Hansa Rostock 0-2 SV Meppen: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hansa Rostock 0–2 SV Meppen (13 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 8–7, isabetli şut 2–4, topa sahip olma %66–%34, korner 7–3.
Maç özeti
Hansa Rostock – SV Meppen maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Stefan rankic 73', Nikell Touglo 89' (SV Meppen).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Hansa Rostock: A. Breitenreiter · SV Meppen: L. Beniermann
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Hansa Rostock üstte · SV Meppen altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' sarı kart: Ahmet Gurleyen (Hansa Rostock)
- 18' sarı kart: Luca Prasse (SV Meppen)
- 29' sarı kart: Luis·Sprekelmeyer (SV Meppen)
- 29' sarı kart: Jonas Fedl (SV Meppen)
- 45' oyuncu değişikliği: Luca Prasse ↔ Kasra Ghawilu (SV Meppen)
- 59' oyuncu değişikliği: Benno Dietze ↔ Emil Holten (Hansa Rostock)
- 59' oyuncu değişikliği: David Kopacz ↔ Maximilian Krauss (Hansa Rostock)
- 62' oyuncu değişikliği: Jonas Fedl ↔ Nikell Touglo (SV Meppen)
- 67' sarı kart: Nikell Touglo (SV Meppen)
- 69' oyuncu değişikliği: Leon Dajaku ↔ Yannick Michaelis (Hansa Rostock)
- 73' gol: Stefan rankic (SV Meppen)
- 79' oyuncu değişikliği: Marco Schuster ↔ Jonas Dirkner (Hansa Rostock)
- 79' oyuncu değişikliği: Niklas Kolle ↔ Milosz Brzozowski (Hansa Rostock)
- 79' oyuncu değişikliği: Oliver Issa Schmitt ↔ Florian Bahr (SV Meppen)
- 79' oyuncu değişikliği: Jannic ehlers ↔ Cyrill Akono (SV Meppen)
- 81' sarı kart: Ouassim Karada (Hansa Rostock)
- 88' oyuncu değişikliği: Tobias Missner ↔ Jona Borsum (SV Meppen)
- 89' gol: Nikell Touglo (SV Meppen)
Maç olayları
- Hansa RostockSV Meppen
- 89'Gol Nikell Touglo 0–2Asist: Luis·Sprekelmeyer
- 88'Tobias Missner ↔ Jona BorsumOyuncu değişikliği
- Ouassim KaradaSarı kart81'
- Marco Schuster ↔ Jonas DirknerOyuncu değişikliği79'
- Niklas Kolle ↔ Milosz BrzozowskiOyuncu değişikliği79'
- 79'Oliver Issa Schmitt ↔ Florian BahrOyuncu değişikliği
- 79'Jannic ehlers ↔ Cyrill AkonoOyuncu değişikliği
- 73'Gol Stefan rankic 0–1
- Leon Dajaku ↔ Yannick MichaelisOyuncu değişikliği69'
- 67'Nikell TougloSarı kart
- 62'Jonas Fedl ↔ Nikell TougloOyuncu değişikliği
- Benno Dietze ↔ Emil HoltenOyuncu değişikliği59'
- David Kopacz ↔ Maximilian KraussOyuncu değişikliği59'
- 45'Luca Prasse ↔ Kasra GhawiluOyuncu değişikliği
- 29'Luis·SprekelmeyerSarı kart
- 29'Jonas FedlSarı kart
- 18'Luca PrasseSarı kart
- Ahmet GurleyenSarı kart2'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,69 (22 gol) | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,69 (22 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (16 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (17 gol) | 1,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %100 13/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12 | %17 1/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %42 5/12 | %50 3/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %25 1/4 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,9 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 5,7 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,2 |
| 6,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %54 7/13 | %67 4/6 |
| Geride | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Geride | %33 4/12 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hansa Rostock (13 maç)
SV Meppen (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hansa Rostock (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 7 | 6 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 6 | 4 |
SV Meppen (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 1 | 5 |
Kartlar
Hansa Rostock
Sarı 38 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,9)
SV Meppen
Sarı 36 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 3,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 127 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Hansa Rostock: iç saha, 6 maç · SV Meppen: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Hansa Rostock – SV Meppen ilk 11'ler
Hansa Rostock · 4-2-3-1
- 1L. UnbehaunK
- 8Ouassim KaradaD81' sarı kart 81. dk
- 15A. GürleyenD2' sarı kart 2. dk
- 17F. CarstensD
- 32N. KölleD79' oyundan çıktı 79. dk
- 5M. SchusterO79' oyundan çıktı 79. dk
- 4K. FatkićO
- 27D. KopaczO59' oyundan çıktı 59. dk
- 42B. DietzeO59' oyundan çıktı 59. dk
- 43L. DajakuO69' oyundan çıktı 69. dk
- 9A. VoglsammerF
- 3F. BohnertD
- 37M. BrzozowskiO79' oyuna girdi 79. dk
- 6J. DirknerO79' oyuna girdi 79. dk
- 11E. HoltenF59' oyuna girdi 59. dk
- 35M. KraußO59' oyuna girdi 59. dk
- 41Y. MichaelisF69' oyuna girdi 69. dk
- 31J. JantunenK
- 23F. PfanneD
- 22L. ReichardtD
Teknik direktör: A. Breitenreiter
SV Meppen · 4-2-3-1
- 44J. PüntK
- 2Dominique DomroseD
- 19L. SprekelmeyerD29' sarı kart 29. dk89' asist 89. dk
- 33Stefan rankicD
- 3T. MißnerD88' oyundan çıktı 88. dk
- 5J. FedlO29' sarı kart 29. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 6E. ZehirO
- 31L. PrasseO18' sarı kart 18. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 14T. DetersO
- 7O. SchmittO79' oyundan çıktı 79. dk
- 17J. EhlersF79' oyundan çıktı 79. dk
- 4Jona BorsumO88' oyuna girdi 88. dk
- 39F. BährD79' oyuna girdi 79. dk
- 1N. OberbeckK
- 11S. EngelmannF
- 10K. GhawiluO45' oyuna girdi 45. dk
- 13R. MeierF
- 20N. TougloD62' oyuna girdi 62. dk67' sarı kart 67. dk89' gol 89. dk
- 23N. WesselsO
- 9C. AkonoF79' oyuna girdi 79. dk
Teknik direktör: L. Beniermann
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Hansa Rostock son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 8 gol yedi. Meppen için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 4, yenilen 13.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: Hansa Rostock 5, Meppen 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Nisan 2021, Meppen 2-3 Hansa Rostock.
- Sıralama
- 4. (15 p) – 19. (7 p)
- Form (son 5)
- GBGMB – BMMMM
- H2H (G-B-M)
- 5-0-3 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %25
- Korner ort. (maç)
- 7,2
- iddaa MS 1-0-2
- 1,40 – 4,46 – 5,21
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Hansa Rostock bu sezon 8 maçta maç başına 2,12 gol attı, 1,88 gol yedi; Meppen dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %62, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hansa Rostock %75, Meppen %25. İlk yarıyı önde kapatma: Hansa Rostock 2/8, Meppen 2/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Hansa Rostock 4,5, Meppen 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,2. Maç başına kart: Hansa Rostock 3,1, Meppen 3,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,40, 0 – 4,46, 2 – 5,21. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,54, Üst 1,36. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 2,19.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %69; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 7,2; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · 3. Liga puan durumu · 3 Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Viktoria Köln | 13 | +18 | 29 |
| 2 | MSV Duisburg | 13 | +15 | 29 |
| 3 | Rot-Weiß Essen | 13 | +8 | 27 |
| 4 | SV Wehen | 13 | +9 | 21 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 13 | 0 | 21 |
| 6 | FC Saarbrücken | 13 | +5 | 20 |
| 7 | Alemannia Aachen | 13 | 0 | 20 |
| 8 | Waldhof Mannheim | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Hansa Rostock | 13 | 0 | 19 |
| 10 | Hoffenheim II | 12 | +1 | 16 |
| 11 | Fortuna Düsseldorf | 13 | -3 | 16 |
| 12 | SV Meppen | 12 | -1 | 15 |
| 13 | Stuttgart II | 12 | -2 | 15 |
| 14 | Preußen Münster | 13 | -4 | 15 |
| 15 | Würzburger Kickers | 12 | -7 | 14 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 12 | +1 | 13 |
| 17 | Verl | 12 | -9 | 12 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 13 | -16 | 12 |
| 19 | Fortuna Köln | 13 | -6 | 10 |
| 20 | Havelse | 13 | -12 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiß Essen | 7 | +10 | 19 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 7 | +11 | 16 |
| 3 | MSV Duisburg | 6 | +8 | 14 |
| 4 | Alemannia Aachen | 7 | +1 | 13 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 7 | +2 | 12 |
| 6 | SV Wehen | 7 | +6 | 10 |
| 7 | Hoffenheim II | 6 | +4 | 10 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 7 | -3 | 10 |
| 9 | SG Sonnenhof Grossaspach | 7 | -4 | 10 |
| 10 | Würzburger Kickers | 5 | +4 | 9 |
| 11 | Hansa Rostock | 6 | +2 | 9 |
| 12 | FC Saarbrücken | 6 | 0 | 9 |
| 13 | Preußen Münster | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Havelse | 7 | -1 | 9 |
| 15 | SV Meppen | 6 | -1 | 8 |
| 16 | Fortuna Düsseldorf | 6 | -2 | 8 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 6 | +3 | 7 |
| 18 | Verl | 6 | -4 | 7 |
| 19 | Stuttgart II | 5 | -3 | 4 |
| 20 | Fortuna Köln | 6 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 7 | +7 | 15 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 6 | +7 | 13 |
| 3 | FC Saarbrücken | 7 | +5 | 11 |
| 4 | SV Wehen | 6 | +3 | 11 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Stuttgart II | 7 | +1 | 11 |
| 7 | Hansa Rostock | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Fortuna Düsseldorf | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Rot-Weiß Essen | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Waldhof Mannheim | 6 | +1 | 7 |
| 11 | SV Meppen | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Alemannia Aachen | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Fortuna Köln | 7 | -2 | 7 |
| 14 | SSV Jahn Regensburg | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Hoffenheim II | 6 | -3 | 6 |
| 16 | Preußen Münster | 6 | -4 | 6 |
| 17 | Verl | 6 | -5 | 5 |
| 18 | Würzburger Kickers | 7 | -11 | 5 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 6 | -12 | 2 |
| 20 | Havelse | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 3. Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
