Strasbourg 5-1 AJ Auxerre: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Strasbourg 5–1 AJ Auxerre (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 19–6, isabetli şut 6–2, topa sahip olma %64–%36, korner 5–0.
Maç özeti
Strasbourg – AJ Auxerre maçı 5-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Dario Essugo 41', Martial Godo 55', Conrad Harder 62' (pen.), Gessime Yassine 77', 85' (Strasbourg); Cameron Archer 68' (AJ Auxerre). xG: Strasbourg 3,0 – 0,5 AJ Auxerre.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Strasbourg: Hugo Oliveira · AJ Auxerre: W. Still
Maç akışı
Strasbourg üstteAJ Auxerre altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %73 · 2 şut · 0,5
- 16–30'Ev %74 · 3 şut · 0,2
- 31–45+'Ev %73 · 4 şut · 0,4
- 46–60'Ev %69 · 2 şut · 0,1
- 61–75'Ev %66 · 4 şut · 1,0
- 76–90+'Ev %75 · 3 şut · 0,7
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Strasbourg, Dep = AJ Auxerre.
Maç olayları
- StrasbourgAJ Auxerre
- 87'Romain FaivreSarı kart
- Gol Gessime Yassine 5–1Asist: Joaquín Martínez Gauna85'
- Conrad Harder ↔ Jacobo OrtegaOyuncu değişikliği78'
- Dario Essugo ↔ Pape Demba DiopOyuncu değişikliği78'
- Gol Gessime Yassine 4–1Asist: Sebastian Nanasi77'
- 74'Lamfia DioubatéKırmızı kart
- 73'Naouirou Ahamada ↔ Youssef KhouddaOyuncu değişikliği
- 72'Paul NardiSarı kart
- 68'Gol Cameron Archer 3–1Asist: Romain Faivre
- Giovanni Reyna ↔ Diogo SousaOyuncu değişikliği66'
- Ismael Doukoure ↔ Jeyland MitchellOyuncu değişikliği66'
- 63'Danny Namaso ↔ Arthur PiedfortOyuncu değişikliği
- 63'Kevin Danois ↔ Lamfia DioubatéOyuncu değişikliği
- 63'Lamine Sy ↔ Rayan MandengueOyuncu değişikliği
- 63'Christ Makosso ↔ Marvin SenayaOyuncu değişikliği
- Penaltı golü Conrad Harder 3–0Penaltı62'
- 60'Christ MakossoSarı kart
- Martial Godo ↔ Sebastian NanasiOyuncu değişikliği59'
- Gol Martial Godo 2–0Asist: Gessime Yassine55'
- 51'William StillSarı kart
- Hugo Filipe Carvalho de OliveiraSarı kart44'
- Gol Dario Essugo 1–0Asist: Joaquín Martínez Gauna41'
- 39'Lamine SySarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %60 6/10 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %60 6/10 | %80 4/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,80 (18 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,30 yüksek | 2,25 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,20 (22 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,71 yüksek | 1,50 (6 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,30 (13 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,20 düşük | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,40 (24 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,91 yüksek | 3,60 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %80 8/10ligde 1.–2. · lig ortalamasından 20 puan yüksek | %100 4/4 |
| 1,5 Üst | %100 10/10 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %90 9/10ligde 1. · lig ortalamasından 32 puan yüksek | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %0 0/10 | %0 0/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %80 8/10ligde 1.–2. · lig ortalamasından 20 puan yüksek | %100 5/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10ligde 4.–5. · lig ortalamasından 12 puan yüksek | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %100 5/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,3 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %40 4/10 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/4 |
| 10,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 11,6 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %60 6/10 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %30 3/10 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,5 | 10,5 |
| 6,5 Üst | %90 9/10 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %90 9/10 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %50 2/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 11,6 |
| 6,5 Üst | %70 7/10 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %50 2/4 |
| Berabere | %30 3/10 | %25 1/4 |
| Geride | %40 4/10 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %20 1/5 |
| Geride | %40 4/10 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Strasbourg (10 maç)
AJ Auxerre (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Strasbourg (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 6 | 7 |
AJ Auxerre (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 0 | 5 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 1 | 6 |
Kartlar
Strasbourg
Sarı 18 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,8)
AJ Auxerre
Sarı 21 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Strasbourg: iç saha, 4 maç · AJ Auxerre: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Strasbourg – AJ Auxerre ilk 11'ler
Strasbourg · 4-3-3
- 1F. JörgensenK
- 24L. HøgsbergD
- 6I. DoukouréD66' oyundan çıktı 66. dk
- 31Abdoul Karim CoulibalyD
- 36OsoD41' asist 41. dk85' asist 85. dk
- 14Dário EssugoO41' gol 41. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 29S. El MourabetO
- 10G. ReynaO66' oyundan çıktı 66. dk
- 80Gessime YassineF55' asist 55. dk77' gol 77. dk85' gol 85. dk
- 40C. HarderF62' gol 62. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 20M. GodoF55' gol 55. dk59' oyundan çıktı 59. dk
- 23Diogo SousaO66' oyuna girdi 66. dk
- 12M. PiekutowskiK
- 30J. OrtegaF78' oyuna girdi 78. dk
- 11S. NanasiO59' oyuna girdi 59. dk77' asist 77. dk
- 4J. MitchellD66' oyuna girdi 66. dk
- 26O. KellymanO
- 21P. DiopO78' oyuna girdi 78. dk
- 16G. AntwiD
- 7S. Amo-AmeyawF
Teknik direktör: Hugo Oliveira
AJ Auxerre · 3-4-2-1
- 1P. NardiK72' sarı kart 72. dk
- 15C. MakossoD60' sarı kart 60. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 4A. TuanzebeD
- 92C. AkpaD
- 27L. SyO39' sarı kart 39. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 8N. AhamadaO73' oyundan çıktı 73. dk
- 5K. DanoisO63' oyundan çıktı 63. dk
- 22F. OppegårdO
- 21R. FaivreO68' asist 68. dk87' sarı kart 87. dk
- 10D. NamasoO63' oyundan çıktı 63. dk
- 9C. ArcherF68' gol 68. dk
- 23M. DiopK
- 34L. DioubateO63' oyuna girdi 63. dk74' kırmızı kart 74. dk
- 20S. DiomandéD
- 47Youssef KhouddaF
- 32R. MandengueD63' oyuna girdi 63. dk
- 46A. PiedfortO63' oyuna girdi 63. dk
- 29M. SenayaD63' oyuna girdi 63. dk
- 13T. SiweD
- 77Aristide ZossouO
Teknik direktör: W. Still
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Fransa · Ligue 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Strasbourg 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 4-11). Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Auxerre 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-7).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Strasbourg 5, Auxerre 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Mart 2026, Auxerre 0-0 Strasbourg.
- Sıralama
- 16. (7 p) – 12. (10 p)
- Form (son 5)
- MMMMB – BGMGG
- H2H (G-B-M)
- 5-1-1 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %88 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %100
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 1,71 – 3,58 – 3,59
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Strasbourg bu sezon 8 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,25 gol yedi; Auxerre dış saha 4 maçta 1,75 attı, 3,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %88, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Strasbourg %75, Auxerre %100. İlk yarıyı önde kapatma: Strasbourg 2/8, Auxerre 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Strasbourg 2,5, Auxerre 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: Strasbourg 1,9, Auxerre 1,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,71, 0 – 3,58, 2 – 3,59. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,20, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,24.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %94; KG var ortalaması %88; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fransa · Ligue 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 10 | +12 | 23 |
| 2 | Paris FC | 10 | +7 | 20 |
| 3 | Lille | 9 | +6 | 18 |
| 4 | Lyon | 9 | +8 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | +7 | 15 |
| 7 | Monaco | 9 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Toulouse | 10 | +1 | 13 |
| 11 | Stade Brestois 29 | 9 | +4 | 12 |
| 12 | Lorient | 9 | -1 | 12 |
| 13 | Strasbourg | 10 | -4 | 10 |
| 14 | Auxerre | 10 | -11 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | -8 | 8 |
| 16 | Estac Troyes | 10 | -10 | 8 |
| 17 | Le Mans | 9 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | -11 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lyon | 5 | +9 | 13 |
| 2 | Rennes | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Paris FC | 5 | +7 | 13 |
| 4 | Nice | 5 | +5 | 11 |
| 5 | Lille | 5 | +4 | 11 |
| 6 | Marseille | 5 | +5 | 9 |
| 7 | Lens | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Paris Saint Germain | 4 | +4 | 9 |
| 9 | Monaco | 4 | +3 | 8 |
| 10 | Strasbourg | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Toulouse | 5 | 0 | 7 |
| 12 | Auxerre | 5 | -1 | 7 |
| 13 | Lorient | 5 | -1 | 7 |
| 14 | Le Mans | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Stade Brestois 29 | 4 | +2 | 4 |
| 16 | Angers | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Estac Troyes | 5 | -6 | 4 |
| 18 | Le Havre | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 6 | +8 | 14 |
| 2 | Stade Brestois 29 | 5 | +2 | 8 |
| 3 | Lille | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Paris FC | 5 | 0 | 7 |
| 5 | Monaco | 5 | -1 | 7 |
| 6 | Marseille | 4 | +2 | 6 |
| 7 | Toulouse | 5 | +1 | 6 |
| 8 | Lorient | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Lens | 5 | -1 | 4 |
| 10 | Lyon | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Angers | 4 | -4 | 4 |
| 12 | Estac Troyes | 5 | -4 | 4 |
| 13 | Nice | 4 | -4 | 3 |
| 14 | Strasbourg | 6 | -7 | 3 |
| 15 | Rennes | 4 | -7 | 3 |
| 16 | Auxerre | 5 | -10 | 3 |
| 17 | Le Mans | 5 | -5 | 2 |
| 18 | Le Havre | 4 | -3 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar
- 19:15 Lyon 2–0 Angers
- 19:15 Paris 3–1 Monaco
- 22:45 Marsilya 2–0 Toulouse
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
