Romanya · Liga II · 13. hafta

Acs Viitorul Selimbar 0-2 Ştefăneşti: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 0–2 MS İY 0–0

Acs Viitorul Selimbar 0–2 Ştefăneşti (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Acs Viitorul Selimbar – Ştefăneşti maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: G. Plumbuitu 76', R. Bobocea 90+2' (Ştefăneşti).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Stadionul Municipal, Sibiu

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Acs Viitorul Selimbar üstte · Ştefăneşti altta

01530İY607590 24' sarı kart (Acs Viitorul Selimbar)35' sarı kart (Ştefăneşti)49' sarı kart (Ştefăneşti)76' gol: G. Plumbuitu (Ştefăneşti)90+2' gol: R. Bobocea (Ştefăneşti)90+4' sarı kart (Acs Viitorul Selimbar)90+4' sarı kart (Ştefăneşti)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 24' sarı kart (Acs Viitorul Selimbar)
  • 35' sarı kart (Ştefăneşti)
  • 49' sarı kart (Ştefăneşti)
  • 76' gol: G. Plumbuitu (Ştefăneşti)
  • 90+2' gol: R. Bobocea (Ştefăneşti)
  • 90+4' sarı kart (Acs Viitorul Selimbar)
  • 90+4' sarı kart (Ştefăneşti)

Maç olayları

  1. Acs Viitorul SelimbarŞtefăneşti
  2. Sarı kart90+4'
  3. 90+4'Sarı kart
  4. 90+2'Gol R. Bobocea 0–2
  5. 76'Gol G. Plumbuitu 0–1
  6. 49'Sarı kart
  7. 35'Sarı kart
  8. Sarı kart24'
Maç özeti

Ev sahibi

Acs Viitorul Selimbar

19. sıra · 9 puan

MMMGM

Deplasman

Ştefăneşti

20. sıra · 9 puan

MMMMM

Acs Viitorul Selimbar iç sahada (6 maç) · Ştefăneşti deplasmanda (7 maç), bu sezon

0,67 Gol atma maç başı 0,43
1,00 Gol yeme maç başı 2,57
%17 Gol yememe maçların %14
%50 KG Var maçların %14
%0 2.5 Üst maçların %71

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Viitorul Şelimbăr iç sahada 6 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Ştefăneşti deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
  • Viitorul Şelimbăr, iç saha maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez 2,5 üst bitti (%0).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Acs Viitorul Selimbar
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%15 2/13%17 1/6
Beraberlik%23 3/13%50 3/6
Mağlubiyet%62 8/13%33 2/6
Ştefăneşti
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%23 3/13%14 1/7
Beraberlik%0 0/13%0 0/7
Mağlubiyet%77 10/13%86 6/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Acs Viitorul Selimbar
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç0,62 (8 gol)0,67 (4 gol)
Yediği gol / maç1,85 (24 gol)1,00 (6 gol)
Ştefăneşti
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,69 (9 gol)0,43 (3 gol)
Yediği gol / maç2,23 (29 gol)2,57 (18 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Acs Viitorul Selimbar
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%46 6/13%50 3/6
1,5 Üst%77 10/13%67 4/6
2,5 Üst%38 5/13%0 0/6
3,5 Üst%23 3/13%0 0/6
Gol yememe%15 2/13%17 1/6
Ştefăneşti
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%31 4/13%14 1/7
1,5 Üst%85 11/13%100 7/7
2,5 Üst%69 9/13%71 5/7
3,5 Üst%31 4/13%29 2/7
Gol yememe%15 2/13%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Acs Viitorul Selimbar
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%15 2/13%0 0/6
Berabere%38 5/13%67 4/6
Geride%46 6/13%33 2/6
Ştefăneşti
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%15 2/13%14 1/7
Berabere%15 2/13%14 1/7
Geride%69 9/13%71 5/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Acs Viitorul Selimbar (13 maç)

1/111/X01/21X/11X/X2X/222/102/X12/25

Ştefăneşti (13 maç)

1/111/X01/21X/12X/X0X/202/102/X02/29

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Acs Viitorul Selimbar (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 1
31-45 0 2
46-60 2 6
61-75 1 3
76-90 3 9

Ştefăneşti (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 0 5
31-45 3 4
46-60 1 2
61-75 1 5
76-90 3 2

Kartlar

Acs Viitorul Selimbar

Sarı 32 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,5)

Ştefăneşti

Sarı 27 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 140 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Acs Viitorul Selimbar

19. sıra · 9 puan · 13 maç · averaj -16

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMGM

  1. 31.10 CSM Satu Mare 2–0 Acs Viitorul Selimbar M
  2. 25.10 Acs Viitorul Selimbar 1–0 ASA Targu Mures G
  3. 17.10 Concordia 5–0 Acs Viitorul Selimbar M
  4. 10.10 Acs Viitorul Selimbar 0–1 Unirea Slobozia M
  5. 02.10 Corvinul Hunedoara Hazırlık 2–0 Acs Viitorul Selimbar M
  6. 19.09 Slatina 2–1 Acs Viitorul Selimbar M
Deplasman

Ştefăneşti

20. sıra · 9 puan · 13 maç · averaj -20

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMM

  1. 31.10 Ştefăneşti 0–3 Chindia Targoviste M
  2. 24.10 Metalul Buzău 3–0 Ştefăneşti M
  3. 17.10 Ştefăneşti 1–4 CS Dinamo București M
  4. 11.10 CS Afumati 4–0 Ştefăneşti M
  5. 26.09 CSA Steaua Bucureşti Hazırlık 4–1 Ştefăneşti M
  6. 19.09 Ştefăneşti 0–1 Metaloglobus M

Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Liga II (Romanya) 13. hafta programında Acs Viitorul Selimbar – Ştefăneşti maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 12:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 19. sırada (9 puan), konuk ekip 21. sırada (6 puan).

Form (son 5 maç)

Acs Viitorul Selimbar son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 2 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Ştefăneşti için son 5 maçın dökümü: 0G 0B 5M, atılan 1, yenilen 15. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 4 maçta gol atamadı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
19. (9 p) – 21. (6 p)
Form (son 5)
MGMMM – MMMMM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %83
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %17
iddaa MS 1-0-2
1,37 – 3,67 – 5,17
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Acs Viitorul Selimbar iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,80 gol yedi; Ştefăneşti dış saha 6 maçta 0,17 attı, 3,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Acs Viitorul Selimbar %60, Ştefăneşti %17. İlk yarıyı önde kapatma: Acs Viitorul Selimbar 0/5, Ştefăneşti 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,37, 0 – 3,67, 2 – 5,17. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,76, Üst 1,59. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,66.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 3 gol attılar, 25 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 11:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Romanya · Liga II puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Chindia Targoviste 131003 3415 +1930 GGGGG
2FC Politehnica Timisoara 12840 2310 +1328 GBGGB
3Slatina 13913 2112 +928 MGMMG
4Popești-Leordeni 13832 2920 +927 GGGGM
5Concordia 13814 3319 +1425 MGBGG
6CSM Reşiţa 12804 1713 +424 GGMMG
7Cetatea Suceava 13643 2517 +822 GGGBM
8Metalul Buzău 12633 149 +521 GGBGM
9Metaloglobus 13634 1816 +221 MBGGG
10Gloria Bistriţa 13706 1816 +221 GMGMG
11FC Bacau 13544 2415 +919 MGMMB
12Bihor Oradea 13544 2013 +719 GGGBM
13CS Afumati 13535 2021 -118 GMMMB
14Unirea Slobozia 13427 1715 +214 GMBGG
15CSM Ramnicu Valcea 12426 1319 -614 GMMMG
16CSA Steaua Bucureşti 12255 1319 -611 GBBGB
17ASA Targu Mures 13328 1427 -1311 MMMMM
18CSM Satu Mare 13166 917 -89 BBMGM
19Viitorul Şelimbăr 13238 824 -169 MMGMM
20Ştefăneşti 133010 929 -209 MMMMG
21CS Dinamo București 12228 1632 -168 MBGMB
22Dumbrăviţa 13049 926 -174 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Politehnica Timisoara 6510 92 +716
2Chindia Targoviste 6501 188 +1015
3Slatina 6501 146 +815
4Popești-Leordeni 6501 1710 +715
5Gloria Bistriţa 7502 128 +415
6CSM Reşiţa 7502 106 +415
7FC Bacau 7421 187 +1114
8Bihor Oradea 7421 123 +914
9Cetatea Suceava 7421 157 +814
10Metalul Buzău 5401 104 +612
11CS Afumati 7322 1211 +111
12Metaloglobus 7322 88 011
13Concordia 6303 148 +69
14ASA Targu Mures 6303 1012 -29
15CSM Ramnicu Valcea 7223 1011 -18
16Unirea Slobozia 6213 138 +57
17CSA Steaua Bucureşti 7142 89 -17
18Viitorul Şelimbăr 6132 46 -26
19CSM Satu Mare 6132 35 -26
20Ştefăneşti 6204 611 -56
21Dumbrăviţa 7034 411 -73
22CS Dinamo București 5014 511 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Concordia 7511 1911 +816
2Chindia Targoviste 7502 167 +915
3Slatina 7412 76 +113
4FC Politehnica Timisoara 6330 148 +612
5Popești-Leordeni 7331 1210 +212
6Metaloglobus 6312 108 +210
7CSM Reşiţa 5302 77 09
8Metalul Buzău 7232 45 -19
9Cetatea Suceava 6222 1010 08
10CS Afumati 6213 810 -27
11Unirea Slobozia 7214 47 -37
12CS Dinamo București 7214 1121 -107
13Gloria Bistriţa 6204 68 -26
14CSM Ramnicu Valcea 5203 38 -56
15Bihor Oradea 6123 810 -25
16FC Bacau 6123 68 -25
17CSA Steaua Bucureşti 5113 510 -54
18CSM Satu Mare 7034 612 -63
19Viitorul Şelimbăr 7106 418 -143
20Ştefăneşti 7106 318 -153
21ASA Targu Mures 7025 415 -112
22Dumbrăviţa 6015 515 -101

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Acs Viitorul Selimbar1,37
X · Beraberlik3,67
2 · Ştefăneşti5,17

2,5 Alt / Üst

Alt1,76
Üst1,59

Karşılıklı gol

Var1,69
Yok1,66
Tüm marketler (12)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,05Yok1,06

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,1303,2122,13

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,94Üst1,47

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,32Üst2,27

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,24Üst2,56

1. Yarı Sonucu

11,8302,1725,40

2. Yarı Sonucu

11,7202,4924,75

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,00Üst1,44

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,090 ve 22,02

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,340 ve 21,50

Tek / Çift

Tek1,70Çift1,65

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,94Üst1,47

Aynı gün Liga II'de oynanan diğer maçlar