Unirea Slobozia 2-0 Csm Satu Mare: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Unirea Slobozia 2–0 Csm Satu Mare (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Unirea Slobozia – Csm Satu Mare maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: G. Bobal 62', A. Serra 75' (Unirea Slobozia).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- May 1 Stadyumu, Slobozia
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Unirea Slobozia üstte · Csm Satu Mare altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 32' sarı kart (Csm Satu Mare)
- 36' sarı kart (Unirea Slobozia)
- 62' gol: G. Bobal (Unirea Slobozia)
- 75' gol: A. Serra (Unirea Slobozia)
- 84' sarı kart (Unirea Slobozia)
Maç olayları
- Unirea SloboziaCsm Satu Mare
- Sarı kart84'
- Gol A. Serra 2–075'
- Gol G. Bobal 1–062'
- Sarı kart36'
- 32'Sarı kart
Unirea Slobozia iç sahada (6 maç) · Csm Satu Mare deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Unirea Slobozia iç sahada 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- CSM Satu Mare deplasmanda bu sezon kazanamadı: 7 maçta 3 beraberlik, 4 mağlubiyet.
- CSM Satu Mare, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %8 1/13 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,31 (17 gol) | 2,17 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,15 (15 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,69 (9 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,31 (17 gol) | 1,71 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %31 4/13 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %62 8/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %38 5/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %15 2/13 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %0 0/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %62 8/13 | %67 4/6 |
| Geride | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Geride | %23 3/13 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Unirea Slobozia (13 maç)
Csm Satu Mare (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Unirea Slobozia (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 5 | 5 |
Csm Satu Mare (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 0 | 4 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Kartlar
Unirea Slobozia
Sarı 28 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Csm Satu Mare
Sarı 34 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 140 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiUnirea Slobozia
14. sıra · 14 puan · 13 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMBG
- 31.10 ASA Targu Mures 0–1 Unirea Slobozia G
- 24.10 Unirea Slobozia 2–2 Concordia B
- 17.10 Slatina 1–0 Unirea Slobozia M
- 10.10 Viitorul Şelimbăr 0–1 Unirea Slobozia G
- 19.09 Unirea Slobozia 0–1 Chindia Targoviste M
Csm Satu Mare
18. sıra · 9 puan · 13 maç · averaj -8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBBMG
- 31.10 Csm Satu Mare 2–0 Viitorul Şelimbăr G
- 25.10 Chindia Targoviste 3–2 Csm Satu Mare M
- 17.10 Csm Satu Mare 0–0 Metalul Buzău B
- 10.10 CS Dinamo București 2–2 Csm Satu Mare B
- 01.10 CFR 1907 Cluj Hazırlık 2–1 Csm Satu Mare M
- 19.09 Csm Satu Mare 0–2 CS Afumati M
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Unirea Slobozia ile Csm Satu Mare, Liga II (Romanya) 13. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 12:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 15. sırada (11 puan), konuk ekip 18. sırada (9 puan).
Form (son 5 maç)
Unirea Slobozia için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 4, yenilen 4. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Csm Satu Mare 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-7).
- Sıralama
- 15. (11 p) – 18. (9 p)
- Form (son 5)
- GBMGM – GMBBM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %67
- iddaa MS 1-0-2
- 1,67 – 3,08 – 3,65
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Unirea Slobozia iç saha 5 maçta maç başına 2,20 gol attı, 1,60 gol yedi; Csm Satu Mare dış saha 6 maçta 1,00 attı, 1,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Unirea Slobozia %80, Csm Satu Mare %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Unirea Slobozia %40, Csm Satu Mare %67. İlk yarıyı önde kapatma: Unirea Slobozia 2/5, Csm Satu Mare 2/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,67, 0 – 3,08, 2 – 3,65. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,58, Üst 1,77. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,68.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %53; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 11:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Romanya · Liga II puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Chindia Targoviste | 13 | +19 | 30 |
| 2 | FC Politehnica Timisoara | 12 | +13 | 28 |
| 3 | Slatina | 13 | +9 | 28 |
| 4 | Popești-Leordeni | 13 | +9 | 27 |
| 5 | Concordia | 13 | +14 | 25 |
| 6 | CSM Reşiţa | 12 | +4 | 24 |
| 7 | Cetatea Suceava | 13 | +8 | 22 |
| 8 | Metalul Buzău | 12 | +5 | 21 |
| 9 | Metaloglobus | 13 | +2 | 21 |
| 10 | Gloria Bistriţa | 13 | +2 | 21 |
| 11 | FC Bacau | 13 | +9 | 19 |
| 12 | Bihor Oradea | 13 | +7 | 19 |
| 13 | CS Afumati | 13 | -1 | 18 |
| 14 | Unirea Slobozia | 13 | +2 | 14 |
| 15 | CSM Ramnicu Valcea | 12 | -6 | 14 |
| 16 | CSA Steaua Bucureşti | 12 | -6 | 11 |
| 17 | ASA Targu Mures | 13 | -13 | 11 |
| 18 | CSM Satu Mare | 13 | -8 | 9 |
| 19 | Viitorul Şelimbăr | 13 | -16 | 9 |
| 20 | Ştefăneşti | 13 | -20 | 9 |
| 21 | CS Dinamo București | 12 | -16 | 8 |
| 22 | Dumbrăviţa | 13 | -17 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Politehnica Timisoara | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Chindia Targoviste | 6 | +10 | 15 |
| 3 | Slatina | 6 | +8 | 15 |
| 4 | Popești-Leordeni | 6 | +7 | 15 |
| 5 | Gloria Bistriţa | 7 | +4 | 15 |
| 6 | CSM Reşiţa | 7 | +4 | 15 |
| 7 | FC Bacau | 7 | +11 | 14 |
| 8 | Bihor Oradea | 7 | +9 | 14 |
| 9 | Cetatea Suceava | 7 | +8 | 14 |
| 10 | Metalul Buzău | 5 | +6 | 12 |
| 11 | CS Afumati | 7 | +1 | 11 |
| 12 | Metaloglobus | 7 | 0 | 11 |
| 13 | Concordia | 6 | +6 | 9 |
| 14 | ASA Targu Mures | 6 | -2 | 9 |
| 15 | CSM Ramnicu Valcea | 7 | -1 | 8 |
| 16 | Unirea Slobozia | 6 | +5 | 7 |
| 17 | CSA Steaua Bucureşti | 7 | -1 | 7 |
| 18 | Viitorul Şelimbăr | 6 | -2 | 6 |
| 19 | CSM Satu Mare | 6 | -2 | 6 |
| 20 | Ştefăneşti | 6 | -5 | 6 |
| 21 | Dumbrăviţa | 7 | -7 | 3 |
| 22 | CS Dinamo București | 5 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Concordia | 7 | +8 | 16 |
| 2 | Chindia Targoviste | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Slatina | 7 | +1 | 13 |
| 4 | FC Politehnica Timisoara | 6 | +6 | 12 |
| 5 | Popești-Leordeni | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Metaloglobus | 6 | +2 | 10 |
| 7 | CSM Reşiţa | 5 | 0 | 9 |
| 8 | Metalul Buzău | 7 | -1 | 9 |
| 9 | Cetatea Suceava | 6 | 0 | 8 |
| 10 | CS Afumati | 6 | -2 | 7 |
| 11 | Unirea Slobozia | 7 | -3 | 7 |
| 12 | CS Dinamo București | 7 | -10 | 7 |
| 13 | Gloria Bistriţa | 6 | -2 | 6 |
| 14 | CSM Ramnicu Valcea | 5 | -5 | 6 |
| 15 | Bihor Oradea | 6 | -2 | 5 |
| 16 | FC Bacau | 6 | -2 | 5 |
| 17 | CSA Steaua Bucureşti | 5 | -5 | 4 |
| 18 | CSM Satu Mare | 7 | -6 | 3 |
| 19 | Viitorul Şelimbăr | 7 | -14 | 3 |
| 20 | Ştefăneşti | 7 | -15 | 3 |
| 21 | ASA Targu Mures | 7 | -11 | 2 |
| 22 | Dumbrăviţa | 6 | -10 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
