A. Aachen 2-0 H. Rostock: Maç Sonucu ve İstatistikleri
A. Aachen 2–0 H. Rostock (17 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 14–9, isabetli şut 8–3, topa sahip olma %42–%58, korner 2–3.
Maç özeti
A. Aachen – H. Rostock maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Louis Köster 8', Lukas Scepanik 26' (A. Aachen).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- A. Aachen: M. Selimbegovic · H. Rostock: A. Breitenreiter
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
A. Aachen üstte · H. Rostock altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 8' gol: Louis Köster (A. Aachen)
- 26' gol: Lukas Scepanik (A. Aachen)
- 27' sarı kart: David Kopacz (H. Rostock)
- 28' sarı kart: Dylan Leonard (A. Aachen)
- 45' oyuncu değişikliği: Leon Dajaku ↔ Maximilian Krauss (H. Rostock)
- 49' sarı kart: Petros Bagalianis (A. Aachen)
- 56' sarı kart: Benno Dietze (H. Rostock)
- 60' sarı kart: Louis Köster (A. Aachen)
- 65' oyuncu değişikliği: Benno Dietze ↔ Andreas Voglsammer (H. Rostock)
- 65' oyuncu değişikliği: David Kopacz ↔ Yannick Michaelis (H. Rostock)
- 65' oyuncu değişikliği: Ouassim Karada ↔ Jonas Dirkner (H. Rostock)
- 68' oyuncu değişikliği: Louis Köster ↔ Daniel Starodid (A. Aachen)
- 72' oyuncu değişikliği: Lukas Scepanik ↔ Fabio Torsiello (A. Aachen)
- 72' oyuncu değişikliği: Matti Wagner ↔ Kacper Koscierski (A. Aachen)
- 74' sarı kart: Georg Ermolaev (A. Aachen)
- 84' oyuncu değişikliği: Niklas Kolle ↔ Milosz Brzozowski (H. Rostock)
- 85' sarı kart: Danilo Wiebe (A. Aachen)
- 87' oyuncu değişikliği: Georg Ermolaev ↔ Ken Eghosa Gideon Izekor (A. Aachen)
- 87' oyuncu değişikliği: Mehdi Loune ↔ meiko waschenbach (A. Aachen)
Maç olayları
- A. AachenH. Rostock
- Georg Ermolaev ↔ Ken Eghosa Gideon IzekorOyuncu değişikliği87'
- Mehdi Loune ↔ meiko waschenbachOyuncu değişikliği87'
- Danilo WiebeSarı kart85'
- 84'Niklas Kolle ↔ Milosz BrzozowskiOyuncu değişikliği
- Georg ErmolaevSarı kart74'
- Lukas Scepanik ↔ Fabio TorsielloOyuncu değişikliği72'
- Matti Wagner ↔ Kacper KoscierskiOyuncu değişikliği72'
- Louis Köster ↔ Daniel StarodidOyuncu değişikliği68'
- 65'Benno Dietze ↔ Andreas VoglsammerOyuncu değişikliği
- 65'David Kopacz ↔ Yannick MichaelisOyuncu değişikliği
- 65'Ouassim Karada ↔ Jonas DirknerOyuncu değişikliği
- Louis KösterSarı kart60'
- 56'Benno DietzeSarı kart
- Petros BagalianisSarı kart49'
- 45'Leon Dajaku ↔ Maximilian KraussOyuncu değişikliği
- Dylan LeonardSarı kart28'
- 27'David KopaczSarı kart
- Gol Lukas Scepanik 2–026'
- Gol Louis Köster 1–0Asist: Mika Schroers8'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,46 (19 gol) | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,46 (19 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,69 (22 gol) | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,69 (22 gol) | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %100 13/13 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %50 6/12 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,9 | 6,4 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 5,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %54 7/13 | %57 4/7 |
| Berabere | %0 0/13 | %0 0/7 |
| Geride | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %54 7/13 | %43 3/7 |
| Geride | %23 3/13 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
A. Aachen (13 maç)
H. Rostock (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
A. Aachen (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 9 | 4 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 1 | 6 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 3 | 2 |
H. Rostock (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 7 | 6 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 6 | 4 |
Kartlar
A. Aachen
Sarı 34 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 2,6)
H. Rostock
Sarı 38 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 127 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
A. Aachen: iç saha, 7 maç · H. Rostock: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
A. Aachen – H. Rostock ilk 11'ler
A. Aachen · 3-4-3
- 1M. RiemannK
- 37J. da Silva KialaD
- 4D. LeonardD28' sarı kart 28. dk
- 2P. BagalianisD49' sarı kart 49. dk
- 7L. ScepanikO26' gol 26. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 28D. WiebeO85' sarı kart 85. dk
- 10M. LouneO87' oyundan çıktı 87. dk
- 3Matti WagnerO72' oyundan çıktı 72. dk
- 8L. KösterF8' gol 8. dk60' sarı kart 60. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 27M. SchröersF8' asist 8. dk
- 20Georg ErmolaevF74' sarı kart 74. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 9D. StarodidF68' oyuna girdi 68. dk
- 17F. TorsielloF72' oyuna girdi 72. dk
- 11M. WäschenbachO87' oyuna girdi 87. dk
- 15M. HanrathsD
- 19N. BitumazalaO
- 23S. BajićK
- 18Ken IzekorF87' oyuna girdi 87. dk
- 29K. KoscierskiD72' oyuna girdi 72. dk
- 30Justin-Kai von der HitzD
Teknik direktör: M. Selimbegovic
H. Rostock · 4-2-3-1
- 1L. UnbehaunK
- 3F. BohnertD
- 15A. GürleyenD
- 17F. CarstensD
- 32N. KölleD84' oyundan çıktı 84. dk
- 42B. DietzeO56' sarı kart 56. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 4K. FatkićO
- 8Ouassim KaradaO65' oyundan çıktı 65. dk
- 27D. KopaczO27' sarı kart 27. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 43L. DajakuO45' oyundan çıktı 45. dk
- 11E. HoltenF
- 9A. VoglsammerF65' oyuna girdi 65. dk
- 37M. BrzozowskiO84' oyuna girdi 84. dk
- 6J. DirknerO65' oyuna girdi 65. dk
- 35M. KraußO45' oyuna girdi 45. dk
- 7B. LennemannF
- 41Y. MichaelisF65' oyuna girdi 65. dk
- 25P. KlewinK
- 23F. PfanneD
- 22L. ReichardtD
Teknik direktör: A. Breitenreiter
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Alemannia Aachen 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 4-12). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. Hansa Rostock için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 6, yenilen 9.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Alemannia Aachen 2 – Hansa Rostock 0; 2 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Mayıs 2026, Alemannia Aachen 1-1 Hansa Rostock.
- Sıralama
- 12. (11 p) – 4. (15 p)
- Form (son 5)
- MMMGM – MGBGM
- H2H (G-B-M)
- 2-2-0 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- Korner ort. (maç)
- 9,9
- iddaa MS 1-0-2
- 2,58 – 3,38 – 2,18
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Alemannia Aachen iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 2,20 gol yedi; Hansa Rostock dış saha 5 maçta 2,00 attı, 1,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Alemannia Aachen %80, Hansa Rostock %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Alemannia Aachen %60, Hansa Rostock %60. İlk yarıyı önde kapatma: Alemannia Aachen 2/5, Hansa Rostock 1/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Alemannia Aachen 5,5, Hansa Rostock 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,9. Maç başına kart: Alemannia Aachen 2,0, Hansa Rostock 3,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,58, 0 – 3,38, 2 – 2,18. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,18, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,36.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 16 Ekim 2026 22:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · 3. Liga puan durumu · 3 Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Viktoria Köln | 13 | +18 | 29 |
| 2 | MSV Duisburg | 13 | +15 | 29 |
| 3 | Rot-Weiß Essen | 13 | +8 | 27 |
| 4 | SV Wehen | 13 | +9 | 21 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 13 | 0 | 21 |
| 6 | FC Saarbrücken | 13 | +5 | 20 |
| 7 | Alemannia Aachen | 13 | 0 | 20 |
| 8 | Waldhof Mannheim | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Hansa Rostock | 13 | 0 | 19 |
| 10 | Hoffenheim II | 12 | +1 | 16 |
| 11 | Fortuna Düsseldorf | 13 | -3 | 16 |
| 12 | SV Meppen | 12 | -1 | 15 |
| 13 | Stuttgart II | 12 | -2 | 15 |
| 14 | Preußen Münster | 13 | -4 | 15 |
| 15 | Würzburger Kickers | 12 | -7 | 14 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 12 | +1 | 13 |
| 17 | Verl | 12 | -9 | 12 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 13 | -16 | 12 |
| 19 | Fortuna Köln | 13 | -6 | 10 |
| 20 | Havelse | 13 | -12 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiß Essen | 7 | +10 | 19 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 7 | +11 | 16 |
| 3 | MSV Duisburg | 6 | +8 | 14 |
| 4 | Alemannia Aachen | 7 | +1 | 13 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 7 | +2 | 12 |
| 6 | SV Wehen | 7 | +6 | 10 |
| 7 | Hoffenheim II | 6 | +4 | 10 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 7 | -3 | 10 |
| 9 | SG Sonnenhof Grossaspach | 7 | -4 | 10 |
| 10 | Würzburger Kickers | 5 | +4 | 9 |
| 11 | Hansa Rostock | 6 | +2 | 9 |
| 12 | FC Saarbrücken | 6 | 0 | 9 |
| 13 | Preußen Münster | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Havelse | 7 | -1 | 9 |
| 15 | SV Meppen | 6 | -1 | 8 |
| 16 | Fortuna Düsseldorf | 6 | -2 | 8 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 6 | +3 | 7 |
| 18 | Verl | 6 | -4 | 7 |
| 19 | Stuttgart II | 5 | -3 | 4 |
| 20 | Fortuna Köln | 6 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 7 | +7 | 15 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 6 | +7 | 13 |
| 3 | FC Saarbrücken | 7 | +5 | 11 |
| 4 | SV Wehen | 6 | +3 | 11 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Stuttgart II | 7 | +1 | 11 |
| 7 | Hansa Rostock | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Fortuna Düsseldorf | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Rot-Weiß Essen | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Waldhof Mannheim | 6 | +1 | 7 |
| 11 | SV Meppen | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Alemannia Aachen | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Fortuna Köln | 7 | -2 | 7 |
| 14 | SSV Jahn Regensburg | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Hoffenheim II | 6 | -3 | 6 |
| 16 | Preußen Münster | 6 | -4 | 6 |
| 17 | Verl | 6 | -5 | 5 |
| 18 | Würzburger Kickers | 7 | -11 | 5 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 6 | -12 | 2 |
| 20 | Havelse | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 3. Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
