Concordia 5-0 Asa Targu Mures: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Concordia 5–0 Asa Targu Mures (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.
Paylaş
Maç özeti
Concordia – Asa Targu Mures maçı 5-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: A. Chamorro 34', N. Carnat 55', 57', D. Sula 68', R. Ion 72' (Concordia).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stadionul Concordia, Chiajna
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Concordia üstte · Asa Targu Mures altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 34' gol: A. Chamorro (Concordia)
- 55' gol: N. Carnat (Concordia)
- 57' gol: N. Carnat (Concordia)
- 68' gol: D. Sula (Concordia)
- 72' gol: R. Ion (Concordia)
Maç olayları
- ConcordiaAsa Targu Mures
- Gol R. Ion 5–072'
- Gol D. Sula 4–068'
- Gol N. Carnat 3–057'
- Gol N. Carnat 2–055'
- Gol A. Chamorro 1–034'
Concordia iç sahada (6 maç) · Asa Targu Mures deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 4 maç (2016'dan beri)
1 Concordia1 berabere2 Asa Targu Mures
- Concordia iç sahada 6 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- ASA Targu Mures deplasmanda bu sezon kazanamadı: 7 maçta 2 beraberlik, 5 mağlubiyet.
- ASA Targu Mures, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %62 8/13 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %62 8/13 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,54 (33 gol) | 2,33 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,46 (19 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (14 gol) | 0,57 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,08 (27 gol) | 2,14 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %0 0/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Geride | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Berabere | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Geride | %54 7/13 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Concordia (13 maç)
Asa Targu Mures (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Concordia (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 7 | 3 |
| 61-75 | 7 | 1 |
| 76-90 | 6 | 5 |
Asa Targu Mures (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 3 | 6 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Kartlar
Concordia
Sarı 40 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 3,1)
Asa Targu Mures
Sarı 21 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 140 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiConcordia
5. sıra · 25 puan · 13 maç · averaj +14
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBBG
- 01.11 Slatina 1–2 Concordia G
- 29.10 Concordia 1–1 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe B
- 24.10 Unirea Slobozia 2–2 Concordia B
- 17.10 Concordia 5–0 Viitorul Şelimbăr G
- 10.10 Chindia Targoviste 3–2 Concordia M
Asa Targu Mures
17. sıra · 11 puan · 13 maç · averaj -13
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMMM
- 31.10 Asa Targu Mures 0–1 Unirea Slobozia M
- 25.10 Viitorul Şelimbăr 1–0 Asa Targu Mures M
- 20.10 Asa Targu Mures 2–4 Chindia Targoviste M
- 10.10 Metalul Buzău 1–0 Asa Targu Mures M
- 22.09 Asa Targu Mures 4–3 CS Dinamo București G
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 12:00: Liga II (Romanya) 13. haftasında ev sahibi Concordia, konuk ekip Asa Targu Mures. Puan tablosunda ev sahibi 7. sırada (22 puan), konuk ekip 17. sırada (11 puan).
Form (son 5 maç)
Concordia için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 12, yenilen 7. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Asa Targu Mures 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 6-10). Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı.
- Sıralama
- 7. (22 p) – 17. (11 p)
- Form (son 5)
- GBBGM – MMMMG
- H2H (G-B-M)
- 1-1-2 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,60 – 3,38 – 3,62
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Concordia 1, Asa Targu Mures 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Kasım 2025, Asa Targu Mures 0-0 Concordia.
Gol istatistikleri
Concordia iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,60 gol yedi; Asa Targu Mures dış saha 6 maçta 0,67 attı, 1,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Concordia %60, Asa Targu Mures %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Concordia %40, Asa Targu Mures %50. İlk yarıyı önde kapatma: Concordia 1/5, Asa Targu Mures 0/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,60, 0 – 3,38, 2 – 3,62. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,95, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,45, Yok 1,99.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %45; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 11:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Romanya · Liga II puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Chindia Targoviste | 13 | +19 | 30 |
| 2 | FC Politehnica Timisoara | 12 | +13 | 28 |
| 3 | Slatina | 13 | +9 | 28 |
| 4 | Popești-Leordeni | 13 | +9 | 27 |
| 5 | Concordia | 13 | +14 | 25 |
| 6 | CSM Reşiţa | 12 | +4 | 24 |
| 7 | Cetatea Suceava | 13 | +8 | 22 |
| 8 | Metalul Buzău | 12 | +5 | 21 |
| 9 | Metaloglobus | 13 | +2 | 21 |
| 10 | Gloria Bistriţa | 13 | +2 | 21 |
| 11 | FC Bacau | 13 | +9 | 19 |
| 12 | Bihor Oradea | 13 | +7 | 19 |
| 13 | CS Afumati | 13 | -1 | 18 |
| 14 | Unirea Slobozia | 13 | +2 | 14 |
| 15 | CSM Ramnicu Valcea | 12 | -6 | 14 |
| 16 | CSA Steaua Bucureşti | 12 | -6 | 11 |
| 17 | ASA Targu Mures | 13 | -13 | 11 |
| 18 | CSM Satu Mare | 13 | -8 | 9 |
| 19 | Viitorul Şelimbăr | 13 | -16 | 9 |
| 20 | Ştefăneşti | 13 | -20 | 9 |
| 21 | CS Dinamo București | 12 | -16 | 8 |
| 22 | Dumbrăviţa | 13 | -17 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Politehnica Timisoara | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Chindia Targoviste | 6 | +10 | 15 |
| 3 | Slatina | 6 | +8 | 15 |
| 4 | Popești-Leordeni | 6 | +7 | 15 |
| 5 | Gloria Bistriţa | 7 | +4 | 15 |
| 6 | CSM Reşiţa | 7 | +4 | 15 |
| 7 | FC Bacau | 7 | +11 | 14 |
| 8 | Bihor Oradea | 7 | +9 | 14 |
| 9 | Cetatea Suceava | 7 | +8 | 14 |
| 10 | Metalul Buzău | 5 | +6 | 12 |
| 11 | CS Afumati | 7 | +1 | 11 |
| 12 | Metaloglobus | 7 | 0 | 11 |
| 13 | Concordia | 6 | +6 | 9 |
| 14 | ASA Targu Mures | 6 | -2 | 9 |
| 15 | CSM Ramnicu Valcea | 7 | -1 | 8 |
| 16 | Unirea Slobozia | 6 | +5 | 7 |
| 17 | CSA Steaua Bucureşti | 7 | -1 | 7 |
| 18 | Viitorul Şelimbăr | 6 | -2 | 6 |
| 19 | CSM Satu Mare | 6 | -2 | 6 |
| 20 | Ştefăneşti | 6 | -5 | 6 |
| 21 | Dumbrăviţa | 7 | -7 | 3 |
| 22 | CS Dinamo București | 5 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Concordia | 7 | +8 | 16 |
| 2 | Chindia Targoviste | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Slatina | 7 | +1 | 13 |
| 4 | FC Politehnica Timisoara | 6 | +6 | 12 |
| 5 | Popești-Leordeni | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Metaloglobus | 6 | +2 | 10 |
| 7 | CSM Reşiţa | 5 | 0 | 9 |
| 8 | Metalul Buzău | 7 | -1 | 9 |
| 9 | Cetatea Suceava | 6 | 0 | 8 |
| 10 | CS Afumati | 6 | -2 | 7 |
| 11 | Unirea Slobozia | 7 | -3 | 7 |
| 12 | CS Dinamo București | 7 | -10 | 7 |
| 13 | Gloria Bistriţa | 6 | -2 | 6 |
| 14 | CSM Ramnicu Valcea | 5 | -5 | 6 |
| 15 | Bihor Oradea | 6 | -2 | 5 |
| 16 | FC Bacau | 6 | -2 | 5 |
| 17 | CSA Steaua Bucureşti | 5 | -5 | 4 |
| 18 | CSM Satu Mare | 7 | -6 | 3 |
| 19 | Viitorul Şelimbăr | 7 | -14 | 3 |
| 20 | Ştefăneşti | 7 | -15 | 3 |
| 21 | ASA Targu Mures | 7 | -11 | 2 |
| 22 | Dumbrăviţa | 6 | -10 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
