← Maçlar
Peru · Primera División18 Ekim 2026 · 21:15 TSİ

FC Cajamarca 0-1 CD Moquegua: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FC Cajamarca
0–1İY 0–0
CD Moquegua
Maç sonu

FC Cajamarca 0–1 CD Moquegua (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 15–7, isabetli şut 5–1, topa sahip olma %59–%41, korner 4–4.

Maç özeti

FC Cajamarca – CD Moquegua maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Brayan Angulo 89' (CD Moquegua). xG: FC Cajamarca 0,7 – 0,5 CD Moquegua.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
FC Cajamarca: C. Ayala · CD Moquegua: José Soto

Maç akışı

FC Cajamarca üstte · CD Moquegua altta

01530İY607590 58' oyuncu değişikliği: P. Cejas ↔ José Reinaldo Lugo Quiñónez (FC Cajamarca)↔67' oyuncu değişikliği: Edgar Lastre ↔ Allonso Alberto Dávila Cárdenas (CD Moquegua)↔72' oyuncu değişikliği: Jeferson Collazos ↔ Brayan Angulo (CD Moquegua)↔73' oyuncu değişikliği: Nicolas Chavez ↔ Diego Ramírez (CD Moquegua)↔74' oyuncu değişikliği: S. Enciso ↔ Jonathan Betancourt (FC Cajamarca)↔87' oyuncu değişikliği: José Mauricio Arrasco Calderón ↔ Sebastien Pineau (FC Cajamarca)↔89' gol: Brayan Angulo (CD Moquegua)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 58' oyuncu değişikliği: P. Cejas ↔ José Reinaldo Lugo Quiñónez (FC Cajamarca)
  • 67' oyuncu değişikliği: Edgar Lastre ↔ Allonso Alberto Dávila Cárdenas (CD Moquegua)
  • 72' oyuncu değişikliği: Jeferson Collazos ↔ Brayan Angulo (CD Moquegua)
  • 73' oyuncu değişikliği: Nicolas Chavez ↔ Diego Ramírez (CD Moquegua)
  • 74' oyuncu değişikliği: S. Enciso ↔ Jonathan Betancourt (FC Cajamarca)
  • 87' oyuncu değişikliği: José Mauricio Arrasco Calderón ↔ Sebastien Pineau (FC Cajamarca)
  • 89' gol: Brayan Angulo (CD Moquegua)

Maç olayları

  1. FC CajamarcaCD Moquegua
  2. 89'Gol Brayan Angulo 0–1Asist: Allonso Alberto Dávila Cárdenas
  3. José Mauricio Arrasco Calderón ↔ Sebastien PineauOyuncu değişikliği87'
  4. S. Enciso ↔ Jonathan BetancourtOyuncu değişikliği74'
  5. 73'Nicolas Chavez ↔ Diego RamírezOyuncu değişikliği
  6. 72'Jeferson Collazos ↔ Brayan AnguloOyuncu değişikliği
  7. 67'Edgar Lastre ↔ Allonso Alberto Dávila CárdenasOyuncu değişikliği
  8. P. Cejas ↔ José Reinaldo Lugo QuiñónezOyuncu değişikliği58'

Maç istatistikleri

FC CajamarcaCD Moquegua
59%Topa sahip olma41%
0,71Beklenen gol (xG)0,50
15Toplam şut7
5İsabetli şut1
8İsabetsiz şut3
2Engellenen şut3
6Ceza sahası içi şut4
9Ceza sahası dışı şut3
4Korner4
3Ofsayt1
11Faul17
0Sarı kart0
0Kırmızı kart0
0Kurtarış5
512Pas248
420İsabetli pas164

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FC Cajamarca
Toplam (33)İç saha (17)
Galibiyet%24 8/33%24 4/17
Beraberlik%21 7/33%24 4/17
Mağlubiyet%55 18/33%53 9/17
CD Moquegua
Toplam (32)Dış saha (16)
Galibiyet%22 7/32%19 3/16
Beraberlik%25 8/32%13 2/16
Mağlubiyet%53 17/32%69 11/16

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FC Cajamarca
Toplam (33)İç saha (17)
Attığı gol / maç1,39 (46 gol)1,59 (27 gol)
Yediği gol / maç1,97 (65 gol)2,00 (34 gol)
CD Moquegua
Toplam (32)Dış saha (16)
Attığı gol / maç0,78 (25 gol)0,44 (7 gol)
Yediği gol / maç1,44 (46 gol)1,56 (25 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FC Cajamarca
Toplam (33)İç saha (17)
KG Var%67 22/33%76 13/17
1,5 Üst%82 27/33%88 15/17
2,5 Üst%64 21/33%65 11/17
3,5 Üst%45 15/33%59 10/17
Gol yememe%6 2/33%6 1/17
CD Moquegua
Toplam (32)Dış saha (16)
KG Var%38 12/32%19 3/16
1,5 Üst%66 21/32%63 10/16
2,5 Üst%47 15/32%38 6/16
3,5 Üst%19 6/32%13 2/16
Gol yememe%28 9/32%25 4/16

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

FC Cajamarca
Toplam (32)İç saha (17)
Maçta toplam korner (ort.)7,97,8
7,5 Üst%53 17/32%59 10/17
8,5 Üst%38 12/32%41 7/17
9,5 Üst%22 7/32%18 3/17
10,5 Üst%19 6/32%12 2/17
CD Moquegua
Toplam (32)Dış saha (16)
Maçta toplam korner (ort.)8,68,1
7,5 Üst%75 24/32%75 12/16
8,5 Üst%38 12/32%31 5/16
9,5 Üst%31 10/32%25 4/16
10,5 Üst%25 8/32%19 3/16

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

FC Cajamarca
Toplam (32)İç saha (17)
Maç başı kart4,54,7
2,5 Üst%75 24/32%76 13/17
3,5 Üst%56 18/32%53 9/17
4,5 Üst%44 14/32%47 8/17
5,5 Üst%38 12/32%41 7/17
CD Moquegua
Toplam (32)Dış saha (16)
Maç başı kart4,54,0
2,5 Üst%72 23/32%75 12/16
3,5 Üst%63 20/32%63 10/16
4,5 Üst%50 16/32%38 6/16
5,5 Üst%31 10/32%25 4/16

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

FC Cajamarca
Toplam (32)İç saha (17)
Maç başı isabetli şut9,79,7
6,5 Üst%84 27/32%88 15/17
7,5 Üst%75 24/32%82 14/17
8,5 Üst%69 22/32%71 12/17
9,5 Üst%53 17/32%59 10/17
CD Moquegua
Toplam (32)Dış saha (16)
Maç başı isabetli şut8,58,2
6,5 Üst%72 23/32%69 11/16
7,5 Üst%66 21/32%63 10/16
8,5 Üst%47 15/32%44 7/16
9,5 Üst%38 12/32%31 5/16

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FC Cajamarca
Toplam (33)İç saha (17)
Önde%24 8/33%24 4/17
Berabere%33 11/33%29 5/17
Geride%42 14/33%47 8/17
CD Moquegua
Toplam (32)Dış saha (16)
Önde%22 7/32%19 3/16
Berabere%41 13/32%31 5/16
Geride%38 12/32%50 8/16

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FC Cajamarca (33 maç)

1/151/X21/21X/11X/X5X/252/122/X02/212

CD Moquegua (32 maç)

1/131/X31/21X/13X/X5X/252/112/X02/211

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FC Cajamarca (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 8
16-30 7 7
31-45 6 10
46-60 4 9
61-75 5 9
76-90 14 11

CD Moquegua (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 2
16-30 3 5
31-45 1 9
46-60 7 8
61-75 3 5
76-90 3 10

Kartlar

FC Cajamarca

Sarı 77 · Kırmızı 7 (33 maç · maç başı sarı 2,3)

CD Moquegua

Sarı 73 · Kırmızı 5 (32 maç · maç başı sarı 2,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 291 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

FC Cajamarca: iç saha, 17 maç · CD Moquegua: dış saha, 16 maç

FC CajamarcaCD Moquegua
%49,9Topa sahip olma%36,4
1,45Beklenen gol (xG)0,32
13,3Toplam şut9,2
4,5İsabetli şut2,6
6,1Ceza sahası içi şut4,4
3,7Korner2,9
370Pas257
%78Pas isabeti%70
3,1Kurtarış4,3
13,6Faul12,1
1,7Ofsayt1,4
2,5Sarı kart2,1
0,12Kırmızı kart0,19

Rakiplerine izin verdikleri

1,33Rakibin xG'si1,82
12,9Rakibin şutu17,3
5,2Rakibin isabetli şutu5,6
4,2Rakibin korneri5,3

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

FC Cajamarca – CD Moquegua ilk 11'ler

FC Cajamarca · 4-2-3-1

  1. 3J. MedinaK
  2. 44Carlos Daniel Gómez CcasaniD
  3. 21J. VegaD
  4. 95Y. VílchezD
  5. 4J. SotoD
  6. 18Jefferson Gabriel Orejuela IzquierdoO
  7. 25P. GoyonecheO
  8. 17B. PalaciosO
  9. 11M. ArrascoO87' oyundan çıktı 87. dk
  10. 31S. EncisoO74' oyundan çıktı 74. dk
  11. 9P. CejasF58' oyundan çıktı 58. dk
Yedekler
  • 77J. LugoF58' oyuna girdi 58. dk
  • 12S. Aspajo CohenK
  • 88H. CamachoO
  • 27J. BetancourtO74' oyuna girdi 74. dk
  • 13C. CorreaO
  • 14A. GutiérrezD
  • 7S. PineauF87' oyuna girdi 87. dk
  • 6M. RasmussenF
  • 5R. SuarezD

Teknik direktör: C. Ayala

CD Moquegua · 4-2-3-1

  1. 1C. GradosK
  2. 4A. PerlecheD
  3. 13J. LojasD
  4. 3C. EncisoD
  5. 15N. AmasifuénD
  6. 25R. ChipaoO
  7. 8C. MejíaO
  8. 7E. LastreO67' oyundan çıktı 67. dk
  9. 10N. ChávezO73' oyundan çıktı 73. dk
  10. 17Y. ZapataO
  11. 90J. CollazosF72' oyundan çıktı 72. dk
Yedekler
  • 16Allonso Alberto Dávila CárdenasF67' oyuna girdi 67. dk89' asist 89. dk
  • 11B. AnguloF72' oyuna girdi 72. dk89' gol 89. dk
  • 20D. RamírezO73' oyuna girdi 73. dk
  • 29R. FigueroaK
  • 30J. GrandaD
  • 6Jimmy Rangell Jiménez CárdenasD
  • 24A. LecarosF
  • 88Y. LópezD
  • 22E. MontenegroD

Teknik direktör: José Soto

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta FC Cajamarca 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-10). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. UCV Moquegua için son 5 maçın dökümü: 0G 0B 5M, atılan 2, yenilen 14. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 5 maçta galibiyetler FC Cajamarca 2 – UCV Moquegua 3; 0 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,60 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Nisan 2026, UCV Moquegua 2-1 FC Cajamarca.

Sıralama
15. (28 p) – 17. (25 p)
Form (son 5)
BMGMG – MMMMM
H2H (G-B-M)
2-0-3 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %21
Korner ort. (maç)
7,8
iddaa MS 1-0-2
1,68 – 3,21 – 3,59
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

FC Cajamarca iç saha 14 maçta maç başına 1,71 gol attı, 2,14 gol yedi; UCV Moquegua dış saha 14 maçta 0,43 attı, 1,64 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: FC Cajamarca %71, UCV Moquegua %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FC Cajamarca %86, UCV Moquegua %21. İlk yarıyı önde kapatma: FC Cajamarca 3/14, UCV Moquegua 3/14.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): FC Cajamarca 3,4, UCV Moquegua 2,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,8. Maç başına kart: FC Cajamarca 3,1, UCV Moquegua 2,4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,68, 0 – 3,21, 2 – 3,59. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,77, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 1,85.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %54; maç başına toplam korner ortalaması 7,8; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 24 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 10:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Peru · Primera División puan durumu · Primera Division: Tabla Anual

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Alianza Lima 322084 5323 +3068 GGGMG
2Universitario 321796 5737 +2060 BGGGB
3FBC Melgar 321598 5437 +1754 BGGBM
4Deportivo Garcilaso 3216610 5035 +1554 MMGMG
5Sporting Cristal 3315612 6348 +1551 GMGGB
6Cusco 3316314 4647 -151 MGGMM
7Cienciano 3215512 5344 +950 GGMGM
8Alianza Atletico 3214711 4946 +349 GMMGG
9Sport Huancayo 3214513 4648 -247 GGGMG
10Club Deportivo Los Chankas 3213811 3951 -1247 BGMMB
11Sport Boys 3212911 3735 +245 MMGGB
12Juan Pablo II College 3211813 4757 -1041 BGMGM
13Atletico Grau 3310716 3241 -937 MBMMG
14Comerciantes Unidos 3281212 4447 -336 BMGBB
15ADT 3371115 3648 -1232 MBGBB
16UCV Moquegua 327817 2546 -2129 MGMMB
17FC Cajamarca 327718 4465 -2128 BMMMM
18UTC Cajamarca 325819 3858 -2018 MMMGM
#TakımOGBMAYAVP
1ADT ———— —— ——
2Alianza Atletico ———— —— ——
3Alianza Lima ———— —— ——
4Atletico Grau ———— —— ——
5Cienciano ———— —— ——
6Club Deportivo Los Chankas ———— —— ——
7Comerciantes Unidos ———— —— ——
8Cusco ———— —— ——
9Deportivo Garcilaso ———— —— ——
10FBC Melgar ———— —— ——
11FC Cajamarca ———— —— ——
12Juan Pablo II College ———— —— ——
13Sport Boys ———— —— ——
14Sport Huancayo ———— —— ——
15Sporting Cristal ———— —— ——
16UCV Moquegua ———— —— ——
17UTC Cajamarca ———— —— ——
18Universitario ———— —— ——
#TakımOGBMAYAVP
1ADT ———— —— ——
2Alianza Atletico ———— —— ——
3Alianza Lima ———— —— ——
4Atletico Grau ———— —— ——
5Cienciano ———— —— ——
6Club Deportivo Los Chankas ———— —— ——
7Comerciantes Unidos ———— —— ——
8Cusco ———— —— ——
9Deportivo Garcilaso ———— —— ——
10FBC Melgar ———— —— ——
11FC Cajamarca ———— —— ——
12Juan Pablo II College ———— —— ——
13Sport Boys ———— —— ——
14Sport Huancayo ———— —— ——
15Sporting Cristal ———— —— ——
16UCV Moquegua ———— —— ——
17UTC Cajamarca ———— —— ——
18Universitario ———— —— ——

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,68X3,2123,59

Çifte şans

1X1,12121,16X21,64

Karşılıklı gol

Var1,55Yok1,85

2,5 Alt / Üst

Alt1,77Üst1,62

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.