Kasımpaşa 4-1 Samsunspor: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Kasımpaşa 4–1 Samsunspor (18 Ekim 2026). İlk yarı 2–1. Şut 22–6, isabetli şut 8–3, topa sahip olma %54–%46, korner 8–4.
Maç özeti
Kasımpaşa – Samsunspor maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: C. Winck 26', A. Arous 31', 64', A. Benedyczak 78' (Kasımpaşa); T. Coulibaly 45' (Samsunspor). xG: Kasımpaşa 1,9 – 0,6 Samsunspor.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Hakem
- Fatih Tokail · bu sezon 5 maç, maç başı 3,80 sarı Kasımpaşa ile bu maçtan önce 2 maç (1 G, 1 B, 0 M).
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Kasımpaşa: Emre Belözoğlu · Samsunspor: Nenad Bjelica
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Kasımpaşa üstte · Samsunspor altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 26' gol: C. Winck (Kasımpaşa)
- 31' gol: A. Arous (Kasımpaşa)
- 45' gol: T. Coulibaly (Samsunspor)
- 46' oyuncu değişikliği: E. Kılınç ↔ A. Sousa (Samsunspor)
- 51' sarı kart: E. Belozoglu (Kasımpaşa)
- 55' sarı kart: A. Sousa (Samsunspor)
- 64' gol: A. Arous (Kasımpaşa)
- 70' oyuncu değişikliği: O. Ohlenschlaeger ↔ A. Sekongo (Samsunspor)
- 70' oyuncu değişikliği: Y. Çift ↔ S. Erakovic (Samsunspor)
- 78' gol: A. Benedyczak (Kasımpaşa)
- 79' sarı kart: E. Mendes (Kasımpaşa)
- 82' oyuncu değişikliği: A. Benedyczak ↔ G. Yalçın (Kasımpaşa)
- 82' oyuncu değişikliği: A. Kol ↔ T. Diarra (Kasımpaşa)
- 83' oyuncu değişikliği: K. Demirbay ↔ H. Hajradinovic (Kasımpaşa)
- 86' oyuncu değişikliği: A. Karapo ↔ K. Mouanga (Kasımpaşa)
- 86' oyuncu değişikliği: J. Rak-Sakyi ↔ M. Rafferty (Kasımpaşa)
- 86' oyuncu değişikliği: Y. Kayan ↔ E. Tavsan (Samsunspor)
- 86' oyuncu değişikliği: T. Coulibaly ↔ S. Jarju (Samsunspor)
- 89' sarı kart: E. Watt (Samsunspor)
Maç olayları
- KasımpaşaSamsunspor
- 89'E. WattSarı kart
- A. Karapo ↔ K. MouangaOyuncu değişikliği86'
- J. Rak-Sakyi ↔ M. RaffertyOyuncu değişikliği86'
- 86'Y. Kayan ↔ E. TavsanOyuncu değişikliği
- 86'T. Coulibaly ↔ S. JarjuOyuncu değişikliği
- K. Demirbay ↔ H. HajradinovicOyuncu değişikliği83'
- A. Benedyczak ↔ G. YalçınOyuncu değişikliği82'
- A. Kol ↔ T. DiarraOyuncu değişikliği82'
- E. MendesSarı kart79'
- Gol A. Benedyczak 4–1Asist: K. Demirbay78'
- 70'O. Ohlenschlaeger ↔ A. SekongoOyuncu değişikliği
- 70'Y. Çift ↔ S. ErakovicOyuncu değişikliği
- Gol A. Arous 3–1Asist: J. Rak-Sakyi64'
- 58'T. CoulibalyVAR: inceleme
- 55'A. SousaSarı kart
- E. BelozogluSarı kart51'
- 46'E. Kılınç ↔ A. SousaOyuncu değişikliği
- 45'Gol T. Coulibaly 2–1
- Gol A. Arous 2–0Asist: A. Benedyczak31'
- Gol C. Winck 1–0Asist: A. Kol26'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %45 5/11 | %80 4/5 |
| Mağlubiyet | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %73 8/11 | %80 4/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,55 (17 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (11 gol)ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,50 düşük | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (11 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,51 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,36 (26 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,86 yüksek | 2,20 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 2.–3. · lig ortalamasından 17 puan yüksek | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %45 5/11ligde 14.–16. · lig ortalamasından 14 puan düşük | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11ligde 10.–11. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %55 6/11ligde 11. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 2,2 |
| 2,5 Üst | %55 6/11 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %9 1/11 | %0 0/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Berabere | %9 1/11 | %20 1/5 |
| Geride | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Berabere | %0 0/11 | %0 0/5 |
| Geride | %64 7/11 | %80 4/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Kasımpaşa (11 maç)
Samsunspor (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Kasımpaşa (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 5 | 3 |
Samsunspor (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 6 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 1 | 6 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
Kasımpaşa
Sarı 29 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,6)
Samsunspor
Sarı 18 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Kasımpaşa: iç saha, 5 maç · Samsunspor: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Kasımpaşa – Samsunspor ilk 11'ler
Kasımpaşa · 4-2-3-1
- 1Andreas GianniotisK
- 2Cláudio WinckD26' gol 26. dk
- 4Adem ArousD31' gol 31. dk64' gol 64. dk
- 27Matei IlieD
- 45A. KarapoD86' oyundan çıktı 86. dk
- 16Andri Fannar BaldurssonO
- 26Kerem DemirbayO78' asist 78. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 17Jesurun Rak-SakyiO64' asist 64. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 51Elson MendesO79' sarı kart 79. dk
- 7A. KolO26' asist 26. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 9Adrian BenedyczakF31' asist 31. dk78' gol 78. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 25A. YanarK
- 14Kevin MouangaD86' oyuna girdi 86. dk
- 30Ahmet Taha DağbaşıD
- 18Ömer BayramD
- 66Emirhan BozO
- 11Thiemoko DiarraF82' oyuna girdi 82. dk
- 19Marcus RaffertyO86' oyuna girdi 86. dk
- 8A. MüjdeO
- 10Haris HajradinovićO83' oyuna girdi 83. dk
- 50G. YalçınF82' oyuna girdi 82. dk
Samsunspor · 4-2-3-1
- 1O. KocukK
- 2Josafat MendesD
- 22Y. ÇiftD70' oyundan çıktı 70. dk
- 34Gabriele GuarinoD
- 17Logi TomassonD
- 19Oskar ØhlenschlaegerO70' oyundan çıktı 70. dk
- 4Elliot WattO89' sarı kart 89. dk
- 10Tanguy CoulibalyO45' gol 45. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 20Y. KayanO86' oyundan çıktı 86. dk
- 11E. KılınçO46' oyundan çıktı 46. dk
- 18Mohamed BayoF
- 25Bilal BayazitK
- 16Strahinja ErakovićD70' oyuna girdi 70. dk
- 3Igor DrapińskiD
- 23E. AlbakD
- 29H. TanD
- 42Antoine SekongoO70' oyuna girdi 70. dk
- 8S. OnurO
- 77Afonso SousaO46' oyuna girdi 46. dk55' sarı kart 55. dk
- 7Elayis TavsanF86' oyuna girdi 86. dk
- 30Saikuba JarjuF86' oyuna girdi 86. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Kasımpaşa istatistikleri → · Samsunspor istatistikleri → · İki takımı karşılaştır → · Türkiye · Süper Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Kasımpaşa için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 7, yenilen 7. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Samsunspor son 5 maçında 0 galibiyet, 0 beraberlik, 5 yenilgi aldı; 1 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 4 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Kasımpaşa 3 – Samsunspor 3; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Ağustos 2026, Kasımpaşa 3-0 Samsunspor.
- Sıralama
- 10. (10 p) – 17. (4 p)
- Form (son 5)
- MGBGB – MMMMM
- H2H (G-B-M)
- 3-1-3 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %29
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,21 – 3,14 – 2,70
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Kasımpaşa bu sezon 7 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,14 gol yedi; Samsunspor bu sezon 7 maçta 0,86 attı, 2,14 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Kasımpaşa %43, Samsunspor %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kasımpaşa %71, Samsunspor %29. İlk yarıyı önde kapatma: Kasımpaşa 2/7, Samsunspor 2/7.
Korner ve kart
Maç başına korner: Kasımpaşa 3,4, Samsunspor 4,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: Kasımpaşa 3,0, Samsunspor 0,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,21, 0 – 3,14, 2 – 2,70. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,67, Üst 1,84. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,86.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 11 | +12 | 28 |
| 2 | Amedspor | 11 | +13 | 23 |
| 3 | Trabzonspor | 10 | +16 | 22 |
| 4 | Kasımpaşa | 11 | +6 | 20 |
| 5 | Beşiktaş | 10 | +8 | 19 |
| 6 | Kocaelispor | 11 | +4 | 19 |
| 7 | Başakşehir | 11 | +2 | 17 |
| 8 | Fenerbahçe | 10 | +14 | 16 |
| 9 | Çorum FK | 10 | +5 | 16 |
| 10 | Göztepe | 11 | +3 | 15 |
| 11 | Erzurumspor | 10 | -6 | 14 |
| 12 | Alanyaspor | 10 | -7 | 12 |
| 13 | Rizespor | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Gençlerbirliği | 10 | -6 | 11 |
| 15 | Konyaspor | 11 | -8 | 8 |
| 16 | Gaziantep FK | 11 | -10 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 11 | -15 | 7 |
| 18 | Eyüpspor | 11 | -27 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Amedspor | 6 | +15 | 18 |
| 2 | Galatasaray | 6 | +6 | 16 |
| 3 | Trabzonspor | 5 | +14 | 15 |
| 4 | Beşiktaş | 5 | +11 | 15 |
| 5 | Başakşehir | 6 | +9 | 13 |
| 6 | Kocaelispor | 5 | +4 | 10 |
| 7 | Fenerbahçe | 5 | +11 | 9 |
| 8 | Erzurumspor | 5 | -2 | 9 |
| 9 | Gençlerbirliği | 6 | +4 | 8 |
| 10 | Kasımpaşa | 5 | +3 | 7 |
| 11 | Konyaspor | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Çorum FK | 4 | +2 | 6 |
| 13 | Alanyaspor | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Göztepe | 5 | -2 | 4 |
| 15 | Samsunspor | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Eyüpspor | 6 | -9 | 3 |
| 17 | Gaziantep FK | 6 | -8 | 2 |
| 18 | Rizespor | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kasımpaşa | 6 | +3 | 13 |
| 2 | Galatasaray | 5 | +6 | 12 |
| 3 | Göztepe | 6 | +5 | 11 |
| 4 | Rizespor | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Çorum FK | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Kocaelispor | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Fenerbahçe | 5 | +3 | 7 |
| 8 | Trabzonspor | 5 | +2 | 7 |
| 9 | Alanyaspor | 6 | -7 | 7 |
| 10 | Gaziantep FK | 5 | -2 | 6 |
| 11 | Amedspor | 5 | -2 | 5 |
| 12 | Erzurumspor | 5 | -4 | 5 |
| 13 | Beşiktaş | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Başakşehir | 5 | -7 | 4 |
| 15 | Samsunspor | 5 | -6 | 3 |
| 16 | Gençlerbirliği | 4 | -10 | 3 |
| 17 | Konyaspor | 5 | -5 | 1 |
| 18 | Eyüpspor | 5 | -18 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Süper Lig'de oynanan diğer maçlar
- 16:00 Kocaelispor 1–2 Göztepe
- 19:00 Başakşehir 2–1 Gaziantep FK
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
