Auxerre 0-1 Paris FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Auxerre 0–1 Paris FC (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 7–10, isabetli şut 2–3, topa sahip olma %34–%66, korner 1–5.
Paylaş
Maç özeti
Auxerre – Paris FC maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Lassine Sinayoko 63' (Paris FC). xG: Auxerre 0,8 – 0,9 Paris FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stade de l'Abbé-Deschamps, Auxerre
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Auxerre: W. Still · Paris FC: L. Rosenior
Maç akışı
Auxerre üstteParis FC altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %63 · 0 şut · 0,0
- 16–30'Dep %60 · 0 şut · 0,0
- 31–45+'Dep %55 · 3 şut · 0,1
- 46–60'Dep %79 · 2 şut · 0,1
- 61–75'Dep %63 · 2 şut · 0,4
- 76–90+'Dep %69 · 3 şut · 0,3
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Auxerre, Dep = Paris FC.
Maç olayları
- AuxerreParis FC
- 90'Pablo Pagis ↔ Moustapha MbowOyuncu değişikliği
- 90'Lassine Sinayoko ↔ Omar SissokoOyuncu değişikliği
- Kevin DanoisSarı kart88'
- Fredrik Oppegard ↔ Rayan MandengueOyuncu değişikliği85'
- William StillSarı kart80'
- Danny Namaso ↔ Remy Labeau LascaryOyuncu değişikliği74'
- Naouirou Ahamada ↔ Kevin DanoisOyuncu değişikliği74'
- 73'Ilan Kebbal ↔ Patrick ZabiOyuncu değişikliği
- 66'Moses Simon ↔ Luca KoleoshoOyuncu değişikliği
- Telli Siwe ↔ Clément AkpaOyuncu değişikliği65'
- Marvin Senaya ↔ Lamine SyOyuncu değişikliği65'
- 63'Gol Lassine Sinayoko 0–1Asist: Pablo Pagis
- Fredrik OppegardVAR: gol iptal39'
- Sinaly DiomandeSarı kart16'
- Cameron ArcherSarı kart15'
- 15'Pierre Lees MelouSarı kart
Auxerre iç sahada (5 maç) · Paris FC deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 13 maç (2017'den beri)
3 Auxerre5 berabere5 Paris FC
- Auxerre iç sahada 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Paris FC deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Auxerre, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%20).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Auxerre
Paris FC
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,30 (13 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,20 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,40 (24 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,91 yüksek | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,70 (17 gol)ligde 7. · lig ortalamasından 0,20 yüksek | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (10 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,49 düşük | 1,00 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %80 8/10ligde 1.–2. · lig ortalamasından 20 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10ligde 4.–5. · lig ortalamasından 12 puan yüksek | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10ligde 11.–12. · lig ortalamasından 10 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 9.–10. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %40 4/10 | %40 2/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,0 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %30 3/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 8,2 |
| 6,5 Üst | %70 7/10 | %40 2/5 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 6,4 |
| 6,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %80 4/5 |
| Geride | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Geride | %0 0/10 | %0 0/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Auxerre (10 maç)
Paris FC (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Auxerre (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 0 | 5 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 1 | 6 |
Paris FC (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 4 | 0 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
Auxerre
Sarı 21 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 2,1)
Paris FC
Sarı 22 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Auxerre: iç saha, 5 maç · Paris FC: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Auxerre – Paris FC ilk 11'ler
Auxerre · 4-3-3
- 1P. NardiK
- 29M. SenayaD65' oyundan çıktı 65. dk
- 4A. TuanzebeD
- 20S. DiomandéD16' sarı kart 16. dk
- 13T. SiweD65' oyundan çıktı 65. dk
- 8N. AhamadaO74' oyundan çıktı 74. dk
- 17P. EkwahO
- 22F. OppegårdO85' oyundan çıktı 85. dk
- 21R. FaivreF
- 9C. ArcherF15' sarı kart 15. dk
- 10D. NamasoF74' oyundan çıktı 74. dk
- 27L. SyD65' oyuna girdi 65. dk
- 77Aristide ZossouO
- 92C. AkpaD65' oyuna girdi 65. dk
- 5K. DanoisO74' oyuna girdi 74. dk88' sarı kart 88. dk
- 23M. DiopK
- 32R. MandengueD85' oyuna girdi 85. dk
- 3R. Labeau LascaryF74' oyuna girdi 74. dk
- 15C. MakossoD
- 46A. PiedfortO
Teknik direktör: W. Still
Paris FC · 3-4-2-1
- 1K. TrappK
- 14H. TraoréD
- 42D. CoppolaD
- 6OtávioD
- 23R. MatondoO
- 20M. LopezO
- 33P. Lees-MelouO15' sarı kart 15. dk
- 27M. SimonO66' oyundan çıktı 66. dk
- 10I. KebbalO73' oyundan çıktı 73. dk
- 7P. PagisO63' asist 63. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 9L. SinayokoF63' gol 63. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 28T. De SmetD
- 15L. KoleoshoF66' oyuna girdi 66. dk
- 11J. KrassoF
- 4V. MarchettiO
- 3E. MbembaD
- 5M. MbowD90' oyuna girdi 90. dk
- 16O. NkambadioK
- 18O. SissokoF90' oyuna girdi 90. dk
- 8E. ZabiO73' oyuna girdi 73. dk
Teknik direktör: L. Rosenior
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAuxerre
14. sıra · 10 puan · 10 maç · averaj -11
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGBM
Paris FC
2. sıra · 20 puan · 10 maç · averaj +7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGMG
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Ligue 1 (Fransa) 10. hafta programında Auxerre – Paris maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 21:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 14. sırada (10 puan), konuk ekip 4. sırada (17 puan).
Form (son 5 maç)
Auxerre son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Paris için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 10, yenilen 8. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 14. (10 p) – 4. (17 p)
- Form (son 5)
- MBGMG – GMGMG
- H2H (G-B-M)
- 3-5-5 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 4,36 – 3,73 – 1,53
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Auxerre 3, Paris 5 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Şubat 2026, Auxerre 0-0 Paris.
Gol istatistikleri
Auxerre iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,25 gol yedi; Paris dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Auxerre %50, Paris %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Auxerre %75, Paris %50. İlk yarıyı önde kapatma: Auxerre 0/4, Paris 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Auxerre 6,2, Paris 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: Auxerre 1,5, Paris 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,36, 0 – 3,73, 2 – 1,53. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,00, Üst 1,54. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,95.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 20:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Fransa · Ligue 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 10 | +12 | 23 |
| 2 | Paris FC | 10 | +7 | 20 |
| 3 | Lille | 9 | +6 | 18 |
| 4 | Lyon | 9 | +8 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | +7 | 15 |
| 7 | Monaco | 9 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Toulouse | 10 | +1 | 13 |
| 11 | Stade Brestois 29 | 9 | +4 | 12 |
| 12 | Lorient | 9 | -1 | 12 |
| 13 | Strasbourg | 10 | -4 | 10 |
| 14 | Auxerre | 10 | -11 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | -8 | 8 |
| 16 | Estac Troyes | 10 | -10 | 8 |
| 17 | Le Mans | 9 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | -11 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lyon | 5 | +9 | 13 |
| 2 | Rennes | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Paris FC | 5 | +7 | 13 |
| 4 | Nice | 5 | +5 | 11 |
| 5 | Lille | 5 | +4 | 11 |
| 6 | Marseille | 5 | +5 | 9 |
| 7 | Lens | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Paris Saint Germain | 4 | +4 | 9 |
| 9 | Monaco | 4 | +3 | 8 |
| 10 | Strasbourg | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Toulouse | 5 | 0 | 7 |
| 12 | Auxerre | 5 | -1 | 7 |
| 13 | Lorient | 5 | -1 | 7 |
| 14 | Le Mans | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Stade Brestois 29 | 4 | +2 | 4 |
| 16 | Angers | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Estac Troyes | 5 | -6 | 4 |
| 18 | Le Havre | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 6 | +8 | 14 |
| 2 | Stade Brestois 29 | 5 | +2 | 8 |
| 3 | Lille | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Paris FC | 5 | 0 | 7 |
| 5 | Monaco | 5 | -1 | 7 |
| 6 | Marseille | 4 | +2 | 6 |
| 7 | Toulouse | 5 | +1 | 6 |
| 8 | Lorient | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Lens | 5 | -1 | 4 |
| 10 | Lyon | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Angers | 4 | -4 | 4 |
| 12 | Estac Troyes | 5 | -4 | 4 |
| 13 | Nice | 4 | -4 | 3 |
| 14 | Strasbourg | 6 | -7 | 3 |
| 15 | Rennes | 4 | -7 | 3 |
| 16 | Auxerre | 5 | -10 | 3 |
| 17 | Le Mans | 5 | -5 | 2 |
| 18 | Le Havre | 4 | -3 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Bu maç için gösterilebilecek iddaa oranı yok.
Oranlar yalnız iddaa'dan ve maç başlamadan önce alınmış olarak gösterilir. Kaynak: İddaa · bilgi amaçlıdır.
