Antalyaspor 1-2 Bodrum FK: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Antalyaspor 1–2 Bodrum FK (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 17–6, isabetli şut 5–5, topa sahip olma %80–%20, korner 9–1.
Maç özeti
Antalyaspor – Bodrum FK maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Ahmet Sağat 54' (Antalyaspor); Ruben Providence 41', Berkay Aslan 74' (Bodrum FK). xG: Antalyaspor 2,1 – 0,9 Bodrum FK.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Hakem
- İlker Yasin Avcı · bu sezon 3 maç, maç başı 2,67 sarı Bodrum FK ile bu maçtan önce 1 maç (0 G, 1 B, 0 M).
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Antalyaspor: Osman Özköylü · Bodrum FK: Burhan Eser
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Antalyaspor üstte · Bodrum FK altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 22' oyuncu değişikliği: B. BaÅkan ↔ M. Erdilman (Bodrum FK)
- 41' gol: Ruben Providence (Bodrum FK)
- 54' gol: Ahmet Sağat (Antalyaspor)
- 66' oyuncu değişikliği: Ahmet Sağat ↔ Nuno Da Costa (Antalyaspor)
- 66' oyuncu değişikliği: Ö. Beyaz ↔ S. Dikmen (Antalyaspor)
- 66' oyuncu değişikliği: Ruben Providence ↔ Berkay Aslan (Bodrum FK)
- 74' gol: Berkay Aslan (Bodrum FK)
- 79' oyuncu değişikliği: Pedrinho ↔ Ramzi Safuri (Antalyaspor)
- 79' oyuncu değişikliği: Mevlüt Şimşek ↔ M. Yılmaz (Antalyaspor)
- 86' oyuncu değişikliği: E. Bilsel ↔ A. Aytemur (Bodrum FK)
- 86' oyuncu değişikliği: Tomas Cruz ↔ E. Kaplan (Bodrum FK)
- 87' oyuncu değişikliği: Samet Karakoç ↔ Erdoğan Yeşilyurt (Antalyaspor)
- 90+7' sarı kart: B. Balcı (Antalyaspor)
Maç olayları
- AntalyasporBodrum FK
- B. BalcıSarı kart90+7'
- Samet Karakoç ↔ Erdoğan YeşilyurtOyuncu değişikliği87'
- 86'E. Bilsel ↔ A. AytemurOyuncu değişikliği
- 86'Tomas Cruz ↔ E. KaplanOyuncu değişikliği
- Pedrinho ↔ Ramzi SafuriOyuncu değişikliği79'
- Mevlüt Şimşek ↔ M. YılmazOyuncu değişikliği79'
- 74'Gol Berkay Aslan 1–2Asist: E. Bilsel
- Ahmet Sağat ↔ Nuno Da CostaOyuncu değişikliği66'
- Ö. Beyaz ↔ S. DikmenOyuncu değişikliği66'
- 66'Ruben Providence ↔ Berkay AslanOyuncu değişikliği
- Gol Ahmet Sağat 1–154'
- 41'Gol Ruben Providence 0–1
- 22'B. BaÅkan ↔ M. ErdilmanOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 6/14 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %63 5/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (20 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında | 1,62 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol)ligde 12. · lig ortalamasında | 2,12 (17 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (16 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (12 gol)ligde 4.–6. · lig ortalamasından 0,46 düşük | 1,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14ligde 8.–9. · lig ortalamasında | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %57 8/14ligde 6.–7. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %13 1/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 14.–16. · lig ortalamasından 8 puan düşük | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %38 5/13ligde 15.–16. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,7 | 7,6 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %7 1/14 | %13 1/8 |
| 10,5 Üst | %7 1/14 | %13 1/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %15 2/13 | %17 1/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 2,2 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %17 1/6 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %38 5/13 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %21 3/14 | %25 2/8 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %31 4/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Berabere | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Geride | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %54 7/13 | %50 3/6 |
| Geride | %23 3/13 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Antalyaspor (14 maç)
Bodrum FK (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Antalyaspor (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 7 | 4 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Bodrum FK (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Kartlar
Antalyaspor
Sarı 28 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,0)
Bodrum FK
Sarı 28 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Antalyaspor: iç saha, 8 maç · Bodrum FK: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Antalyaspor – Bodrum FK ilk 11'ler
Antalyaspor · 4-1-4-1
- 77F. PseftisK
- 7B. BalcıD90+7' sarı kart 90+7. dk
- 4Bugra Tivsiz EnsarD
- 15F. NzabaD
- 19S. KarakoçD87' oyundan çıktı 87. dk
- 35J. CeesayO
- 97M. ŞimşekO79' oyundan çıktı 79. dk
- 14PedrinhoO79' oyundan çıktı 79. dk
- 22S. van de StreekO
- 5Ö. BeyazO66' oyundan çıktı 66. dk
- 23A. SağatF54' gol 54. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 8R. SafouriO79' oyuna girdi 79. dk
- 6S. DikmenO66' oyuna girdi 66. dk
- 43A. KocamanD
- 89V. SarıD
- 18S. YalçınO
- 17E. YeşilyurtO87' oyuna girdi 87. dk
- 21A. YiğiterK
- 9Nuno da CostaF66' oyuna girdi 66. dk
- 20Hasan Yakub İlçinO
- 27M. YılmazD79' oyuna girdi 79. dk
Teknik direktör: O. Özköylü
Bodrum FK · 4-2-3-1
- 1Diogo SousaK
- 77B. YavuzayD
- 5A. AjetiD
- 4A. YılmazD
- 23F. ApaydınD
- 20Yusuf SertkayaO
- 82B. BaÅkanO22' oyundan çıktı 22. dk
- 11E. BilselO74' asist 74. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 6J. de Sousa Moreira CruzO86' oyundan çıktı 86. dk
- 80R. ProvidenceO41' gol 41. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 26V. AboubakarF
- 17E. ArslanO
- 19Berkay AslanF66' oyuna girdi 66. dk74' gol 74. dk
- 34A. AytemurD86' oyuna girdi 86. dk
- 8M. ErdilmanO22' oyuna girdi 22. dk
- 30Elvir GashijaniF
- 75E. KaplanD86' oyuna girdi 86. dk
- 9Kerem KayaarasıF
- 14F. LoshajO
- 68I. TarimD
- 32B. TosunK
Teknik direktör: Burhan Eşer
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Antalyaspor istatistikleri → · Bodrum FK istatistikleri → · İki takımı karşılaştır → · Türkiye · 1. Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Antalyaspor için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 8, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Bodrum FK son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Antalyaspor 2, Bodrum FK 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,75 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Nisan 2025, Bodrum FK 0-0 Antalyaspor.
- Sıralama
- 8. (18 p) – 12. (14 p)
- Form (son 5)
- GMGGG – GGMBG
- H2H (G-B-M)
- 2-1-1 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %60
- Korner ort. (maç)
- 8,2
- iddaa MS 1-0-2
- 1,71 – 3,11 – 3,61
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Antalyaspor iç saha 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 2,33 gol yedi; Bodrum FK dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Antalyaspor %67, Bodrum FK %60. İlk yarıyı önde kapatma: Antalyaspor 3/6, Bodrum FK 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Antalyaspor 5,8, Bodrum FK 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,2. Maç başına kart: Antalyaspor 2,2, Bodrum FK 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,71, 0 – 3,11, 2 – 3,61. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,65, Üst 1,72. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,76.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %63; maç başına toplam korner ortalaması 8,2; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 22:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · 1. Lig puan durumu · Lig A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Kayserispor | 13 | +23 | 30 |
| 3 | Iğdır FK | 14 | +8 | 28 |
| 4 | Mardin 1969 | 13 | +6 | 24 |
| 5 | Keçiörengücü | 14 | +8 | 23 |
| 6 | Batman Petrolspor | 13 | +3 | 23 |
| 7 | Antalyaspor | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Bodrum FK | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Erokspor | 14 | +2 | 18 |
| 10 | Muğlaspor | 14 | -7 | 18 |
| 11 | Sarıyer | 14 | -4 | 17 |
| 12 | Karagümrük | 13 | 0 | 16 |
| 13 | Vanspor FK | 14 | -6 | 16 |
| 14 | Bandırmaspor | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Ümraniyespor | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Pendikspor | 14 | -10 | 14 |
| 17 | Manisa F.K. | 14 | -3 | 13 |
| 18 | Sivasspor | 14 | -6 | 13 |
| 19 | İstanbulspor | 14 | -21 | 8 |
| 20 | Boluspor | 12 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Iğdır FK | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Batman Petrolspor | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Kayserispor | 6 | +12 | 13 |
| 4 | Bursaspor | 6 | +9 | 13 |
| 5 | Mardin 1969 | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Sarıyer | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Vanspor FK | 8 | -4 | 10 |
| 9 | Bodrum FK | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Karagümrük | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Muğlaspor | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Bandırmaspor | 7 | +6 | 8 |
| 13 | Sivasspor | 7 | +2 | 8 |
| 14 | Manisa F.K. | 7 | +1 | 8 |
| 15 | Pendikspor | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Erokspor | 6 | -3 | 7 |
| 17 | Antalyaspor | 8 | -4 | 7 |
| 18 | Ümraniyespor | 6 | +2 | 6 |
| 19 | İstanbulspor | 6 | -5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Kayserispor | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Antalyaspor | 6 | +3 | 13 |
| 4 | Iğdır FK | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Erokspor | 8 | +5 | 11 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Mardin 1969 | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Bodrum FK | 6 | +3 | 9 |
| 9 | Muğlaspor | 7 | -6 | 9 |
| 10 | Ümraniyespor | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Vanspor FK | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Batman Petrolspor | 7 | -3 | 8 |
| 13 | Karagümrük | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Pendikspor | 7 | -8 | 7 |
| 15 | Bandırmaspor | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Sarıyer | 6 | -3 | 6 |
| 17 | İstanbulspor | 8 | -16 | 6 |
| 18 | Manisa F.K. | 7 | -4 | 5 |
| 19 | Sivasspor | 7 | -8 | 5 |
| 20 | Boluspor | 6 | -11 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
