawidowicz (Hellas Verona)
Maç olayları
- Juve StabiaHellas Verona
- 90+2'Kacper Sezonienko ↔ Paweł DawidowiczOyuncu değişikliği
- Giusepe Sibilli ↔ Sana FernandesOyuncu değişikliği89'
- Christian Pierobon ↔ Justin KumiOyuncu değişikliği88'
- 87'Gol Abdou Harroui 0–1Asist: Amin Sarr
- 81'Edoardo Iannoni ↔ andrea le borgneOyuncu değişikliği
- 81'Dailon Livramento ↔ Abdou HarrouiOyuncu değişikliği
- 72'Samuele Mulattieri ↔ Amin SarrOyuncu değişikliği
- 72'Caleb Ekuban ↔ Daniel MosqueraOyuncu değişikliği
- Antonio Di Nardo ↔ Leonardo CandelloneOyuncu değişikliği64'
- Thomas Battistella ↔ Nermin KarićOyuncu değişikliği64'
- 59'Andrias EdmundssonSarı kart
- Romeo Sandrucci ↔ Nicola PataneOyuncu değişikliği13'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,09 (12 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasından 0,21 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (11 gol)ligde 2.–6. · lig ortalamasından 0,31 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,73 (19 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,43 yüksek | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 9.–11. · lig ortalamasında | 1,40 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11ligde 18.–19. · lig ortalamasından 14 puan düşük | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %36 4/11ligde 13.–18. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 7.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 4.–6. · lig ortalamasından 15 puan yüksek | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %40 2/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %27 3/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %9 1/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Berabere | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Geride | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Berabere | %64 7/11 | %60 3/5 |
| Geride | %9 1/11 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Juve Stabia (11 maç)
Hellas Verona (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Juve Stabia (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Hellas Verona (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 5 | 1 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Kartlar
Juve Stabia
Sarı 15 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,4)
Hellas Verona
Sarı 20 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Juve Stabia: iç saha, 5 maç · Hellas Verona: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Juve Stabia – Hellas Verona ilk 11'ler
Juve Stabia · 3-5-1-1
- 1A. VukovićK
- 4M. BaldiD
- 6M. BellichD
- 25T. DouglasD
- 96T. MaggioniO
- 30Romeo SandrucciO13' oyundan çıktı 13. dk
- 10C. PierobonO88' oyundan çıktı 88. dk
- 80F. ArtioliO
- 5T. BattistellaO64' oyundan çıktı 64. dk
- 33G. SibilliO89' oyundan çıktı 89. dk
- 9Antonio Di NardoF64' oyundan çıktı 64. dk
- 11K. PiscopoF
- 18D. PerinO
- 77S. FernandesF89' oyuna girdi 89. dk
- 24J. KumiO88' oyuna girdi 88. dk
- 2M. RicciardiD
- 87D. BettellaD
- 23P. BoerK
- 8D. BuglioO
- 27L. CandelloneF64' oyuna girdi 64. dk
- 92F. GalleaD
- 17N. KarićO64' oyuna girdi 64. dk
- 7Nicola PatanèF13' oyuna girdi 13. dk
Teknik direktör: P. De Giorgio
Hellas Verona · 3-5-2
- 34S. PerilliK
- 4G. ZappaD
- 28T. SlotsagerD
- 5A. EdmundssonD59' sarı kart 59. dk
- 79K. SezonienkoO90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 44E. IannoniO81' oyundan çıktı 81. dk
- 24A. BernedeO
- 14D. LivramentoO81' oyundan çıktı 81. dk
- 3M. FreseO
- 19S. MulattieriF72' oyundan çıktı 72. dk
- 81C. EkubanF72' oyundan çıktı 72. dk
- 38R. AkaleO
- 37N. CalabreseD
- 70F. ChamD
- 27P. DawidowiczD90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 21A. HarrouiO81' oyuna girdi 81. dk87' gol 87. dk
- 20G. KastanosO
- 17A. Le BorgneO81' oyuna girdi 81. dk
- 1N. LealiK
- 25D. MosqueraF72' oyuna girdi 72. dk
- 12Arthur Rampineli BorghiK
- 9A. SarrF72' oyuna girdi 72. dk87' asist 87. dk
- 33N. TagneD
Teknik direktör: M. Baroni
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İtalya · Serie B puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Juve Stabia 2 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 7-3). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Hellas Verona son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Juve Stabia 0 – Hellas Verona 1; 0 beraberlik var. Son maç: 5 Ağustos 2018, Hellas Verona 4-1 Juve Stabia.
- Sıralama
- 16. (8 p) – 13. (9 p)
- Form (son 5)
- GGBBB – BBMGM
- H2H (G-B-M)
- 0-0-1 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %38 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %88
- Korner ort. (maç)
- 9,2
- iddaa MS 1-0-2
- 2,82 – 2,99 – 2,21
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Juve Stabia bu sezon 8 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,00 gol yedi; Hellas Verona bu sezon 8 maçta 1,88 attı, 1,62 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Juve Stabia %38, Hellas Verona %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Juve Stabia %50, Hellas Verona %88. İlk yarıyı önde kapatma: Juve Stabia 2/8, Hellas Verona 2/8.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Juve Stabia 4,6, Hellas Verona 6,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: Juve Stabia 1,4, Hellas Verona 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,82, 0 – 2,99, 2 – 2,21. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,77, Üst 1,74. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 2,00.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %56; KG var ortalaması %69; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 11 | +12 | 27 |
| 2 | Ascoli | 11 | +10 | 20 |
| 3 | Modena | 10 | +8 | 20 |
| 4 | Mantova | 11 | +4 | 19 |
| 5 | Avellino | 11 | +5 | 16 |
| 6 | Benevento | 11 | +4 | 16 |
| 7 | Hellas Verona | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Pisa | 11 | +3 | 16 |
| 9 | Padova | 11 | -1 | 15 |
| 10 | Cesena | 11 | -2 | 15 |
| 11 | Sudtirol | 11 | +1 | 15 |
| 12 | Juve Stabia | 11 | +1 | 12 |
| 13 | Cremonese | 10 | -1 | 12 |
| 14 | Arezzo | 11 | -11 | 11 |
| 15 | Virtus Entella | 10 | -1 | 10 |
| 16 | Carrarese | 10 | -4 | 10 |
| 17 | Vicenza Virtus | 10 | -7 | 9 |
| 18 | Empoli | 11 | -7 | 9 |
| 19 | Sampdoria | 10 | -8 | 8 |
| 20 | Catanzaro | 11 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 5 | +7 | 15 |
| 2 | Ascoli | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Hellas Verona | 6 | +8 | 11 |
| 4 | Avellino | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 6 | Benevento | 7 | +3 | 10 |
| 7 | Sudtirol | 6 | +3 | 10 |
| 8 | Cesena | 6 | +2 | 10 |
| 9 | Mantova | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Padova | 6 | 0 | 8 |
| 11 | Pisa | 6 | -1 | 8 |
| 12 | Cremonese | 5 | 0 | 7 |
| 13 | Juve Stabia | 5 | 0 | 7 |
| 14 | Sampdoria | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Carrarese | 5 | -1 | 6 |
| 16 | Vicenza Virtus | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Empoli | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Catanzaro | 4 | -6 | 4 |
| 19 | Virtus Entella | 5 | -2 | 3 |
| 20 | Arezzo | 5 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 6 | +5 | 12 |
| 2 | Mantova | 5 | +4 | 11 |
| 3 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Juve Stabia | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Arezzo | 6 | -4 | 9 |
| 6 | Ascoli | 5 | +5 | 8 |
| 7 | Pisa | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Virtus Entella | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Padova | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Benevento | 4 | +1 | 6 |
| 11 | Avellino | 5 | -1 | 6 |
| 12 | Cremonese | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Sudtirol | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Hellas Verona | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Empoli | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Vicenza Virtus | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Cesena | 5 | -4 | 5 |
| 18 | Carrarese | 5 | -3 | 4 |
| 19 | Catanzaro | 7 | -6 | 2 |
| 20 | Sampdoria | 6 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 21:00 Pisa 3–3 Palermo
- 22:00 Carrarese 2–1 Arezzo
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
