← Maçlar
Tunus · Ligue 1 · 3. hafta3 Kasım 2026 · 16:30 TSİ

Stade Tunisien 2-1 Club Africain: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Stade Tunisien
2–1İY 1–1
Club Africain
Maç sonu

Stade Tunisien 2–1 Club Africain (3 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Stade Tunisien – Club Africain maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: S. Sghaier 45+3', F. Ben Youssef 90+4' (Stade Tunisien); S. Kadida 12' (Club Africain).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Stade Tunisien üstte · Club Africain altta

01530İY607590 12' gol: S. Kadida (Club Africain)16' sarı kart: M. Zaddem (Club Africain)24' sarı kart: H. Khadhraoui (Club Africain)30' sarı kart (Stade Tunisien)36' sarı kart: I. Simpara (Club Africain)37' sarı kart: S. Kadida (Club Africain)48' sarı kart: S. Sghaier (Stade Tunisien)48' oyuncu değişikliği: Y. Saafi ↔ Y. Dhaflaoui (Stade Tunisien)↔45+3' gol: S. Sghaier (Stade Tunisien)61' oyuncu değişikliği: O. Elsharimi ↔ A. Kante (Club Africain)↔71' oyuncu değişikliği: Y. Toure ↔ P. Diop (Stade Tunisien)↔82' oyuncu değişikliği: A. N'Diaye ↔ R. Riahi (Stade Tunisien)↔83' oyuncu değişikliği: H. Khadhraoui ↔ T. Nkeng (Club Africain)↔90+3' sarı kart: S. Khan (Club Africain)90+4' gol: F. Ben Youssef (Stade Tunisien)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 12' gol: S. Kadida (Club Africain)
  • 16' sarı kart: M. Zaddem (Club Africain)
  • 24' sarı kart: H. Khadhraoui (Club Africain)
  • 30' sarı kart (Stade Tunisien)
  • 36' sarı kart: I. Simpara (Club Africain)
  • 37' sarı kart: S. Kadida (Club Africain)
  • 48' sarı kart: S. Sghaier (Stade Tunisien)
  • 48' oyuncu değişikliği: Y. Saafi ↔ Y. Dhaflaoui (Stade Tunisien)
  • 45+3' gol: S. Sghaier (Stade Tunisien)
  • 61' oyuncu değişikliği: O. Elsharimi ↔ A. Kante (Club Africain)
  • 71' oyuncu değişikliği: Y. Toure ↔ P. Diop (Stade Tunisien)
  • 82' oyuncu değişikliği: A. N'Diaye ↔ R. Riahi (Stade Tunisien)
  • 83' oyuncu değişikliği: H. Khadhraoui ↔ T. Nkeng (Club Africain)
  • 90+3' sarı kart: S. Khan (Club Africain)
  • 90+4' gol: F. Ben Youssef (Stade Tunisien)

Maç olayları

  1. Stade TunisienClub Africain
  2. Gol F. Ben Youssef 2–190+4'
  3. 90+3'S. KhanSarı kart
  4. 83'H. Khadhraoui ↔ T. NkengOyuncu değişikliği
  5. A. N'Diaye ↔ R. RiahiOyuncu değişikliği82'
  6. Y. Toure ↔ P. DiopOyuncu değişikliği71'
  7. 61'O. Elsharimi ↔ A. KanteOyuncu değişikliği
  8. S. SghaierSarı kart48'
  9. Y. Saafi ↔ Y. DhaflaouiOyuncu değişikliği48'
  10. Gol S. Sghaier 1–1Asist: Y. Saafi45+3'
  11. 37'S. KadidaSarı kart
  12. 36'I. SimparaSarı kart
  13. Sarı kart30'
  14. 24'H. KhadhraouiSarı kart
  15. 16'M. ZaddemSarı kart
  16. 12'Gol S. Kadida 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Stade Tunisien
Toplam (7)İç saha (3)
Galibiyet%57 4/7%67 2/3
Beraberlik%14 1/7%33 1/3
Mağlubiyet%29 2/7%0 0/3
Club Africain
Toplam (7)Dış saha (4)
Galibiyet%57 4/7%25 1/4
Beraberlik%14 1/7%25 1/4
Mağlubiyet%29 2/7%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Stade Tunisien
Toplam (7)İç saha (3)
Attığı gol / maç1,43 (10 gol)1,33 (4 gol)
Yediği gol / maç1,00 (7 gol)0,67 (2 gol)
Club Africain
Toplam (7)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,14 (8 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç0,86 (6 gol)1,00 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Stade Tunisien
Toplam (7)İç saha (3)
KG Var%71 5/7%67 2/3
1,5 Üst%71 5/7%67 2/3
2,5 Üst%57 4/7%33 1/3
3,5 Üst%14 1/7%0 0/3
Gol yememe%14 1/7%33 1/3
Club Africain
Toplam (7)Dış saha (4)
KG Var%43 3/7%50 2/4
1,5 Üst%43 3/7%50 2/4
2,5 Üst%43 3/7%50 2/4
3,5 Üst%14 1/7%0 0/4
Gol yememe%57 4/7%50 2/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Stade Tunisien
Toplam (7)İç saha (3)
Önde%14 1/7%33 1/3
Berabere%43 3/7%33 1/3
Geride%43 3/7%33 1/3
Club Africain
Toplam (7)Dış saha (4)
Önde%14 1/7%0 0/4
Berabere%86 6/7%100 4/4
Geride%0 0/7%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Stade Tunisien (7 maç)

1/111/X01/20X/12X/X0X/212/112/X12/21

Club Africain (7 maç)

1/111/X01/20X/13X/X1X/222/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Stade Tunisien (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 1 0
31-45 3 5
46-60 0 0
61-75 2 1
76-90 4 0

Club Africain (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 1 1
31-45 0 1
46-60 1 0
61-75 0 0
76-90 2 2

Kartlar

Stade Tunisien

Sarı 11 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 1,6)

Club Africain

Sarı 16 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 2,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 55 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Stade Tunisien son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi. Son 5 maçta Club Africain 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-5).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 16 kez karşılaştı: Stade Tunisien 5, Club Africain 5 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,00 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Mayıs 2026, Club Africain 2-0 Stade Tunisien.

Sıralama
7. (10 p) – 3. (12 p)
Form (son 5)
GMGGM – GGBMG
H2H (G-B-M)
5-6-5 (16 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %40
iddaa MS 1-0-2
2,55 – 2,35 – 2,72
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Stade Tunisien bu sezon 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,00 gol yedi; Club Africain bu sezon 5 maçta 1,40 attı, 0,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Stade Tunisien %50, Club Africain %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stade Tunisien %67, Club Africain %40. İlk yarıyı önde kapatma: Stade Tunisien 1/6, Club Africain 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,55, 0 – 2,35, 2 – 2,72. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,16, Üst 3,04. Karşılıklı Gol: Var 2,29, Yok 1,34.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %53; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 13:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Tunus · Ligue 1 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1US Ben Guerdane 7520 126 +617 BGGGG
2ES Tunis 6411 107 +313 MGGGB
3Stade Tunisien 7412 107 +313 GGMGG
4US Monastirienne 6330 85 +312 GBGBG
5Club Africain 6402 86 +212 GGMGM
6Progrès Sakiet Eddaïer 6321 52 +311 BGBGM
7CA Bizertin 7322 87 +111 BMBGM
8Jeunesse Sportive Omrane 7241 65 +110 BGBBB
9CS Sfaxien 6231 64 +29 GBGMB
10ES Sahel 5212 77 07 MGBMG
11AS Marsa 6132 54 +16 BMBGB
12ES Zarzis 6204 56 -16 MMMGM
13CS Hammam-Lif 7124 36 -35 MMGBB
14Olympique Béja 7034 510 -53 BBMMB
15ES Metlaoui 6105 39 -63 MGMMM
16ES Hammam-Sousse 7016 212 -101 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1US Ben Guerdane 4310 52 +310
2ES Tunis 3300 84 +49
3Progrès Sakiet Eddaïer 3300 40 +49
4Club Africain 3300 52 +39
5CA Bizertin 4220 52 +38
6Jeunesse Sportive Omrane 4220 41 +38
7CS Sfaxien 3210 41 +37
8US Monastirienne 3210 64 +27
9Stade Tunisien 3210 42 +27
10ES Zarzis 3201 42 +26
11AS Marsa 3120 41 +35
12ES Sahel 3111 33 04
13ES Metlaoui 3102 23 -13
14Olympique Béja 3012 35 -21
15CS Hammam-Lif 3012 13 -21
16ES Hammam-Sousse 3012 15 -41
#TakımOGBMAYAVP
1US Ben Guerdane 3210 74 +37
2Stade Tunisien 4202 65 +16
3US Monastirienne 3120 21 +15
4CS Hammam-Lif 4112 23 -14
5ES Tunis 3111 23 -14
6ES Sahel 2101 44 03
7Club Africain 3102 34 -13
8CA Bizertin 3102 35 -23
9CS Sfaxien 3021 23 -12
10Progrès Sakiet Eddaïer 3021 12 -12
11Jeunesse Sportive Omrane 3021 24 -22
12Olympique Béja 4022 25 -32
13AS Marsa 3012 13 -21
14ES Zarzis 3003 14 -30
15ES Metlaoui 3003 16 -50
16ES Hammam-Sousse 4004 17 -60

Güncel değil Puan durumu 05.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,55X2,3522,72

Çifte şans

1X1,23121,32X21,25

Karşılıklı gol

Var2,29Yok1,34

1,5 Alt / Üst

Alt1,81Üst1,59

2,5 Alt / Üst

Alt1,16Üst3,04

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.