Huancayo 4-1 Alianza Atletico: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Huancayo 4–1 Alianza Atletico (24 Ekim 2026). İlk yarı 4–0. Şut 18–15, isabetli şut 7–4, topa sahip olma %53–%47, korner 6–5.
Maç özeti
Huancayo – Alianza Atletico maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 4-0 tamamlandı. xG: Huancayo 1,7 – 1,1 Alianza Atletico.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Huancayo: R. Pellejero · Alianza Atletico: F. Urciuoli
Maç akışı
Huancayo üstte · Alianza Atletico altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' gol: Jean Franco Falconí (Huancayo)
- 7' gol: Nahuel Lujan (Huancayo)
- 30' gol: Daniel porozo (Huancayo)
- 37' sarı kart: Diego Carabaño (Huancayo)
- 37' gol: Diego Carabaño (Huancayo)
- 45' oyuncu değişikliği: Jairo Molina ↔ José María Ingratti (Alianza Atletico)
- 45' oyuncu değişikliği: Hernan Lupu ↔ Juan Delgado (Alianza Atletico)
- 45' oyuncu değişikliği: Jose Lujan ↔ Jimmy Perez (Alianza Atletico)
- 51' gol: Cristian Penilla (Alianza Atletico)
- 58' oyuncu değişikliği: Stefano Fernández ↔ Erick Perleche (Alianza Atletico)
- 62' oyuncu değişikliği: Daniel porozo ↔ Ronal Huaccha (Huancayo)
- 62' oyuncu değişikliği: Diego Carabaño ↔ Rick Campodonico (Huancayo)
- 63' sarı kart: Erick Perleche (Alianza Atletico)
- 72' oyuncu değişikliği: Ricardo Salcedo ↔ Aldo Quinonez (Huancayo)
- 72' oyuncu değişikliği: Nahuel Lujan ↔ E. Villar (Huancayo)
- 78' oyuncu değişikliği: Javier Sanguinetti ↔ Juan Gimenez (Huancayo)
- 78' oyuncu değişikliği: Guillermo Larios ↔ Jorge del Castillo (Alianza Atletico)
- 90' gol: Omar Alberto Labrador Gutierrez (Huancayo)
Maç olayları
- HuancayoAlianza Atletico
- Gol Omar Alberto Labrador Gutierrez 5–190'
- Javier Sanguinetti ↔ Juan GimenezOyuncu değişikliği78'
- 78'Guillermo Larios ↔ Jorge del CastilloOyuncu değişikliği
- Ricardo Salcedo ↔ Aldo QuinonezOyuncu değişikliği72'
- Nahuel Lujan ↔ E. VillarOyuncu değişikliği72'
- 63'Erick PerlecheSarı kart
- Daniel porozo ↔ Ronal HuacchaOyuncu değişikliği62'
- Diego Carabaño ↔ Rick CampodonicoOyuncu değişikliği62'
- 58'Stefano Fernández ↔ Erick PerlecheOyuncu değişikliği
- 51'Penaltı golü Cristian Penilla 4–1Penaltı
- 45'Jairo Molina ↔ José María IngrattiOyuncu değişikliği
- 45'Hernan Lupu ↔ Juan DelgadoOyuncu değişikliği
- 45'Jose Lujan ↔ Jimmy PerezOyuncu değişikliği
- Diego CarabañoSarı kart37'
- Gol Diego Carabaño 4–0Asist: Javier Sanguinetti37'
- Gol Daniel porozo 3–0Asist: Javier Sanguinetti30'
- Gol Nahuel Lujan 2–0Asist: Javier Sanguinetti7'
- Gol Jean Franco Falconí 1–05'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 14/32 | %63 10/16 |
| Beraberlik | %16 5/32 | %19 3/16 |
| Mağlubiyet | %41 13/32 | %19 3/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 14/33 | %24 4/17 |
| Beraberlik | %21 7/33 | %18 3/17 |
| Mağlubiyet | %36 12/33 | %59 10/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (46 gol) | 1,75 (28 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (48 gol) | 1,06 (17 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,48 (49 gol) | 1,24 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (48 gol) | 1,88 (32 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %66 21/32 | %69 11/16 |
| 1,5 Üst | %88 28/32 | %94 15/16 |
| 2,5 Üst | %63 20/32 | %56 9/16 |
| 3,5 Üst | %28 9/32 | %19 3/16 |
| Gol yememe | %22 7/32 | %19 3/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 22/33 | %76 13/17 |
| 1,5 Üst | %76 25/33 | %88 15/17 |
| 2,5 Üst | %58 19/33 | %59 10/17 |
| 3,5 Üst | %45 15/33 | %47 8/17 |
| Gol yememe | %21 7/33 | %6 1/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %78 25/32 | %81 13/16 |
| 8,5 Üst | %56 18/32 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %47 15/32 | %63 10/16 |
| 10,5 Üst | %44 14/32 | %56 9/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %67 22/33 | %71 12/17 |
| 8,5 Üst | %48 16/33 | %47 8/17 |
| 9,5 Üst | %42 14/33 | %35 6/17 |
| 10,5 Üst | %30 10/33 | %24 4/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %94 30/32 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %78 25/32 | %69 11/16 |
| 4,5 Üst | %66 21/32 | %69 11/16 |
| 5,5 Üst | %50 16/32 | %44 7/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %82 27/33 | %76 13/17 |
| 3,5 Üst | %70 23/33 | %65 11/17 |
| 4,5 Üst | %42 14/33 | %41 7/17 |
| 5,5 Üst | %30 10/33 | %24 4/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %81 26/32 | %88 14/16 |
| 7,5 Üst | %75 24/32 | %81 13/16 |
| 8,5 Üst | %41 13/32 | %56 9/16 |
| 9,5 Üst | %34 11/32 | %44 7/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %82 27/33 | %82 14/17 |
| 7,5 Üst | %76 25/33 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %64 21/33 | %59 10/17 |
| 9,5 Üst | %48 16/33 | %41 7/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %28 9/32 | %31 5/16 |
| Berabere | %47 15/32 | %50 8/16 |
| Geride | %25 8/32 | %19 3/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/33 | %12 2/17 |
| Berabere | %48 16/33 | %47 8/17 |
| Geride | %27 9/33 | %41 7/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Huancayo (32 maç)
Alianza Atletico (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Huancayo (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 6 |
| 16-30 | 5 | 4 |
| 31-45 | 10 | 6 |
| 46-60 | 4 | 6 |
| 61-75 | 5 | 11 |
| 76-90 | 9 | 8 |
Alianza Atletico (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 5 |
| 16-30 | 8 | 8 |
| 31-45 | 4 | 8 |
| 46-60 | 10 | 6 |
| 61-75 | 8 | 1 |
| 76-90 | 10 | 10 |
Kartlar
Huancayo
Sarı 82 · Kırmızı 11 (32 maç · maç başı sarı 2,6)
Alianza Atletico
Sarı 71 · Kırmızı 7 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 291 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Huancayo: iç saha, 16 maç · Alianza Atletico: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Huancayo – Alianza Atletico ilk 11'ler
Huancayo · 4-2-3-1
- 12Á. ZamudioK
- 16J. FalconíD5' gol 5. dk
- 26M. GaonaD
- 70J. ValoyesD
- 2Omar Alberto Labrador GutierrezD
- 8D. CarabañoO37' gol 37. dk37' sarı kart 37. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 22R. SalcedoO72' oyundan çıktı 72. dk
- 23P. MagallanesO
- 10N. LujánO7' gol 7. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 11Javier Andrés SanguinettiO7' asist 7. dk30' asist 30. dk37' asist 37. dk+1
- 97D. PorozoF30' gol 30. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 7R. CampodónicoO62' oyuna girdi 62. dk
- 29A. CcorahuaK
- 17J. GiménezF78' oyuna girdi 78. dk
- 19R. HuacchaF62' oyuna girdi 62. dk
- 9J. MartÃnezF
- 92Y. MurilloD
- 91A. QuiñónezO72' oyuna girdi 72. dk
- 28J. RostaingD
- 38E. VillarO72' oyuna girdi 72. dk
Teknik direktör: R. Pellejero
Alianza Atletico · 4-1-4-1
- 31S. RivadeneyraK
- 16S. FernándezD58' oyundan çıktı 58. dk
- 2R. SuarezD
- 6J. LujánD45' oyundan çıktı 45. dk
- 19J. MendietaD
- 25W. GuzmánO
- 11G. LariosO78' oyundan çıktı 78. dk
- 15H. LupúO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10Germán DíazO
- 17C. PenillaO51' gol 51. dk
- 29J. MolinaF45' oyundan çıktı 45. dk
- 40J. QuiñónesD
- 20Jimmy PérezO45' oyuna girdi 45. dk
- 95D. PrietoK
- 21E. PerlecheD58' oyuna girdi 58. dk63' sarı kart 63. dk
- 27J. IngrattiF45' oyuna girdi 45. dk
- 24A. GordilloD
- 8F. FloresO
- 37J. DelgadoO45' oyuna girdi 45. dk
- 22J. del CastilloO78' oyuna girdi 78. dk
Teknik direktör: F. Urciuoli
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Huancayo 5 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 9-4). Öne çıkan: son 5 maçını kazandı. Alianza Atletico için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 9, yenilen 9. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Huancayo 5 – Alianza Atletico 4; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Mayıs 2026, Alianza Atletico 4-1 Huancayo.
- Sıralama
- 10. (41 p) – 9. (43 p)
- Form (son 5)
- GGGGG – MGGMG
- H2H (G-B-M)
- 5-3-4 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %80
- Korner ort. (maç)
- 9,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,37 – 3,96 – 4,90
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Huancayo iç saha 14 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,14 gol yedi; Alianza Atletico dış saha 15 maçta 1,33 attı, 1,73 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Huancayo %71, Alianza Atletico %80. İlk yarıyı önde kapatma: Huancayo 4/14, Alianza Atletico 2/15.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Huancayo 7,0, Alianza Atletico 2,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,0. Maç başına kart: Huancayo 2,8, Alianza Atletico 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,37, 0 – 3,96, 2 – 4,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,10, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,90.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %76; maç başına toplam korner ortalaması 9,0; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 01:43 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Peru · Primera División puan durumu · Primera Division: Tabla Anual
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 32 | +30 | 68 |
| 2 | Universitario | 32 | +20 | 60 |
| 3 | FBC Melgar | 32 | +17 | 54 |
| 4 | Deportivo Garcilaso | 32 | +15 | 54 |
| 5 | Sporting Cristal | 33 | +15 | 51 |
| 6 | Cusco | 33 | -1 | 51 |
| 7 | Cienciano | 32 | +9 | 50 |
| 8 | Alianza Atletico | 32 | +3 | 49 |
| 9 | Sport Huancayo | 32 | -2 | 47 |
| 10 | Club Deportivo Los Chankas | 32 | -12 | 47 |
| 11 | Sport Boys | 32 | +2 | 45 |
| 12 | Juan Pablo II College | 32 | -10 | 41 |
| 13 | Atletico Grau | 33 | -9 | 37 |
| 14 | Comerciantes Unidos | 32 | -3 | 36 |
| 15 | ADT | 33 | -12 | 32 |
| 16 | UCV Moquegua | 32 | -21 | 29 |
| 17 | FC Cajamarca | 32 | -21 | 28 |
| 18 | UTC Cajamarca | 32 | -20 | 18 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
