FC Voluntari 1-2 FCSB: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Voluntari 1–2 FCSB (19 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 14–18, isabetli şut 2–7, topa sahip olma %38–%62, korner 4–2.
Maç özeti
FC Voluntari – FCSB maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Remus Gutea 59' (FC Voluntari); Paul Arnold Garita 27', Alexandru Stoian 85' (FCSB). xG: FC Voluntari 1,2 – 2,8 FCSB.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Voluntari: Florin Pîrvu · FCSB: L. Reghecampf
Maç akışı
FC Voluntari üstte · FCSB altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 12' sarı kart: Ion Gheorghe (FC Voluntari)
- 27' gol: Paul Arnold Garita (FCSB)
- 29' sarı kart: Karlo Muhar (FCSB)
- 45' oyuncu değişikliği: Marvin Schieb ↔ Godfried Roemeratoe (FC Voluntari)
- 45' oyuncu değişikliği: Karlo Muhar ↔ Ofri Arad (FCSB)
- 45' oyuncu değişikliği: Meriton Korenica ↔ Joao Paulo Fernandes (FCSB)
- 55' sarı kart: Florin Cristian Pârvu (FC Voluntari)
- 59' gol: Remus Gutea (FC Voluntari)
- 61' sarı kart: Risto Radunović (FCSB)
- 66' oyuncu değişikliği: Merloi George Cristian ↔ Mihael Onișa (FC Voluntari)
- 68' sarı kart: Mihael Onișa (FC Voluntari)
- 72' oyuncu değişikliği: Juri Cisotti ↔ Dennis Politic (FCSB)
- 72' oyuncu değişikliği: Risto Radunović ↔ Aymen Boutoutaou (FCSB)
- 78' oyuncu değişikliği: Paul Arnold Garita ↔ Alexandru Stoian (FCSB)
- 82' oyuncu değişikliği: Remus Gutea ↔ Nuno Miguel Santos Rodrigues (FC Voluntari)
- 83' oyuncu değişikliği: Matko Babić ↔ Mihai Roman II (FC Voluntari)
- 85' gol: Alexandru Stoian (FCSB)
- 88' oyuncu değişikliği: Denis Haruț ↔ Adi Marian Chică-Roșă (FC Voluntari)
Maç olayları
- FC VoluntariFCSB
- Denis Haruț ↔ Adi Marian Chică-RoșăOyuncu değişikliği88'
- 85'Gol Alexandru Stoian 1–2Asist: Ricardo padurariu
- Matko Babić ↔ Mihai Roman IIOyuncu değişikliği83'
- Remus Gutea ↔ Nuno Miguel Santos RodriguesOyuncu değişikliği82'
- 78'Paul Arnold Garita ↔ Alexandru StoianOyuncu değişikliği
- 72'Juri Cisotti ↔ Dennis PoliticOyuncu değişikliği
- 72'Risto Radunović ↔ Aymen BoutoutaouOyuncu değişikliği
- Mihael OnișaSarı kart68'
- Merloi George Cristian ↔ Mihael OnișaOyuncu değişikliği66'
- 61'Risto RadunovićSarı kart
- Gol Remus Gutea 1–1Asist: Godfried Roemeratoe59'
- Florin Cristian PârvuSarı kart55'
- Marvin Schieb ↔ Godfried RoemeratoeOyuncu değişikliği45'
- 45'Karlo Muhar ↔ Ofri AradOyuncu değişikliği
- 45'Meriton Korenica ↔ Joao Paulo FernandesOyuncu değişikliği
- 29'Karlo MuharSarı kart
- 27'Gol Paul Arnold Garita 0–1Asist: Risto Radunović
- Ion GheorgheSarı kart12'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %71 10/14 | %50 4/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (14 gol) | 1,12 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,21 (31 gol) | 1,50 (12 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (20 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (21 gol) | 1,43 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 7/15 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %43 6/14 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %50 4/8 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %50 4/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %50 4/8 |
| 4,5 Üst | %29 4/14 | %25 2/8 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %93 13/14 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,9 | 10,6 |
| 6,5 Üst | %93 14/15 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %67 10/15 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Berabere | %29 4/14 | %50 4/8 |
| Geride | %50 7/14 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Berabere | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Geride | %40 6/15 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Voluntari (14 maç)
FCSB (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Voluntari (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 3 | 6 |
| 31-45 | 0 | 4 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 1 | 7 |
FCSB (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 6 | 5 |
Kartlar
FC Voluntari
Sarı 29 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,1)
FCSB
Sarı 32 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Voluntari: iç saha, 8 maç · FCSB: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Voluntari – FCSB ilk 11'ler
FC Voluntari · 4-2-3-1
- 31M. JurharK
- 5D. HaruţD88' oyundan çıktı 88. dk
- 6S. ČestićD
- 4D. DumbrăvanuD
- 30A. ȘuteuD
- 40L. CvekO
- 8I. GheorgheO12' sarı kart 12. dk
- 19M. SchiebO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10G. MerloiO66' oyundan çıktı 66. dk
- 11R. GuțeaO59' gol 59. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 9M. BabićF83' oyundan çıktı 83. dk
- 28B. ÈtefanO
- 12B. ÈtefanK
- 22Nuno RodriguesO82' oyuna girdi 82. dk
- 7M. RomanF83' oyuna girdi 83. dk
- 80G. RoemeratoeO45' oyuna girdi 45. dk59' asist 59. dk
- 44M. OnișaD66' oyuna girdi 66. dk68' sarı kart 68. dk
- 25D. KikiD
- 14A. ChioveanuK
- 29A. Chică-RoșăF88' oyuna girdi 88. dk
Teknik direktör: Florin Pîrvu
FCSB · 4-2-3-1
- 32Ș. TârnovanuK
- 2V. CrețuD
- 5J. DawaD
- 3André DuarteD
- 4Ricardo PadurariuD85' asist 85. dk
- 73K. MuharO29' sarı kart 29. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 33R. RadunovićO27' asist 27. dk61' sarı kart 61. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 11D. MiculescuO
- 31J. CisottiO72' oyundan çıktı 72. dk
- 7M. KorenicaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 14A. GaritaF27' gol 27. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 21D. BatubinsikaD
- 28A. BoutoutaouF72' oyuna girdi 72. dk
- 8E. GnahoréO
- 97R. LabonneD
- 18João PauloO45' oyuna girdi 45. dk
- 20D. PoliticF72' oyuna girdi 72. dk
- 13M. PopaK
- 17M. PopescuD
- 77L. StancuO
- 90A. StoianF78' oyuna girdi 78. dk85' gol 85. dk
- 15O. AradD45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: L. Reghecampf
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Voluntari 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-7). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. FCSB için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 9, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 18 maçta galibiyetler Voluntari 2 – FCSB 9; 7 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Eylül 2024, FCSB 3-0 Voluntari.
- Sıralama
- 15. (8 p) – 10. (15 p)
- Form (son 5)
- MMMGG – GMBMG
- H2H (G-B-M)
- 2-7-9 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %20
- Korner ort. (maç)
- 9,9
- iddaa MS 1-0-2
- 4,50 – 3,84 – 1,43
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Voluntari iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,33 gol yedi; FCSB dış saha 5 maçta 0,60 attı, 1,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Voluntari %50, FCSB %20. İlk yarıyı önde kapatma: Voluntari 2/6, FCSB 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Voluntari 4,8, FCSB 4,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,9. Maç başına kart: Voluntari 2,0, FCSB 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,50, 0 – 3,84, 2 – 1,43. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,94.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %35; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 19 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Romanya · Liga I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 15 | +21 | 33 |
| 2 | Universitatea Craiova | 14 | +24 | 32 |
| 3 | Rapid | 15 | +10 | 31 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 15 | +2 | 27 |
| 5 | Universitatea Cluj | 15 | +6 | 26 |
| 6 | Farul Constanta | 15 | +2 | 24 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 15 | +1 | 22 |
| 8 | FCSB | 15 | -1 | 21 |
| 9 | CFR 1907 Cluj | 14 | -1 | 18 |
| 10 | Uta Arad | 15 | -4 | 18 |
| 11 | Arges Pitesti | 15 | -7 | 15 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 14 | -10 | 15 |
| 13 | FC Botosani | 14 | -1 | 14 |
| 14 | Oţelul | 14 | -6 | 12 |
| 15 | FC Voluntari | 14 | -17 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 15 | -19 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 8 | +21 | 21 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 7 | +18 | 21 |
| 3 | Rapid | 8 | +9 | 19 |
| 4 | Farul Constanta | 7 | +8 | 17 |
| 5 | Universitatea Cluj | 8 | +5 | 16 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 8 | +5 | 14 |
| 7 | FCSB | 8 | +4 | 14 |
| 8 | Petrolul Ploiesti | 7 | +4 | 14 |
| 9 | Uta Arad | 7 | +5 | 12 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 6 | +6 | 11 |
| 11 | FC Botosani | 6 | +6 | 11 |
| 12 | Arges Pitesti | 8 | 0 | 11 |
| 13 | Oţelul | 8 | 0 | 10 |
| 14 | FC Voluntari | 8 | -3 | 8 |
| 15 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | -4 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 7 | -5 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrolul Ploiesti | 8 | -2 | 13 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 8 | +3 | 12 |
| 3 | Rapid | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Universitatea Craiova | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Universitatea Cluj | 7 | +1 | 10 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 7 | -4 | 8 |
| 7 | FCSB | 7 | -5 | 7 |
| 8 | Farul Constanta | 8 | -6 | 7 |
| 9 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 8 | -6 | 7 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 8 | -7 | 7 |
| 11 | Uta Arad | 8 | -9 | 6 |
| 12 | Arges Pitesti | 7 | -7 | 4 |
| 13 | FC Botosani | 8 | -7 | 3 |
| 14 | Oţelul | 6 | -6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 8 | -14 | 1 |
| 16 | FC Voluntari | 6 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga I'de oynanan diğer maçlar
- 18:00 U. Cluj 2–2 A. Pitesti
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
