← Maçlar
Japonya · J2 League · 12. hafta21 Ekim 2026 · 13:00 TSİ

T Vortis 0-1 Vanraure Hachinohe: Maç Sonucu ve İstatistikleri

T Vortis
0–1İY 0–0
Vanraure Hachinohe
Maç sonu

T Vortis 0–1 Vanraure Hachinohe (21 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

T Vortis – Vanraure Hachinohe maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: W. Owie 83' (Vanraure Hachinohe).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

T Vortis üstte · Vanraure Hachinohe altta

01530İY607590 57' oyuncu değişikliği: K. Iwao ↔ N. Kanuma (T Vortis)↔57' oyuncu değişikliği: T. Shigehiro ↔ D. Watari (T Vortis)↔65' oyuncu değişikliği: F. Unoki ↔ K. Oka (Vanraure Hachinohe)↔65' oyuncu değişikliği: A. Sato ↔ R. Sawakami (Vanraure Hachinohe)↔65' oyuncu değişikliği: K. Nagata ↔ Y. Sato (Vanraure Hachinohe)↔75' oyuncu değişikliği: Y. Igari ↔ Y. Inami (Vanraure Hachinohe)↔81' oyuncu değişikliği: Y. Takagi ↔ M. Moyo (T Vortis)↔83' gol: W. Owie (Vanraure Hachinohe)85' oyuncu değişikliği: S. Otoizumi ↔ S. Suzuki (Vanraure Hachinohe)↔86' oyuncu değişikliği: S. Kodama ↔ L. Izuchukwu (T Vortis)↔86' oyuncu değişikliği: J. Miyazaki ↔ T. Yamaguchi (T Vortis)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 57' oyuncu değişikliği: K. Iwao ↔ N. Kanuma (T Vortis)
  • 57' oyuncu değişikliği: T. Shigehiro ↔ D. Watari (T Vortis)
  • 65' oyuncu değişikliği: F. Unoki ↔ K. Oka (Vanraure Hachinohe)
  • 65' oyuncu değişikliği: A. Sato ↔ R. Sawakami (Vanraure Hachinohe)
  • 65' oyuncu değişikliği: K. Nagata ↔ Y. Sato (Vanraure Hachinohe)
  • 75' oyuncu değişikliği: Y. Igari ↔ Y. Inami (Vanraure Hachinohe)
  • 81' oyuncu değişikliği: Y. Takagi ↔ M. Moyo (T Vortis)
  • 83' gol: W. Owie (Vanraure Hachinohe)
  • 85' oyuncu değişikliği: S. Otoizumi ↔ S. Suzuki (Vanraure Hachinohe)
  • 86' oyuncu değişikliği: S. Kodama ↔ L. Izuchukwu (T Vortis)
  • 86' oyuncu değişikliği: J. Miyazaki ↔ T. Yamaguchi (T Vortis)

Maç olayları

  1. T VortisVanraure Hachinohe
  2. S. Kodama ↔ L. IzuchukwuOyuncu değişikliği86'
  3. J. Miyazaki ↔ T. YamaguchiOyuncu değişikliği86'
  4. 85'S. Otoizumi ↔ S. SuzukiOyuncu değişikliği
  5. 83'Gol W. Owie 0–1
  6. Y. Takagi ↔ M. MoyoOyuncu değişikliği81'
  7. 75'Y. Igari ↔ Y. InamiOyuncu değişikliği
  8. 65'F. Unoki ↔ K. OkaOyuncu değişikliği
  9. 65'A. Sato ↔ R. SawakamiOyuncu değişikliği
  10. 65'K. Nagata ↔ Y. SatoOyuncu değişikliği
  11. K. Iwao ↔ N. KanumaOyuncu değişikliği57'
  12. T. Shigehiro ↔ D. WatariOyuncu değişikliği57'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

T Vortis
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%31 5/16%38 3/8
Beraberlik%13 2/16%13 1/8
Mağlubiyet%56 9/16%50 4/8
Vanraure Hachinohe
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%27 4/15%25 2/8
Beraberlik%13 2/15%25 2/8
Mağlubiyet%60 9/15%50 4/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

T Vortis
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç0,75 (12 gol)0,88 (7 gol)
Yediği gol / maç1,06 (17 gol)0,75 (6 gol)
Vanraure Hachinohe
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç0,73 (11 gol)0,88 (7 gol)
Yediği gol / maç1,67 (25 gol)1,88 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

T Vortis
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%31 5/16%25 2/8
1,5 Üst%44 7/16%38 3/8
2,5 Üst%38 6/16%38 3/8
3,5 Üst%6 1/16%0 0/8
Gol yememe%44 7/16%50 4/8
Vanraure Hachinohe
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%27 4/15%38 3/8
1,5 Üst%67 10/15%63 5/8
2,5 Üst%40 6/15%50 4/8
3,5 Üst%20 3/15%38 3/8
Gol yememe%27 4/15%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

T Vortis
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%25 4/16%38 3/8
Berabere%50 8/16%50 4/8
Geride%25 4/16%13 1/8
Vanraure Hachinohe
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%20 3/15%13 1/8
Berabere%40 6/15%50 4/8
Geride%40 6/15%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

T Vortis (16 maç)

1/131/X01/21X/12X/X2X/242/102/X02/24

Vanraure Hachinohe (15 maç)

1/121/X01/21X/12X/X2X/222/102/X02/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

T Vortis (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 2 5
31-45 2 2
46-60 0 3
61-75 3 1
76-90 0 4

Vanraure Hachinohe (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 1 3
31-45 1 2
46-60 3 4
61-75 2 5
76-90 2 7

Kartlar

T Vortis

Sarı 19 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 1,2)

Vanraure Hachinohe

Sarı 10 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Tokushima Vortis için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 5, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Hachnohe için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 6, yenilen 12. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Tokushima Vortis iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 0,40 gol yedi; Hachnohe dış saha 5 maçta 1,20 attı, 2,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tokushima Vortis %20, Hachnohe %60. İlk yarıyı önde kapatma: Tokushima Vortis 2/5, Hachnohe 1/5.

Sıralama
13. (14 p) – 19. (11 p)
Form (son 5)
BMMGM – BMMGM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %60
iddaa MS 1-0-2
1,81 – 3,02 – 3,33
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,81, 0 – 3,02, 2 – 3,33. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,58, Üst 1,81. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,71.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 21 Ekim 2026 09:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J2 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Albirex Niigata 161024 2324 -132 GGMGG
2Yokohama FC 16943 3217 +1531 GBGGG
3Kataller Toyama 16943 2915 +1431 GMGGG
4Tegevajaro Miyazaki 16853 2617 +929 GGGGG
5Omiya Ardija 15762 2718 +927 MMBGG
6Vegalta Sendai 15834 2314 +927 BGMMM
7Iwaki 16727 2622 +423 BBGMG
8Consadole Sapporo 15726 2119 +223 GGGGG
9Oita Trinita 16574 1914 +522 BBMGM
10Jubilo Iwata 15645 1816 +222 BBBGG
11Shonan Bellmare 15573 1514 +122 BBGMM
12Blaublitz Akita 16556 1818 020 MGBMG
13Sagan Tosu 16628 1619 -320 MGMGM
14Montedio Yamagata 16619 1416 -219 MMGGM
15Tokushima Vortis 16529 1217 -517 MGMMM
16Fujieda MYFC 16376 1721 -416 BMBMM
17Vanraure Hachinohe 15429 1125 -1414 BGMMM
18Tochigi City 15339 2128 -712 BBMMM
19Imabari 163310 1632 -1612 MMBMM
20Ventforet Kofu 15339 1129 -1812 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Albirex Niigata 9801 158 +724
2Tegevajaro Miyazaki 9531 158 +718
3Blaublitz Akita 9531 149 +518
4Yokohama FC 7511 197 +1216
5Iwaki 8512 157 +816
6Oita Trinita 8431 157 +815
7Omiya Ardija 8431 1510 +515
8Sagan Tosu 8503 129 +315
9Consadole Sapporo 7412 910 -113
10Vegalta Sendai 7331 117 +412
11Montedio Yamagata 9405 89 -112
12Jubilo Iwata 7322 75 +211
13Kataller Toyama 8242 129 +310
14Fujieda MYFC 8242 86 +210
15Tokushima Vortis 8314 76 +110
16Shonan Bellmare 7232 78 -19
17Ventforet Kofu 8215 611 -57
18Vanraure Hachinohe 7205 410 -66
19Tochigi City 7124 1214 -25
20Imabari 7124 816 -85
#TakımOGBMAYAVP
1Kataller Toyama 8701 176 +1121
2Vegalta Sendai 8503 127 +515
3Yokohama FC 9432 1310 +315
4Shonan Bellmare 8341 86 +213
5Omiya Ardija 7331 128 +412
6Tegevajaro Miyazaki 7322 119 +211
7Jubilo Iwata 8323 1111 011
8Consadole Sapporo 8314 129 +310
9Albirex Niigata 7223 816 -88
10Vanraure Hachinohe 8224 715 -88
11Montedio Yamagata 7214 67 -17
12Oita Trinita 8143 47 -37
13Iwaki 8215 1115 -47
14Tochigi City 8215 914 -57
15Tokushima Vortis 8215 511 -67
16Imabari 9216 816 -87
17Fujieda MYFC 8134 915 -66
18Sagan Tosu 8125 410 -65
19Ventforet Kofu 7124 518 -135
20Blaublitz Akita 7025 49 -52

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,81X3,0223,33

Çifte şans

1X1,15121,18X21,54

Karşılıklı gol

Var1,66Yok1,71

1,5 Alt / Üst

Alt2,88Üst1,19

2,5 Alt / Üst

Alt1,58Üst1,81

3,5 Alt / Üst

Alt1,16Üst3,10

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J2 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.