Wehen Wiesbaden 3-0 TSV Havelse: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Wehen Wiesbaden 3–0 TSV Havelse (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 12–6, isabetli şut 7–0, topa sahip olma %45–%55, korner 4–2.
Paylaş
Maç özeti
Wehen Wiesbaden – TSV Havelse maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Justin Janitzek 10', Roberto Massimo 47', Tarik Gözüsirin 81' (Wehen Wiesbaden).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Brita Arena, Wiesbaden
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Wehen Wiesbaden: J. Seitz · TSV Havelse: S. Ferchichi
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Wehen Wiesbaden üstteTSV Havelse altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %61 · 2 şut
- 16–30'Ev %66 · 3 şut
- 31–45+'Dengeli · 3 şut
- 46–60'Ev %60 · 2 şut
- 61–75'Dengeli · 2 şut
- 76–90+'Ev %62 · 3 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Wehen Wiesbaden, Dep = TSV Havelse.
Maç olayları
- Wehen WiesbadenTSV Havelse
- Roberto Massimo ↔ Ayoub ChaikhounOyuncu değişikliği85'
- Fabian GreilingerSarı kart83'
- 83'Jesse Edem Tugbenyo ↔ Robin MüllerOyuncu değişikliği
- 83'Leon Sommer ↔ Max LambyOyuncu değişikliği
- Raul Paula ↔ Robin KalemOyuncu değişikliği82'
- Ben Nink ↔ Niklas MayOyuncu değişikliği82'
- Gol Tarik Gözüsirin 3–0Asist: Roberto Massimo81'
- Moritz FlothoSarı kart74'
- 72'Eryk Artur Grzywacz ↔ Lorenzo PaldinoOyuncu değişikliği
- Lukas Schleimer ↔ Tarik GözüsirinOyuncu değişikliği71'
- Marcus Muller ↔ Moritz FlothoOyuncu değişikliği71'
- 63'Dennis DuahSarı kart
- 58'Yusuf Wardak ↔ Robin VelascoOyuncu değişikliği
- 58'Niklas Tauer ↔ Alexander GuiddirOyuncu değişikliği
- Gol Roberto Massimo 2–0Asist: Marcus Muller47'
- Ben NinkSarı kart31'
- 23'Yusuf WardakSarı kart
- Gol Justin Janitzek 1–0Asist: Raul Paula10'
Wehen Wiesbaden iç sahada (7 maç) · TSV Havelse deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 4 maç (2021'den beri)
3 Wehen Wiesbaden0 berabere1 TSV Havelse
- SV Wehen iç sahada 7 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Havelse deplasmanda bu sezon kazanamadı: 6 maçta 1 beraberlik, 5 mağlubiyet.
- Havelse, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Wehen Wiesbaden
TSV Havelse
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %83 5/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (26 gol) | 2,14 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,31 (17 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,31 (17 gol) | 0,50 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,23 (29 gol) | 2,33 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %77 10/13 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %0 0/13 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,4 | 7,3 |
| 7,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/4 |
| 10,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %77 10/13 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %33 4/12 | %0 0/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,6 | 6,6 |
| 6,5 Üst | %58 7/12 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Geride | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Geride | %38 5/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Wehen Wiesbaden (13 maç)
TSV Havelse (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Wehen Wiesbaden (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 3 | 6 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 6 | 4 |
TSV Havelse (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 5 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 2 | 6 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 2 | 7 |
Kartlar
Wehen Wiesbaden
Sarı 31 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,4)
TSV Havelse
Sarı 36 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 127 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Wehen Wiesbaden: iç saha, 7 maç · TSV Havelse: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Wehen Wiesbaden – TSV Havelse ilk 11'ler
Wehen Wiesbaden · 5-3-2
- 16F. StritzelK
- 17Ben NinkD31' sarı kart 31. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 37M. BrandtD
- 19F. HübnerD
- 15J. JanitzekD10' gol 10. dk
- 18F. GreilingerD83' sarı kart 83. dk
- 6G. FechnerO
- 7L. SchleimerO71' oyundan çıktı 71. dk
- 32R. PaulaO10' asist 10. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 22R. MassimoF47' gol 47. dk81' asist 81. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 21M. MüllerF47' asist 47. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 45I. Ati AllahO
- 31N. BrdarK
- 20Ayoub ChaikhounO85' oyuna girdi 85. dk
- 28M. FlothoF71' oyuna girdi 71. dk74' sarı kart 74. dk
- 11T. GözüsirinO71' oyuna girdi 71. dk81' gol 81. dk
- 29P. HercherD
- 10R. KalemO82' oyuna girdi 82. dk
- 5N. MayD82' oyuna girdi 82. dk
- 24T. NeubertD
Teknik direktör: J. Seitz
TSV Havelse · 3-4-1-2
- 1T. OpitzK
- 15D. DuahD63' sarı kart 63. dk
- 4S. BelkahiaD
- 10K. SchumacherD
- 22L. SommerO83' oyundan çıktı 83. dk
- 12Eryk Artur GrzywaczO72' oyundan çıktı 72. dk
- 33J. TugbenyoO83' oyundan çıktı 83. dk
- 8J. BergerO
- 5N. TauerO58' oyundan çıktı 58. dk
- 14Y. WardakF23' sarı kart 23. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 11K. Okyere WriedtF
- 7M. RichterO
- 27I. NdukaD
- 19E. VoufackD
- 28R. VelascoF58' oyuna girdi 58. dk
- 25Fynn Ole WolterK
- 23R. MüllerO83' oyuna girdi 83. dk
- 3M. LambyD83' oyuna girdi 83. dk
- 20Alexander GuiddirF58' oyuna girdi 58. dk
- 9L. PaldinoF72' oyuna girdi 72. dk
Teknik direktör: S. Ferchichi
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiWehen Wiesbaden
4. sıra · 21 puan · 13 maç · averaj +9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBGG
- 31.10 Verl 1–4 Wehen Wiesbaden G
- 24.10 Wehen Wiesbaden 7–1 SG Sonnenhof Grossaspach G
- 17.10 SSV Jahn Regensburg 0–0 Wehen Wiesbaden B
- 14.10 Wehen Wiesbaden 3–0 Alemannia Aachen G
- 11.10 FC Ingolstadt 04 2–4 Wehen Wiesbaden G
TSV Havelse
20. sıra · 10 puan · 13 maç · averaj -12
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBBGB
- 31.10 TSV Havelse 1–1 FC Ingolstadt 04 B
- 25.10 TSV Havelse 3–2 FC Saarbrücken G
- 18.10 SV Meppen 1–1 TSV Havelse B
- 13.10 TSV Havelse 2–2 Würzburger Kickers B
- 10.10 SSV Jahn Regensburg 5–0 TSV Havelse M
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Wehen Wiesbaden ile TSV Havelse, 3. Liga (Almanya) 13. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 16:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 6. sırada (18 puan), konuk ekip 20. sırada (10 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Wehen Wiesbaden 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 18-4). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta TSV Havelse 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-11).
- Sıralama
- 6. (18 p) – 20. (10 p)
- Form (son 5)
- GGBGG – BGBBM
- H2H (G-B-M)
- 3-0-1 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %60
- Korner ort. (maç)
- 8,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,30 – 4,79 – 5,84
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Wehen Wiesbaden 3, TSV Havelse 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,75 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Nisan 2026, Wehen Wiesbaden 1-4 TSV Havelse.
Gol istatistikleri
Wehen Wiesbaden iç saha 6 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,50 gol yedi; TSV Havelse dış saha 5 maçta 0,60 attı, 2,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Wehen Wiesbaden %50, TSV Havelse %60. İlk yarıyı önde kapatma: Wehen Wiesbaden 2/6, TSV Havelse 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Wehen Wiesbaden 4,6, TSV Havelse 2,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,7. Maç başına kart: Wehen Wiesbaden 2,7, TSV Havelse 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,30, 0 – 4,79, 2 – 5,84. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,65, Üst 1,30. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 2,13.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 8,7; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Almanya · 3. Liga puan durumu · 3 Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Viktoria Köln | 13 | +18 | 29 |
| 2 | MSV Duisburg | 13 | +15 | 29 |
| 3 | Rot-Weiß Essen | 13 | +8 | 27 |
| 4 | SV Wehen | 13 | +9 | 21 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 13 | 0 | 21 |
| 6 | FC Saarbrücken | 13 | +5 | 20 |
| 7 | Alemannia Aachen | 13 | 0 | 20 |
| 8 | Waldhof Mannheim | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Hansa Rostock | 13 | 0 | 19 |
| 10 | Hoffenheim II | 12 | +1 | 16 |
| 11 | Fortuna Düsseldorf | 13 | -3 | 16 |
| 12 | SV Meppen | 12 | -1 | 15 |
| 13 | Stuttgart II | 12 | -2 | 15 |
| 14 | Preußen Münster | 13 | -4 | 15 |
| 15 | Würzburger Kickers | 12 | -7 | 14 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 12 | +1 | 13 |
| 17 | Verl | 12 | -9 | 12 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 13 | -16 | 12 |
| 19 | Fortuna Köln | 13 | -6 | 10 |
| 20 | Havelse | 13 | -12 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiß Essen | 7 | +10 | 19 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 7 | +11 | 16 |
| 3 | MSV Duisburg | 6 | +8 | 14 |
| 4 | Alemannia Aachen | 7 | +1 | 13 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 7 | +2 | 12 |
| 6 | SV Wehen | 7 | +6 | 10 |
| 7 | Hoffenheim II | 6 | +4 | 10 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 7 | -3 | 10 |
| 9 | SG Sonnenhof Grossaspach | 7 | -4 | 10 |
| 10 | Würzburger Kickers | 5 | +4 | 9 |
| 11 | Hansa Rostock | 6 | +2 | 9 |
| 12 | FC Saarbrücken | 6 | 0 | 9 |
| 13 | Preußen Münster | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Havelse | 7 | -1 | 9 |
| 15 | SV Meppen | 6 | -1 | 8 |
| 16 | Fortuna Düsseldorf | 6 | -2 | 8 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 6 | +3 | 7 |
| 18 | Verl | 6 | -4 | 7 |
| 19 | Stuttgart II | 5 | -3 | 4 |
| 20 | Fortuna Köln | 6 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 7 | +7 | 15 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 6 | +7 | 13 |
| 3 | FC Saarbrücken | 7 | +5 | 11 |
| 4 | SV Wehen | 6 | +3 | 11 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Stuttgart II | 7 | +1 | 11 |
| 7 | Hansa Rostock | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Fortuna Düsseldorf | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Rot-Weiß Essen | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Waldhof Mannheim | 6 | +1 | 7 |
| 11 | SV Meppen | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Alemannia Aachen | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Fortuna Köln | 7 | -2 | 7 |
| 14 | SSV Jahn Regensburg | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Hoffenheim II | 6 | -3 | 6 |
| 16 | Preußen Münster | 6 | -4 | 6 |
| 17 | Verl | 6 | -5 | 5 |
| 18 | Würzburger Kickers | 7 | -11 | 5 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 6 | -12 | 2 |
| 20 | Havelse | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (24)
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
