Romanya · Liga II · 13. hafta

Bihor Oradea 0-1 CSM Slatina: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 0–1 MS İY 0–1

Bihor Oradea 0–1 CSM Slatina (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Bihor Oradea – CSM Slatina maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: R. Matis 45+1' (CSM Slatina).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Stadionul Iuliu Bodola, Oradea

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Bihor Oradea üstte · CSM Slatina altta

01530İY607590 35' sarı kart: A. Rauta (CSM Slatina)45+1' gol: R. Matis (CSM Slatina)90+3' sarı kart (CSM Slatina)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 35' sarı kart: A. Rauta (CSM Slatina)
  • 45+1' gol: R. Matis (CSM Slatina)
  • 90+3' sarı kart (CSM Slatina)

Maç olayları

  1. Bihor OradeaCSM Slatina
  2. 90+3'Sarı kart
  3. 45+1'Gol R. Matis 0–1
  4. 35'A. RautaSarı kart
Maç özeti

Ev sahibi

Bihor Oradea

12. sıra · 19 puan

GGGGB

Deplasman

CSM Slatina

3. sıra · 28 puan

GMGMM

Bihor Oradea iç sahada (7 maç) · CSM Slatina deplasmanda (7 maç), bu sezon

1,71 Gol atma maç başı 1,00
0,43 Gol yeme maç başı 0,86
%57 Gol yememe maçların %57
%29 KG Var maçların %29
%29 2.5 Üst maçların %29

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 2 maç (2024'ten beri)

0 Bihor Oradea1 berabere1 CSM Slatina

  • Bihor Oradea iç sahada 7 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Slatina deplasmanda 7 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Bihor Oradea
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%38 5/13%57 4/7
Beraberlik%31 4/13%29 2/7
Mağlubiyet%31 4/13%14 1/7
CSM Slatina
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%69 9/13%57 4/7
Beraberlik%8 1/13%14 1/7
Mağlubiyet%23 3/13%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Bihor Oradea
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,54 (20 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç1,00 (13 gol)0,43 (3 gol)
CSM Slatina
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,62 (21 gol)1,00 (7 gol)
Yediği gol / maç0,92 (12 gol)0,86 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Bihor Oradea
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%38 5/13%29 2/7
1,5 Üst%77 10/13%71 5/7
2,5 Üst%38 5/13%29 2/7
3,5 Üst%31 4/13%14 1/7
Gol yememe%46 6/13%57 4/7
CSM Slatina
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%46 6/13%29 2/7
1,5 Üst%69 9/13%57 4/7
2,5 Üst%46 6/13%29 2/7
3,5 Üst%23 3/13%14 1/7
Gol yememe%46 6/13%57 4/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Bihor Oradea
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%62 8/13%86 6/7
Berabere%23 3/13%0 0/7
Geride%15 2/13%14 1/7
CSM Slatina
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%54 7/13%43 3/7
Berabere%23 3/13%43 3/7
Geride%23 3/13%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Bihor Oradea (13 maç)

1/151/X21/21X/10X/X2X/212/102/X02/22

CSM Slatina (13 maç)

1/171/X01/20X/11X/X1X/212/112/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Bihor Oradea (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 4 0
31-45 4 4
46-60 1 3
61-75 1 1
76-90 3 3

CSM Slatina (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 0
16-30 3 1
31-45 3 3
46-60 3 3
61-75 4 1
76-90 4 1

Kartlar

Bihor Oradea

Sarı 33 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,5)

CSM Slatina

Sarı 32 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 140 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Bihor Oradea

12. sıra · 19 puan · 13 maç · averaj +7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGB

  1. 31.10 Cetatea Suceava 2–2 Bihor Oradea B
  2. 27.10 Csikszereda 1–2 Bihor Oradea G
  3. 22.10 Bihor Oradea 2–0 CSM Reşiţa G
  4. 17.10 Dumbrăviţa 0–2 Bihor Oradea G
  5. 11.10 Bihor Oradea 1–0 FC Bacau G
Deplasman

CSM Slatina

3. sıra · 28 puan · 13 maç · averaj +9

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGMM

  1. 01.11 CSM Slatina 1–2 Concordia M
  2. 24.10 Cetatea Suceava 2–0 CSM Slatina M
  3. 17.10 CSM Slatina 1–0 Unirea Slobozia G
  4. 10.10 CSM Reşiţa 3–1 CSM Slatina M
  5. 04.10 CSM Slatina 0–4 Universitatea Craiova Hazırlık M
  6. 03.10 Arges Pitesti Hazırlık 0–0 CSM Slatina B
  7. 19.09 CSM Slatina 2–1 Viitorul Şelimbăr G

Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Liga II (Romanya) 13. hafta programında Bihor Oradea – CSM Slatina maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 13:30 oynanacak. Sıralamada Bihor Oradea 9., CSM Slatina 4.; iki takım arasında 6 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Bihor Oradea son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 9 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. CSM Slatina son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 8 gol yedi.

Sıralama
9. (19 p) – 4. (25 p)
Form (son 5)
BGGGG – MMGMG
H2H (G-B-M)
0-1-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %33
iddaa MS 1-0-2
1,89 – 3,05 – 2,96
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Bihor Oradea 0, CSM Slatina 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 19 Ekim 2025, CSM Slatina 2-0 Bihor Oradea.

Gol istatistikleri

Bihor Oradea iç saha 6 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,33 gol yedi; CSM Slatina dış saha 6 maçta 1,00 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Bihor Oradea %33, CSM Slatina %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bihor Oradea %33, CSM Slatina %33. İlk yarıyı önde kapatma: Bihor Oradea 6/6, CSM Slatina 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,89, 0 – 3,05, 2 – 2,96. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,71, Üst 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,86.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 12:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Romanya · Liga II puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Chindia Targoviste 131003 3415 +1930 GGGGG
2FC Politehnica Timisoara 12840 2310 +1328 GBGGB
3Slatina 13913 2112 +928 MGMMG
4Popești-Leordeni 13832 2920 +927 GGGGM
5Concordia 13814 3319 +1425 MGBGG
6CSM Reşiţa 12804 1713 +424 GGMMG
7Cetatea Suceava 13643 2517 +822 GGGBM
8Metalul Buzău 12633 149 +521 GGBGM
9Metaloglobus 13634 1816 +221 MBGGG
10Gloria Bistriţa 13706 1816 +221 GMGMG
11FC Bacau 13544 2415 +919 MGMMB
12Bihor Oradea 13544 2013 +719 GGGBM
13CS Afumati 13535 2021 -118 GMMMB
14Unirea Slobozia 13427 1715 +214 GMBGG
15CSM Ramnicu Valcea 12426 1319 -614 GMMMG
16CSA Steaua Bucureşti 12255 1319 -611 GBBGB
17ASA Targu Mures 13328 1427 -1311 MMMMM
18CSM Satu Mare 13166 917 -89 BBMGM
19Viitorul Şelimbăr 13238 824 -169 MMGMM
20Ştefăneşti 133010 929 -209 MMMMG
21CS Dinamo București 12228 1632 -168 MBGMB
22Dumbrăviţa 13049 926 -174 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Politehnica Timisoara 6510 92 +716
2Chindia Targoviste 6501 188 +1015
3Slatina 6501 146 +815
4Popești-Leordeni 6501 1710 +715
5Gloria Bistriţa 7502 128 +415
6CSM Reşiţa 7502 106 +415
7FC Bacau 7421 187 +1114
8Bihor Oradea 7421 123 +914
9Cetatea Suceava 7421 157 +814
10Metalul Buzău 5401 104 +612
11CS Afumati 7322 1211 +111
12Metaloglobus 7322 88 011
13Concordia 6303 148 +69
14ASA Targu Mures 6303 1012 -29
15CSM Ramnicu Valcea 7223 1011 -18
16Unirea Slobozia 6213 138 +57
17CSA Steaua Bucureşti 7142 89 -17
18Viitorul Şelimbăr 6132 46 -26
19CSM Satu Mare 6132 35 -26
20Ştefăneşti 6204 611 -56
21Dumbrăviţa 7034 411 -73
22CS Dinamo București 5014 511 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Concordia 7511 1911 +816
2Chindia Targoviste 7502 167 +915
3Slatina 7412 76 +113
4FC Politehnica Timisoara 6330 148 +612
5Popești-Leordeni 7331 1210 +212
6Metaloglobus 6312 108 +210
7CSM Reşiţa 5302 77 09
8Metalul Buzău 7232 45 -19
9Cetatea Suceava 6222 1010 08
10CS Afumati 6213 810 -27
11Unirea Slobozia 7214 47 -37
12CS Dinamo București 7214 1121 -107
13Gloria Bistriţa 6204 68 -26
14CSM Ramnicu Valcea 5203 38 -56
15Bihor Oradea 6123 810 -25
16FC Bacau 6123 68 -25
17CSA Steaua Bucureşti 5113 510 -54
18CSM Satu Mare 7034 612 -63
19Viitorul Şelimbăr 7106 418 -143
20Ştefăneşti 7106 318 -153
21ASA Targu Mures 7025 415 -112
22Dumbrăviţa 6015 515 -101

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Bihor Oradea1,89
X · Beraberlik3,05
2 · CSM Slatina2,96

2,5 Alt / Üst

Alt1,71
Üst1,64

Karşılıklı gol

Var1,52
Yok1,86
Tüm marketler (12)

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,3803,5221,49

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,71Yok1,08

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,30Üst2,36

1. Yarı Sonucu

12,4302,0023,51

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,41Üst2,04

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,27Üst2,44

2. Yarı Sonucu

12,2302,3423,12

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,66Üst1,68

Çifte Şans

1 ve 01,171 ve 21,160 ve 21,48

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,121 ve 21,410 ve 21,27

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,55Üst1,82

Tek / Çift

Tek1,73Çift1,62

Aynı gün Liga II'de oynanan diğer maçlar