Esperance Tunis 1-0 US Monastirienne: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Esperance Tunis 1–0 US Monastirienne (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Esperance Tunis – US Monastirienne maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: I. Faraj 56' (Esperance Tunis).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stade Hedi-Enneifer, Le Bardo
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Esperance Tunis üstte · US Monastirienne altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' sarı kart: M. Belhadj (Esperance Tunis)
- 19' sarı kart: R. Azzouz (US Monastirienne)
- 50' sarı kart: O. Diane (US Monastirienne)
- 56' gol: I. Faraj (Esperance Tunis)
Maç olayları
- Esperance TunisUS Monastirienne
- Gol I. Faraj 1–056'
- 50'O. DianeSarı kart
- 19'R. AzzouzSarı kart
- M. BelhadjSarı kart13'
Esperance Tunis iç sahada (4 maç) · US Monastirienne deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 22 maç (2017'den beri)
14 Esperance Tunis4 berabere4 US Monastirienne
- ES Tunis iç sahada bu sezon yenilmedi: 4 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik.
- US Monastirienne deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- ES Tunis, iç saha maçlarında 4 maçta 3 kez 2,5 üst bitti (%75).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %71 5/7 | %100 4/4 |
| Beraberlik | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 3/7 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %14 1/7 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,57 (11 gol) | 2,25 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (7 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (8 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (6 gol) | 0,50 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 4/7 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %57 4/7 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %57 4/7 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %43 3/7 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 3/7 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %43 3/7 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %43 3/7 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %43 3/7 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Berabere | %57 4/7 | %50 2/4 |
| Geride | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Berabere | %71 5/7 | %100 4/4 |
| Geride | %14 1/7 | %0 0/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Esperance Tunis (7 maç)
US Monastirienne (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Esperance Tunis (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 2 | 1 |
US Monastirienne (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 0 | 0 |
Kartlar
Esperance Tunis
Sarı 14 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 2,0)
US Monastirienne
Sarı 22 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 3,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 55 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiEsperance Tunis
2. sıra · 13 puan · 6 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMGB
- 29.10 CS Sfaxien 0–0 Esperance Tunis B
- 24.10 Esperance Tunis 1–0 Asswehly G
- 18.10 Asswehly 1–0 Esperance Tunis M
- 10.10 Esperance Tunis 3–1 Olympique Béja G
- 13.09 CS Hammam-Lif 0–1 Esperance Tunis G
US Monastirienne
4. sıra · 12 puan · 6 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGBG
- 18.10 US Monastirienne 1–0 Progrès Sakiet Eddaïer G
- 10.10 CA Bizertin 0–0 US Monastirienne B
- 16.09 ES Zarzis 1–2 US Monastirienne G
- 12.09 US Monastirienne 3–3 US Ben Guerdane B
- 29.08 US Monastirienne 2–1 Stade Tunisien G
Puan durumu 05.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla. Son maçlar 29.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 16:30: Ligue 1 (Tunus) 7. haftasında ev sahibi Esperance Tunis, konuk ekip US Monastirienne. Sıralamada Esperance Tunis 2., US Monastirienne 4.; iki takım arasında 1 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Esperance Tunis son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. US Monastirienne son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 8 gol attı, 5 gol yedi.
- Sıralama
- 2. (13 p) – 4. (12 p)
- Form (son 5)
- BGMGG – GBGBG
- H2H (G-B-M)
- 14-4-4 (22 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,33 – 3,45 – 6,49
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 22 kez karşılaştı: Esperance Tunis 14, US Monastirienne 4 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Ocak 2026, US Monastirienne 2-1 Esperance Tunis.
Gol istatistikleri
Esperance Tunis bu sezon 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,17 gol yedi; US Monastirienne bu sezon 6 maçta 1,33 attı, 0,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Esperance Tunis %67, US Monastirienne %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Esperance Tunis %67, US Monastirienne %50. İlk yarıyı önde kapatma: Esperance Tunis 2/6, US Monastirienne 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,33, 0 – 3,45, 2 – 6,49. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,38, Üst 2,13. Karşılıklı Gol: Var 2,32, Yok 1,31.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Tunus · Ligue 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | US Ben Guerdane | 7 | +6 | 17 |
| 2 | ES Tunis | 6 | +3 | 13 |
| 3 | Stade Tunisien | 7 | +3 | 13 |
| 4 | US Monastirienne | 6 | +3 | 12 |
| 5 | Club Africain | 6 | +2 | 12 |
| 6 | Progrès Sakiet Eddaïer | 6 | +3 | 11 |
| 7 | CA Bizertin | 7 | +1 | 11 |
| 8 | Jeunesse Sportive Omrane | 7 | +1 | 10 |
| 9 | CS Sfaxien | 6 | +2 | 9 |
| 10 | ES Sahel | 5 | 0 | 7 |
| 11 | AS Marsa | 6 | +1 | 6 |
| 12 | ES Zarzis | 6 | -1 | 6 |
| 13 | CS Hammam-Lif | 7 | -3 | 5 |
| 14 | Olympique Béja | 7 | -5 | 3 |
| 15 | ES Metlaoui | 6 | -6 | 3 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 7 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | US Ben Guerdane | 4 | +3 | 10 |
| 2 | ES Tunis | 3 | +4 | 9 |
| 3 | Progrès Sakiet Eddaïer | 3 | +4 | 9 |
| 4 | Club Africain | 3 | +3 | 9 |
| 5 | CA Bizertin | 4 | +3 | 8 |
| 6 | Jeunesse Sportive Omrane | 4 | +3 | 8 |
| 7 | CS Sfaxien | 3 | +3 | 7 |
| 8 | US Monastirienne | 3 | +2 | 7 |
| 9 | Stade Tunisien | 3 | +2 | 7 |
| 10 | ES Zarzis | 3 | +2 | 6 |
| 11 | AS Marsa | 3 | +3 | 5 |
| 12 | ES Sahel | 3 | 0 | 4 |
| 13 | ES Metlaoui | 3 | -1 | 3 |
| 14 | Olympique Béja | 3 | -2 | 1 |
| 15 | CS Hammam-Lif | 3 | -2 | 1 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 3 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | US Ben Guerdane | 3 | +3 | 7 |
| 2 | Stade Tunisien | 4 | +1 | 6 |
| 3 | US Monastirienne | 3 | +1 | 5 |
| 4 | CS Hammam-Lif | 4 | -1 | 4 |
| 5 | ES Tunis | 3 | -1 | 4 |
| 6 | ES Sahel | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Club Africain | 3 | -1 | 3 |
| 8 | CA Bizertin | 3 | -2 | 3 |
| 9 | CS Sfaxien | 3 | -1 | 2 |
| 10 | Progrès Sakiet Eddaïer | 3 | -1 | 2 |
| 11 | Jeunesse Sportive Omrane | 3 | -2 | 2 |
| 12 | Olympique Béja | 4 | -3 | 2 |
| 13 | AS Marsa | 3 | -2 | 1 |
| 14 | ES Zarzis | 3 | -3 | 0 |
| 15 | ES Metlaoui | 3 | -5 | 0 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 4 | -6 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 05.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 13:40 TSİ.
Puan durumu 05.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla. Son maçlar 29.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (20)
Handikaplı Maç Sonucu -1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 0.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
1. Yarı Alt/Üst 0.5
