Hansa Rostock 3-0 Grossaspach: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hansa Rostock 3–0 Grossaspach (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Isabetli şut 0–0, topa sahip olma %57–%43.
Paylaş
Maç özeti
Hansa Rostock – Grossaspach maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Ostseestadion, Rostock
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Hansa Rostock: A. Breitenreiter · Grossaspach: Pascal Reinhardt
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Hansa Rostock üstteGrossaspach altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 0 şut
- 16–30'Dengeli · 6 şut
- 31–45+'Ev %57 · 2 şut
- 46–60'Ev %61 · 2 şut
- 61–75'Ev %63 · 4 şut
- 76–90+'Ev %68 · 2 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Hansa Rostock, Dep = Grossaspach.
Maç olayları
- Hansa RostockGrossaspach
- 90+2'Tim Rossmann ↔ Marlon Freddy FaßOyuncu değişikliği
- 90+2'Luca Damiano Molinari ↔ Mark GashiOyuncu değişikliği
- Marco Schuster ↔ Yannick MichaelisOyuncu değişikliği89'
- 88'Luca Damiano MolinariSarı kart
- 86'Fabian EiseleSarı kart
- Ouassim Karada ↔ Florian BohnertOyuncu değişikliği84'
- Andreas Voglsammer ↔ Bernie LennemannOyuncu değişikliği84'
- 83'Loris Maier ↔ Franz BleicherOyuncu değişikliği
- 82'Niklas Pollex ↔ Fabian EiseleOyuncu değişikliği
- Gol Andreas Voglsammer 2–0Asist: Maximilian Krauss79'
- Lukas WallnerSarı kart76'
- 69'Lukas Stoppel ↔ Nikos ZografakisOyuncu değişikliği
- Penaltı golü Kenan Fatkic 1–0Penaltı63'
- 62'V. CeliktasKırmızı kart
- 56'V. CeliktasSarı kart
- 48'Loris MaierSarı kart
- David Kopacz ↔ Maximilian KraussOyuncu değişikliği45'
- Niklas Kolle ↔ Milosz BrzozowskiOyuncu değişikliği45'
Hansa Rostock iç sahada (6 maç) · Grossaspach deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 7 maç (2017'den beri)
1 Hansa Rostock5 berabere1 Grossaspach
- Hansa Rostock iç sahada 6 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- SG Sonnenhof Grossaspach deplasmanda bu sezon kazanamadı: 6 maçta 2 beraberlik, 4 mağlubiyet.
- SG Sonnenhof Grossaspach, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Hansa Rostock
Grossaspach
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,69 (22 gol) | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,69 (22 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (13 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,23 (29 gol) | 3,00 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %100 13/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %25 1/4 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %56 5/9 | %25 1/4 |
| 10,5 Üst | %56 5/9 | %25 1/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,9 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %67 8/12 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %42 5/12 | %80 4/5 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 5,7 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,6 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %58 7/12 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %54 7/13 | %67 4/6 |
| Geride | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %15 2/13 | %33 2/6 |
| Geride | %62 8/13 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hansa Rostock (13 maç)
Grossaspach (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hansa Rostock (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 7 | 6 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 6 | 4 |
Grossaspach (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 6 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 3 | 8 |
Kartlar
Hansa Rostock
Sarı 38 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,9)
Grossaspach
Sarı 32 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 127 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Hansa Rostock: iç saha, 6 maç · Grossaspach: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Hansa Rostock – Grossaspach ilk 11'ler
Hansa Rostock · 3-4-2-1
- 25P. KlewinK
- 16L. WallnerD76' sarı kart 76. dk
- 23F. PfanneD
- 17F. CarstensD
- 8Ouassim KaradaO84' oyundan çıktı 84. dk
- 5M. SchusterO89' oyundan çıktı 89. dk
- 6J. DirknerO
- 32N. KölleO45' oyundan çıktı 45. dk
- 27D. KopaczO45' oyundan çıktı 45. dk
- 4K. FatkićO63' gol 63. dk
- 9A. VoglsammerF79' gol 79. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 35M. KraußO45' oyuna girdi 45. dk79' asist 79. dk
- 21D. HummelF
- 15A. GürleyenD
- 37M. BrzozowskiO45' oyuna girdi 45. dk
- 3F. BohnertD84' oyuna girdi 84. dk
- 7B. LennemannF84' oyuna girdi 84. dk
- 41Y. MichaelisF89' oyuna girdi 89. dk
- 31J. JantunenK
- 22L. ReichardtD
Teknik direktör: A. Breitenreiter
Grossaspach · 4-2-3-1
- 1M. ReuleK
- 8Jan Elias RahnD
- 20Leon MaierD
- 19M. UhlD
- 21L. MolinariD88' sarı kart 88. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 5Volkan CeliktasO56' sarı kart 56. dk62' kırmızı kart 62. dk
- 16M. KundeO
- 27Loris MaierO48' sarı kart 48. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 18N. PollexO82' oyundan çıktı 82. dk
- 10L. StoppelO69' oyundan çıktı 69. dk
- 11T. RossmannF90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 15A. AidonisD
- 4F. BleicherO83' oyuna girdi 83. dk
- 24R. DittrichK
- 23F. EiseleF82' oyuna girdi 82. dk86' sarı kart 86. dk
- 9Marlon Freddy FaßF90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 36M. GashiD90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 28Noah Santiago LorchO
- 25A. NurajD
- 13N. ZografakisF69' oyuna girdi 69. dk
Teknik direktör: Pascal Reinhardt
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiHansa Rostock
9. sıra · 19 puan · 13 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMBM
- 31.10 SSV Jahn Regensburg 2–1 Hansa Rostock M
- 24.10 Hansa Rostock 1–1 Fortuna Düsseldorf B
- 17.10 Alemannia Aachen 2–0 Hansa Rostock M
- 13.10 Hansa Rostock 0–2 SV Meppen M
- 10.10 Würzburger Kickers 0–2 Hansa Rostock G
Grossaspach
18. sıra · 12 puan · 13 maç · averaj -16
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMMM
- 01.11 Grossaspach 0–1 Rot-Weiß Essen M
- 27.10 Grossaspach 2–4 FC Augsburg M
- 24.10 SV Wehen 7–1 Grossaspach M
- 17.10 Grossaspach 3–2 Preußen Münster G
- 14.10 FC Viktoria Köln 2–2 Grossaspach B
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 16:00: 3. Liga (Almanya) 13. haftasında ev sahibi Hansa Rostock, konuk ekip Grossaspach. Puan tablosunda ev sahibi 11. sırada (16 puan), konuk ekip 18. sırada (12 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Hansa Rostock 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-7). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Grossaspach 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 8-16). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 11. (16 p) – 18. (12 p)
- Form (son 5)
- MBMMG – MMMGB
- H2H (G-B-M)
- 1-5-1 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %80
- Korner ort. (maç)
- 9,2
- iddaa MS 1-0-2
- 1,49 – 4,05 – 4,25
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Hansa Rostock 1 – Grossaspach 1; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 0,33 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Şubat 2020, Grossaspach 0-1 Hansa Rostock.
Gol istatistikleri
Hansa Rostock iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,80 gol yedi; Grossaspach dış saha 5 maçta 1,20 attı, 3,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hansa Rostock %40, Grossaspach %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hansa Rostock %80, Grossaspach %80. İlk yarıyı önde kapatma: Hansa Rostock 1/5, Grossaspach 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Hansa Rostock 6,8, Grossaspach 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: Hansa Rostock 2,2, Grossaspach 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,49, 0 – 4,05, 2 – 4,25. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,46, Üst 1,34. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,27.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %80; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 23 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Almanya · 3. Liga puan durumu · 3 Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Viktoria Köln | 13 | +18 | 29 |
| 2 | MSV Duisburg | 13 | +15 | 29 |
| 3 | Rot-Weiß Essen | 13 | +8 | 27 |
| 4 | SV Wehen | 13 | +9 | 21 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 13 | 0 | 21 |
| 6 | FC Saarbrücken | 13 | +5 | 20 |
| 7 | Alemannia Aachen | 13 | 0 | 20 |
| 8 | Waldhof Mannheim | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Hansa Rostock | 13 | 0 | 19 |
| 10 | Hoffenheim II | 12 | +1 | 16 |
| 11 | Fortuna Düsseldorf | 13 | -3 | 16 |
| 12 | SV Meppen | 12 | -1 | 15 |
| 13 | Stuttgart II | 12 | -2 | 15 |
| 14 | Preußen Münster | 13 | -4 | 15 |
| 15 | Würzburger Kickers | 12 | -7 | 14 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 12 | +1 | 13 |
| 17 | Verl | 12 | -9 | 12 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 13 | -16 | 12 |
| 19 | Fortuna Köln | 13 | -6 | 10 |
| 20 | Havelse | 13 | -12 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiß Essen | 7 | +10 | 19 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 7 | +11 | 16 |
| 3 | MSV Duisburg | 6 | +8 | 14 |
| 4 | Alemannia Aachen | 7 | +1 | 13 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 7 | +2 | 12 |
| 6 | SV Wehen | 7 | +6 | 10 |
| 7 | Hoffenheim II | 6 | +4 | 10 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 7 | -3 | 10 |
| 9 | SG Sonnenhof Grossaspach | 7 | -4 | 10 |
| 10 | Würzburger Kickers | 5 | +4 | 9 |
| 11 | Hansa Rostock | 6 | +2 | 9 |
| 12 | FC Saarbrücken | 6 | 0 | 9 |
| 13 | Preußen Münster | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Havelse | 7 | -1 | 9 |
| 15 | SV Meppen | 6 | -1 | 8 |
| 16 | Fortuna Düsseldorf | 6 | -2 | 8 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 6 | +3 | 7 |
| 18 | Verl | 6 | -4 | 7 |
| 19 | Stuttgart II | 5 | -3 | 4 |
| 20 | Fortuna Köln | 6 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 7 | +7 | 15 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 6 | +7 | 13 |
| 3 | FC Saarbrücken | 7 | +5 | 11 |
| 4 | SV Wehen | 6 | +3 | 11 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Stuttgart II | 7 | +1 | 11 |
| 7 | Hansa Rostock | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Fortuna Düsseldorf | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Rot-Weiß Essen | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Waldhof Mannheim | 6 | +1 | 7 |
| 11 | SV Meppen | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Alemannia Aachen | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Fortuna Köln | 7 | -2 | 7 |
| 14 | SSV Jahn Regensburg | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Hoffenheim II | 6 | -3 | 6 |
| 16 | Preußen Münster | 6 | -4 | 6 |
| 17 | Verl | 6 | -5 | 5 |
| 18 | Würzburger Kickers | 7 | -11 | 5 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 6 | -12 | 2 |
| 20 | Havelse | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (24)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
1. Yarı / Maç Sonucu
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Alt/Üst 0.5
