Samsunspor 1-0 Konyaspor: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Samsunspor 1–0 Konyaspor (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 6–6, isabetli şut 3–1, topa sahip olma %49–%51, korner 2–3.
Paylaş
Maç özeti
Samsunspor – Konyaspor maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: A. Sekongo 39' (Samsunspor). xG: Samsunspor 0,7 – 0,6 Konyaspor. Samsunspor 4 maçtır gol atıyor. Bu sonuçla puan durumunda Samsunspor 17., Konyaspor 15. sırada.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu, Samsun
- Hakem
- Gürcan Hasova · bu sezon 6 maç, maç başı 3,17 sarı Samsunspor ile bu maçtan önce 6 maç (3 G, 1 B, 2 M), Konyaspor ile bu maçtan önce 2 maç (1 G, 0 B, 1 M).
Diğer bilgiler
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Samsunspor üstte · Konyaspor altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' sarı kart: S. Onur (Samsunspor)
- 39' sarı kart: A. Masuaku (Konyaspor)
- 39' gol: A. Sekongo (Samsunspor)
- 46' oyuncu değişikliği: R. Toth ↔ M. Jevtovic (Konyaspor)
- 46' oyuncu değişikliği: U. Yazğılı ↔ Y. Andzouana (Konyaspor)
- 61' oyuncu değişikliği: Mostafa Mohamed ↔ J. Muleka (Konyaspor)
- 61' oyuncu değişikliği: D. Goncalves ↔ E. Destan (Konyaspor)
- 72' oyuncu değişikliği: A. Sousa ↔ J. Assoumou (Samsunspor)
- 72' oyuncu değişikliği: M. Bayo ↔ E. Tavsan (Samsunspor)
- 77' oyuncu değişikliği: E. Colley ↔ E. Bardhi (Konyaspor)
- 78' oyuncu değişikliği: A. Sekongo ↔ O. Ohlenschlaeger (Samsunspor)
- 88' sarı kart: E. Destan (Konyaspor)
- 90+4' oyuncu değişikliği: T. Coulibaly ↔ G. Guarino (Samsunspor)
- 90+6' sarı kart: E. Tavsan (Samsunspor)
- 90+6' sarı kart: J. Mendes (Samsunspor)
Maç olayları
- SamsunsporKonyaspor
- E. TavsanSarı kart90+6'
- J. MendesSarı kart90+6'
- T. Coulibaly ↔ G. GuarinoOyuncu değişikliği90+4'
- 88'E. DestanSarı kart
- A. Sekongo ↔ O. OhlenschlaegerOyuncu değişikliği78'
- 77'E. Colley ↔ E. BardhiOyuncu değişikliği
- A. Sousa ↔ J. AssoumouOyuncu değişikliği72'
- M. Bayo ↔ E. TavsanOyuncu değişikliği72'
- 61'Mostafa Mohamed ↔ J. MulekaOyuncu değişikliği
- 61'D. Goncalves ↔ E. DestanOyuncu değişikliği
- 46'R. Toth ↔ M. JevtovicOyuncu değişikliği
- 46'U. Yazğılı ↔ Y. AndzouanaOyuncu değişikliği
- 39'A. MasuakuSarı kart
- Gol A. Sekongo 1–0Asist: T. Coulibaly39'
- S. OnurSarı kart14'
Samsunspor iç sahada (6 maç) · Konyaspor deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 7 maç (2023'ten beri)
2 Samsunspor2 berabere3 Konyaspor
- Samsunspor iç sahada 6 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Konyaspor deplasmanda bu sezon kazanamadı: 5 maçta 1 beraberlik, 4 mağlubiyet.
- Samsunspor, iç saha maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%17).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Samsunspor
Konyaspor
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %9 1/11 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %73 8/11 | %67 4/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %64 7/11 | %80 4/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (11 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,51 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,36 (26 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,86 yüksek | 2,50 (15 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,55 (6 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,96 düşük | 0,40 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (14 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,23 düşük | 1,40 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11ligde 10.–11. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %55 6/11ligde 11. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %18 2/11ligde 17.–18. · lig ortalamasından 28 puan düşük | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| 2,5 Üst | %27 3/11ligde 18. · lig ortalamasından 32 puan düşük | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %55 6/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %9 1/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,6 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %55 6/11 | %20 1/5 |
| 7,5 Üst | %45 5/11 | %20 1/5 |
| 8,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %9 1/11 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Berabere | %0 0/11 | %0 0/6 |
| Geride | %64 7/11 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %0 0/5 |
| Berabere | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Geride | %36 4/11 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Samsunspor (11 maç)
Konyaspor (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Samsunspor (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 6 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 1 | 6 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Konyaspor (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Kartlar
Samsunspor
Sarı 18 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,6)
Konyaspor
Sarı 24 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Samsunspor: iç saha, 6 maç · Konyaspor: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Samsunspor – Konyaspor ilk 11'ler
Samsunspor · 4-2-3-1
- 25Bilal BayazitK
- 2Josafat MendesD90+6' sarı kart 90+6. dk
- 16Strahinja ErakovićD
- 3Igor DrapińskiD
- 17Logi TomassonD
- 4Elliot WattO
- 8S. OnurO14' sarı kart 14. dk
- 10Tanguy CoulibalyO39' asist 39. dk90+4' oyundan çıktı 90+4. dk
- 42Antoine SekongoO39' gol 39. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 77Afonso SousaO72' oyundan çıktı 72. dk
- 18Mohamed BayoF72' oyundan çıktı 72. dk
- 1O. KocukK
- 34Gabriele GuarinoD90+4' oyuna girdi 90+4. dk
- 22Y. ÇiftD
- 23E. AlbakD
- 29H. TanD
- 19Oskar ØhlenschlaegerF78' oyuna girdi 78. dk
- 20Y. KayanO
- 15Jaures AssoumouF72' oyuna girdi 72. dk
- 7Elayis TavsanF72' oyuna girdi 72. dk90+6' sarı kart 90+6. dk
- 30Saikuba JarjuF
Konyaspor · 4-2-3-1
- 13B. GüngördüK
- 5U. YazğılıD46' oyundan çıktı 46. dk
- 22R. BaniyaD
- 15Chidozie AwaziemD
- 26Arthur MasuakuD39' sarı kart 39. dk
- 66Rajmund TóthO46' oyundan çıktı 46. dk
- 77M. İbrahimoğluO
- 19Ebrima ColleyO77' oyundan çıktı 77. dk
- 7Diogo GonçalvesO61' oyundan çıktı 61. dk
- 91Jean-Luc DompéO
- 42Mostafa MohamedF61' oyundan çıktı 61. dk
- 1D. ErtaşK
- 17Yhoan AndzouanaD46' oyuna girdi 46. dk
- 16Ata YanıkD
- 3A. BoşlukD
- 2A. OğuzD
- 8Marko JevtovićO46' oyuna girdi 46. dk
- 10Enis BardhiO77' oyuna girdi 77. dk
- 45E. BarsF
- 11Jackson MulekaF61' oyuna girdi 61. dk
- 94E. DestanF61' oyuna girdi 61. dk88' sarı kart 88. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiSamsunspor
17. sıra · 7 puan · 11 maç · averaj -15
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMM
- 01.11 Başakşehir 5–2 Samsunspor M
- 24.10 Samsunspor 1–2 Amedspor M
- 18.10 Kasımpaşa 4–1 Samsunspor M
- 10.10 Samsunspor 0–3 Trabzonspor M
- 20.09 Erzurumspor 1–0 Samsunspor M
Konyaspor
15. sıra · 8 puan · 11 maç · averaj -8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBMGM
- 30.10 Konyaspor 0–4 Galatasaray M
- 25.10 Konyaspor 2–0 Gençlerbirliği G
- 17.10 Amedspor 1–0 Konyaspor M
- 11.10 Konyaspor 0–0 Başakşehir B
- 30.09 Konyaspor 2–2 Palestine Hazırlık B
- 18.09 Kasımpaşa 0–0 Konyaspor B
Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Süper Lig (Türkiye) 11. hafta programında Samsunspor – Konyaspor maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 16:00 oynanacak. Sıralamada Samsunspor 17., Konyaspor 15.; iki takım arasında 4 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Samsunspor 0 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 5 kez kaybetti (gol: 4-15). Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Konyaspor 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 2-5). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 17. (4 p) – 15. (8 p)
- Form (son 5)
- MMMMM – MGMBB
- H2H (G-B-M)
- 2-2-3 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %25
- Korner ort. (maç)
- 9,7
- iddaa MS 1-0-2
- 2,06 – 3,12 – 2,90
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Samsunspor 2, Konyaspor 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Nisan 2026, Samsunspor 2-2 Konyaspor.
Gol istatistikleri
Samsunspor iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 3,00 gol yedi; Konyaspor dış saha 4 maçta 0,50 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Samsunspor %60, Konyaspor %25. İlk yarıyı önde kapatma: Samsunspor 2/5, Konyaspor 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Samsunspor 4,8, Konyaspor 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Samsunspor 1,8, Konyaspor 3,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,06, 0 – 3,12, 2 – 2,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,71, Üst 1,76. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,90.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 6 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Türkiye · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 11 | +12 | 28 |
| 2 | Amedspor | 11 | +13 | 23 |
| 3 | Trabzonspor | 10 | +16 | 22 |
| 4 | Kasımpaşa | 11 | +6 | 20 |
| 5 | Beşiktaş | 10 | +8 | 19 |
| 6 | Kocaelispor | 11 | +4 | 19 |
| 7 | Başakşehir | 11 | +2 | 17 |
| 8 | Fenerbahçe | 10 | +14 | 16 |
| 9 | Çorum FK | 10 | +5 | 16 |
| 10 | Göztepe | 11 | +3 | 15 |
| 11 | Erzurumspor | 10 | -6 | 14 |
| 12 | Alanyaspor | 10 | -7 | 12 |
| 13 | Rizespor | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Gençlerbirliği | 10 | -6 | 11 |
| 15 | Konyaspor | 11 | -8 | 8 |
| 16 | Gaziantep FK | 11 | -10 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 11 | -15 | 7 |
| 18 | Eyüpspor | 11 | -27 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Amedspor | 6 | +15 | 18 |
| 2 | Galatasaray | 6 | +6 | 16 |
| 3 | Trabzonspor | 5 | +14 | 15 |
| 4 | Beşiktaş | 5 | +11 | 15 |
| 5 | Başakşehir | 6 | +9 | 13 |
| 6 | Kocaelispor | 5 | +4 | 10 |
| 7 | Fenerbahçe | 5 | +11 | 9 |
| 8 | Erzurumspor | 5 | -2 | 9 |
| 9 | Gençlerbirliği | 6 | +4 | 8 |
| 10 | Kasımpaşa | 5 | +3 | 7 |
| 11 | Konyaspor | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Çorum FK | 4 | +2 | 6 |
| 13 | Alanyaspor | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Göztepe | 5 | -2 | 4 |
| 15 | Samsunspor | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Eyüpspor | 6 | -9 | 3 |
| 17 | Gaziantep FK | 6 | -8 | 2 |
| 18 | Rizespor | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kasımpaşa | 6 | +3 | 13 |
| 2 | Galatasaray | 5 | +6 | 12 |
| 3 | Göztepe | 6 | +5 | 11 |
| 4 | Rizespor | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Çorum FK | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Kocaelispor | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Fenerbahçe | 5 | +3 | 7 |
| 8 | Trabzonspor | 5 | +2 | 7 |
| 9 | Alanyaspor | 6 | -7 | 7 |
| 10 | Gaziantep FK | 5 | -2 | 6 |
| 11 | Amedspor | 5 | -2 | 5 |
| 12 | Erzurumspor | 5 | -4 | 5 |
| 13 | Beşiktaş | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Başakşehir | 5 | -7 | 4 |
| 15 | Samsunspor | 5 | -6 | 3 |
| 16 | Gençlerbirliği | 4 | -10 | 3 |
| 17 | Konyaspor | 5 | -5 | 1 |
| 18 | Eyüpspor | 5 | -18 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Alt/Üst 3.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı / Maç Sonucu
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Toplam Gol
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Aynı gün Süper Lig'de oynanan diğer maçlar
- 13:30 Eyüpspor 0–2 Kocaelispor
- 19:00 Galatasaray 4–3 Amedspor
- 19:00 Göztepe 1–2 Başakşehir
