Japonya · J2 League · 16. hafta

Hachnohe – Sapporo

Başlamasına 56 dk Başlamadı

Hachnohe – Sapporo: 8 Kasım 07:00, Japonya · J2 League, 16. hafta. Bu sezon Hachnohe evinde 7 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 5 mağlubiyet; Sapporo deplasmanda 8 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %39; KG var ortalaması %32; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 8 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Prifoods Stadyumu, Hachinohe

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiHachnoheSapporo
Lig sırası17. · 14 puan8. · 23 puan
Form (son 5)BGMMMGGGGG
Gol (attığı – yediği, ort.)0,57 – 1,431,50 – 1,12
2,5 Üst biten%29%50
Karşılıklı gol%14%50
Gol yemediği%29%38
Aralarında (G-B-M)Kayıtlı karşılaşma yok

Gol ve yüzdeler: Hachnohe iç sahada (7 maç), Sapporo deplasmanda (8 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Hachnohe iç sahada (7 maç) · Sapporo deplasmanda (8 maç), bu sezon

0,57 Gol atma maç başı 1,50
1,43 Gol yeme maç başı 1,12
%29 Gol yememe maçların %38
%14 KG Var maçların %50
%29 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Vanraure Hachinohe iç sahada 7 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
  • Consadole Sapporo deplasmanda 8 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • Vanraure Hachinohe, iç saha maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez iki takım da gol attı (%14).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Hachnohe

17. sıra · 14 puan · 15 maç · averaj -14

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMMM

  1. 03.11 Oita Trinita 1–0 Hachnohe M
  2. 31.10 Hachnohe 1–2 Montedio Yamagata M
  3. 25.10 Sagan Tosu 2–0 Hachnohe M
  4. 21.10 Tokushima Vortis 0–1 Hachnohe G
  5. 17.10 Imabari 3–3 Hachnohe B
Deplasman

Sapporo

8. sıra · 23 puan · 15 maç · averaj +2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGG

  1. 03.11 Imabari 0–4 Sapporo G
  2. 31.10 Sapporo 1–0 Shonan Bellmare G
  3. 25.10 Kataller Toyama 0–1 Sapporo G
  4. 21.10 Montedio Yamagata 0–2 Sapporo G
  5. 17.10 Sapporo 1–0 Blaublitz Akita G

Puan durumu 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Hachnohe son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. Sapporo son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 9 gol attı, 0 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 5 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Hachnohe iç saha 7 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,43 gol yedi; Sapporo dış saha 8 maçta 1,50 attı, 1,12 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hachnohe %29, Sapporo %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hachnohe %14, Sapporo %50. İlk yarıyı önde kapatma: Hachnohe 2/7, Sapporo 2/8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,51, 0 – 2,94, 2 – 2,19. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,56, Üst 1,81. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,74.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %39; KG var ortalaması %32; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 8 gol yediler.

Sıralama
17. (14 p) – 8. (23 p)
Form (son 5)
MMMGB – GGGGG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%14 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,51 – 2,94 – 2,19

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Hachnohe
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%27 4/15%29 2/7
Beraberlik%13 2/15%0 0/7
Mağlubiyet%60 9/15%71 5/7
Sapporo
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%47 7/15%38 3/8
Beraberlik%13 2/15%13 1/8
Mağlubiyet%40 6/15%50 4/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Hachnohe
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç0,73 (11 gol)0,57 (4 gol)
Yediği gol / maç1,67 (25 gol)1,43 (10 gol)
Sapporo
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,40 (21 gol)1,50 (12 gol)
Yediği gol / maç1,27 (19 gol)1,12 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Hachnohe
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%27 4/15%14 1/7
1,5 Üst%67 10/15%71 5/7
2,5 Üst%40 6/15%29 2/7
3,5 Üst%20 3/15%0 0/7
Gol yememe%27 4/15%29 2/7
Sapporo
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%53 8/15%50 4/8
1,5 Üst%73 11/15%75 6/8
2,5 Üst%47 7/15%50 4/8
3,5 Üst%27 4/15%25 2/8
Gol yememe%40 6/15%38 3/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Hachnohe
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%20 3/15%29 2/7
Berabere%40 6/15%29 2/7
Geride%40 6/15%43 3/7
Sapporo
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%33 5/15%25 2/8
Berabere%40 6/15%50 4/8
Geride%27 4/15%25 2/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Hachnohe (15 maç)

1/121/X01/21X/12X/X2X/222/102/X02/26

Sapporo (15 maç)

1/141/X01/21X/13X/X2X/212/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Hachnohe (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 1 3
31-45 1 2
46-60 3 4
61-75 2 5
76-90 2 7

Sapporo (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 2 3
31-45 2 4
46-60 4 6
61-75 2 1
76-90 5 3

Kartlar

Hachnohe

Sarı 10 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,7)

Sapporo

Sarı 19 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J2 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Albirex Niigata 161024 2324 -132 GGMGG
2Yokohama FC 16943 3217 +1531 GBGGG
3Kataller Toyama 16943 2915 +1431 GMGGG
4Tegevajaro Miyazaki 16853 2617 +929 GGGGG
5Omiya Ardija 15762 2718 +927 MMBGG
6Vegalta Sendai 15834 2314 +927 BGMMM
7Iwaki 16727 2622 +423 BBGMG
8Consadole Sapporo 15726 2119 +223 GGGGG
9Oita Trinita 16574 1914 +522 BBMGM
10Jubilo Iwata 15645 1816 +222 BBBGG
11Shonan Bellmare 15573 1514 +122 BBGMM
12Blaublitz Akita 16556 1818 020 MGBMG
13Sagan Tosu 16628 1619 -320 MGMGM
14Montedio Yamagata 16619 1416 -219 MMGGM
15Tokushima Vortis 16529 1217 -517 MGMMM
16Fujieda MYFC 16376 1721 -416 BMBMM
17Vanraure Hachinohe 15429 1125 -1414 BGMMM
18Tochigi City 15339 2128 -712 BBMMM
19Imabari 163310 1632 -1612 MMBMM
20Ventforet Kofu 15339 1129 -1812 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Albirex Niigata 9801 158 +724
2Tegevajaro Miyazaki 9531 158 +718
3Blaublitz Akita 9531 149 +518
4Yokohama FC 7511 197 +1216
5Iwaki 8512 157 +816
6Oita Trinita 8431 157 +815
7Omiya Ardija 8431 1510 +515
8Sagan Tosu 8503 129 +315
9Consadole Sapporo 7412 910 -113
10Vegalta Sendai 7331 117 +412
11Montedio Yamagata 9405 89 -112
12Jubilo Iwata 7322 75 +211
13Kataller Toyama 8242 129 +310
14Fujieda MYFC 8242 86 +210
15Tokushima Vortis 8314 76 +110
16Shonan Bellmare 7232 78 -19
17Ventforet Kofu 8215 611 -57
18Vanraure Hachinohe 7205 410 -66
19Tochigi City 7124 1214 -25
20Imabari 7124 816 -85
#TakımOGBMAYAVP
1Kataller Toyama 8701 176 +1121
2Vegalta Sendai 8503 127 +515
3Yokohama FC 9432 1310 +315
4Shonan Bellmare 8341 86 +213
5Omiya Ardija 7331 128 +412
6Tegevajaro Miyazaki 7322 119 +211
7Jubilo Iwata 8323 1111 011
8Consadole Sapporo 8314 129 +310
9Albirex Niigata 7223 816 -88
10Vanraure Hachinohe 8224 715 -88
11Montedio Yamagata 7214 67 -17
12Oita Trinita 8143 47 -37
13Iwaki 8215 1115 -47
14Tochigi City 8215 914 -57
15Tokushima Vortis 8215 511 -67
16Imabari 9216 816 -87
17Fujieda MYFC 8134 915 -66
18Sagan Tosu 8125 410 -65
19Ventforet Kofu 7124 518 -135
20Blaublitz Akita 7025 49 -52

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Hachnohe2,51
X · Beraberlik2,94
2 · Sapporo2,19

2,5 Alt / Üst

Alt1,56
Üst1,81

Karşılıklı gol

Var1,62
Yok1,74
Tüm marketler (19)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,06Yok1,06

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var5,311 ve Yok4,370 ve Var4,030 ve Yok9,132 ve Var4,702 ve Yok3,79

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,3403,6224,35

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,49Üst1,90

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,89Eşit3,042.1,92

1. Yarı Sonucu

13,1601,9022,84

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,36Üst2,17

Alt/Üst 3.5

Alt1,15Üst3,12

2. Yarı Sonucu

12,8002,2622,53

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,43Üst2,01

Çifte Şans

1 ve 01,341 ve 21,180 ve 21,25

Alt/Üst 1.5

Alt2,81Üst1,19

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var5,88Üst ve Var2,13Alt ve Yok2,02Üst ve Yok10,45

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var22,201 ve Yok3,510 ve Var7,150 ve Yok2,422 ve Var20,052 ve Yok3,15

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,191 ve 21,470 ve 21,15

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,63

Toplam Gol

0-1 gol2,862-3 gol1,774-5 gol3,886+ gol17,50

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,29Üst2,38

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,41Üst1,28