Progrès Sakiet Eddaïer 0-0 Club Africain: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Progrès Sakiet Eddaïer 0–0 Club Africain (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Progrès Sakiet Eddaïer – Club Africain maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Progrès Sakiet Eddaïer üstte · Club Africain altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 46' oyuncu değişikliği: Y. Bouabid ↔ G. Zaalouni (Club Africain)
- 46' oyuncu değişikliği: A. Kante ↔ M. Zaddem (Club Africain)
- 58' sarı kart (Club Africain)
- 62' oyuncu değişikliği: O. Charfeddine ↔ H. Sellami (Progrès Sakiet Eddaïer)
- 62' oyuncu değişikliği: A. Azzaza ↔ F. Derguech (Progrès Sakiet Eddaïer)
- 62' oyuncu değişikliği: M. Omri ↔ Z. Aloui (Progrès Sakiet Eddaïer)
- 68' oyuncu değişikliği: R. El Djebali ↔ M. Mahmoud (Club Africain)
- 68' oyuncu değişikliği: H. Khadhraoui ↔ R. Ebene Tetego (Club Africain)
- 74' oyuncu değişikliği: A. Jaouadi ↔ H. Ben Ameur (Progrès Sakiet Eddaïer)
- 79' oyuncu değişikliği: H. Ben Ali ↔ M. Ali Chouchene (Club Africain)
- 89' sarı kart: F. Ajroudi (Progrès Sakiet Eddaïer)
- 90+1' oyuncu değişikliği: L. Bouraoui ↔ N. Atoui (Progrès Sakiet Eddaïer)
Maç olayları
- Progrès Sakiet EddaïerClub Africain
- L. Bouraoui ↔ N. AtouiOyuncu değişikliği90+1'
- F. AjroudiSarı kart89'
- 79'H. Ben Ali ↔ M. Ali ChoucheneOyuncu değişikliği
- A. Jaouadi ↔ H. Ben AmeurOyuncu değişikliği74'
- 68'R. El Djebali ↔ M. MahmoudOyuncu değişikliği
- 68'H. Khadhraoui ↔ R. Ebene TetegoOyuncu değişikliği
- O. Charfeddine ↔ H. SellamiOyuncu değişikliği62'
- A. Azzaza ↔ F. DerguechOyuncu değişikliği62'
- M. Omri ↔ Z. AlouiOyuncu değişikliği62'
- 58'Sarı kart
- 46'Y. Bouabid ↔ G. ZaalouniOyuncu değişikliği
- 46'A. Kante ↔ M. ZaddemOyuncu değişikliği
Progrès Sakiet Eddaïer iç sahada (4 maç) · Club Africain deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Progrès Sakiet Eddaïer iç sahada bu sezon yenilmedi: 4 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik.
- Club Africain deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Progrès Sakiet Eddaïer, iç saha maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez 2,5 üst bitti (%0).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 3/7 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %43 3/7 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 4/7 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %14 1/7 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %29 2/7 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,71 (5 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,29 (2 gol) | 0,00 (0 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (8 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (6 gol) | 1,00 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %14 1/7 | %0 0/4 |
| 1,5 Üst | %29 2/7 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %0 0/7 | %0 0/4 |
| 3,5 Üst | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %71 5/7 | %100 4/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %57 4/7 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Berabere | %71 5/7 | %50 2/4 |
| Geride | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Berabere | %86 6/7 | %100 4/4 |
| Geride | %0 0/7 | %0 0/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Progrès Sakiet Eddaïer (7 maç)
Club Africain (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Progrès Sakiet Eddaïer (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 0 | 0 |
Club Africain (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
Progrès Sakiet Eddaïer
Sarı 16 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 2,3)
Club Africain
Sarı 16 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 55 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiProgrès Sakiet Eddaïer
6. sıra · 11 puan · 6 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGBGM
- 18.10 US Monastirienne 1–0 Progrès Sakiet Eddaïer M
- 10.10 Progrès Sakiet Eddaïer 1–0 CS Sfaxien G
- 13.09 Olympique Béja 1–1 Progrès Sakiet Eddaïer B
- 05.09 Progrès Sakiet Eddaïer 1–0 CS Hammam-Lif G
- 29.08 AS Marsa 0–0 Progrès Sakiet Eddaïer B
Club Africain
5. sıra · 12 puan · 6 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGGM
- 03.11 Stade Tunisien 2–1 Club Africain M
- 29.10 Club Africain 3–2 CA Bizertin G
- 25.10 Club Africain 1–0 TP Mazembe G
- 17.10 TP Mazembe 1–1 Club Africain B
- 10.10 US Ben Guerdane 2–1 Club Africain M
Puan durumu 05.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Ligue 1 (Tunus) 7. hafta programında Progrès Sakiet Eddaïer – Club Africain maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 16:30 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 6. sırada (11 puan), konuk ekip 5. sırada (12 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Progrès Sakiet Eddaïer 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 3-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Club Africain 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-7).
- Sıralama
- 6. (11 p) – 5. (12 p)
- Form (son 5)
- MGBGB – MGGBM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %17 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 3,33 – 2,49 – 2,02
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Progrès Sakiet Eddaïer bu sezon 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 0,33 gol yedi; Club Africain bu sezon 6 maçta 1,33 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Progrès Sakiet Eddaïer %17, Club Africain %50. İlk yarıyı önde kapatma: Progrès Sakiet Eddaïer 2/6, Club Africain 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,33, 0 – 2,49, 2 – 2,02. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,21, Üst 2,73. Karşılıklı Gol: Var 2,18, Yok 1,35.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Tunus · Ligue 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | US Ben Guerdane | 7 | +6 | 17 |
| 2 | ES Tunis | 6 | +3 | 13 |
| 3 | Stade Tunisien | 7 | +3 | 13 |
| 4 | US Monastirienne | 6 | +3 | 12 |
| 5 | Club Africain | 6 | +2 | 12 |
| 6 | Progrès Sakiet Eddaïer | 6 | +3 | 11 |
| 7 | CA Bizertin | 7 | +1 | 11 |
| 8 | Jeunesse Sportive Omrane | 7 | +1 | 10 |
| 9 | CS Sfaxien | 6 | +2 | 9 |
| 10 | ES Sahel | 5 | 0 | 7 |
| 11 | AS Marsa | 6 | +1 | 6 |
| 12 | ES Zarzis | 6 | -1 | 6 |
| 13 | CS Hammam-Lif | 7 | -3 | 5 |
| 14 | Olympique Béja | 7 | -5 | 3 |
| 15 | ES Metlaoui | 6 | -6 | 3 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 7 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | US Ben Guerdane | 4 | +3 | 10 |
| 2 | ES Tunis | 3 | +4 | 9 |
| 3 | Progrès Sakiet Eddaïer | 3 | +4 | 9 |
| 4 | Club Africain | 3 | +3 | 9 |
| 5 | CA Bizertin | 4 | +3 | 8 |
| 6 | Jeunesse Sportive Omrane | 4 | +3 | 8 |
| 7 | CS Sfaxien | 3 | +3 | 7 |
| 8 | US Monastirienne | 3 | +2 | 7 |
| 9 | Stade Tunisien | 3 | +2 | 7 |
| 10 | ES Zarzis | 3 | +2 | 6 |
| 11 | AS Marsa | 3 | +3 | 5 |
| 12 | ES Sahel | 3 | 0 | 4 |
| 13 | ES Metlaoui | 3 | -1 | 3 |
| 14 | Olympique Béja | 3 | -2 | 1 |
| 15 | CS Hammam-Lif | 3 | -2 | 1 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 3 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | US Ben Guerdane | 3 | +3 | 7 |
| 2 | Stade Tunisien | 4 | +1 | 6 |
| 3 | US Monastirienne | 3 | +1 | 5 |
| 4 | CS Hammam-Lif | 4 | -1 | 4 |
| 5 | ES Tunis | 3 | -1 | 4 |
| 6 | ES Sahel | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Club Africain | 3 | -1 | 3 |
| 8 | CA Bizertin | 3 | -2 | 3 |
| 9 | CS Sfaxien | 3 | -1 | 2 |
| 10 | Progrès Sakiet Eddaïer | 3 | -1 | 2 |
| 11 | Jeunesse Sportive Omrane | 3 | -2 | 2 |
| 12 | Olympique Béja | 4 | -3 | 2 |
| 13 | AS Marsa | 3 | -2 | 1 |
| 14 | ES Zarzis | 3 | -3 | 0 |
| 15 | ES Metlaoui | 3 | -5 | 0 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 4 | -6 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 05.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 13:40 TSİ.
Puan durumu 05.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (18)
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Toplam Gol
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Deplasman Alt/Üst 0.5
