Tunus · Ligue 1 · 7. hafta

Etoile Sahel 1-1 Club Sportif Sfaxien: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Etoile SahelKırmızı kart 0
Skor 1–1 MS İY 0–0
Club Sportif SfaxienKırmızı kart 1

Etoile Sahel 1–1 Club Sportif Sfaxien (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Etoile Sahel – Club Sportif Sfaxien maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: N. Smichi 66' (Etoile Sahel); A. Maaloul 64' (pen.) (Club Sportif Sfaxien).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Stade Olympique de Sousse, Sousse

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Etoile Sahel üstte · Club Sportif Sfaxien altta

01530İY607590 39' oyuncu değişikliği: A. Ben Dhiaf ↔ N. Smichi (Etoile Sahel)↔45+6' sarı kart (Etoile Sahel)64' gol: A. Maaloul (Club Sportif Sfaxien)66' gol: N. Smichi (Etoile Sahel)78' sarı kart: K. Mondeko Zatu (Club Sportif Sfaxien)78' kırmızı kart: K. Mondeko Zatu (Club Sportif Sfaxien)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 39' oyuncu değişikliği: A. Ben Dhiaf ↔ N. Smichi (Etoile Sahel)
  • 45+6' sarı kart (Etoile Sahel)
  • 64' gol: A. Maaloul (Club Sportif Sfaxien)
  • 66' gol: N. Smichi (Etoile Sahel)
  • 78' sarı kart: K. Mondeko Zatu (Club Sportif Sfaxien)
  • 78' kırmızı kart: K. Mondeko Zatu (Club Sportif Sfaxien)

Maç olayları

  1. Etoile SahelClub Sportif Sfaxien
  2. 78'K. Mondeko ZatuSarı kart
  3. 78'K. Mondeko ZatuKırmızı kart
  4. Gol N. Smichi 1–166'
  5. 64'Penaltı golü A. Maaloul 0–1Penaltı
  6. Sarı kart45+6'
  7. A. Ben Dhiaf ↔ N. SmichiOyuncu değişikliği39'
Maç özeti

Ev sahibi

Etoile Sahel

10. sıra · 7 puan

GBMMG

Deplasman

Club Sportif Sfaxien

9. sıra · 9 puan

GMBGB

Etoile Sahel iç sahada (4 maç) · Club Sportif Sfaxien deplasmanda (4 maç), bu sezon

1,00 Gol atma maç başı 0,75
1,00 Gol yeme maç başı 1,00
%0 Gol yememe maçların %0
%75 KG Var maçların %75
%25 2.5 Üst maçların %0

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 26 maç (2017'den beri)

8 Etoile Sahel9 berabere9 Club Sportif Sfaxien

  • ES Sahel iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • CS Sfaxien deplasmanda bu sezon kazanamadı: 4 maçta 3 beraberlik, 1 mağlubiyet.
  • ES Sahel, iç saha maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Maç istatistikleri

Etoile SahelClub Sportif Sfaxien
0Kırmızı kart1
Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Etoile Sahel
Toplam (7)İç saha (4)
Galibiyet%29 2/7%25 1/4
Beraberlik%29 2/7%50 2/4
Mağlubiyet%43 3/7%25 1/4
Club Sportif Sfaxien
Toplam (7)Dış saha (4)
Galibiyet%29 2/7%0 0/4
Beraberlik%57 4/7%75 3/4
Mağlubiyet%14 1/7%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Etoile Sahel
Toplam (7)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,14 (8 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,29 (9 gol)1,00 (4 gol)
Club Sportif Sfaxien
Toplam (7)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (7 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç0,71 (5 gol)1,00 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Etoile Sahel
Toplam (7)İç saha (4)
KG Var%71 5/7%75 3/4
1,5 Üst%71 5/7%75 3/4
2,5 Üst%43 3/7%25 1/4
3,5 Üst%14 1/7%0 0/4
Gol yememe%0 0/7%0 0/4
Club Sportif Sfaxien
Toplam (7)Dış saha (4)
KG Var%57 4/7%75 3/4
1,5 Üst%71 5/7%75 3/4
2,5 Üst%14 1/7%0 0/4
3,5 Üst%0 0/7%0 0/4
Gol yememe%29 2/7%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Etoile Sahel
Toplam (7)İç saha (4)
Önde%14 1/7%0 0/4
Berabere%29 2/7%50 2/4
Geride%57 4/7%50 2/4
Club Sportif Sfaxien
Toplam (7)Dış saha (4)
Önde%57 4/7%50 2/4
Berabere%29 2/7%25 1/4
Geride%14 1/7%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Etoile Sahel (7 maç)

1/111/X01/20X/11X/X1X/202/102/X12/23

Club Sportif Sfaxien (7 maç)

1/121/X21/20X/10X/X2X/202/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Etoile Sahel (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 1
31-45 0 2
46-60 3 0
61-75 2 3
76-90 1 1

Club Sportif Sfaxien (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 1
31-45 3 0
46-60 1 0
61-75 2 3
76-90 0 1

Kartlar

Etoile Sahel

Sarı 11 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 1,6)

Club Sportif Sfaxien

Sarı 9 · Kırmızı 2 (7 maç · maç başı sarı 1,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 55 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Etoile Sahel

10. sıra · 7 puan · 5 maç · averaj 0

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMMG

  1. 18.10 Olympique Béja 1–2 Etoile Sahel G
  2. 11.10 Etoile Sahel 0–1 CS Hammam-Lif M
  3. 12.09 AS Marsa 1–0 Etoile Sahel M
  4. 06.09 Etoile Sahel 1–1 Jeunesse Sportive Omrane B
  5. 30.08 Etoile Sahel 2–1 ES Metlaoui G
Deplasman

Club Sportif Sfaxien

9. sıra · 9 puan · 6 maç · averaj +2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBGB

  1. 29.10 Club Sportif Sfaxien 0–0 ES Tunis B
  2. 24.10 Club Sportif Sfaxien 1–0 AFAD G
  3. 17.10 AFAD 1–1 Club Sportif Sfaxien B
  4. 10.10 Progrès Sakiet Eddaïer 1–0 Club Sportif Sfaxien M
  5. 20.09 Club Sportif Sfaxien 2–0 CA Bizertin G

Puan durumu 05.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla. Son maçlar 29.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Etoile Sahel ile Club Sportif Sfaxien, Ligue 1 (Tunus) 7. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 16:30 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Etoile Sahel 10., Club Sportif Sfaxien 9.; iki takım arasında 2 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Etoile Sahel için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 5, yenilen 5. Son 5 maçta Club Sportif Sfaxien 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 4-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
10. (7 p) – 9. (9 p)
Form (son 5)
GMMBG – BGBMG
H2H (G-B-M)
8-9-9 (26 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %17
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,32 – 2,43 – 2,84
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 26 kez karşılaştı: Etoile Sahel 8, Club Sportif Sfaxien 9 galibiyet aldı, 9 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Mayıs 2026, Club Sportif Sfaxien 3-1 Etoile Sahel.

Gol istatistikleri

Etoile Sahel bu sezon 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,33 gol yedi; Club Sportif Sfaxien bu sezon 6 maçta 1,00 attı, 0,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Etoile Sahel %67, Club Sportif Sfaxien %50. İlk yarıyı önde kapatma: Etoile Sahel 1/6, Club Sportif Sfaxien 4/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,32, 0 – 2,43, 2 – 2,84. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,17, Üst 2,94. Karşılıklı Gol: Var 2,27, Yok 1,32.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 7 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Tunus · Ligue 1 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1US Ben Guerdane 7520 126 +617 BGGGG
2ES Tunis 6411 107 +313 MGGGB
3Stade Tunisien 7412 107 +313 GGMGG
4US Monastirienne 6330 85 +312 GBGBG
5Club Africain 6402 86 +212 GGMGM
6Progrès Sakiet Eddaïer 6321 52 +311 BGBGM
7CA Bizertin 7322 87 +111 BMBGM
8Jeunesse Sportive Omrane 7241 65 +110 BGBBB
9CS Sfaxien 6231 64 +29 GBGMB
10ES Sahel 5212 77 07 MGBMG
11AS Marsa 6132 54 +16 BMBGB
12ES Zarzis 6204 56 -16 MMMGM
13CS Hammam-Lif 7124 36 -35 MMGBB
14Olympique Béja 7034 510 -53 BBMMB
15ES Metlaoui 6105 39 -63 MGMMM
16ES Hammam-Sousse 7016 212 -101 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1US Ben Guerdane 4310 52 +310
2ES Tunis 3300 84 +49
3Progrès Sakiet Eddaïer 3300 40 +49
4Club Africain 3300 52 +39
5CA Bizertin 4220 52 +38
6Jeunesse Sportive Omrane 4220 41 +38
7CS Sfaxien 3210 41 +37
8US Monastirienne 3210 64 +27
9Stade Tunisien 3210 42 +27
10ES Zarzis 3201 42 +26
11AS Marsa 3120 41 +35
12ES Sahel 3111 33 04
13ES Metlaoui 3102 23 -13
14Olympique Béja 3012 35 -21
15CS Hammam-Lif 3012 13 -21
16ES Hammam-Sousse 3012 15 -41
#TakımOGBMAYAVP
1US Ben Guerdane 3210 74 +37
2Stade Tunisien 4202 65 +16
3US Monastirienne 3120 21 +15
4CS Hammam-Lif 4112 23 -14
5ES Tunis 3111 23 -14
6ES Sahel 2101 44 03
7Club Africain 3102 34 -13
8CA Bizertin 3102 35 -23
9CS Sfaxien 3021 23 -12
10Progrès Sakiet Eddaïer 3021 12 -12
11Jeunesse Sportive Omrane 3021 24 -22
12Olympique Béja 4022 25 -32
13AS Marsa 3012 13 -21
14ES Zarzis 3003 14 -30
15ES Metlaoui 3003 16 -50
16ES Hammam-Sousse 4004 17 -60

Güncel değil Puan durumu 05.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 13:40 TSİ.

Puan durumu 05.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla. Son maçlar 29.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Etoile Sahel2,32
X · Beraberlik2,43
2 · Club Sportif Sfaxien2,84

2,5 Alt / Üst

Alt1,17
Üst2,94

Karşılıklı gol

Var2,27
Yok1,32
Tüm marketler (18)

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,91Üst1,49

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var7,771 ve Yok3,110 ve Var4,630 ve Yok4,592 ve Var9,402 ve Yok3,84

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var6,11Yok–

Handikaplı Maç Sonucu -1

15,4603,3521,30

1. Yarı Sonucu

13,2601,5823,88

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.3,16Eşit2,492.2,09

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,23Üst2,65

2. Yarı Sonucu

12,8101,8723,29

Ev Sahibi Alt/Üst 0.5

Alt2,14Üst1,37

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,29Üst2,37

Alt/Üst 1.5

Alt1,81Üst1,56

Çifte Şans

1 ve 01,191 ve 21,280 ve 21,30

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var5,51Üst ve Var3,62Alt ve Yok1,42Üst ve Yok14,90

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var36,001 ve Yok3,370 ve Var10,450 ve Yok1,772 ve Var36,002 ve Yok4,01

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,081 ve 21,710 ve 21,14

Tek / Çift

Tek1,76Çift1,59

Toplam Gol

0-1 gol1,782-3 gol1,914-5 gol7,726+ gol36,00

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt1,79Üst1,57

Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar