← Maçlar
Romanya · Liga I · 13. hafta23 Ekim 2026 · 21:00 TSİ

CS Corvinul 1921 Hunedoara 0-3 U. Cluj: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CS Corvinul 1921 Hunedoara
0–3İY 0–1
U. Cluj
Maç sonu

CS Corvinul 1921 Hunedoara 0–3 U. Cluj (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 19–10, isabetli şut 4–5, topa sahip olma %69–%31, korner 10–3.

Maç özeti

CS Corvinul 1921 Hunedoara – U. Cluj maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Jovo Lukić 4', 81', 90' (U. Cluj). xG: CS Corvinul 1921 Hunedoara 1,1 – 1,0 U. Cluj.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
CS Corvinul 1921 Hunedoara: F. Maxim · U. Cluj: C. Bergodi

Maç akışı

CS Corvinul 1921 Hunedoara üstte · U. Cluj altta

01530İY607590 4' gol: Jovo Lukić (U. Cluj)6' sarı kart: Iulian Cristea (U. Cluj)27' sarı kart: Oucasse Mendy (U. Cluj)45' oyuncu değişikliği: Roger Rodrigues ↔ Gideon Uche Goodlad (CS Corvinul 1921 Hunedoara)↔45' oyuncu değişikliği: Constantin Dragos Albu ↔ Sérgio Ribeiro (CS Corvinul 1921 Hunedoara)↔45' oyuncu değişikliği: Oucasse Mendy ↔ Jug Stanojev (U. Cluj)↔64' oyuncu değişikliği: Ángel Nahuel Gillard ↔ Renato Espinoza (CS Corvinul 1921 Hunedoara)↔72' oyuncu değişikliği: antonio manolache ↔ Mohammad Abualnadi (CS Corvinul 1921 Hunedoara)↔78' oyuncu değişikliği: Mario·Bratu ↔ Hayatu Muhammed Hayatu (CS Corvinul 1921 Hunedoara)↔81' gol: Jovo Lukić (U. Cluj)89' sarı kart: stefan lefter (U. Cluj)90' gol: Jovo Lukić (U. Cluj)90+4' oyuncu değişikliği: Issouf Macalou ↔ Lukas Agoston Pall (U. Cluj)↔90+4' oyuncu değişikliği: Marius Stefanescu ↔ Andrei Gheorghiță (U. Cluj)↔90+6' sarı kart: Lukas Agoston Pall (U. Cluj)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 4' gol: Jovo Lukić (U. Cluj)
  • 6' sarı kart: Iulian Cristea (U. Cluj)
  • 27' sarı kart: Oucasse Mendy (U. Cluj)
  • 45' oyuncu değişikliği: Roger Rodrigues ↔ Gideon Uche Goodlad (CS Corvinul 1921 Hunedoara)
  • 45' oyuncu değişikliği: Constantin Dragos Albu ↔ Sérgio Ribeiro (CS Corvinul 1921 Hunedoara)
  • 45' oyuncu değişikliği: Oucasse Mendy ↔ Jug Stanojev (U. Cluj)
  • 64' oyuncu değişikliği: Ángel Nahuel Gillard ↔ Renato Espinoza (CS Corvinul 1921 Hunedoara)
  • 72' oyuncu değişikliği: antonio manolache ↔ Mohammad Abualnadi (CS Corvinul 1921 Hunedoara)
  • 78' oyuncu değişikliği: Mario·Bratu ↔ Hayatu Muhammed Hayatu (CS Corvinul 1921 Hunedoara)
  • 81' gol: Jovo Lukić (U. Cluj)
  • 89' sarı kart: stefan lefter (U. Cluj)
  • 90' gol: Jovo Lukić (U. Cluj)
  • 90+4' oyuncu değişikliği: Issouf Macalou ↔ Lukas Agoston Pall (U. Cluj)
  • 90+4' oyuncu değişikliği: Marius Stefanescu ↔ Andrei Gheorghiță (U. Cluj)
  • 90+6' sarı kart: Lukas Agoston Pall (U. Cluj)

Maç olayları

  1. CS Corvinul 1921 HunedoaraU. Cluj
  2. 90+6'Lukas Agoston PallSarı kart
  3. 90+4'Issouf Macalou ↔ Lukas Agoston PallOyuncu değişikliği
  4. 90+4'Marius Stefanescu ↔ Andrei GheorghițăOyuncu değişikliği
  5. 90'Gol Jovo Lukić 0–3Asist: Jug Stanojev
  6. 89'stefan lefterSarı kart
  7. 81'Gol Jovo Lukić 0–2Asist: Jug Stanojev
  8. Mario·Bratu ↔ Hayatu Muhammed HayatuOyuncu değişikliği78'
  9. antonio manolache ↔ Mohammad AbualnadiOyuncu değişikliği72'
  10. Ángel Nahuel Gillard ↔ Renato EspinozaOyuncu değişikliği64'
  11. Roger Rodrigues ↔ Gideon Uche GoodladOyuncu değişikliği45'
  12. Constantin Dragos Albu ↔ Sérgio RibeiroOyuncu değişikliği45'
  13. 45'Oucasse Mendy ↔ Jug StanojevOyuncu değişikliği
  14. 27'Oucasse MendySarı kart
  15. 6'Iulian CristeaSarı kart
  16. 4'Gol Jovo Lukić 0–1Asist: Ovidiu Bic

Maç istatistikleri

CS Corvinul 1921 HunedoaraU. Cluj
69%Topa sahip olma31%
1,10Beklenen gol (xG)0,99
19Toplam şut10
4İsabetli şut5
11İsabetsiz şut5
4Engellenen şut0
9Ceza sahası içi şut9
10Ceza sahası dışı şut1
10Korner3
1Ofsayt1
13Faul12
0Sarı kart4
0Kırmızı kart0
2Kurtarış4
573Pas263
512İsabetli pas194

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CS Corvinul 1921 Hunedoara
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%40 6/15%50 4/8
Beraberlik%27 4/15%25 2/8
Mağlubiyet%33 5/15%25 2/8
U. Cluj
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%53 8/15%43 3/7
Beraberlik%13 2/15%14 1/7
Mağlubiyet%33 5/15%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CS Corvinul 1921 Hunedoara
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,13 (17 gol)1,62 (13 gol)
Yediği gol / maç1,07 (16 gol)1,00 (8 gol)
U. Cluj
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,73 (26 gol)1,29 (9 gol)
Yediği gol / maç1,33 (20 gol)1,14 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CS Corvinul 1921 Hunedoara
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%27 4/15%38 3/8
1,5 Üst%73 11/15%88 7/8
2,5 Üst%33 5/15%50 4/8
3,5 Üst%13 2/15%13 1/8
Gol yememe%40 6/15%38 3/8
U. Cluj
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%53 8/15%29 2/7
1,5 Üst%80 12/15%71 5/7
2,5 Üst%73 11/15%57 4/7
3,5 Üst%33 5/15%29 2/7
Gol yememe%33 5/15%43 3/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

CS Corvinul 1921 Hunedoara
Toplam (15)İç saha (8)
Maçta toplam korner (ort.)9,39,1
7,5 Üst%67 10/15%63 5/8
8,5 Üst%53 8/15%50 4/8
9,5 Üst%40 6/15%38 3/8
10,5 Üst%33 5/15%38 3/8
U. Cluj
Toplam (15)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)10,39,7
7,5 Üst%87 13/15%100 7/7
8,5 Üst%67 10/15%57 4/7
9,5 Üst%53 8/15%43 3/7
10,5 Üst%40 6/15%29 2/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

CS Corvinul 1921 Hunedoara
Toplam (15)İç saha (8)
Maç başı kart4,82,9
2,5 Üst%80 12/15%63 5/8
3,5 Üst%67 10/15%38 3/8
4,5 Üst%53 8/15%25 2/8
5,5 Üst%27 4/15%0 0/8
U. Cluj
Toplam (15)Dış saha (7)
Maç başı kart5,14,3
2,5 Üst%80 12/15%57 4/7
3,5 Üst%73 11/15%43 3/7
4,5 Üst%47 7/15%29 2/7
5,5 Üst%33 5/15%14 1/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

CS Corvinul 1921 Hunedoara
Toplam (15)İç saha (8)
Maç başı isabetli şut9,19,3
6,5 Üst%80 12/15%100 8/8
7,5 Üst%67 10/15%75 6/8
8,5 Üst%67 10/15%75 6/8
9,5 Üst%53 8/15%50 4/8
U. Cluj
Toplam (15)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut10,09,7
6,5 Üst%87 13/15%100 7/7
7,5 Üst%87 13/15%100 7/7
8,5 Üst%67 10/15%71 5/7
9,5 Üst%47 7/15%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CS Corvinul 1921 Hunedoara
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%33 5/15%38 3/8
Berabere%53 8/15%50 4/8
Geride%13 2/15%13 1/8
U. Cluj
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%33 5/15%14 1/7
Berabere%27 4/15%43 3/7
Geride%40 6/15%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CS Corvinul 1921 Hunedoara (15 maç)

1/141/X11/20X/12X/X3X/232/102/X02/22

U. Cluj (15 maç)

1/141/X11/20X/12X/X1X/212/122/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CS Corvinul 1921 Hunedoara (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 2 1
31-45 3 1
46-60 1 3
61-75 5 4
76-90 4 5

U. Cluj (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 0 2
31-45 3 3
46-60 6 7
61-75 4 0
76-90 8 3

Kartlar

CS Corvinul 1921 Hunedoara

Sarı 32 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 2,1)

U. Cluj

Sarı 40 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

CS Corvinul 1921 Hunedoara: iç saha, 8 maç · U. Cluj: dış saha, 7 maç

CS Corvinul 1921 HunedoaraU. Cluj
%50,1Topa sahip olma%51,6
1,83Beklenen gol (xG)1,34
16,6Toplam şut13,9
5,1İsabetli şut4,6
9,3Ceza sahası içi şut8,6
5,6Korner4,3
414Pas440
%81Pas isabeti%85
3,1Kurtarış4,0
12,8Faul10,0
1,3Ofsayt2,0
1,0Sarı kart2,9
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,36Rakibin xG'si1,58
13,4Rakibin şutu14,4
4,1Rakibin isabetli şutu5,1
3,5Rakibin korneri5,4

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

CS Corvinul 1921 Hunedoara – U. Cluj ilk 11'ler

CS Corvinul 1921 Hunedoara · 4-2-3-1

  1. 21C. SanduK
  2. 13F. IacobD
  3. 15M. IvančevićD
  4. 30A. ManolacheD72' oyundan çıktı 72. dk
  5. 10A. NeacșaD
  6. 23I. CărărușO
  7. 8Constantin Dragoș AlbuO45' oyundan çıktı 45. dk
  8. 41M. BratuO78' oyundan çıktı 78. dk
  9. 11Roger JunioO45' oyundan çıktı 45. dk
  10. 19N. PîrvulescuO
  11. 32A. GillardF64' oyundan çıktı 64. dk
Yedekler
  • 70R. DeaconuO
  • 16Gabriel ApurO
  • 5M. AbualnadiD72' oyuna girdi 72. dk
  • 9R. EspinosaF64' oyuna girdi 64. dk
  • 12A. FrânculescuK
  • 14M. HayatuF78' oyuna girdi 78. dk
  • 20Sérgio RibeiroF45' oyuna girdi 45. dk
  • 29E. OkoroF
  • 47G. Uche GoodladO45' oyuna girdi 45. dk

Teknik direktör: F. Maxim

U. Cluj · 4-2-3-1

  1. 1Ştefan Daniel LefterK89' sarı kart 89. dk
  2. 24D. MikanovićD
  3. 22F. PouloloD
  4. 6I. CristeaD6' sarı kart 6. dk
  5. 27A. ChipciuD
  6. 8D. CodreaO
  7. 94O. BicO4' asist 4. dk
  8. 19I. MacalouO90+4' oyundan çıktı 90+4. dk
  9. 29O. MendyO27' sarı kart 27. dk45' oyundan çıktı 45. dk
  10. 11M. ȘtefănescuO90+4' oyundan çıktı 90+4. dk
  11. 17J. LukićF4' gol 4. dk81' gol 81. dk90' gol 90. dk
Yedekler
  • 12A. FridayO
  • 77A. GheorghițăF90+4' oyuna girdi 90+4. dk
  • 93N. MichaelK
  • 21D. MoldovanK
  • 96L. PallF90+4' oyuna girdi 90+4. dk90+6' sarı kart 90+6. dk
  • 33J. StanojevO45' oyuna girdi 45. dk81' asist 81. dk90' asist 90. dk
  • 59Ionel Alin TechereșD
  • 2A. ChinteșD
  • 75Eduardo BodnarF
  • 28Matei Mihăilă

Teknik direktör: C. Bergodi

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Corvinul Hunedoara için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 9. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Universitatea Cluj için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 13, yenilen 7. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Corvinul Hunedoara iç saha 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 0,83 gol yedi; Universitatea Cluj dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Corvinul Hunedoara %50, Universitatea Cluj %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Corvinul Hunedoara %50, Universitatea Cluj %40. İlk yarıyı önde kapatma: Corvinul Hunedoara 3/6, Universitatea Cluj 0/5.

Sıralama
8. (16 p) – 5. (19 p)
Form (son 5)
MGGMM – BMGGG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %40
Korner ort. (maç)
8,6
iddaa MS 1-0-2
2,30 – 3,01 – 2,38
Devamını oku · Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Corvinul Hunedoara 4,5, Universitatea Cluj 4,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,6. Maç başına kart: Corvinul Hunedoara 1,3, Universitatea Cluj 2,8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,30, 0 – 3,01, 2 – 2,38. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,74, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,94.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 8,6; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 20 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Romanya · Liga I puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Dinamo Bucuresti 151032 3211 +2133 GGBGM
2Universitatea Craiova 141022 3410 +2432 GGGGG
3Rapid 15942 2414 +1031 GGMGB
4Petrolul Ploiesti 15834 2018 +227 MBGBG
5Universitatea Cluj 15825 2620 +626 MBGGB
6Farul Constanta 15663 2422 +224 GMGGB
7Corvinul Hunedoara 15645 1716 +122 GMMGG
8FCSB 15636 2021 -121 GGGMM
9CFR 1907 Cluj 14536 2021 -118 MGMBB
10Uta Arad 15537 1620 -418 MGGMM
11Arges Pitesti 15438 1017 -715 MBMMG
12Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 14365 919 -1015 MMBMB
13FC Botosani 14356 1819 -114 MGMMM
14Oţelul 14266 1622 -612 MMBMB
15FC Voluntari 142210 1431 -178 MMMMM
16Csikszereda 151311 928 -196 MBGMB
#TakımOGBMAYAVP
1Universitatea Craiova 8701 243 +2121
2Dinamo Bucuresti 7700 213 +1821
3Rapid 8611 145 +919
4Farul Constanta 7520 179 +817
5Universitatea Cluj 8512 1712 +516
6Corvinul Hunedoara 8422 138 +514
7FCSB 8422 1511 +414
8Petrolul Ploiesti 7421 84 +414
9Uta Arad 7331 94 +512
10CFR 1907 Cluj 6321 126 +611
11FC Botosani 6321 104 +611
12Arges Pitesti 8323 66 011
13Oţelul 8242 99 010
14FC Voluntari 8224 912 -38
15Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 6222 59 -48
16Csikszereda 7124 510 -55
#TakımOGBMAYAVP
1Petrolul Ploiesti 8413 1214 -213
2Dinamo Bucuresti 8332 118 +312
3Rapid 7331 109 +112
4Universitatea Craiova 6321 107 +311
5Universitatea Cluj 7313 98 +110
6Corvinul Hunedoara 7223 48 -48
7FCSB 7214 510 -57
8Farul Constanta 8143 713 -67
9Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 8143 410 -67
10CFR 1907 Cluj 8215 815 -77
11Uta Arad 8206 716 -96
12Arges Pitesti 7115 411 -74
13FC Botosani 8035 815 -73
14Oţelul 6024 713 -62
15Csikszereda 8017 418 -141
16FC Voluntari 6006 519 -140

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,30X3,0122,38

Çifte şans

1X1,30121,18X21,32

Karşılıklı gol

Var1,50Yok1,94

1,5 Alt / Üst

Alt3,31Üst1,13

2,5 Alt / Üst

Alt1,74Üst1,63

3,5 Alt / Üst

Alt1,24Üst2,66

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga I'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.