Club Africain 3-2 CA Bizertin: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Club Africain 3–2 CA Bizertin (29 Ekim 2026). İlk yarı 3–0.
Maç özeti
Club Africain – CA Bizertin maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı. Goller: H. Khadhraoui 27', 30', R. El Djebali 37' (Club Africain); Y. Bouabid (kendi kalesine) 58', M. Allela 82' (pen.) (CA Bizertin).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Club Africain üstte · CA Bizertin altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 27' gol: H. Khadhraoui (Club Africain)
- 30' gol: H. Khadhraoui (Club Africain)
- 31' sarı kart: H. Khadhraoui (Club Africain)
- 37' gol: R. El Djebali (Club Africain)
- 54' oyuncu değişikliği: S. Diallo ↔ I. Midani (CA Bizertin)
- 54' oyuncu değişikliği: A. Ferchichi ↔ W. Timi (CA Bizertin)
- 57' oyuncu değişikliği: H. Khadhraoui ↔ A. Harzi (Club Africain)
- 57' oyuncu değişikliği: R. El Djebali ↔ H. Labidi (Club Africain)
- 57' oyuncu değişikliği: T. Nkeng ↔ S. Kadida (Club Africain)
- 58' kendi kalesine gol: Y. Bouabid (CA Bizertin)
- 68' sarı kart: G. Zaalouni (Club Africain)
- 72' sarı kart: M. Allela (CA Bizertin)
- 73' oyuncu değişikliği: M. A. Gasmi ↔ B. Ouni (CA Bizertin)
- 73' oyuncu değişikliği: O. Faty ↔ O. Ayinde (CA Bizertin)
- 73' sarı kart: O. Faty (CA Bizertin)
- 78' oyuncu değişikliği: M. Zaddem ↔ O. Elsharimi (Club Africain)
- 82' gol: M. Allela (CA Bizertin)
- 83' sarı kart: A. Chamakh (Club Africain)
- 84' sarı kart: W. Chihi (CA Bizertin)
- 85' oyuncu değişikliği: H. Amamou ↔ M. Bah (CA Bizertin)
- 90' sarı kart: B. Ouni (CA Bizertin)
- 90+2' sarı kart (Club Africain)
Maç olayları
- Club AfricainCA Bizertin
- Sarı kart90+2'
- 90'B. OuniSarı kart
- 85'H. Amamou ↔ M. BahOyuncu değişikliği
- 84'W. ChihiSarı kart
- A. ChamakhSarı kart83'
- 82'Penaltı golü M. Allela 3–2Penaltı
- M. Zaddem ↔ O. ElsharimiOyuncu değişikliği78'
- 73'M. A. Gasmi ↔ B. OuniOyuncu değişikliği
- 73'O. Faty ↔ O. AyindeOyuncu değişikliği
- 73'O. FatySarı kart
- 72'M. AllelaSarı kart
- G. ZaalouniSarı kart68'
- 58'Kendi kalesine gol Y. Bouabid 3–1Kendi kalesine
- H. Khadhraoui ↔ A. HarziOyuncu değişikliği57'
- R. El Djebali ↔ H. LabidiOyuncu değişikliği57'
- T. Nkeng ↔ S. KadidaOyuncu değişikliği57'
- 54'S. Diallo ↔ I. MidaniOyuncu değişikliği
- 54'A. Ferchichi ↔ W. TimiOyuncu değişikliği
- Gol R. El Djebali 3–037'
- H. KhadhraouiSarı kart31'
- Gol H. Khadhraoui 2–030'
- Gol H. Khadhraoui 1–027'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 4/7 | %100 3/3 |
| Beraberlik | %14 1/7 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %29 2/7 | %0 0/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 3/7 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %29 2/7 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %29 2/7 | %67 2/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (8 gol) | 1,67 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (6 gol) | 0,67 (2 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (8 gol) | 1,00 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (7 gol) | 1,67 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 3/7 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %43 3/7 | %33 1/3 |
| 2,5 Üst | %43 3/7 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %14 1/7 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %57 4/7 | %67 2/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 3/7 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %57 4/7 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %29 2/7 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %29 2/7 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %43 3/7 | %33 1/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 1/7 | %33 1/3 |
| Berabere | %86 6/7 | %67 2/3 |
| Geride | %0 0/7 | %0 0/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 1/7 | %33 1/3 |
| Berabere | %43 3/7 | %0 0/3 |
| Geride | %43 3/7 | %67 2/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Club Africain (7 maç)
CA Bizertin (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Club Africain (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 2 | 2 |
CA Bizertin (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 1 | 0 |
Kartlar
Club Africain
Sarı 16 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 2,3)
CA Bizertin
Sarı 22 · Kırmızı 2 (7 maç · maç başı sarı 3,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 55 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Club Africain son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi. CA Bizertin için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 5, yenilen 4. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 14 kez karşılaştı: Club Africain 6, CA Bizertin 5 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Ocak 2026, Club Africain 1-0 CA Bizertin.
- Sıralama
- 7. (9 p) – 5. (11 p)
- Form (son 5)
- GBMGB – GBMBG
- H2H (G-B-M)
- 6-3-5 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %17
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %33
- iddaa MS 1-0-2
- 1,35 – 3,26 – 7,23
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Club Africain bu sezon 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,50 gol yedi; CA Bizertin bu sezon 6 maçta 1,00 attı, 0,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Club Africain %25, CA Bizertin %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Club Africain %25, CA Bizertin %33. İlk yarıyı önde kapatma: Club Africain 0/4, CA Bizertin 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,35, 0 – 3,26, 2 – 7,23. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,25, Üst 2,63. Karşılıklı Gol: Var 2,88, Yok 1,19.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %21; KG var ortalaması %29; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 13:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Tunus · Ligue 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | US Ben Guerdane | 7 | +6 | 17 |
| 2 | ES Tunis | 6 | +3 | 13 |
| 3 | Stade Tunisien | 7 | +3 | 13 |
| 4 | US Monastirienne | 6 | +3 | 12 |
| 5 | Club Africain | 6 | +2 | 12 |
| 6 | Progrès Sakiet Eddaïer | 6 | +3 | 11 |
| 7 | CA Bizertin | 7 | +1 | 11 |
| 8 | Jeunesse Sportive Omrane | 7 | +1 | 10 |
| 9 | CS Sfaxien | 6 | +2 | 9 |
| 10 | ES Sahel | 5 | 0 | 7 |
| 11 | AS Marsa | 6 | +1 | 6 |
| 12 | ES Zarzis | 6 | -1 | 6 |
| 13 | CS Hammam-Lif | 7 | -3 | 5 |
| 14 | Olympique Béja | 7 | -5 | 3 |
| 15 | ES Metlaoui | 6 | -6 | 3 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 7 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | US Ben Guerdane | 4 | +3 | 10 |
| 2 | ES Tunis | 3 | +4 | 9 |
| 3 | Progrès Sakiet Eddaïer | 3 | +4 | 9 |
| 4 | Club Africain | 3 | +3 | 9 |
| 5 | CA Bizertin | 4 | +3 | 8 |
| 6 | Jeunesse Sportive Omrane | 4 | +3 | 8 |
| 7 | CS Sfaxien | 3 | +3 | 7 |
| 8 | US Monastirienne | 3 | +2 | 7 |
| 9 | Stade Tunisien | 3 | +2 | 7 |
| 10 | ES Zarzis | 3 | +2 | 6 |
| 11 | AS Marsa | 3 | +3 | 5 |
| 12 | ES Sahel | 3 | 0 | 4 |
| 13 | ES Metlaoui | 3 | -1 | 3 |
| 14 | Olympique Béja | 3 | -2 | 1 |
| 15 | CS Hammam-Lif | 3 | -2 | 1 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 3 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | US Ben Guerdane | 3 | +3 | 7 |
| 2 | Stade Tunisien | 4 | +1 | 6 |
| 3 | US Monastirienne | 3 | +1 | 5 |
| 4 | CS Hammam-Lif | 4 | -1 | 4 |
| 5 | ES Tunis | 3 | -1 | 4 |
| 6 | ES Sahel | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Club Africain | 3 | -1 | 3 |
| 8 | CA Bizertin | 3 | -2 | 3 |
| 9 | CS Sfaxien | 3 | -1 | 2 |
| 10 | Progrès Sakiet Eddaïer | 3 | -1 | 2 |
| 11 | Jeunesse Sportive Omrane | 3 | -2 | 2 |
| 12 | Olympique Béja | 4 | -3 | 2 |
| 13 | AS Marsa | 3 | -2 | 1 |
| 14 | ES Zarzis | 3 | -3 | 0 |
| 15 | ES Metlaoui | 3 | -5 | 0 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 4 | -6 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 05.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 13:40 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
