← Maçlar
Romanya · Liga II · 11. hafta25 Ekim 2026 · 12:00 TSİ

Acs Viitorul Selimbar 1-0 Asa Targu Mures: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Acs Viitorul Selimbar
1–0İY 0–0
Asa Targu Mures
Maç sonu

Acs Viitorul Selimbar 1–0 Asa Targu Mures (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Acs Viitorul Selimbar – Asa Targu Mures maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: G. Monea 90+2' (Acs Viitorul Selimbar).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Acs Viitorul Selimbar üstte · Asa Targu Mures altta

01530İY607590 15' sarı kart (Acs Viitorul Selimbar)67' sarı kart (Asa Targu Mures)81' sarı kart (Acs Viitorul Selimbar)90+2' gol: G. Monea (Acs Viitorul Selimbar)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 15' sarı kart (Acs Viitorul Selimbar)
  • 67' sarı kart (Asa Targu Mures)
  • 81' sarı kart (Acs Viitorul Selimbar)
  • 90+2' gol: G. Monea (Acs Viitorul Selimbar)

Maç olayları

  1. Acs Viitorul SelimbarAsa Targu Mures
  2. Gol G. Monea 1–090+2'
  3. Sarı kart81'
  4. 67'Sarı kart
  5. Sarı kart15'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Acs Viitorul Selimbar
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%15 2/13%17 1/6
Beraberlik%23 3/13%50 3/6
Mağlubiyet%62 8/13%33 2/6
Asa Targu Mures
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%23 3/13%0 0/7
Beraberlik%15 2/13%29 2/7
Mağlubiyet%62 8/13%71 5/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Acs Viitorul Selimbar
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç0,62 (8 gol)0,67 (4 gol)
Yediği gol / maç1,85 (24 gol)1,00 (6 gol)
Asa Targu Mures
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,08 (14 gol)0,57 (4 gol)
Yediği gol / maç2,08 (27 gol)2,14 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Acs Viitorul Selimbar
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%46 6/13%50 3/6
1,5 Üst%77 10/13%67 4/6
2,5 Üst%38 5/13%0 0/6
3,5 Üst%23 3/13%0 0/6
Gol yememe%15 2/13%17 1/6
Asa Targu Mures
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%46 6/13%43 3/7
1,5 Üst%69 9/13%71 5/7
2,5 Üst%54 7/13%57 4/7
3,5 Üst%38 5/13%29 2/7
Gol yememe%8 1/13%0 0/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Acs Viitorul Selimbar
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%15 2/13%0 0/6
Berabere%38 5/13%67 4/6
Geride%46 6/13%33 2/6
Asa Targu Mures
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%15 2/13%0 0/7
Berabere%31 4/13%43 3/7
Geride%54 7/13%57 4/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Acs Viitorul Selimbar (13 maç)

1/111/X01/21X/11X/X2X/222/102/X12/25

Asa Targu Mures (13 maç)

1/121/X01/20X/10X/X1X/232/112/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Acs Viitorul Selimbar (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 1
31-45 0 2
46-60 2 6
61-75 1 3
76-90 3 9

Asa Targu Mures (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 2 4
31-45 3 4
46-60 3 6
61-75 3 4
76-90 1 4

Kartlar

Acs Viitorul Selimbar

Sarı 32 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,5)

Asa Targu Mures

Sarı 21 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 140 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Acs Viitorul Selimbar için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 2, yenilen 13. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Asa Targu Mures 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 11-12). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Acs Viitorul Selimbar 0, Asa Targu Mures 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 9 Ağustos 2025, Acs Viitorul Selimbar 1-3 Asa Targu Mures.

Sıralama
20. (6 p) – 15. (11 p)
Form (son 5)
MMMMB – MMGBG
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %60
iddaa MS 1-0-2
2,82 – 3,09 – 1,97
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Acs Viitorul Selimbar iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 1,00 gol yedi; Asa Targu Mures dış saha 5 maçta 0,80 attı, 1,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Acs Viitorul Selimbar %0, Asa Targu Mures %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Acs Viitorul Selimbar %75, Asa Targu Mures %60. İlk yarıyı önde kapatma: Acs Viitorul Selimbar 0/4, Asa Targu Mures 0/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,82, 0 – 3,09, 2 – 1,97. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 1,91.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %30; KG var ortalaması %68; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 25 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Romanya · Liga II puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Chindia Targoviste 131003 3415 +1930 GGGGG
2FC Politehnica Timisoara 12840 2310 +1328 GBGGB
3Slatina 13913 2112 +928 MGMMG
4Popești-Leordeni 13832 2920 +927 GGGGM
5Concordia 13814 3319 +1425 MGBGG
6CSM Reşiţa 12804 1713 +424 GGMMG
7Cetatea Suceava 13643 2517 +822 GGGBM
8Metalul Buzău 12633 149 +521 GGBGM
9Metaloglobus 13634 1816 +221 MBGGG
10Gloria Bistriţa 13706 1816 +221 GMGMG
11FC Bacau 13544 2415 +919 MGMMB
12Bihor Oradea 13544 2013 +719 GGGBM
13CS Afumati 13535 2021 -118 GMMMB
14Unirea Slobozia 13427 1715 +214 GMBGG
15CSM Ramnicu Valcea 12426 1319 -614 GMMMG
16CSA Steaua Bucureşti 12255 1319 -611 GBBGB
17ASA Targu Mures 13328 1427 -1311 MMMMM
18CSM Satu Mare 13166 917 -89 BBMGM
19Viitorul Şelimbăr 13238 824 -169 MMGMM
20Ştefăneşti 133010 929 -209 MMMMG
21CS Dinamo București 12228 1632 -168 MBGMB
22Dumbrăviţa 13049 926 -174 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Politehnica Timisoara 6510 92 +716
2Chindia Targoviste 6501 188 +1015
3Slatina 6501 146 +815
4Popești-Leordeni 6501 1710 +715
5Gloria Bistriţa 7502 128 +415
6CSM Reşiţa 7502 106 +415
7FC Bacau 7421 187 +1114
8Bihor Oradea 7421 123 +914
9Cetatea Suceava 7421 157 +814
10Metalul Buzău 5401 104 +612
11CS Afumati 7322 1211 +111
12Metaloglobus 7322 88 011
13Concordia 6303 148 +69
14ASA Targu Mures 6303 1012 -29
15CSM Ramnicu Valcea 7223 1011 -18
16Unirea Slobozia 6213 138 +57
17CSA Steaua Bucureşti 7142 89 -17
18Viitorul Şelimbăr 6132 46 -26
19CSM Satu Mare 6132 35 -26
20Ştefăneşti 6204 611 -56
21Dumbrăviţa 7034 411 -73
22CS Dinamo București 5014 511 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Concordia 7511 1911 +816
2Chindia Targoviste 7502 167 +915
3Slatina 7412 76 +113
4FC Politehnica Timisoara 6330 148 +612
5Popești-Leordeni 7331 1210 +212
6Metaloglobus 6312 108 +210
7CSM Reşiţa 5302 77 09
8Metalul Buzău 7232 45 -19
9Cetatea Suceava 6222 1010 08
10CS Afumati 6213 810 -27
11Unirea Slobozia 7214 47 -37
12CS Dinamo București 7214 1121 -107
13Gloria Bistriţa 6204 68 -26
14CSM Ramnicu Valcea 5203 38 -56
15Bihor Oradea 6123 810 -25
16FC Bacau 6123 68 -25
17CSA Steaua Bucureşti 5113 510 -54
18CSM Satu Mare 7034 612 -63
19Viitorul Şelimbăr 7106 418 -143
20Ştefăneşti 7106 318 -153
21ASA Targu Mures 7025 415 -112
22Dumbrăviţa 6015 515 -101

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,82X3,0921,97

Çifte şans

1X1,45121,17X21,21

Karşılıklı gol

Var1,51Yok1,91

2,5 Alt / Üst

Alt1,75Üst1,63

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga II'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.