Ingolstadt 3-2 Fortuna Düsseldorf: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Ingolstadt 3–2 Fortuna Düsseldorf (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–2. Şut 19–13, isabetli şut 6–5, topa sahip olma %61–%39, korner 6–6.
Paylaş
Maç özeti
Ingolstadt – Fortuna Düsseldorf maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: Simon Lorenz 38', Obed Chidindu Ugondu 63', Frederik Carlsen 84' (Ingolstadt); Filimon Gerezgiher 9', Eric Hottmann 18' (Fortuna Düsseldorf).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Audi Sportpark, Ingolstadt
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Ingolstadt: A. Beierlorzer · Fortuna Düsseldorf: J. Langeneke
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Ingolstadt üstteFortuna Düsseldorf altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %61 · 5 şut
- 16–30'Dep %61 · 3 şut
- 31–45+'Ev %77 · 4 şut
- 46–60'Ev %69 · 2 şut
- 61–75'Ev %71 · 5 şut
- 76–90+'Ev %55 · 2 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Ingolstadt, Dep = Fortuna Düsseldorf.
Maç olayları
- IngolstadtFortuna Düsseldorf
- 86'Matthias Zimmermann ↔ Steven van der SlootOyuncu değişikliği
- 86'Jorrit Hendrix ↔ Hamza AnhariOyuncu değişikliği
- Gol Frederik Carlsen 3–2Asist: Dennis Kaygin84'
- Lukas Fröde ↔ Keanan BennettsOyuncu değişikliği78'
- 73'Erik WekesserSarı kart
- Nishan Velupillay ↔ Benjamin KanuricOyuncu değişikliği72'
- Max Plath ↔ Davide-Danilo SekulovicOyuncu değişikliği72'
- 71'Sascha Risch ↔ Yassine BouchamaOyuncu değişikliği
- 71'Philipp Förster ↔ Fabian SchleusenerOyuncu değişikliği
- Gol Obed Chidindu Ugondu 2–263'
- Emre Gul ↔ Dennis KayginOyuncu değişikliği59'
- Simon Lorenz ↔ Georgios AntzoulasOyuncu değişikliği59'
- 56'Jorrit HendrixSarı kart
- 52'Eric HottmannSarı kart
- Linus RosenlocherSarı kart45+4'
- Gol Simon Lorenz 1–2Asist: Frederik Carlsen38'
- 30'Louis Lord ↔ Lasse RiessOyuncu değişikliği
- 18'Gol Eric Hottmann 0–2Asist: Filimon Gerezgiher
- 9'Gol Filimon Gerezgiher 0–1Asist: Erik Wekesser
Ingolstadt iç sahada (7 maç) · Fortuna Düsseldorf deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 5 maç (2017'den beri)
1 Ingolstadt0 berabere4 Fortuna Düsseldorf
- FC Ingolstadt 04 iç sahada 7 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Fortuna Düsseldorf deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- FC Ingolstadt 04, iç saha maçlarında 7 maçta 6 kez 2,5 üst bitti (%86).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Ingolstadt
Fortuna Düsseldorf
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,46 (19 gol) | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,46 (19 gol) | 2,00 (14 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (14 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,31 (17 gol) | 1,29 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %90 9/10 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %70 7/10 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %25 3/12 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %0 0/12 | %0 0/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %55 6/11 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %43 3/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,3 | 5,9 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %43 3/7 |
| 7,5 Üst | %45 5/11 | %29 2/7 |
| 8,5 Üst | %36 4/11 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Berabere | %69 9/13 | %71 5/7 |
| Geride | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %69 9/13 | %57 4/7 |
| Geride | %23 3/13 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ingolstadt (13 maç)
Fortuna Düsseldorf (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ingolstadt (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 6 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Fortuna Düsseldorf (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 3 | 6 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Ingolstadt
Sarı 25 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 1,9)
Fortuna Düsseldorf
Sarı 34 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 127 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Ingolstadt: iç saha, 7 maç · Fortuna Düsseldorf: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Ingolstadt – Fortuna Düsseldorf ilk 11'ler
Ingolstadt · 3-4-3
- 47D. KleinK
- 15J. ScholzD
- 34L. FrödeD78' oyundan çıktı 78. dk
- 32S. LorenzD38' gol 38. dk59' oyundan çıktı 59. dk
- 41V. ŠapinaO
- 19L. RosenlöcherO45+4' sarı kart 45+4. dk
- 28N. VelupillayO72' oyundan çıktı 72. dk
- 8F. CarlsenO38' asist 38. dk84' gol 84. dk
- 14Max PlathF72' oyundan çıktı 72. dk
- 17O. UgonduF63' gol 63. dk
- 5Emre GülF59' oyundan çıktı 59. dk
- 4Elias DeckerD
- 6G. AntzoulasD59' oyuna girdi 59. dk
- 16J. GandaF
- 37B. KanurićO72' oyuna girdi 72. dk
- 20Y. DeichmannD
- 10D. KayginO59' oyuna girdi 59. dk84' asist 84. dk
- 18K. BennettsO78' oyuna girdi 78. dk
- 1M. PonathK
- 33D. SekulovicD72' oyuna girdi 72. dk
Teknik direktör: A. Beierlorzer
Fortuna Düsseldorf · 4-3-3
- 22L. LordK30' oyundan çıktı 30. dk
- 25M. ZimmermannD86' oyundan çıktı 86. dk
- 15T. OberdorfD
- 44E .EgouliD
- 28S. RischD71' oyundan çıktı 71. dk
- 10P. FörsterO71' oyundan çıktı 71. dk
- 38E. ArdenO
- 8J. HendrixO56' sarı kart 56. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 23F. GerezgiherF9' gol 9. dk18' asist 18. dk
- 9E. HottmannF18' gol 18. dk52' sarı kart 52. dk
- 7E. WekesserF9' asist 9. dk73' sarı kart 73. dk
- 40H. AnhariO86' oyuna girdi 86. dk
- 39K. AmaniampongD
- 16M. BengerO
- 4L. BornscheinD
- 5Y. BouchamaO71' oyuna girdi 71. dk
- 1L. RießK30' oyuna girdi 30. dk
- 29K. SauckO
- 24F. SchleusenerF71' oyuna girdi 71. dk
- 2S. van der SlootD86' oyuna girdi 86. dk
Teknik direktör: J. Langeneke
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiIngolstadt
5. sıra · 21 puan · 13 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGGB
- 31.10 Havelse 1–1 Ingolstadt B
- 24.10 Ingolstadt 2–1 MSV Duisburg G
- 17.10 Ingolstadt 1–0 Rot-Weiß Essen G
- 14.10 Waldhof Mannheim 0–3 Ingolstadt G
- 11.10 Ingolstadt 2–4 SV Wehen M
Fortuna Düsseldorf
11. sıra · 16 puan · 13 maç · averaj -3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMBB
- 30.10 Fortuna Düsseldorf 0–0 SV Meppen B
- 24.10 Hansa Rostock 1–1 Fortuna Düsseldorf B
- 17.10 Fortuna Düsseldorf 1–3 FC Saarbrücken M
- 14.10 Preußen Münster 1–2 Fortuna Düsseldorf G
- 11.10 Fortuna Düsseldorf 2–2 Verl B
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Ingolstadt ile Fortuna Düsseldorf, 3. Liga (Almanya) 13. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 16:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Ingolstadt 7., Fortuna Düsseldorf 10.; iki takım arasında 2 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Ingolstadt son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 6 gol yedi. Fortuna Düsseldorf son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 7 gol yedi.
- Sıralama
- 7. (18 p) – 10. (16 p)
- Form (son 5)
- BGGGM – BBMGB
- H2H (G-B-M)
- 1-0-4 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %67
- Korner ort. (maç)
- 10,3
- iddaa MS 1-0-2
- 2,46 – 3,28 – 2,26
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Ingolstadt 1 – Fortuna Düsseldorf 4; 0 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,20 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Mart 2022, Fortuna Düsseldorf 3-0 Ingolstadt.
Gol istatistikleri
Ingolstadt iç saha 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 2,00 gol yedi; Fortuna Düsseldorf dış saha 6 maçta 1,00 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Ingolstadt %83, Fortuna Düsseldorf %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ingolstadt %67, Fortuna Düsseldorf %67. İlk yarıyı önde kapatma: Ingolstadt 0/6, Fortuna Düsseldorf 0/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Ingolstadt 4,4, Fortuna Düsseldorf 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,3. Maç başına kart: Ingolstadt 1,8, Fortuna Düsseldorf 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,46, 0 – 3,28, 2 – 2,26. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,03, Üst 1,51. Karşılıklı Gol: Var 1,42, Yok 2,22.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 10,3; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Almanya · 3. Liga puan durumu · 3 Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Viktoria Köln | 13 | +18 | 29 |
| 2 | MSV Duisburg | 13 | +15 | 29 |
| 3 | Rot-Weiß Essen | 13 | +8 | 27 |
| 4 | SV Wehen | 13 | +9 | 21 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 13 | 0 | 21 |
| 6 | FC Saarbrücken | 13 | +5 | 20 |
| 7 | Alemannia Aachen | 13 | 0 | 20 |
| 8 | Waldhof Mannheim | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Hansa Rostock | 13 | 0 | 19 |
| 10 | Hoffenheim II | 12 | +1 | 16 |
| 11 | Fortuna Düsseldorf | 13 | -3 | 16 |
| 12 | SV Meppen | 12 | -1 | 15 |
| 13 | Stuttgart II | 12 | -2 | 15 |
| 14 | Preußen Münster | 13 | -4 | 15 |
| 15 | Würzburger Kickers | 12 | -7 | 14 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 12 | +1 | 13 |
| 17 | Verl | 12 | -9 | 12 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 13 | -16 | 12 |
| 19 | Fortuna Köln | 13 | -6 | 10 |
| 20 | Havelse | 13 | -12 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiß Essen | 7 | +10 | 19 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 7 | +11 | 16 |
| 3 | MSV Duisburg | 6 | +8 | 14 |
| 4 | Alemannia Aachen | 7 | +1 | 13 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 7 | +2 | 12 |
| 6 | SV Wehen | 7 | +6 | 10 |
| 7 | Hoffenheim II | 6 | +4 | 10 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 7 | -3 | 10 |
| 9 | SG Sonnenhof Grossaspach | 7 | -4 | 10 |
| 10 | Würzburger Kickers | 5 | +4 | 9 |
| 11 | Hansa Rostock | 6 | +2 | 9 |
| 12 | FC Saarbrücken | 6 | 0 | 9 |
| 13 | Preußen Münster | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Havelse | 7 | -1 | 9 |
| 15 | SV Meppen | 6 | -1 | 8 |
| 16 | Fortuna Düsseldorf | 6 | -2 | 8 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 6 | +3 | 7 |
| 18 | Verl | 6 | -4 | 7 |
| 19 | Stuttgart II | 5 | -3 | 4 |
| 20 | Fortuna Köln | 6 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 7 | +7 | 15 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 6 | +7 | 13 |
| 3 | FC Saarbrücken | 7 | +5 | 11 |
| 4 | SV Wehen | 6 | +3 | 11 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Stuttgart II | 7 | +1 | 11 |
| 7 | Hansa Rostock | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Fortuna Düsseldorf | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Rot-Weiß Essen | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Waldhof Mannheim | 6 | +1 | 7 |
| 11 | SV Meppen | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Alemannia Aachen | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Fortuna Köln | 7 | -2 | 7 |
| 14 | SSV Jahn Regensburg | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Hoffenheim II | 6 | -3 | 6 |
| 16 | Preußen Münster | 6 | -4 | 6 |
| 17 | Verl | 6 | -5 | 5 |
| 18 | Würzburger Kickers | 7 | -11 | 5 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 6 | -12 | 2 |
| 20 | Havelse | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (24)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Çifte Şans
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
