Preussen 06 Munster 1-2 F. Düsseldorf: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Preussen 06 Munster 1–2 F. Düsseldorf (14 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 3–14, isabetli şut 1–3, topa sahip olma %39–%61, korner 1–7.
Maç özeti
Preussen 06 Munster – F. Düsseldorf maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Felix Higl 53' (Preussen 06 Munster); Andreas Müller 65', Eric Hottmann 90+2' (F. Düsseldorf).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Preussen 06 Munster: Thomas Wörle · F. Düsseldorf: A. Ende
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Preussen 06 Munster üstte · F. Düsseldorf altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 22' sarı kart: Rico Preißinger (Preussen 06 Munster)
- 28' sarı kart: Elias Arden (F. Düsseldorf)
- 45' oyuncu değişikliği: Elias Arden ↔ Marcel Benger (F. Düsseldorf)
- 53' gol: Felix Higl (Preussen 06 Munster)
- 58' oyuncu değişikliği: Matthias Zimmermann ↔ Steven Van Der Sloot (F. Düsseldorf)
- 58' oyuncu değişikliği: Fabian Schleusener ↔ Eric Hottmann (F. Düsseldorf)
- 60' oyuncu değişikliği: Charalampos Makridis ↔ Joshua Mees (Preussen 06 Munster)
- 65' gol: Andreas Müller (F. Düsseldorf)
- 67' sarı kart: Anas Slimani (F. Düsseldorf)
- 67' sarı kart: Romario Rosch (Preussen 06 Munster)
- 74' oyuncu değişikliği: Romario Rosch ↔ Wesley Adeh (Preussen 06 Munster)
- 74' oyuncu değişikliği: Samuel Moïse Althaus ↔ Louis Philipp Kolbe (Preussen 06 Munster)
- 78' oyuncu değişikliği: Jorrit Hendrix ↔ Yassine Bouchama (F. Düsseldorf)
- 84' oyuncu değişikliği: Philipp Förster ↔ Jordi Paulina (F. Düsseldorf)
- 85' sarı kart: Antonio Tikvić (Preussen 06 Munster)
- 86' oyuncu değişikliği: Felix Higl ↔ M. Stuhlmacher (Preussen 06 Munster)
- 86' oyuncu değişikliği: Montell Ndikom ↔ Marvin Schulz (Preussen 06 Munster)
- 87' sarı kart: Yassine Bouchama (F. Düsseldorf)
- 90+2' gol: Eric Hottmann (F. Düsseldorf)
- 90+4' sarı kart: Erik Wekesser (F. Düsseldorf)
Maç olayları
- Preussen 06 MunsterF. Düsseldorf
- 90+4'Erik WekesserSarı kart
- 90+2'Gol Eric Hottmann 1–2Asist: Lukas Bornschein
- 87'Yassine BouchamaSarı kart
- Felix Higl ↔ M. StuhlmacherOyuncu değişikliği86'
- Montell Ndikom ↔ Marvin SchulzOyuncu değişikliği86'
- Antonio TikvićSarı kart85'
- 84'Philipp Förster ↔ Jordi PaulinaOyuncu değişikliği
- 78'Jorrit Hendrix ↔ Yassine BouchamaOyuncu değişikliği
- Romario Rosch ↔ Wesley AdehOyuncu değişikliği74'
- Samuel Moïse Althaus ↔ Louis Philipp KolbeOyuncu değişikliği74'
- 67'Anas SlimaniSarı kart
- Romario RoschSarı kart67'
- 65'Gol Andreas Müller 1–1Asist: Anas Slimani
- Charalampos Makridis ↔ Joshua MeesOyuncu değişikliği60'
- 58'Matthias Zimmermann ↔ Steven Van Der SlootOyuncu değişikliği
- 58'Fabian Schleusener ↔ Eric HottmannOyuncu değişikliği
- Gol Felix Higl 1–0Asist: Montell Ndikom53'
- 45'Elias Arden ↔ Marcel BengerOyuncu değişikliği
- 28'Elias ArdenSarı kart
- Rico PreißingerSarı kart22'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,62 (21 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,92 (25 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (14 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,31 (17 gol) | 1,29 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,8 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %30 3/10 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %70 7/10 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %55 6/11 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,3 | 5,9 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %43 3/7 |
| 7,5 Üst | %45 5/11 | %29 2/7 |
| 8,5 Üst | %36 4/11 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %54 7/13 | %71 5/7 |
| Geride | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %69 9/13 | %57 4/7 |
| Geride | %23 3/13 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Preussen 06 Munster (13 maç)
F. Düsseldorf (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Preussen 06 Munster (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 6 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 5 | 4 |
F. Düsseldorf (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 3 | 6 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Preussen 06 Munster
Sarı 30 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,3)
F. Düsseldorf
Sarı 34 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 127 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Preussen 06 Munster: iç saha, 6 maç · F. Düsseldorf: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Preussen 06 Munster – F. Düsseldorf ilk 11'ler
Preussen 06 Munster · 3-4-3
- 1M. BehrensK
- 16T. PaetowD
- 5L. ZellerD
- 4A. TikvićD85' sarı kart 85. dk
- 43R. RöschO67' sarı kart 67. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 44Samuel Moïse AlthausO74' oyundan çıktı 74. dk
- 21R. PreißingerO22' sarı kart 22. dk
- 36N. VarelmannO
- 28Montell NdikomF53' asist 53. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 33F. HiglF53' gol 53. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 14C. MakridisF60' oyundan çıktı 60. dk
- 29Leon TasovF
- 6Wesley AdehO74' oyuna girdi 74. dk
- 19M. DemirhanO
- 38M. HarsmanK
- 2L. KolbeD74' oyuna girdi 74. dk
- 27J. KorteO
- 8J. MeesF60' oyuna girdi 60. dk
- 30M. SchulzO86' oyuna girdi 86. dk
- 17M. StuhlmacherO86' oyuna girdi 86. dk
Teknik direktör: Thomas Wörle
F. Düsseldorf · 4-3-3
- 22L. LordK
- 25M. ZimmermannD58' oyundan çıktı 58. dk
- 15T. OberdorfD
- 44E .EgouliD
- 7E. WekesserD90+4' sarı kart 90+4. dk
- 6A. MüllerO65' gol 65. dk
- 38E. ArdenO28' sarı kart 28. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 8J. HendrixO78' oyundan çıktı 78. dk
- 24F. SchleusenerF58' oyundan çıktı 58. dk
- 10P. FörsterF84' oyundan çıktı 84. dk
- 34A. SlimaniF65' asist 65. dk67' sarı kart 67. dk
- 2S. van der SlootD58' oyuna girdi 58. dk
- 28S. RischD
- 1L. RießK
- 27J. PaulinaF84' oyuna girdi 84. dk
- 9E. HottmannF58' oyuna girdi 58. dk90+2' gol 90+2. dk
- 14J. ConsbruchO
- 5Y. BouchamaO78' oyuna girdi 78. dk87' sarı kart 87. dk
- 4L. BornscheinD90+2' asist 90+2. dk
- 16M. BengerO45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: A. Ende
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Preußen Münster 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-10). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Fortuna Düsseldorf son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Preußen Münster 1 – Fortuna Düsseldorf 2; 1 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,25 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Şubat 2026, Fortuna Düsseldorf 0-0 Preußen Münster.
- Sıralama
- 8. (12 p) – 10. (11 p)
- Form (son 5)
- BMBGG – BMGGB
- H2H (G-B-M)
- 1-1-2 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %50
- Korner ort. (maç)
- 9,2
- iddaa MS 1-0-2
- 2,55 – 3,29 – 2,30
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Preußen Münster iç saha 4 maçta maç başına 2,25 gol attı, 2,00 gol yedi; Fortuna Düsseldorf dış saha 4 maçta 0,75 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Preußen Münster %100, Fortuna Düsseldorf %50. İlk yarıyı önde kapatma: Preußen Münster 1/4, Fortuna Düsseldorf 0/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Preußen Münster 4,3, Fortuna Düsseldorf 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: Preußen Münster 1,0, Fortuna Düsseldorf 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,55, 0 – 3,29, 2 – 2,30. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,97, Üst 1,60. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 2,17.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 14 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · 3. Liga puan durumu · 3 Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Viktoria Köln | 13 | +18 | 29 |
| 2 | MSV Duisburg | 13 | +15 | 29 |
| 3 | Rot-Weiß Essen | 13 | +8 | 27 |
| 4 | SV Wehen | 13 | +9 | 21 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 13 | 0 | 21 |
| 6 | FC Saarbrücken | 13 | +5 | 20 |
| 7 | Alemannia Aachen | 13 | 0 | 20 |
| 8 | Waldhof Mannheim | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Hansa Rostock | 13 | 0 | 19 |
| 10 | Hoffenheim II | 12 | +1 | 16 |
| 11 | Fortuna Düsseldorf | 13 | -3 | 16 |
| 12 | SV Meppen | 12 | -1 | 15 |
| 13 | Stuttgart II | 12 | -2 | 15 |
| 14 | Preußen Münster | 13 | -4 | 15 |
| 15 | Würzburger Kickers | 12 | -7 | 14 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 12 | +1 | 13 |
| 17 | Verl | 12 | -9 | 12 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 13 | -16 | 12 |
| 19 | Fortuna Köln | 13 | -6 | 10 |
| 20 | Havelse | 13 | -12 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiß Essen | 7 | +10 | 19 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 7 | +11 | 16 |
| 3 | MSV Duisburg | 6 | +8 | 14 |
| 4 | Alemannia Aachen | 7 | +1 | 13 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 7 | +2 | 12 |
| 6 | SV Wehen | 7 | +6 | 10 |
| 7 | Hoffenheim II | 6 | +4 | 10 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 7 | -3 | 10 |
| 9 | SG Sonnenhof Grossaspach | 7 | -4 | 10 |
| 10 | Würzburger Kickers | 5 | +4 | 9 |
| 11 | Hansa Rostock | 6 | +2 | 9 |
| 12 | FC Saarbrücken | 6 | 0 | 9 |
| 13 | Preußen Münster | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Havelse | 7 | -1 | 9 |
| 15 | SV Meppen | 6 | -1 | 8 |
| 16 | Fortuna Düsseldorf | 6 | -2 | 8 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 6 | +3 | 7 |
| 18 | Verl | 6 | -4 | 7 |
| 19 | Stuttgart II | 5 | -3 | 4 |
| 20 | Fortuna Köln | 6 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 7 | +7 | 15 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 6 | +7 | 13 |
| 3 | FC Saarbrücken | 7 | +5 | 11 |
| 4 | SV Wehen | 6 | +3 | 11 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Stuttgart II | 7 | +1 | 11 |
| 7 | Hansa Rostock | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Fortuna Düsseldorf | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Rot-Weiß Essen | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Waldhof Mannheim | 6 | +1 | 7 |
| 11 | SV Meppen | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Alemannia Aachen | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Fortuna Köln | 7 | -2 | 7 |
| 14 | SSV Jahn Regensburg | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Hoffenheim II | 6 | -3 | 6 |
| 16 | Preußen Münster | 6 | -4 | 6 |
| 17 | Verl | 6 | -5 | 5 |
| 18 | Würzburger Kickers | 7 | -11 | 5 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 6 | -12 | 2 |
| 20 | Havelse | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 3. Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
